e što su se djeca uzvrtila ,pekar polahko ,tek si bez posla ostoInterista je napisao/la:ljudi laku noc idem ja samo sredite prevoz ne pitajte za cijenu
Chat - ARHIVA POSTOVA
Moderator/ica: insider
- legenda reala
- Postovi: 32106
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Chat
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
Re: Chat
Ma mene jedino strah dobar on sa Miletom pa ne valja da ovako javno pišemo o tome svi znaju kako se on odnosi sa neprijateljima njegovih prijatelja
:/
:/
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.
- legenda reala
- Postovi: 32106
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Chat
ma ti si mi puno drag ne bi ti ništa ,žao bi mi te bilo ,a od njih me najviše strah malog sarajlije on je zajeban pravo ,a ovi Puma i ekipa to su male mace ,vidiš da su se ušutili otišli spavati od strahaLBJ MVP je napisao/la:Ma mene jedino strah dobar on sa Miletom pa ne valja da ovako javno pišemo o tome svi znaju kako se on odnosi sa neprijateljima njegovih prijatelja
:/
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
Re: Chat
Ma kakav pitar oni su inače takvi laje al ne ujeda 
Odo i ja potroši kredit zeza me nešto adsl
P.S.Jesi mi ugovorio odlazak u Švedsku sinoć me konekcija zajeba
Odo i ja potroši kredit zeza me nešto adsl
P.S.Jesi mi ugovorio odlazak u Švedsku sinoć me konekcija zajeba
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.
- legenda reala
- Postovi: 32106
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Chat
[youtube][/youtube]

kaže da nađemo mi njemu vamo ona nama tamo ,ma dok budemo na haxu pa ćemo se dogovoriti
kaže da nađemo mi njemu vamo ona nama tamo ,ma dok budemo na haxu pa ćemo se dogovoriti
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
- legenda reala
- Postovi: 32106
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Chat
ja sam čeko ,vidim ovi jaki momci koji se tuču maljevima se razbježali ,vidimo kako su jaki
zavukli se u mišiju rupu svi 
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
- Kontakt:
Re: Chat
Vidimo ko se zavukolegenda reala je napisao/la:ja sam čeko ,vidim ovi jaki momci koji se tuču maljevima se razbježali ,vidimo kako su jaki![]()
![]()
zavukli se u mišiju rupu svi
Ako ima neko ko zna rukovat sa photoshopom nek mi se javi treba mi samo da se dopise nesto na slici jednoj
-
kakavdanakneiskustvu
- Postovi: 4159
- Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
- Kontakt:
Re: Chat
CoDe je napisao/la:Pa i jesu Ameri krivi ! Amerika i Rusija za naš ratNazalost mi smo najvise ispusili tu Rusi podrzavali Srbe , Amerika Hrvate a nas niko nije hebavao !
koga vas ?
- Faraon iz Visokog
- Postovi: 4864
- Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
- Lokacija: & ♥
- Kontakt:
Re: Chat
oooooo rufkasAnaliticar__ je napisao/la:Pozdrav ljudi dobre volje
Evo i mene, dugo me nije bilo haman.....Cim macka nema, misevi kolo vode.....
🎶 Sixty million down the drain, Kai Havertz scores again! 🎶
-
kakavdanakneiskustvu
- Postovi: 4159
- Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
- Kontakt:
Re: Chat
dr.van nostrand je napisao/la:@dubrava
Zapad ( SAD ) je znao kakav se scenario sprema na Balkanu , te je na taj nacin i saucesnik u njemu .
JNA se ponasala u Yugosl. kao domaca armija , te su BiH pogotovo gdje se vjerovalo da nece biti problema i rata a uveliko su se spremali za njega .
Lijepo su dosli zauzeli polozaje po svome izboru te se ukopali i poceli pucati i unistavati gradove i mjesta po BiH .
Pruzio se otpor u pocetku te se stvorila ARBiH , koja ce malo po malo da zadaje sve jaci i jaci otpor agresoru i da oslobadja dio po dio svoje teritorije , uz nametnuti famozni embargo na naoruzanje .
JNA nije nista borbom zauzela niti osvojila , vec sto su od samog starta 1992. god. uspjeli zadrzati to im je na kraju i ostalo , nista oni nisu uspjeli zauzeti,
Cekao se pad i poraz skoro pune 4 . god. BiH se odbranila i pocela ozbiljno da zadaje udarac agresoru , koji je u tome momentu bio na velikom broju ratista u rasulu .
Jednostavno , sprijeceno je naredovanje i oslobadjanje teritorije BiH od strane mocnih sila na celu sa SAD i kontakt grupe za bivsu ex-Yu .
SAD da hoce i zele , kao sto su to zeljele 1995 god. kada su organizirali mirovnu konferenciju , danas bi kod nas mogle mnoge stvari poboljsati i unaprijediti ,
npr. da "smire" laktaskog vozdaili da nam pomognu barem sa ovim statutom u NSBiH
.
je li 15 godina imamo visokog predstavnika međunarodne zajednice?,koji je faktički glavni čovjek u državi
- HeavensWonder
- Postovi: 1209
- Pridružen/a: 16 nov 2009, 23:28
- Kontakt:
Re: Chat
Dobro jutro 
VINCERE NON È IMPORTANTE È L’UNICA COSA CHE CONTA - Giampiero Boniperti
33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
- neutralan__
- Postovi: 3860
- Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
- Lokacija: Banovići
- Kontakt:
Re: Chat
Dobro jutro svima.Opet se vrijeme pokvari.HeavensWonder je napisao/la:Dobro jutro
Imal sta novo za Osamu osim sto nece da postave njegove slike?
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988
Re: Chat
K´o u Eurotripu kad navijaci ManUTD dođu u Parizharry_90 je napisao/la:@Interista
Koji balvan od covjeka![]()
Najbolje da mi organizujemo jedan bus preko centrotransa,koji smo,kad pocnemo izlazit,ima da se legenda i zisko ukenjaju
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA
- neutralan__
- Postovi: 3860
- Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
- Lokacija: Banovići
- Kontakt:
Re: Chat
Mah ja.Megamon je napisao/la:Ma ebo ba politiku.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988
- HeavensWonder
- Postovi: 1209
- Pridružen/a: 16 nov 2009, 23:28
- Kontakt:
Re: Chat
Ma joj kakav Osama... Veceras poslije utakmice ce opet rat izmedju Barcinih i Realovih navijaca tako da imamo o cemu citati narednih 7 dananeutralan__ je napisao/la:Mah ja.Megamon je napisao/la:Ma ebo ba politiku.Nego gdje si bio sinoc kad je 'zaratilo' na forumu?Hoce da biju legendu.
A legenda ko legenda znas vec sta je bilo.
VINCERE NON È IMPORTANTE È L’UNICA COSA CHE CONTA - Giampiero Boniperti
33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
- Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
- Kontakt:
Re: Chat
Ma slus'o savjete @don burze,pricao sa @Boscom i puc'o one djukele na fbneutralan__ je napisao/la:Mah ja.Megamon je napisao/la:Ma ebo ba politiku.Nego gdje si bio sinoc kad je 'zaratilo' na forumu?Hoce da biju legendu.
A legenda ko legenda znas vec sta je bilo.
Nemojte mi dirati legendu,vidi ti malog harrya sto se pomamio,hoce on da ostane bez Lanice
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
- neutralan__
- Postovi: 3860
- Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
- Lokacija: Banovići
- Kontakt:
Re: Chat
I to sto kazes.HeavensWonder je napisao/la:Ma joj kakav Osama... Veceras poslije utakmice ce opet rat izmedju Barcinih i Realovih navijaca tako da imamo o cemu citati narednih 7 dananeutralan__ je napisao/la:Mah ja.Megamon je napisao/la:Ma ebo ba politiku.Nego gdje si bio sinoc kad je 'zaratilo' na forumu?Hoce da biju legendu.
A legenda ko legenda znas vec sta je bilo.
@Megamon Zar igras kerica?
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988
- VolimLiverpool
- Postovi: 2852
- Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
- Kontakt:
Re: Chat
Šta ima,dečki,evo ja se vratio sa koridora.Uzeo trenerku 55KM komplet i dres od Super Maria (Gotze) 15 KM. 
You'll never walk alone.
Re: Chat
Pozdrav raja, šta ima kod vas? Novi sam, pa evo da ostavim i ovdje jedan komentar. 
Edin Džeko 10| The Bosnian Diamond |
Online
Trenutno korisnika/ca: VivaLaStella i 8 gostiju.





