FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

KosevoZove
Postovi: 1796
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 18 mar 2026, 20:38

belosevic23 je napisao/la:
18 mar 2026, 20:35
Veci luzeri nisu nosili ovaj dres jel moguce da nemaju zelju osvojit trofej. Preplaceni invalidi
J*** li im familiju za ovo ponasanje ce snositi posljedice mi zivimo za ovaj klub, picke neka sutra idu iz kluba, dovedite igrace **** vas dan koji ce igrati za ovaj sveti dres, gurajte nasu djecu, sta je problem?????

Idite u tri lijepe pm!

Nikad gore igrace nisam gledao da se uopste ne zalazu kako u ligi tako i za kupove, pa sta misle oni?!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18872
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronaldo99 » 18 mar 2026, 20:39

Kad shvatimo da ne trebamo doboditi igrace koji su zavrsili sa fudbalom i neke lafo zvjezdice onda ce nesto i biti od nas.

Kakav menalo, ristovski, adem i ostala imena. Daj nasu mladost i akademce. Tim putem krenuti i stvoriti respektabilnu ekipu.

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 18 mar 2026, 20:40

Kakav je ovo skup luzera ne mozes vjerovat...

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3389
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 mar 2026, 20:40

Ne znam navijaca Sarajeva da je ocekivao prolaz kada je sviran kraj utakmice.

Avatar
071
Postovi: 345
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 071 » 18 mar 2026, 20:41

U Mostaru smijeniti ovu pi*ku od trenera koja ceka penale. A ovo smece Menalo je prica za sebe, kud ga Nijaz ne uze u Vasu Miskina Crnog

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 18 mar 2026, 20:41

Adem,Carlos,Elezi,Keremeh(valjda usao zbog penala),nama Bralic puca...Ovo su namjerno fulili,ovaj pristup penalima mozes samo namjerno

Avatar
broj6
Postovi: 757
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 18 mar 2026, 20:41

Elezi, Ljajic i Carlos gledaju kako penale izvode Ristovski, Bralic i curica Menalo.. dvojica su mozda trebala sutati 4. i 5. penal, ali jel moguce da eto jedan sigurno nije medju 5 izvodjaca??

Gomis99
Postovi: 768
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 18 mar 2026, 20:41

Al Banica cirkusa. Njihov odbrani isti penal koji on sebi gurne u gol. Isprdase ga ljudi sve penale u jednu stranu sutali. O izboru nasih izvodjaca ne treba trositi rijeci. Kao da se islo da izgube. Sto neko rece pored napadaca kojem je primarna djelatnost zabijati golove iz tih pozicija, Ljajica i Elezia, j.ebeni Bralic uzima loptu da izvede. Valja biti debil za to.

Avatar
Stanley
Postovi: 336
Pridružen/a: 27 jan 2016, 18:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stanley » 18 mar 2026, 20:42

Ma postali smo pravo luzerski klub godinama unazad
FK BORAC BANJA LUKA - ZVANIČNO PODRŽAVA TERORIZAM!

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 18 mar 2026, 20:43

Ljudi pljuju samo kad se izgubi, tj. kakav rezultat bude, a nama igra ista vec duzi period. Pa sa ovakvom igrom smo i dobijali utakmice, na guzove, srecu ili uzasnog protivnika. Ja I dalje tvrdim, sto se tice igra mi smo jedan od 3 najgora tima u bhpl, a ako se uzme u obzir potrosnja DALEKO najgori.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 18 mar 2026, 20:43

Tracy3McGrady je napisao/la:
18 mar 2026, 19:53
Rozmane vrati se, najozbiljnije ovo mislim. Tada da nas sudije nisu handrile, uzeli bi titulu
A sad nas ne handre inače :kafa:

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 18 mar 2026, 20:44

Tvorac evropskog Sarajeva

slika
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Amco46
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amco46 » 18 mar 2026, 20:44

Jet2Holiday je napisao/la:
18 mar 2026, 20:44
Tvorac evropskog Sarajeva

slika
Umro majci na rukama usta ga J*** grbava

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8151
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 18 mar 2026, 20:44

Ademe gdje penal da pucas gdje idgovornost kad se igra utakmica trcis za loptu da ga tuces sad pustas stopere da pucaju penale.

To je ono sto sam rekao ovo nikad nebi dopustio krste nit ahmet sebi..

Sakri se Ademe jado a trazi platu 600k€

fks74
Postovi: 13474
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 18 mar 2026, 20:45

071 je napisao/la:
18 mar 2026, 20:41
U Mostaru smijeniti ovu pi*ku od trenera koja ceka penale. A ovo smece Menalo je prica za sebe, kud ga Nijaz ne uze u Vasu Miskina Crnog
Šta ti je trener sada kriv ? Utakmicu su odigrali dobro, penale nisu i šta sada ?

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1635
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 18 mar 2026, 20:45

Stanley je napisao/la:
18 mar 2026, 20:42
Ma postali smo pravo luzerski klub godinama unazad
Idi se lizi sa grbavicahram fino mu ga coki neka bude bala na sve strane
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
NeSamSafetee
Postovi: 288
Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeSamSafetee » 18 mar 2026, 20:46

fks74 je napisao/la:
18 mar 2026, 20:45
071 je napisao/la:
18 mar 2026, 20:41
U Mostaru smijeniti ovu pi*ku od trenera koja ceka penale. A ovo smece Menalo je prica za sebe, kud ga Nijaz ne uze u Vasu Miskina Crnog
Šta ti je trener sada kriv ? Utakmicu su odigrali dobro, penale nisu i šta sada ?
Ova utakmica se trebala uzet u regularnom toku. Ali šta očekivati od čovjeka koji izmjene pravi u 80-toj.

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 18 mar 2026, 20:47

Fudo je napisao/la:
18 mar 2026, 20:43
Ljudi pljuju samo kad se izgubi, tj. kakav rezultat bude, a nama igra ista vec duzi period. Pa sa ovakvom igrom smo i dobijali utakmice, na guzove, srecu ili uzasnog protivnika. Ja I dalje tvrdim, sto se tice igra mi smo jedan od 3 najgora tima u bhpl, a ako se uzme u obzir potrosnja DALEKO najgori.
Pojma ti nemas o fudbalskoj igri. Na kakvu igru je Zrinjski veceras osvojio.? Evo hajd nam pojasni.
Utakmicu protiv Širokog smo trebali dobiti ako vec pričaš o fudbalskoj igri, potpuno zasluzeno bi bilo da smo dobili. Veceras nesto slicno, bolje prilike smo imali.
Protiv Sloge u Doboju smo recimo očajni bili pa smo dobili, tad je sve top bilo..

NoProfit
Postovi: 2783
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 18 mar 2026, 20:47

Večeras sam završio s onim što se nekad zvalo FK Sarajevo. Nikad više neću otići ni na jednu utakmicu ovog kluba.

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 18 mar 2026, 20:47

Mirvicu zelim ti sve najgore.

Protiv Veleža 2000 bolesnika

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: isko1807, johntravolta123, mire971, riki46, Vanja8 i 55 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []