Denis Huseinbašić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Denis Huseinbašić
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
-
Edincapitano
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Nije ni prvi ni zadnji, Burnic je isto cekao Njemacku, Pejcinovic isto nesto ceka Njemacku, Denis cekao Njemacku, Hamulic cekao Nizozemsku itd..
Jedino Kolasinac je odma koliko se ja sjecam htio igrati za nas, a on je sigurno mogao biti glavni ljevi bek godinama kod njih jer zadnjih 15-20 godina skroz su tanki na ljevom beku a Seo igrao u Arsenalu, Marsielle, Atalanta itd.
Ja koliko znam samo onaj srbin Pavlovic je cekao i na kraju i zaigrao za Njemacku, inace ima dosta balkanaca sto su nesto cekali a nisu ni blizu bili
Re: Denis Huseinbašić
Pavlovića Piksi nije htio zvat, kao stepenicu po stepenicu...Edincapitano je napisao/la: ↑18 apr 2026, 20:08Nije ni prvi ni zadnji, Burnic je isto cekao Njemacku, Pejcinovic isto nesto ceka Njemacku, Denis cekao Njemacku, Hamulic cekao Nizozemsku itd..
Jedino Kolasinac je odma koliko se ja sjecam htio igrati za nas, a on je sigurno mogao biti glavni ljevi bek godinama kod njih jer zadnjih 15-20 godina skroz su tanki na ljevom beku a Seo igrao u Arsenalu, Marsielle, Atalanta itd.
Ja koliko znam samo onaj srbin Pavlovic je cekao i na kraju i zaigrao za Njemacku, inace ima dosta balkanaca sto su nesto cekali a nisu ni blizu bili![]()
Re: Denis Huseinbašić
Epitom jugosaurusa.Iceplayer je napisao/la: ↑18 apr 2026, 20:14Pavlovića Piksi nije htio zvat, kao stepenicu po stepenicu...Edincapitano je napisao/la: ↑18 apr 2026, 20:08Nije ni prvi ni zadnji, Burnic je isto cekao Njemacku, Pejcinovic isto nesto ceka Njemacku, Denis cekao Njemacku, Hamulic cekao Nizozemsku itd..
Jedino Kolasinac je odma koliko se ja sjecam htio igrati za nas, a on je sigurno mogao biti glavni ljevi bek godinama kod njih jer zadnjih 15-20 godina skroz su tanki na ljevom beku a Seo igrao u Arsenalu, Marsielle, Atalanta itd.
Ja koliko znam samo onaj srbin Pavlovic je cekao i na kraju i zaigrao za Njemacku, inace ima dosta balkanaca sto su nesto cekali a nisu ni blizu bili![]()
Svim tim debilima sto su karijere pozavrsavali pocetkom 90tih treba zabranit bavljenje ozbiljnim fudbalom
Re: Denis Huseinbašić
Kako sada izgleda Braga je zaintetesovana,Köln trazi 3 miliona eur.
Steta sto nije ostao u repki.
Re: Denis Huseinbašić
Sa trenutačnim mentalitetom da je Messi i da ne mora da se trudi neće nigdje ostati. A tek trebao da se dokazuje...
Re: Denis Huseinbašić
-
Coolpanda24
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
-
DjaniTarik
- Postovi: 914
- Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
I ja mislim.DjaniTarik je napisao/la: ↑05 jun 2026, 15:06mislim da je on zavrsena prica barem sto se tice ovog stucnog staba
Re: Denis Huseinbašić
Ljudi smo. Svi griješimo.
A Denisu nek je sretno u novom klubu.
Ako nekada bude opet reprezentativac, bit će propracen.
Kad skontam koliko sam ga propratio u Kolnu, a Anela u Malmeu, Shefildu, Bordou…i onda nakon one situacije niti jedne jedine minute. U Feyenordu ni 1 sekundu Anela nisam propratio. Kako zbog jednog (ponovljenog) postupka ti neko može ohladiti da je to nevjerovatno.
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Re: Denis Huseinbašić
Nogometaš je obavijestio stručni štab da se psihički ne osjeća spremnim za nastup te je napustio pripreme naše najbolje selekcije - navedeno je u objavi N/FS BiH
I onda presjedi cijelu sezonu na klupi Kelna da se psihicki dozove sa 23 godine. Valjda se dozvao sad u 24toj posto mu je klupa BiH tesko pala protiv San Marina.
Re: Denis Huseinbašić
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Denis Huseinbašić
Kad smo se plasirali još više psihički paohz1987 je napisao/la: ↑05 jun 2026, 18:198.6.2025.
Nogometaš je obavijestio stručni štab da se psihički ne osjeća spremnim za nastup te je napustio pripreme naše najbolje selekcije - navedeno je u objavi N/FS BiH
I onda presjedi cijelu sezonu na klupi Kelna da se psihicki dozove sa 23 godine. Valjda se dozvao sad u 24toj posto mu je klupa BiH tesko pala protiv San Marina.
Re: Denis Huseinbašić
To su ljudi koji su reprezentaciju dozivljavali kao obavezu, i osjecali da im reprezentacija nesto duguje cim su dosli da igrajua za nju. Kad je dosao barba i neke koji se ne trude ili poslao kuci ili ostavio na klupi poceli su da pokazuju svoje pravo lice.hz1987 je napisao/la: ↑05 jun 2026, 18:198.6.2025.
Nogometaš je obavijestio stručni štab da se psihički ne osjeća spremnim za nastup te je napustio pripreme naše najbolje selekcije - navedeno je u objavi N/FS BiH
I onda presjedi cijelu sezonu na klupi Kelna da se psihicki dozove sa 23 godine. Valjda se dozvao sad u 24toj posto mu je klupa BiH tesko pala protiv San Marina.
Kako god, nece mi bit zao da nikad vise ni sekund ne odigraju za reprezentaciju.
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Sretno mu i amin da on bude svjetska klasa, ali daj Boze.
075 ❤
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, bordobijeli, Bosnjo22, CHR, Confiance, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, RaZuti, ristagrad, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, TefalTava, tobaccos, Venom, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 606 gostiju.




