Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2011, 02:16

Interista je napisao/la:ljudi laku noc idem ja samo sredite prevoz ne pitajte za cijenu :D
e što su se djeca uzvrtila ,pekar polahko ,tek si bez posla osto :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LBJ MVP » 03 maj 2011, 02:17

Ma mene jedino strah dobar on sa Miletom pa ne valja da ovako javno pišemo o tome svi znaju kako se on odnosi sa neprijateljima njegovih prijatelja
:/
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2011, 02:21

LBJ MVP je napisao/la:Ma mene jedino strah dobar on sa Miletom pa ne valja da ovako javno pišemo o tome svi znaju kako se on odnosi sa neprijateljima njegovih prijatelja
:/
ma ti si mi puno drag ne bi ti ništa ,žao bi mi te bilo ,a od njih me najviše strah malog sarajlije on je zajeban pravo ,a ovi Puma i ekipa to su male mace ,vidiš da su se ušutili otišli spavati od straha :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LBJ MVP » 03 maj 2011, 02:26

Ma kakav pitar oni su inače takvi laje al ne ujeda :D
Odo i ja potroši kredit zeza me nešto adsl
P.S.Jesi mi ugovorio odlazak u Švedsku sinoć me konekcija zajeba
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2011, 02:27

[youtube][/youtube]
:lol: :lol: :lol:

kaže da nađemo mi njemu vamo ona nama tamo ,ma dok budemo na haxu pa ćemo se dogovoriti ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2011, 02:36

ja sam čeko ,vidim ovi jaki momci koji se tuču maljevima se razbježali ,vidimo kako su jaki :lol: :lol: :lol: zavukli se u mišiju rupu svi :)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Samo F.K.S !!
Postovi: 3982
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 03 maj 2011, 03:18

legenda reala je napisao/la:ja sam čeko ,vidim ovi jaki momci koji se tuču maljevima se razbježali ,vidimo kako su jaki :lol: :lol: :lol: zavukli se u mišiju rupu svi :)
Vidimo ko se zavuko :D


Ako ima neko ko zna rukovat sa photoshopom nek mi se javi treba mi samo da se dopise nesto na slici jednoj ;)

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4159
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 03 maj 2011, 09:23

CoDe je napisao/la:Pa i jesu Ameri krivi ! Amerika i Rusija za naš rat :( Nazalost mi smo najvise ispusili tu Rusi podrzavali Srbe , Amerika Hrvate a nas niko nije hebavao !


koga vas ?

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4864
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 03 maj 2011, 09:27

Analiticar__ je napisao/la:Pozdrav ljudi dobre volje

Evo i mene, dugo me nije bilo haman.....Cim macka nema, misevi kolo vode..... :D
oooooo rufkas :D
🎶 Sixty million down the drain, Kai Havertz scores again! 🎶

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4159
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 03 maj 2011, 09:28

dr.van nostrand je napisao/la:@dubrava

Zapad ( SAD ) je znao kakav se scenario sprema na Balkanu , te je na taj nacin i saucesnik u njemu .
JNA se ponasala u Yugosl. kao domaca armija , te su BiH pogotovo gdje se vjerovalo da nece biti problema i rata a uveliko su se spremali za njega .
Lijepo su dosli zauzeli polozaje po svome izboru te se ukopali i poceli pucati i unistavati gradove i mjesta po BiH .
Pruzio se otpor u pocetku te se stvorila ARBiH , koja ce malo po malo da zadaje sve jaci i jaci otpor agresoru i da oslobadja dio po dio svoje teritorije , uz nametnuti famozni embargo na naoruzanje .
JNA nije nista borbom zauzela niti osvojila , vec sto su od samog starta 1992. god. uspjeli zadrzati to im je na kraju i ostalo , nista oni nisu uspjeli zauzeti :D ,
Cekao se pad i poraz skoro pune 4 . god. BiH se odbranila i pocela ozbiljno da zadaje udarac agresoru , koji je u tome momentu bio na velikom broju ratista u rasulu .

Jednostavno , sprijeceno je naredovanje i oslobadjanje teritorije BiH od strane mocnih sila na celu sa SAD i kontakt grupe za bivsu ex-Yu .
SAD da hoce i zele , kao sto su to zeljele 1995 god. kada su organizirali mirovnu konferenciju , danas bi kod nas mogle mnoge stvari poboljsati i unaprijediti ,
npr. da "smire" laktaskog vozda :mrgreen: ili da nam pomognu barem sa ovim statutom u NSBiH :mrgreen: .


je li 15 godina imamo visokog predstavnika međunarodne zajednice?,koji je faktički glavni čovjek u državi

Avatar
HeavensWonder
Postovi: 1209
Pridružen/a: 16 nov 2009, 23:28
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la HeavensWonder » 03 maj 2011, 10:20

Dobro jutro :)
VINCERE NON È IMPORTANTE È L’UNICA COSA CHE CONTA - Giampiero Boniperti

33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
neutralan__
Postovi: 3860
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 03 maj 2011, 10:22

HeavensWonder je napisao/la:Dobro jutro :)
Dobro jutro svima.Opet se vrijeme pokvari. :?
Imal sta novo za Osamu osim sto nece da postave njegove slike? :lol:
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Megamon
Postovi: 4721
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Megamon » 03 maj 2011, 10:24

Ma ebo ba politiku.
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
Frutek
Postovi: 3008
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Frutek » 03 maj 2011, 10:25

harry_90 je napisao/la:@Interista

Koji balvan od covjeka :x

Najbolje da mi organizujemo jedan bus preko centrotransa,koji smo,kad pocnemo izlazit,ima da se legenda i zisko ukenjaju :D
K´o u Eurotripu kad navijaci ManUTD dođu u Pariz :lol: :twisted:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
neutralan__
Postovi: 3860
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 03 maj 2011, 10:28

Megamon je napisao/la:Ma ebo ba politiku.
Mah ja. :) Nego gdje si bio sinoc kad je 'zaratilo' na forumu?Hoce da biju legendu. :lol: A legenda ko legenda znas vec sta je bilo. :lol:
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
HeavensWonder
Postovi: 1209
Pridružen/a: 16 nov 2009, 23:28
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la HeavensWonder » 03 maj 2011, 10:30

neutralan__ je napisao/la:
Megamon je napisao/la:Ma ebo ba politiku.
Mah ja. :) Nego gdje si bio sinoc kad je 'zaratilo' na forumu?Hoce da biju legendu. :lol: A legenda ko legenda znas vec sta je bilo. :lol:
Ma joj kakav Osama... Veceras poslije utakmice ce opet rat izmedju Barcinih i Realovih navijaca tako da imamo o cemu citati narednih 7 dana :mrgreen:
VINCERE NON È IMPORTANTE È L’UNICA COSA CHE CONTA - Giampiero Boniperti

33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Megamon
Postovi: 4721
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Megamon » 03 maj 2011, 10:31

neutralan__ je napisao/la:
Megamon je napisao/la:Ma ebo ba politiku.
Mah ja. :) Nego gdje si bio sinoc kad je 'zaratilo' na forumu?Hoce da biju legendu. :lol: A legenda ko legenda znas vec sta je bilo. :lol:
Ma slus'o savjete @don burze,pricao sa @Boscom i puc'o one djukele na fb :lol:

Nemojte mi dirati legendu,vidi ti malog harrya sto se pomamio,hoce on da ostane bez Lanice :mrgreen:
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
neutralan__
Postovi: 3860
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 03 maj 2011, 10:34

HeavensWonder je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:
Megamon je napisao/la:Ma ebo ba politiku.
Mah ja. :) Nego gdje si bio sinoc kad je 'zaratilo' na forumu?Hoce da biju legendu. :lol: A legenda ko legenda znas vec sta je bilo. :lol:
Ma joj kakav Osama... Veceras poslije utakmice ce opet rat izmedju Barcinih i Realovih navijaca tako da imamo o cemu citati narednih 7 dana :mrgreen:
I to sto kazes. :lol: :lol: Jos kad bi kojim slucajem Real prosao. :lol: :lol:
@Megamon Zar igras kerica? :lol: Nije zanimljivo,kad izgubis sve ispocetka.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 2852
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimLiverpool » 03 maj 2011, 10:37

Šta ima,dečki,evo ja se vratio sa koridora.Uzeo trenerku 55KM komplet i dres od Super Maria (Gotze) 15 KM. :D
You'll never walk alone.

Avatar
slaMe.
Postovi: 8
Pridružen/a: 03 maj 2011, 10:12
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la slaMe. » 03 maj 2011, 10:53

Pozdrav raja, šta ima kod vas? Novi sam, pa evo da ostavim i ovdje jedan komentar. ;)
Edin Džeko 10| The Bosnian Diamond |

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []