pa Zile je prije rata bio bokserharry_90 je napisao/la:Jel to Zisko,ponos Gorazda![]()
![]()
djete možeš mi samoInterista je napisao/la:za to djeca cu te pitati kad te budem udarao maljem po glavi![]()
mogu sakama nije problem ne znas ti sa kim imas posla
![]()
baco sam ja i teže maliSamo F.K.S !! je napisao/la:I mali sarajlija je visok 1.80 i tezak 80 bil i mene lagano u drinu ?
Puma je napisao/la:jel se to hrabris ?taće Puma visok 2 ,metra ,65 kila
100 kila, a ne 65souci se s tim, fobija se nece izlijeciti dok se ne suocis sa njom
hej fobijo ,kako god opet sam te teži i jači




