Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2011, 01:51

harry_90 je napisao/la:Jel to Zisko,ponos Gorazda :D :lol: :lol:
pa Zile je prije rata bio bokser ;)
Interista je napisao/la:za to djeca cu te pitati kad te budem udarao maljem po glavi :lol: :lol: mogu sakama nije problem ne znas ti sa kim imas posla :lol: :lol:
djete možeš mi samo
Samo F.K.S !! je napisao/la:I mali sarajlija je visok 1.80 i tezak 80 bil i mene lagano u drinu ? :D
baco sam ja i teže mali :lol: :lol:
Puma je napisao/la:
taće Puma visok 2 ,metra ,65 kila
jel se to hrabris ?

100 kila, a ne 65 :lol: souci se s tim, fobija se nece izlijeciti dok se ne suocis sa njom ;)

hej fobijo ,kako god opet sam te teži i jači
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
neutralan__
Postovi: 3860
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 03 maj 2011, 01:53

Je.be legenda ne vadi,neda gace uzvuc. :lol:
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Puma » 03 maj 2011, 01:55

ima ovaj da nas pobaca ko pilice :lol:

seljak je to jbg, guzi kobile, ima snage, sta cemo mi zakrzljali :|

nemamo mi sanse protiv njega, djaba kolko god da nas je, posamarat ce nas Zile
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Samo F.K.S !!
Postovi: 3982
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 03 maj 2011, 01:58

Kako to kaze Marlon Brutal : "Lepa rec gvozdena vrata otvara , a od gvozdene stangle otvara lobanja " :D

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LBJ MVP » 03 maj 2011, 01:58

To mi legendu neko dira jbg i ja odavno hoću da ga prebijem javite kad budete išli put Goražda
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
harry_90
Postovi: 18330
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 03 maj 2011, 01:59

Nemamo mi sanse protiv njih,najbolje da se odmah predamo cim dodjemo u Gorazde..Kakve kobile,vidim ovdje se stalno pise za njih,o cemu je rijec :D
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2011, 01:59

Puma je napisao/la:ima ovaj da nas pobaca ko pilice :lol:

seljak je to jbg, guzi kobile, ima snage, sta cemo mi zakrzljali :|

nemamo mi sanse protiv njega, djaba kolko god da nas je, posamarat ce nas Zile
sad si počo i vrijeđati ,e vidjećemo se sutra u Hrasnici ,najebo si momčino ,sa Ziletom dolazim :)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Interista
Postovi: 2469
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Interista » 03 maj 2011, 02:00

harry_90 je napisao/la:Nemamo mi sanse protiv njih,najbolje da se odmah predamo cim dodjemo u Gorazde..Kakve kobile,vidim ovdje se stalno pise za njih,o cemu je rijec :D
[youtube][/youtube]

P.s razbit cemo ga jos cemo mu i kobilu je.bat :lol: :lol:
Zadnja izmjena: Interista, dana/u 03 maj 2011, 02:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
don_burza
Postovi: 4475
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la don_burza » 03 maj 2011, 02:01

nemojte samo lijepo

sto zesce to bolje :D
Thomas Müller - Fußballgott

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Puma » 03 maj 2011, 02:03

legenda reala je napisao/la:
Puma je napisao/la:ima ovaj da nas pobaca ko pilice :lol:

seljak je to jbg, guzi kobile, ima snage, sta cemo mi zakrzljali :|

nemamo mi sanse protiv njega, djaba kolko god da nas je, posamarat ce nas Zile
sad si počo i vrijeđati ,e vidjećemo se sutra u Hrasnici ,najebo si momčino ,sa Ziletom dolazim :)
ma dodjite ti i Zile

samo, ima jedan problem, ja nisam iz Hrasnice znas :lol: al tu sam blizu
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Samo F.K.S !!
Postovi: 3982
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 03 maj 2011, 02:03

Lijek za Gorazdaka :

slika :D

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LBJ MVP » 03 maj 2011, 02:04

Mogli su nam sa ss.ba platit opremu i put do Goražda očigledno je da većina forumaša imaju problem s njim :D
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2011, 02:05

Puma je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Puma je napisao/la:ima ovaj da nas pobaca ko pilice :lol:

seljak je to jbg, guzi kobile, ima snage, sta cemo mi zakrzljali :|

nemamo mi sanse protiv njega, djaba kolko god da nas je, posamarat ce nas Zile
sad si počo i vrijeđati ,e vidjećemo se sutra u Hrasnici ,najebo si momčino ,sa Ziletom dolazim :)
ma dodjite ti i Zile

samo, ima jedan problem, ja nisam iz Hrasnice znas :lol: al tu sam blizu
Zile će u onu diskoteku da pjeva ,a ja ću da mlatim tebe
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
harry_90
Postovi: 18330
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 03 maj 2011, 02:06

@Interista

Koji balvan od covjeka :x

Najbolje da mi organizujemo jedan bus preko centrotransa,koji smo,kad pocnemo izlazit,ima da se legenda i zisko ukenjaju :D
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Puma » 03 maj 2011, 02:10

Zile će u onu diskoteku da pjeva ,a ja ću da mlatim tebe
:lol: :lol:

koja diskoteka je u pitanju ? a bolan kako ces me mlatiti kad dolazis u moj region, pa sta kad dovedem 20-ak svojih ?

nisi o tome razmisljao ?

nista, vi ako se dogovorite za put u Gorazde, javite, ja sam za :D
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2011, 02:11

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]

nešta ste se ušutili ,haa
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
harry_90
Postovi: 18330
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 03 maj 2011, 02:11

Odo ja spavat,samo ne znam hocu li moci ,posto me je legenda svojim prijetnjama uplasio :cry: :D

Laku noc svima :)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Interista
Postovi: 2469
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Interista » 03 maj 2011, 02:12

ljudi laku noc idem ja samo sredite prevoz ne pitajte za cijenu :D

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2011, 02:14

Puma je napisao/la:
Zile će u onu diskoteku da pjeva ,a ja ću da mlatim tebe
:lol: :lol:

koja diskoteka je u pitanju ? a bolan kako ces me mlatiti kad dolazis u moj region, pa sta kad dovedem 20-ak svojih ?

nisi o tome razmisljao ?

nista, vi ako se dogovorite za put u Gorazde, javite, ja sam za :D
koja ima ,samo nek pjeva u bilo kojoj (moderator Šaban će doći da ga sluša ,to mu je jedan od omiljeni pjevača :lol: )

još jedan dokaz koja si picka ,čuj 20 a ja bi samo jednog zovno :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Samo F.K.S !!
Postovi: 3982
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 03 maj 2011, 02:14

**** nas legenda :D

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: VivaLaStella i 9 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []