FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 15 mar 2026, 21:13

Prijedor dosta bolji od Veleza, tribina istocna prijedora stvarno fino izgleda i fino im je stadion popunjen.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 15 mar 2026, 21:29

vakat je Mario
kupi prnje zajedno sa Mamicem

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 15 mar 2026, 21:31

Nismo mi nikada imali igru pod Cvitanovicem, par bljeskova i 2-3 poluvremena da smo ono bas izdominirali
Ali pod Cvitanovicem smo imali perfektnu odbranu i gore zabijemo nekako 1-2 i tjt, koju je sad poceo da rotira kao da smo osvojili titulu matematicki pa da malo isproba. Sada nemamo ni odbrane i svaka ubleha nam zabije, a gore kriza i dobijes to sto imas trenutno

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 15 mar 2026, 21:32

Nas će Velez otresti ko slinu slj kolo...

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 15 mar 2026, 21:36

visokohz je napisao/la:
15 mar 2026, 21:32
Nas će Velez otresti ko slinu slj kolo...
Dobit ćemo Veleža, za kone nisam siguran i bod da uzmemo.

Neza
Postovi: 170
Pridružen/a: 17 maj 2024, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neza » 15 mar 2026, 21:36

Najviše volim kad kažem istinu dok me pojedini 'delulu' navijači pljuju. Igrači su nam ka*ina teška, imaju možda dvojica ili trojica da znaju, ostalo nidje veze s vezom, a trenera nećemo ni spominjati. Igrači se dovode u Sarajevo samo da bi se prodali, pa su nam i sastavi takvi. Meite nekakav igra da bi ga se što prije prodalo, momak ne zna gdje je. Mario Kitanović radi kako mu gazda kaže i to je to. Mirvića boli ku*ac za Sarajevom i rezultatima, njemu je bitna samo zarada.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 15 mar 2026, 21:37

yebote zivot nikad protiv losijeg Sirokog nismo igrali i opet zijan
kakav yebeni Meite odmah u prvih 11
izadjite u javnost i recite da nemamo nikakav imperativ
da nam je cilj prodaja igraca kako bi namirli dzepove i ako ubodemo evropu dobro i jest
to jest da smo i zvanicno neka vrsta razvojne ekipe i poligon za menadzerske seme i pm

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8516
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 15 mar 2026, 21:41

Ispade da je dobro sto sam danas propustio utakmicu na tv. Po prici je bilo negledljivo svakako.
Nevezano za danas, Ivanisevic mi je enigma, otkud, kako je on u prvih 11?
Drugo, AKADEMIJA! Dje su talenti? Hocemo momke zeljne igre pa makar i jednog/dva!
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 15 mar 2026, 21:42

BegovicRamiz je napisao/la:
15 mar 2026, 21:37
yebote zivot nikad protiv losijeg Sirokog nismo igrali i opet zijan
kakav yebeni Meite odmah u prvih 11
izadjite u javnost i recite da nemamo nikakav imperativ
da nam je cilj prodaja igraca kako bi namirli dzepove i ako ubodemo evropu dobro i jest
to jest da smo i zvanicno neka vrsta razvojne ekipe i poligon za menadzerske seme i pm


Nema se para jarane , namiruje se nszor budjet i dzep vrlog nam gazde debila. Nema nista od nas dok je on tu
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2062
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 15 mar 2026, 21:44

omjer
0-1-4

gol razlika
2-10
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 15 mar 2026, 21:51

Rule_hz je napisao/la:
15 mar 2026, 21:42
BegovicRamiz je napisao/la:
15 mar 2026, 21:37
yebote zivot nikad protiv losijeg Sirokog nismo igrali i opet zijan
kakav yebeni Meite odmah u prvih 11
izadjite u javnost i recite da nemamo nikakav imperativ
da nam je cilj prodaja igraca kako bi namirli dzepove i ako ubodemo evropu dobro i jest
to jest da smo i zvanicno neka vrsta razvojne ekipe i poligon za menadzerske seme i pm


Nema se para jarane , namiruje se nszor budjet i dzep vrlog nam gazde debila. Nema nista od nas dok je on tu
lahko je bilo Tanovim novcanikom Ljajice i Ristovske mlatiti
yebo nam je majku

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 15 mar 2026, 21:51

Evo dobi Velež, kako oni dobiju i kada ne igraju.

Lucas
Postovi: 4859
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 15 mar 2026, 21:52

Znaci, Velež za sedam dana je prva, hajmo reci kvalifikaciona utakmica za Evropu.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 15 mar 2026, 21:52

DoktorXabaras je napisao/la:
15 mar 2026, 21:44
omjer
0-1-4

gol razlika
2-10
buraz ja kad sam vidio da ti kao objektivan i realan forumas najavljujes dvije pobjede sa Pecare i Bijelog brijega sjebo sam se
kontam sarkazam bio

Lucas
Postovi: 4859
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 15 mar 2026, 21:57

fks74 je napisao/la:
15 mar 2026, 21:51
Evo dobi Velež, kako oni dobiju i kada ne igraju.
Dovoljno je, sto Ibro ne izmislja toplu vodu sa pozicijama, pa i kad su loši, izvuku bod(ove). Inače, od svih klubova iz prve polovine tabele, samo mi u Prijedoru nismo uzeli ni bod :facepalm: :facepalm:

NajvecaRadosti
Postovi: 10165
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 15 mar 2026, 22:00

fks74 je napisao/la:
15 mar 2026, 21:51
Evo dobi Velež, kako oni dobiju i kada ne igraju.
Zato sto ljudi jednostavno igraju.Pogledaj drugi gol kako te nagradi kad se boris a ti Mario pucaj suplje o sreci.Mi bi ovdje nesto bogaljili,okretali,vracali,kruzili i na kraju bi lopta od 16 dosla do Banica koji je nabija u aut.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

badboy
Postovi: 929
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 15 mar 2026, 22:04

Nama bi smjena trenera u ovom trenutku bas bila najveca glupost koju bi mogli napravit. Mora se jednom preci preko te formule i ostaviti jednog trenera (i sportskog direktora) bar godinu, godinu i po dana da prodje kroz stvaranje ekipe i dostigne kontinuitet rezultata.

Ako je ikad bila prilika da se to uradi onda je to sada. Rezultati u ovom kolu su 95% odlucili ligu. Borac je novi prvak, Zrinjski ce bit drugi, a mi 90% ostajemo na tom trecem mjestu, posebno jer smo ispali iz kupa i ostaje ti samo fokus da zadris to trece mjesto (Evropa) i da uigravas ekipu za sledecu sezonu (sklapas igracku krizaljku sto se tice odlazaka i pojacanja). Zavrsit ovu sezonu a za iducu ako se misli ici na titulu tu uprava (ko god da u njoj sjedi) mora “odradit posao” jer se kod nas titule samo tako osvajaju (tako su se i prije osvajale ko god da ih je osvajao).

Ovo se znalo (osim za kup) jos kad su dosli Mario/Mamic, kad je prodat Guli a nije doveden igrac tog kalibra. Mi smo titulu halalili u onom vakumu sa Zekicem i utopijom sa Husrefom po ko zna koji put. Kup je izgubljen zbog sudijskih lakrdija, posebno u mecu sa Prijedorom, nakon kojeg su igraci totalno pali. Ni Prijedor ni Listica danas a ni Velez kad se sve sagleda u obje utakmice nas nisu nadigrali bez obzira na rezultat.

Avatar
adoado
Postovi: 355
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 15 mar 2026, 22:10

Aylini jeb ači kažu da nema otkaza Cvitanoviću niti da o tome se razmišlja...
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

bordobijeli
Postovi: 18320
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 15 mar 2026, 22:11

NajvecaRadosti je napisao/la:
15 mar 2026, 22:00
fks74 je napisao/la:
15 mar 2026, 21:51
Evo dobi Velež, kako oni dobiju i kada ne igraju.
Zato sto ljudi jednostavno igraju.Pogledaj drugi gol kako te nagradi kad se boris a ti Mario pucaj suplje o sreci.Mi bi ovdje nesto bogaljili,okretali,vracali,kruzili i na kraju bi lopta od 16 dosla do Banica koji je nabija u aut.
Velez je se u posljednje vrijeme poslozio kao klub i to im vec donosi bolje rezultate. U klub u su Kodro,Bajevic,Pudar,Ibro . Ociti da su ti ljudi donijeli sigurnost i red u Velez a to se prenijelo i na teren.

NajvecaRadosti
Postovi: 10165
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 15 mar 2026, 22:12

badboy je napisao/la:
15 mar 2026, 22:04
Nama bi smjena trenera u ovom trenutku bas bila najveca glupost koju bi mogli napravit. Mora se jednom preci preko te formule i ostaviti jednog trenera (i sportskog direktora) bar godinu, godinu i po dana da prodje kroz stvaranje ekipe i dostigne kontinuitet rezultata.

Ako je ikad bila prilika da se to uradi onda je to sada.
Ja ne znam kad ce ljudima bit jasno da ne mozes ostaviti nekoga samo da pricas da si ostavio nekoga,jeste li normalni?Popusit cemo Evropu on ode uze pare i zaboli ga qurac mi ispastamo.Moras znat koga drzis i sto ga drzis.Pravim ljudima treba dati podrsku,primjer je Zekic.Supljatorima pokazati vrata,nije niko ni budala ni levat ovdje mi 5 poraza u nizu 2 stvorene sanse nemamo i neko zaobilazi preuzeti odgovornost.Kakvu mi perspektivu i buducnost imamo sa ovim likom?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, Grk1234 i 26 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []