FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410


Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 17 mar 2026, 15:23

Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 15:15
Fino je i bsjramsko turnir osvojiti, bude lijep osjecaj.

Moze li mi neko napisati osvajace stupedkupa za zadnjih 15 godina i ako moze objasnjenje sta ce sarajevo dobiti ako ga osvoji? Vodi li nas to u evropu? :kafa:
postaješ najtrofejniji klub u BiH, to valjda nešto znači :kafa:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11453
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 mar 2026, 15:37

Kakav god da je trofej, trebaju svi krv propišati da se osvoji.
Nejasan mi je stav da je i navijačima svejedno. Okej, superkup nije strašno bitan trofej, ali kakav god da je, treba se izaći i pobjediti.
Realno je sutra presudni meč za Marija. Ako izgubi, ja vjerujem da neće jutra dočekati na našoj klupi, a sa trofejom bi imao kakav - takav mir u kući, bar do kraja sezone.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

boki86
Postovi: 5126
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 17 mar 2026, 15:38

Offtopic, je li moguce da ona krampa krunic ima 3 miliona eura platu u zvijezdi?? Ma nasi su jos zlatni

Avatar
NeSamSafetee
Postovi: 288
Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeSamSafetee » 17 mar 2026, 15:41

ErosViverosViv je napisao/la:
17 mar 2026, 15:23
Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 15:15
Fino je i bsjramsko turnir osvojiti, bude lijep osjecaj.

Moze li mi neko napisati osvajace stupedkupa za zadnjih 15 godina i ako moze objasnjenje sta ce sarajevo dobiti ako ga osvoji? Vodi li nas to u evropu? :kafa:
postaješ najtrofejniji klub u BiH, to valjda nešto znači :kafa:
To i mi počeli Mickey-Mouse trofeje brojat?

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 17 mar 2026, 15:44

NeSamSafetee je napisao/la:
17 mar 2026, 15:41
ErosViverosViv je napisao/la:
17 mar 2026, 15:23
Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 15:15
Fino je i bsjramsko turnir osvojiti, bude lijep osjecaj.

Moze li mi neko napisati osvajace stupedkupa za zadnjih 15 godina i ako moze objasnjenje sta ce sarajevo dobiti ako ga osvoji? Vodi li nas to u evropu? :kafa:
postaješ najtrofejniji klub u BiH, to valjda nešto znači :kafa:
To i mi počeli Mickey-Mouse trofeje brojat?
Ti nemoj brojat, drugi broje, savez broji, ti ispadnes donji.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 17 mar 2026, 15:47

Ma cemu se nadati sa ovakvom formom i igrom...
Normalno je da je svejedno kad nam je poznat ishod tekme...
Vala da su i AFH odredili za domacina isto bi ti bilo...
Iskreno, nicemu se ne nadam, vise naginjem da Zrinjskom vec danas cestitam na osvajanju Superkupa, ali eto da ne zurim previse...

Avatar
NeSamSafetee
Postovi: 288
Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeSamSafetee » 17 mar 2026, 15:48

napoleon72 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:44
NeSamSafetee je napisao/la:
17 mar 2026, 15:41
ErosViverosViv je napisao/la:
17 mar 2026, 15:23


postaješ najtrofejniji klub u BiH, to valjda nešto znači :kafa:
To i mi počeli Mickey-Mouse trofeje brojat?
Ti nemoj brojat, drugi broje, savez broji, ti ispadnes donji.
Eto na šta smo spali, superkup nam veselje.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 17 mar 2026, 15:48

NeSamSafetee je napisao/la:
17 mar 2026, 15:41
ErosViverosViv je napisao/la:
17 mar 2026, 15:23
Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 15:15
Fino je i bsjramsko turnir osvojiti, bude lijep osjecaj.

Moze li mi neko napisati osvajace stupedkupa za zadnjih 15 godina i ako moze objasnjenje sta ce sarajevo dobiti ako ga osvoji? Vodi li nas to u evropu? :kafa:
postaješ najtrofejniji klub u BiH, to valjda nešto znači :kafa:
To i mi počeli Mickey-Mouse trofeje brojat?
Najbolje nikako ne igrati, a drugi neka prisvajaju trofeje za 15-20 godina. Nije nikakvo veselje ali treba osvojiti. Isto kao i svaku pripremnu, nije bitna ali trebaš pobijediti. Ili evo do kraja ako obezbjediš evropu, je li to znači da moraš sve utakmice izgubiti?

Avatar
NeSamSafetee
Postovi: 288
Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeSamSafetee » 17 mar 2026, 15:52

ErosViverosViv je napisao/la:
17 mar 2026, 15:48
NeSamSafetee je napisao/la:
17 mar 2026, 15:41
ErosViverosViv je napisao/la:
17 mar 2026, 15:23


postaješ najtrofejniji klub u BiH, to valjda nešto znači :kafa:
To i mi počeli Mickey-Mouse trofeje brojat?
Najbolje nikako ne igrati, a drugi neka prisvajaju trofeje za 15-20 godina. Nije nikakvo veselje ali treba osvojiti. Isto kao i svaku pripremnu, nije bitna ali trebaš pobijediti. Ili evo do kraja ako obezbjediš evropu, je li to znači da moraš sve utakmice izgubiti?
Ne kažem da ne trebamo osvojit, ali ovdje se stvara neki narativ da bi osvajanjem mogli "ublažiti" gorak ukus ove sezone i da je neka katastrofa ako se ne osvoji. Sezona je praktički gotova sem te borbe za Evropu. Da bi bilo katastrofa, prvo treba biti bitno.

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 17 mar 2026, 15:53

ErosViverosViv je napisao/la:
17 mar 2026, 15:23
Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 15:15
Fino je i bsjramsko turnir osvojiti, bude lijep osjecaj.

Moze li mi neko napisati osvajace stupedkupa za zadnjih 15 godina i ako moze objasnjenje sta ce sarajevo dobiti ako ga osvoji? Vodi li nas to u evropu? :kafa:
postaješ najtrofejniji klub u BiH, to valjda nešto znači :kafa:
Odavno smo najtrofejniji :kafa:

n0dix
Postovi: 191
Pridružen/a: 01 jul 2022, 12:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la n0dix » 17 mar 2026, 15:55

Znači superkup, ugledni trofej npr. u jednoj Španiji i veliki dokaz uspjeha u prošloj sezoni je sad kod nas od strane tkz. navijača FK Sarajevo prozvan kao Mickey-Mouse trofej koji je bezznačajan??? 👏🏻👏🏻👏🏻

Taj trofej se igra između osvajača kupa i šampiona prošle sezone. Tako da ja ne znam odakle ideja da taj trofej ne znači ništa? Plitkoumno razmišljanje il' šta?

Nije sigurno vrijedan kao osvajanje lige ili kupa gdje smo sve popušili ali je trofej koji bi neki drugi vrijednovali mnogo više od nas. Pogotovo komšinice, ali hajde navikli smo na samo negativu povezanu sa FK Sarajevom. Bravo momci samo nastavite!
A papak s juga uvijek plakat' će jer je bordo Saraj'vo!

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 17 mar 2026, 16:00

Jedan (Brundo) ili dva forumaša koji se predstavljaju kao navijači FK Sarajevo kažu da je Mickey Mouse trofej i to je sve.

Ostali navijači FK Sarajevo će da ga proslave, ako ga osvojimo. Ako Bog da. Neka se pojede kome god to smeta.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
Herson
Postovi: 2789
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 17 mar 2026, 16:03

NeSamSafetee je napisao/la:
17 mar 2026, 15:52
ErosViverosViv je napisao/la:
17 mar 2026, 15:48
NeSamSafetee je napisao/la:
17 mar 2026, 15:41


To i mi počeli Mickey-Mouse trofeje brojat?
Najbolje nikako ne igrati, a drugi neka prisvajaju trofeje za 15-20 godina. Nije nikakvo veselje ali treba osvojiti. Isto kao i svaku pripremnu, nije bitna ali trebaš pobijediti. Ili evo do kraja ako obezbjediš evropu, je li to znači da moraš sve utakmice izgubiti?
Ne kažem da ne trebamo osvojit, ali ovdje se stvara neki narativ da bi osvajanjem mogli "ublažiti" gorak ukus ove sezone i da je neka katastrofa ako se ne osvoji. Sezona je praktički gotova sem te borbe za Evropu. Da bi bilo katastrofa, prvo treba biti bitno.
U ovako turbulentnoj, burnoj i teškoj sezoni, osvajanje bilo kakvog trofeja je u rangu osvajanja titule. Nama je sezona počela onom utakmicom protiv Radnika na Koševu, šta se uopšte i moglo očekivati u nastavku sezone? Trener otišao u prvom kolu, drugi nakon par utakmica na klupi, a sve je izvjesnije i da ćemo ostati i bez trećeg trenera u sezoni. Ako se i osvoji ovaj Superkup, pred Vječnom ga treba proslaviti.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
H8Z7
Postovi: 7193
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 17 mar 2026, 16:12

Realno superkup nema nikakav značaj, osim činjenice da se dodaje u vitrine sa trofejima i povećava ukupni broj trofeja. Sezona je davno izgubljena, zadnje blamaže ne treba spominjati, superkup ako se ne osvoji ova će generacija biti najlošija ikada, i to ne treba kriti. Sad pisati ako vam trofej nije motiv šta je, to je smiješno. Njih je posao da igraju, svaki dan kamp, određeni broj sati, potom utakmica i 90+ minuta kao rezultat onoga što rade. Izvolite i pokažite šta znate, inače ste najgora ekipa koja je ikada nosila bordo dres.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Torino
Postovi: 1834
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 17 mar 2026, 16:27

Vanja8 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:47
Ma cemu se nadati sa ovakvom formom i igrom...
Normalno je da je svejedno kad nam je poznat ishod tekme...
Vala da su i AFH odredili za domacina isto bi ti bilo...
Iskreno, nicemu se ne nadam, vise naginjem da Zrinjskom vec danas cestitam na osvajanju Superkupa, ali eto da ne zurim previse...
Šta je sa princom?
🇵🇸

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3269
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 17 mar 2026, 16:28

“Superkup nema nikakav znacaj” - samo zato sto znamo da ga necemo osvojiti :bow:
1946~

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8516
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 17 mar 2026, 16:45

inace superkup se igra prije pocetka lige/sezone i ima prestiz, jer igraju prvak lige i kupa. naravno da se racuna kao trofej.
eh sad, mi ga igramo haman pred kraj sezone pa smo ohladili jer nam se stekeralo/smucilo sve ali je realno bitan trofej kao i svaka 3 boda.
tako da --- svi u napad jedan je HASE!
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 17 mar 2026, 16:49

Svaki pehar koji se moze osvojiti broji se.Nas je godinama yebavao taj super kup iako bi ih imali 10 do sada da se igrao svake godine a ne ovo sranje.Ne nosi istu tezinu kao ostali pehari ali cilj je jasan-ako osvojimo definitivno smo prvi najtrofejniji.Prema tome utakmica sezona i trebaju krv propisati da ga osvoje.Utakmica koja lomi dalji tok sezone
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 17 mar 2026, 16:50

Nama superkup, Zrinjskom kup, borac titula. Mirvic proda igraca za 3 4 miliona eura. Svi sretni.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []