FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2058
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 15 mar 2026, 23:13

Šansa Adema je bio ofsajd od metra.

slika
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1025
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 15 mar 2026, 23:15

DoktorXabaras je napisao/la:
15 mar 2026, 23:13
Šansa Adema je bio ofsajd od metra.

slika
E super onda. Sad mi je bas lakse.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 mar 2026, 23:17

Odmah sutra treba Marija smijeniti i pokusati sa nekim novim izazvati taj cuveni ‘pozitivni šok’, inace sezona nam je (opet) batal jer evo Velez nam je prosao na bod, Siroki na tri, a slijedi bitna utakmica super kupa i dva derbija protiv Veleza i gurbeta.
Mario je definitivno pogubio konce ekipa je kao rastimani orkestar i u ovakvoj konstelaciji mozemo dozivjeti u naredne dvije sedmice rezultatsku katastrofu i da padnemo na 5. mjesto.
Te price da treba neki trenerski kontinuitet ne piju vodu. To ima smisla u nekom uredenom klubu i sistemu gdje se zna sta se hoce i kako doci to toga, dok kod nas gdje je totalni javasluk u klubu gdje svako ima svoje neke interese i gdje je predsjednik kluba jedna obicna neznalica i ubleha pomaze samo neka ad hoc mjera.
I poslije poraza od Veleza u Kupu jasno se vidjelo da smo u nekakvom šoku bez ikakve ideje i zelje i tada je vec trebalo poceti razmisljati o smjeni, a sad je to neophodno ukoliko se zeli da se bar nekako pokusa spasiti sezona.

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1192
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 15 mar 2026, 23:19

Jet2Holiday je napisao/la:
15 mar 2026, 23:15
DoktorXabaras je napisao/la:
15 mar 2026, 23:13
Šansa Adema je bio ofsajd od metra.

slika
E super onda. Sad mi je bas lakse.
Da je 7 metara ofsajd bio ovaj nije svirao, ko zna sta bi bilo da je zabio ali nije. 100.000 maraka
Mjesecno je to fulilo. Evo nek to bude da nije kriv a sta je ostalo utakmice i to ? Covjek je jedan od losijih na terenu koliko je spor to su cinjenice sad sto ga neko brani u to ne ulazim ali bas bas los. Zamislite da je Dal Varesanovic imao vise doprinosa u igri a momka smo razvlacili nema sta mu nismo radili a realnost je da je dosta bolji nego Pirlo ovaj.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Avatar
071
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 071 » 15 mar 2026, 23:23

Ovakvi bolje da ne izlazimo u Evropu, opet cemo se obrukati.

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 15 mar 2026, 23:42

Mostarska je napisao/la:
15 mar 2026, 22:55
Hajdeee je napisao/la:
15 mar 2026, 22:52
Mostarska je napisao/la:
15 mar 2026, 22:40
Momci pitanje jedno,dolazim sa rajom u nedelju na utakmicu,ne vjerujem da cemo sa RA,pa pitanje na koju tribinu smijemo da necemo imati problema?
Ma vi mozete na koju hocete tribini. Opusteno totalno.
Ma znam druze nego ima budala vazda i kod vas i kod nas,da nebi imali problem,nikom to ne treba.
Fino je ovo da se dva bratska kluba paze,a ne svadaju
Na zapadnu gdje god hoćeš. Na istoku nisu ni svi pitari poželjni. :D šalim se. RA su na Koševu kao domaća publika, samo bez nekih provociranja i sve je ok.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
H8Z7
Postovi: 7197
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 15 mar 2026, 23:46

Ovo je naša realnost, što prije prihvatite biti će vam lakše.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 16 mar 2026, 00:00

Sljedece sezone ide dupla :opaopa:

Sazg
Postovi: 461
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 16 mar 2026, 00:04

1. Smjena trenera ??? Koga dovest. Neko reće Matjaž Kek odlično. Hajmo reći da pare nisu problem, pitanje je da li bi on htio.
Zadnja izmjena: Sazg, dana/u 16 mar 2026, 09:15, ukupno mijenjano 4 puta.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 16 mar 2026, 00:08

Mostarska je napisao/la:
15 mar 2026, 22:40
Momci pitanje jedno,dolazim sa rajom u nedelju na utakmicu,ne vjerujem da cemo sa RA,pa pitanje na koju tribinu smijemo da necemo imati problema?
Ostane ti zapad i istok. Ne bi trebalo nigdje biti problema ali na Istoku ima nervozne raje. :mrgreen: Najbolje vam je na Zapad.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 16 mar 2026, 00:08

relativizam je napisao/la:
16 mar 2026, 00:00
Sljedece sezone ide dupla :opaopa:
Naredno ljeto napadamo grupe konferencijske :ljepota:
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

badboy
Postovi: 929
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 16 mar 2026, 00:10

Herson je napisao/la:
15 mar 2026, 22:23
badboy je napisao/la:
15 mar 2026, 22:04
Nama bi smjena trenera u ovom trenutku bas bila najveca glupost koju bi mogli napravit. Mora se jednom preci preko te formule i ostaviti jednog trenera (i sportskog direktora) bar godinu, godinu i po dana da prodje kroz stvaranje ekipe i dostigne kontinuitet rezultata.

Ako je ikad bila prilika da se to uradi onda je to sada. Rezultati u ovom kolu su 95% odlucili ligu. Borac je novi prvak, Zrinjski ce bit drugi, a mi 90% ostajemo na tom trecem mjestu, posebno jer smo ispali iz kupa i ostaje ti samo fokus da zadris to trece mjesto (Evropa) i da uigravas ekipu za sledecu sezonu (sklapas igracku krizaljku sto se tice odlazaka i pojacanja). Zavrsit ovu sezonu a za iducu ako se misli ici na titulu tu uprava (ko god da u njoj sjedi) mora “odradit posao” jer se kod nas titule samo tako osvajaju (tako su se i prije osvajale ko god da ih je osvajao).

Ovo se znalo (osim za kup) jos kad su dosli Mario/Mamic, kad je prodat Guli a nije doveden igrac tog kalibra. Mi smo titulu halalili u onom vakumu sa Zekicem i utopijom sa Husrefom po ko zna koji put. Kup je izgubljen zbog sudijskih lakrdija, posebno u mecu sa Prijedorom, nakon kojeg su igraci totalno pali. Ni Prijedor ni Listica danas a ni Velez kad se sve sagleda u obje utakmice nas nisu nadigrali bez obzira na rezultat.
Zašto bi trebao ostati? Nisu rezultati najveći problem, eto ne moramo u Evropu, ne moramo ništa ni osvojiti, ali daj ponudi nešto navijačima. Da mi igramo dopadljiv i atraktivan fudbal, da utakmice počinjemo sa 4 u21 igrača, da postoje obrisi nekog sistema, ne bi mu se toliko zamjerao ovaj niz poraza. Ali, mi nemamo ništa. Nema igre, sistema ni na vidiku, nema mladih igrača, nema rezultata, apsolutno ništa. Jedostavno nema nijednog razloga da ga ostavimo na klupi i sljedeće sezone, osim ako se ne desi neko čudo u Mostaru pa osvoji trofej i pokrenu se neke stvari u ostatku sezone.
Kad smo bili u nizu, imali smo sve to nabrojano. Svi smo u nebesa dizali i igru, i igrace i Maria i Zorana… Kad smo dobijali Zrinskog, i rastavljali Zeljkana Adem, Elezi, Ristovski, Banic su bili galaktikosi. Kompletna fudbalska javnost je pricala da igramo najbolji i najraznovrsniji fudbal u ligi. To su sve isti ljudi i danas. Ne moze se ekipa pravit i rastavljat nakon jednog kiksa, ocigledne sudijske kradje, i nespretno izgubljene utakmice danas. U losem smo nizu, sastavilo nam se, to stoji ali doci ce sebi. Bit cemo treci sto smo svi koji realno gledamo na stvari, znali jos u Novembru. A do Evrope s dobrim prelaznim rokom, dobrim pripremamam ce sve to izgledat puno puno bolje..

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 16 mar 2026, 00:23

Ne mogu da vjerujem koja nezainteresovanost vlada kada ganjamo rezultat, iz kola u kolo.

roccosiffredi
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 16 mar 2026, 00:27

Mi iz utakmice u utakmicu izgledamo sve smjesnije i smjesnije. Umjesto da se popravljamo, mi sve gori i gori. Dovuci se nekako do pauze, probati se dici do derbija. Oni ce biti zeljni osvete, treba biti spreman na sve.

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 16 mar 2026, 00:53

ErosViverosViv je napisao/la:
16 mar 2026, 00:23
Ne mogu da vjerujem koja nezainteresovanost vlada kada ganjamo rezultat, iz kola u kolo.
Normalno da igraci ne zele da ginu kada dovodis neke totalne anonimuse i ubacujes ih umjesto momaka koji su do juce ginuki na terenu. Iz utakmice u utakmicu mijenjas sastav i sklanjas najbolje igrace sa njihovih pozicija da bi napravio mjesto panjevima koje mislis prodati.
Nadam se da cemo zavrsiti sezonu iza zeljane. To je jedini nacin da se majmuncina zainati i pocne razmisljati o rezultatima.

General505
Postovi: 443
Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la General505 » 16 mar 2026, 01:19

Ima li neko blizak Upravi kluba, da sugerira, brukate i sebe i drzavu sa ovom igrom, kakve pare qrci palci, ulaganja...nesto tu ne stima od prvog dana sa tim "kapitalom" ubrizganim u Klub.

Mijenjaju se treneri svako drugo trece kolo prakticki, uvijek se nesto obecava stvori se neka nada ali stalno iz pada u pad, bruka za brukom

Ubacite tih par juniora levati, bar ce se neko prodati na kraju sezone da se uzmu pare bar, slicno kao sa Nidalom, kome se vise prosipaju suplje price o nekoj Evropi, trofejima a o titulama se moze samo sanjati.

Juniori su sasvim korektno odigrali pripreme, pompezno najavljivani novi Kovacici i na kraju nigdje nijednog, igraju polovnjaci srpskohrvatski, rezultat isti ili jos gori...da bar igraju djeca Akademije da s razlogom bar trpi rezultat, ovako trpi rezultat zbog nekih polovnjaka koji su tu samo da pare uzmu

Pa Ljajicu se ne zivi u Sa kamoli igra, to se vidi i mnogim drugima a upprno se forsira ta prica o bombasticnim pojacanjima koji mozda i znaju igrati ali nemaju karakter a karakter u klubu kao Sarajevo je naibitniji, jer on definise kvalitet igraca i a ne njegova biografija i proslost gdje je igrao.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 16 mar 2026, 01:29

nokee je napisao/la:
15 mar 2026, 18:36
mnon46 je napisao/la:
15 mar 2026, 18:17
Sazg je napisao/la:
15 mar 2026, 16:38
Bravo Anese, dao je 10 lopti maestralnih, 4-5 presječenih njihovih kontri 👏👏👏👏👏
Nabijem na **** i Anesa i sve ostale koji su danas istrčali izuzev Carlosa i Bralića. Nisam znao da je na terenu dok nije izašao.
Pa kad pratite fudbal od juce izgleda. Sto ne pofaliti ako je neko odigrao dobro.
Danas Krdzalic odlican, ali je istina da dosta oscilira.
Izbacio Carlosa pasom na prvu, koji je doduše najvjerovatnije bio u ofsajdu, kada je Ljajic promasio s 5 m.

Proigrao dubinskom Elezija kad on ne uspjeva prebaciti loptu Ljajiću na 2. stativi.

Izbacio Menala koji je proslijedio za Mujkića koji ubacuje po zemlji za Carlosa i golman mu brani šut.

To su 3 od 4 ili 5 ozbiljnijih akcija koje smo imali, koje sam ja zapazio naknadnim pregledom hajlica.

Odnosno,
NisamInSajder je napisao/la:
15 mar 2026, 20:42
Stvorili smo 3-4 situacije na čitavoj utakmici iz kojih smo mogli doći do gola, 3 situacije iz dugih lopti kada se nije mogla otvoriti igra, pa je Krdžalić prišao i dugom loptom tražio nekog u dubini, tako dolaze i šanse Carlosa i Ljajića

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2058
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 mar 2026, 03:17

luckystrike je napisao/la:
15 mar 2026, 03:55
DoktorXabaras je napisao/la:
14 mar 2026, 05:36
luckystrike je napisao/la:
14 mar 2026, 01:21
Iz ovog sto je drug @Lecler izvuk'o, meni to i ne izgleda toliko grdno koliko je bilo u mojoj glavi do tad.

Imali smo 8 utakmica i stanje je po igračima sljedeće,

Ristovski 5
Gojković 5
Beganović 4
Maroodza 4
Hujber 3
Bralić 3
Mujkić 3
Ivanišević 3

Gdje ćeš dati priliku Hujberu i Mujkiću ako nećeš kući protiv fenjeraša Rudara i Posušja odnosno u Kupu protiv drugoligaša. Dvije od tri navedene utakmice smo riješili u svoju korist, znamo šta je bilo s trećom.

Ristovski je najviše odigrao uz Renata, 4 na stoperu a jednu na desnom beku - ovu posljednju, i toliko je ispadanja i pogrešnih pasova imao ali se njemu nekako ne fakturišu greške kao drugim pojedincima valjda radi imena i nekog hajca koji povremeno pokaže prema navijačima.

Gojković je klasa, odnosi gotovo sve zračne duele, ima lidersku crtu, ali istini za volju zna zakasniti u zadnjoj liniji i igra nogom mu je slabija strana, a to ne bih ni spominjao da nam se igra ne temelji na build-up-u iz zadnje linije.

Beganović je dobio jednu priliku više od Hujbera, i ima polovičan omjer pobjeda i poraza. Amar ove sezone ima 3 asistencije u 20ak utakmica dok je recimo pretprošlu sezonu imao učinak od 3 gola i 8 asistencija. Puno trči, malo doprinosi i dobro je da ima konkurenciju, pa nek' se bori.

Mujkić odigra jako loše poluvrijeme, Marodze uđe i djeluje kao Karlos naspram Nermina. Sljedeću Šejn dobije priliku od početka i ne može pasa pogoditi, Nermin ga onda zamjeni i bude jednako loš. Šta je onda ispravno tu?

Po meni je jedina greška Jovan Ivanišević ispred Slavke Bralića aka Salko, naročito u posljednjoj utakmici. Ne razumijem zašto se mlađahnom momku daje prednost u odnosu na iskusnog defanzivca u možda i najvažnijoj utakmici dosadašnjeg dijela sezone.

Odnosno, ne razumijem generalno zašto se momku na posudbi daje šansa od početka već nekoliko puta u ovom periodu, a realno nije neki kvalitet. Kad bi njega izbacili iz jednačine možda bi bilo malo staloženija situacija s rotacijama.

ps. pod uslovom da su navedene postave tačne, s obzirom da smo u nekim utakmicama igrali 3-5-2 a u drugim 4-5-1.
Moj @laki ovo ne da nije grdno nego je katastrofalno, mi smo u 8 utakmica koristili 9 različitih igrača (sad ću malo napisati u stilu @pitar6785) A TRENER NIJE BIO PRIMORAN DA TO RADI, kad bi još malo filtrirali, samo na stopereski par, vidimo da je isti dvojac od 8 utakmica igrao samo 3 utakmice i opet TRENER NIJE BIO PRIMORAN DA TO RADI. Sa tri stopera smo zadnji put igrali protiv Veleža u jesenjem dijelu sezone 02.12.2025. Zašto? ako je tokom nastavka sezone imao na raspolaganju Ristovski-Gojković-Marudža(Bralić,Mujkić). Zašto je odustao od igre sa wing-bekovima ako je imao (Kuprešak,Mujkić), (Beganović, Hujber)? Zašto je naša formacija rob U21 pozicije a imamo 2,3 riješenja (stoper, wing-bek, DM). Zar nije bilo lakše u 3-4-2-1 ili 3-4-1-2 ukolopiti ovog Carlosa pa i u 3-5-2.
Kako je to trener zamislio da u isto vrijeme daje svima šansu, razvija mlade igrače i očekuje rezultat, to može proći u Lokomotivi, Gorici, Slaven Belupu u Sarajevu to NE MOŽE.
Zašto standardnog igrača šalješ na tribine (Marudža) da bi igrao neko (Sulejman) koji je imao zadnji trening u decembru, došao prije 10 dana a pri tom ne razumije (jezik) nikog na terenu i kojeg si pri tom zamjenio na poluvremenu. Zašto igru, formaciju, nazovi kako god, nisi prilagodio nekom igraču koji je već tu (Mujkić, Beganović, Telalović, Keremeh) a ne nekom ko je faktički jučer došao. Kako neko kao trener možeš predpostaviti da će ti takav igrač donijeti neku prevagu u jako važnoj utakmici protiv kvalitetnog protivnika i na specifičnom stadionu zbog blizne tribina i to u ligi u kojoj su dopuštena sva sportska i nesportska sredstva da bi se došlo do pobjde.
Ne, ovo se ne odnosi samo na ovu utakmicu protiv Veleža ali se mora referirati na nju jer je bila najvažnija u toku proljetnog dijela sezone.

Oprosti molim te, nemoj misliti da tebi postavljam pitanja pa da očekujem neke odgovore nego više onako forumski u vidu neke rasprave.

Za ove loše rezultate u proteklih nekoliko utakmica isključivi krivac je trener koji, ja se nadam, sebi poznatih razloga izvodio ove vratolomije sa igračkim kadrom.
Ono što mu bar ja još zamjerim jeste njegova priča o standardih 7 igrača tzv. nosioca igre i naše igre koja će se zasnivati na automatizmima i posjedu a mi zapravo gledamo sve suprotno od toga.
nisam sad siguran ali u večini utakmica u nastavku sezone je imao bar 90% igračkog kadra koji moraju biti ti nosioci igre.
Ristovski-Gojković-Marudža, Cimirot-Elezi-Ljajić, Menalo-Carlos (odnedavno) igrači koji moraju biti zabetonirani u prvih 11 bez ikakvog razmišljanja. Ignjatkov, Mujkić, Krdžalić U21, Kuprešak, Beganović, Hujber igrači koji će biti u rotaciji i igrati zavisno od potrebe (povrede, kartoni).

Još jedna stvar vezano za utakmicu protiv Veleža, kako je trener mislio da će mu defanzivnog beka bolje odigrati Kuprešak u odnosu na Mujkića i Marudžu, ne kažem da su oni kvalitet ali sigurno su bolji na toj poziciji od Kuprešaka gdje smo vidjeli kod prvog gola Veleža kako ga je u skoku nadvisio igrač visok metar i žilet.


Nadam se da će protiv lištice biti svi zdravi i da će izvesti najbolje što imamo:

....................Banić

.....Ristovski...Gojković....Marudža

Beganović...Cimirot.......Elezi....Mujkić

....................Ljajić

.........Carlos...............Menalo
Doktore,

Ne mogu se složiti s par napisanih stvari,

Prvo, ne možemo tvrditi sa sigurnošću da trener nije bio primoran s obzirom da je vrlo moguće da mora balansirati između zahtjeva Zorana i Ismira.

Tu su mogući i pritisci menadžera ali i samih igrača jer svi žele šansu, kao i povrede, Gojković se vratio iz ozbiljne povrede i pretpostavljam da nije još uvijek u mogućnosti odigrati 3 utakmice u 7 - 8 dana, a recimo povreda Cimirota ga je primorala da traži rješenje u Meiteu što je po meni nonsens.

Dalje, pogledaj samo 4 utakmice drugog dijela i početne postave, rotiralo se i tada;
Radnik
Beganović, Bralić, Ristovski, Marodze, Kuprešak

Čelik
Hujber, Ristovski, Gojković, Mujkić, Kuprešak

Sloga
Beganović, Bralić, Ivanišević, Marodze

Posušje
Hujber, Ristovski, Gojković, Mujkić, Kuprešak
Ali se nisu primali golovi.

Drugo, promjena formacije je koliko mene sjećanje služi došla nakon poraza od Veleža u utakmici protiv Borca a ne od početka drugog dijela sezone.
Velež
slika

borac
slika
Kakogod, ne aboliram trenera krivice za loše igre ali mislim da ima i do samih igrača.

Naši igrači u defanzivi nerijetko stoje daleko od napadača protivničke ekipe. Nisu uvijek 100% fokusirani. U veznom redu nedostaje s jedne strane pritiska po izgubljenoj lopti s druge strane kretnje bez lopte u fazi napada. Nedostaje i lucidnosti, završni pas ili šut s distance.

Sve mogu razumjeti ali nedostatak žara i borbe, to ne mogu. Po mom skromnom mišljenju ni Rudar ni Velež nas nisu vele nadigrali, samo su imali veću želju, bili su čvršći u duelima i na lopti i više se kretali.

Ne znam kol'ko je tu do samog trenera, al' kad ih se natjera od Adema pa nadalje da malo više potegnu, ili kad se sami sjete što se pokazalo protiv želje ili pod bijelim brijegom, ovoj ekipi realno ne može niko parirati.
Ako i postoji takva mogućnost onda on nema šta da traži kao naš trener, da budem malo precizniji, on nema potrebe da se uopšte više bavi trenerskim poslom, za toliko godina ako se nisi uspio izboriti za osnov koji zahtjeva trener s to je "samostalnost u radu" onda majstore bay,bay.

Za kratko vrijeme je uspio da nas stabilizuje i povrati samopouzdanje učini nekako čvršćim a igrače puno borbenijim ali je još brže uspio sve to da razje.be, zar on stvarno misli da če neki igrači tek tako prihvatiti činjenicu da neki anonimus sa par treninga izbaci iz tima trojicu igrača Marudža (stranac) Telalović (pozicija) Elezi (pozicija) a pri tom bez apsolutno nikakvog doprinosa.

Oprosti ali na ovo ostalo mi se zaista ne da komentarisat jer sam zaista ljut i razočaran u ove trenerove poteze, za mene trebat će mu dosta pobjeda da vrati neko povjerenje koje je imao na početku mandata ali teško da će se to desiti izgleda totalno pogubljeno, bez ikakvog plana reakcije a počeo je i sereću prozivat tako da..
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 16 mar 2026, 03:47

Nije sigurno na račun referenci doveden.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 16 mar 2026, 06:03

I svaki naredni trener ce bit samo kozmeticka promjena, jer nece Mirvic i Mamic sigurno dovest nekog ko ce im rampu udarit kad je ekipa u pitanju. Shvatite da smo bosanski Chelsea (ili je prije Chelsea engleski FK Sarajevo, mi smo prijr dobili glupog amerikanca :mrgreen: ). Pored vlasnika koji je tipicni americki showman i ne zna gdje udara, dobili smo i Mamice koji imaju znanje, al upitna je motivacija da ovdje urade nesta. To definitivno nisu oni Mamici iz Dinama, koji su iza sebe imali kompletan savez i drzavu Hrvatsku, plus ulagali svoje pare i bili direktno ukljuceni u sve. I sad kad ode Cvitanovic (da li sad ili za 2 mjeseca, svejedno), nece sigurno doci ni Matjaz Kek ni Vladan Milojevic, nego neki novi Sefik Dzaferovic koji ce utakmice vodit s bubicom u uhu i slusat sta mu gazde govore.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []