Premijer liga BiH - aktuelno
- Threeplanetrees
- Postovi: 1779
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Veća radost navijača filijale zbog osvajanja superkupa nego navijača Zrinjskog. Oni to više ne kriju stvarno neugodno za čitati
-
ultrazonfa
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pitari neka vrate Mirzu Varesanovica, mozda tad i osvoje neki trofej. Bas me interesuje evo 30 godina pratim nas fudbal, jel ikad bila losija sezona od ove u Sarajevu?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imali smo i losije sigurno, ali ova je daleko najneuspjesnija gledajuci ulaganja.ultrazonfa je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:49Pitari neka vrate Mirzu Varesanovica, mozda tad i osvoje neki trofej. Bas me interesuje evo 30 godina pratim nas fudbal, jel ikad bila losija sezona od ove u Sarajevu?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovaj momak je lijepo nasao dijagnozu ovom timu Sarajeva, da zanemarimo ovo oko vjere.siroki1991 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 10:12S tim da je Sarajevo postalo ekipa bez "duse". Nekada si znao tko ti dolazi na Pecaru, Husref trener, Mersudin u komunikaciji sa Hordama, Handzic se hvata za mala jaja i pokazuje publici, Hebibovic klanja namaz na terenu... Volio ih ili ne volio bili su prava muslimanska ekipa sa identitetom. Ovo danas su Miki-Maus placenici...
Navijaci i sam klub toliko bjeze od te carsije i samo daj strance, daj samo nek trener nije domaci i u tom bjezanju su izgubili identitet.
Hoce da budu klub carsije, a da ne igra niko iz carsije.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zutti sa erosom zajedno sjedi i pjeni.. da ne kazem sta gore , ono moje znas
Klub ulozio milione, zavrsit ce na 5om mjestu, najavili titulu 6ta godina za redom, navijaci ne dolaze na utakmice, dijaspora jedino kad dodje pa se potrefi i onda su najbolji u drzavi .
Iako nije bojkot, ne pojave se danas, jer ih ku rac boli za fks , kao i sviju nas , gasi udbasku oyebinu bice cak i hordama drago
Masper sos Nijazzzzeeeee
Klub ulozio milione, zavrsit ce na 5om mjestu, najavili titulu 6ta godina za redom, navijaci ne dolaze na utakmice, dijaspora jedino kad dodje pa se potrefi i onda su najbolji u drzavi .
Iako nije bojkot, ne pojave se danas, jer ih ku rac boli za fks , kao i sviju nas , gasi udbasku oyebinu bice cak i hordama drago
Masper sos Nijazzzzeeeee
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 18 mar 2026, 22:36, ukupno mijenjano 3 puta.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zasto nisu dosle horde zla?
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sigurno se prepali da ćeš ih ti tj. virto dočekat na Bradini...
Strah i trepet
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Matej Šakota, moje poštovanje do kraja života
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
+1
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Zaboljesutra
- Postovi: 644
- Pridružen/a: 11 sep 2025, 19:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pitari moram vam reći da ste nesposobni.Ovakav Zrinjski kojeg rutinira Posušje niste u stanju pobjediti.Trener koji pola treninga propusti radi noćnih izlazaka i koji je uništio pobjednički mentalitet vi ga uspijete svojom nesposobnošću održati još uvijek na životu.
Kad večeras niste uzeli super kup ne znam kada ćete opet imati priliku jer je ovo najgori Zrinjski u eri Danka Šulente.
Umjesto da nas spasite vi nas u **** ostavljate.
Kad večeras niste uzeli super kup ne znam kada ćete opet imati priliku jer je ovo najgori Zrinjski u eri Danka Šulente.
Umjesto da nas spasite vi nas u **** ostavljate.
[email protected] utakmice FK Borca.
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tamo gdje udari lova koje nije bilo, i dodju igraci sa egom i zamijene one koji su ginuli za to Sarajevo, tesko da ces bolji rezultat i dobiti.Zaboljesutra je napisao/la: ↑18 mar 2026, 22:59Pitari moram vam reći da ste nesposobni.Ovakav Zrinjski kojeg rutinira Posušje niste u stanju pobjediti.Trener koji pola treninga propusti radi noćnih izlazaka i koji je uništio pobjednički mentalitet vi ga uspijete svojom nesposobnošću održati još uvijek na životu.
Kad večeras niste uzeli super kup ne znam kada ćete opet imati priliku jer je ovo najgori Zrinjski u eri Danka Šulente.
Umjesto da nas spasite vi nas u **** ostavljate.
Mozemo se mi pljuvati, ali Sarajevo nije taj klub, kao ni Zeljo.
Ko sto rece ovaj iznad, kad si imao neki dinar u ekipi husrefa i sve one momke koji su ginuli za taj dres, znali sta to znaci, Sarajevo je i osvajalo pehare. Ova sezona im je najveci promasaj u novijoj istoriji. Po parama, sponzorima i imenima u ekipi, covjek bi rekao Liga evorpe u najmanju ruku. A njima visi 2 pretkolo kvalifikacija za evropu.
To isto vrijedi i za Zelju. Kakav Savo Milosevic, kakve pichke materine. Njima bi Osim legao ko budali samar, bez ovih crnaca pokusaja fudbalera. Ali ebi ga..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To je zato što se pecate na par njih koji vas namjerno tako sprdaju, ili su i sami ograničeni, stavite ih na blok i nema ih, barem ja tako radimZutti je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:46Ma nije stvar u glupostima, čak da ima dobrih zajebancija i podržao bih, uvijek sam za to, al ovdje vrhunac "pitari u rupe", "curi sperma" (i to uglavnom pišu likovi koji istu nisu počeli ni izlučivati), pa onda onaj debil replicira sam sebi. S druge strane, kad vi zijanite, pored debila bez smisla za humor, vazda bude i neke dobre zajebancije, a vama su izgleda na prvoj crti ostali samo najgluplji.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve je ovo takticki potez, u nadanju da ce Stico dobiti visegodisnji ugovorZaboljesutra je napisao/la: ↑18 mar 2026, 22:59Pitari moram vam reći da ste nesposobni.Ovakav Zrinjski kojeg rutinira Posušje niste u stanju pobjediti.Trener koji pola treninga propusti radi noćnih izlazaka i koji je uništio pobjednički mentalitet vi ga uspijete svojom nesposobnošću održati još uvijek na životu.
Kad večeras niste uzeli super kup ne znam kada ćete opet imati priliku jer je ovo najgori Zrinjski u eri Danka Šulente.
Umjesto da nas spasite vi nas u **** ostavljate.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidi slučajnosti ime joj 'Željana'.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Iako smatram da Amar treba dobiti kod nas još jednu šansu, mislim da sada treba pustiti Savu da radi, uradio je fin posao otkako je tu, vidi se napredak i mi smo zadovoljni, a ne možeš suditi nekome na osnovu 3 utakmice, pogotovo kad dođeš na ovakvu ekipu.Resolute je napisao/la: ↑18 mar 2026, 23:20To isto vrijedi i za Zelju. Kakav Savo Milosevic, kakve pichke materine. Njima bi Osim legao ko budali samar, bez ovih crnaca pokusaja fudbalera. Ali ebi ga..Zaboljesutra je napisao/la: ↑18 mar 2026, 22:59Pitari moram vam reći da ste nesposobni.Ovakav Zrinjski kojeg rutinira Posušje niste u stanju pobjediti.Trener koji pola treninga propusti radi noćnih izlazaka i koji je uništio pobjednički mentalitet vi ga uspijete svojom nesposobnošću održati još uvijek na životu.
Kad večeras niste uzeli super kup ne znam kada ćete opet imati priliku jer je ovo najgori Zrinjski u eri Danka Šulente.
Umjesto da nas spasite vi nas u **** ostavljate.
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nešto si ti pomiješaoGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑18 mar 2026, 23:59Jos se javlja ovaj masper sos
Obrukali se samo tako, on nesto jos podyebava![]()
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
rishovski je napisao/la: ↑19 mar 2026, 00:09Nešto si ti pomiješaoGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑18 mar 2026, 23:59Jos se javlja ovaj masper sos
Obrukali se samo tako, on nesto jos podyebava![]()
![]()
Pitarska ckapi si ti
Yebo li vas Josip Broz, poslije onog sto se desilo, mrski ste nam jer ste pitarske pi cke
Hajd sad se uloguj na pitarski profil
-
Paromlinac
- Postovi: 331
- Pridružen/a: 04 avg 2023, 02:46
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
S obzirom da se ovakva direktna i logicna pitanja na njihovoj temi brisu brzinom svjetlosti, po svemu sudeci su ostali doslijedni u nepriznavanju namjestenog kupa iz cega proizilazi i bojkot danasnje utakmice. Respect
Online
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 7 gostiju.


.png)


/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)