FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 16 mar 2026, 15:40

Kakva samo rinaka od ove skupine igraca
20 bodova nam prvi bjezi, onaj sto nikad nije pogledao fudbalsku utakmicu znao je da ce nam Guli faliti a oni drugog brzononog igraca Keremiju stavljaju na klupu.

Rinaka je i igra svaku utakmicu kao da su na pasteti svi

Dadox
Postovi: 1350
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 16 mar 2026, 15:52

slika

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 16 mar 2026, 16:10

Nikad nikakav Matijaz Kek nece doci dok je tu debeli Shrek !

Moze doc neki pijun alla Mario, Husref, Basic, Coric, itd
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 16 mar 2026, 16:47

Ćao Superkup.
Glavni arbitar okršaja aktuelnog prvaka BiH i osvajača državnog Kupa bit će Banjalučanin Dragan Petrović.
Petroviću će asistirati Amer Macić i Josip Čolić.
Četvrti arbitar je Frano Jelić, a u VAR sobi sjedit će Dragan Todić i Arnel Novalić.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2056
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 mar 2026, 16:48

Hajmo saberite se malo dajte sve od sebe i doneste nam taj pehar na Koševo a mi ćemo napraviti špicu protiv Veleža.

Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 16 mar 2026, 16:53

DoktorXabaras je napisao/la:
16 mar 2026, 16:48
Hajmo saberite se malo dajte sve od sebe i doneste nam taj pehar na Koševo a mi ćemo napraviti špicu protiv Veleža.

Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo.
E svaka ti čast na optimizmu...
Dobit će nas nikad lakše mi smo gola k.... nažalost

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2056
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 mar 2026, 16:59

visokohz je napisao/la:
16 mar 2026, 16:53
DoktorXabaras je napisao/la:
16 mar 2026, 16:48
Hajmo saberite se malo dajte sve od sebe i doneste nam taj pehar na Koševo a mi ćemo napraviti špicu protiv Veleža.

Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo.
E svaka ti čast na optimizmu...
Dobit će nas nikad lakše mi smo gola k.... nažalost
Neće 100%, uzimamo ih glat i onda ćemo rasuti Veleže na Koševi i pokatati kolika je zapravo razlika. Kreće opet pozitivan niz. ABd do novih rekorda.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 16 mar 2026, 17:00

Ma ne mora ništa značiti. Jedna je utakmica, ne igramo protiv Atalante. Cak mislim da cemo bokje odigrati nego se očekuje. A ovi promaseni ziceri se moraju negdje vratiti..

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 16 mar 2026, 17:11

Mrsko mi procitati sta pitar6785 pise toliko su me udaljili od fudbala

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 16 mar 2026, 17:17

DoktorXabaras je napisao/la:
16 mar 2026, 16:59
visokohz je napisao/la:
16 mar 2026, 16:53
DoktorXabaras je napisao/la:
16 mar 2026, 16:48
Hajmo saberite se malo dajte sve od sebe i doneste nam taj pehar na Koševo a mi ćemo napraviti špicu protiv Veleža.

Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo.
E svaka ti čast na optimizmu...
Dobit će nas nikad lakše mi smo gola k.... nažalost
Neće 100%, uzimamo ih glat i onda ćemo rasuti Veleže na Koševi i pokatati kolika je zapravo razlika. Kreće opet pozitivan niz. ABd do novih rekorda.
ABd da ti se želje ostvare insallah....

KosevoZove
Postovi: 1793
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 16 mar 2026, 17:34

visokohz je napisao/la:
16 mar 2026, 17:17
DoktorXabaras je napisao/la:
16 mar 2026, 16:59
visokohz je napisao/la:
16 mar 2026, 16:53


E svaka ti čast na optimizmu...
Dobit će nas nikad lakše mi smo gola k.... nažalost
Neće 100%, uzimamo ih glat i onda ćemo rasuti Veleže na Koševi i pokatati kolika je zapravo razlika. Kreće opet pozitivan niz. ABd do novih rekorda.
ABd da ti se želje ostvare insallah....
Daj boze da dobijemo sad ovaj super kup tj osvojimo i da veleza mlatnemo, ali su rodjeni sad bas u formi i bit ce tezak to mec nisam optimistican za pobjedu, jer nas balerine samo kruze po terenu, vracaju golmanu nista konkretno, juce smo vidjeli prvo poluvrijeme imas priliku da im zabijes dvicu mi komplikujemo da smo zvijezde neke sta li vec…..

Sretno nam ovoliko uloziti i ne boriti se za titulu neko ce reci sudije pustite mi se vise price sudije brate mili.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 mar 2026, 17:38

U naredne dvije utakmice je ili bos ili hadzija. Mozemo uzeti trofej i ucvrstiti se na 3. mjestu ili popusiti na svim frontovima.
Obzirom na standardnu kurcobolju igraca i pogubljenost trenera tesko je biti optimista.

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 16 mar 2026, 17:49

Dadox je napisao/la:
16 mar 2026, 15:52
slika
Vratiti njega i Rahmana na ljeto

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 16 mar 2026, 17:56

Nemoj majketi vracanja nikakvih tamam da je Pape. Nego sto klub ne ocituje za karte za superkup!? Ako je finale u organizaciji NSBiH treba da dobijemo 50% karata od kapaciteta stadiona.

Avatar
Ammko99
Postovi: 253
Pridružen/a: 01 mar 2026, 12:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ammko99 » 16 mar 2026, 18:12

ŠTA_JE je napisao/la:
16 mar 2026, 17:56
Nemoj majketi vracanja nikakvih tamam da je Pape. Nego sto klub ne ocituje za karte za superkup!? Ako je finale u organizaciji NSBiH treba da dobijemo 50% karata od kapaciteta stadiona.
U Bosni prestaje logika tako da ces dobit kavez

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 16 mar 2026, 18:44

I to govori koliko je papcima i papankama u Klubu stalo do navijača. oni su sami sebi svrha. A mi smo glupani stokholmskog sindroma.

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 16 mar 2026, 18:49

S ovakvom igrom i atmosferom oko kluba biće dobro i ako se kavez napuni. Bilo bi ozbiljno brukanje da imamo 50%.

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 16 mar 2026, 19:29

Treba karte uzeti (50%) cisto da i njih bude manje.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2056
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 mar 2026, 20:34

napoleon72 je napisao/la:
16 mar 2026, 06:03
I svaki naredni trener ce bit samo kozmeticka promjena, jer nece Mirvic i Mamic sigurno dovest nekog ko ce im rampu udarit kad je ekipa u pitanju. Shvatite da smo bosanski Chelsea (ili je prije Chelsea engleski FK Sarajevo, mi smo prijr dobili glupog amerikanca :mrgreen: ). Pored vlasnika koji je tipicni americki showman i ne zna gdje udara, dobili smo i Mamice koji imaju znanje, al upitna je motivacija da ovdje urade nesta. To definitivno nisu oni Mamici iz Dinama, koji su iza sebe imali kompletan savez i drzavu Hrvatsku, plus ulagali svoje pare i bili direktno ukljuceni u sve. I sad kad ode Cvitanovic (da li sad ili za 2 mjeseca, svejedno), nece sigurno doci ni Matjaz Kek ni Vladan Milojevic, nego neki novi Sefik Dzaferovic koji ce utakmice vodit s bubicom u uhu i slusat sta mu gazde govore.
Ne postoji trenutno trener kao što je Kovačević u Dinamu a da je na većem glasu da mu drugi (Boban) kroje i pišu sastav, pa je opet uspio da isprofiliše 7-8 standardnih igrača koje ne dira a dobio je ekipu sa 95% novih igrača.
Ovaj naš je uspio da 80% standardnu ekipu svede na 2-3 standardna igrača, stalnim rotacijama ili kako on kaže davanjem šanse svima razje.bo je ritam cijeloj ekipi.
Frajko je u jednom momentu izvali kako razmišlja da i golamana zarotira i da mu je žao što Mušija ne dobija šansu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
tabba77
Postovi: 3790
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 16 mar 2026, 20:38

Ovo nije Sarajevo koje sam zavolio. Odnos ljudi iz kluba prema navijačima je degutantan i pitanje je koliko će ovo moći pod kožu. Ljubav nikada neće prestati ali treba imati i malo dostojanstva.
Nikad poraz, samo lekcija.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []