Denis Huseinbašić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la L-Train » 18 apr 2026, 00:12

Meni je najtuznije da je on cekao njemacku,e moj sinovac,ni za nas nivo nisi :yawn:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Sindikat12
Postovi: 2261
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Sindikat12 » 18 apr 2026, 05:23

On i Anel ”smrt” za svakog selektora

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Edincapitano » 18 apr 2026, 20:08

L-Train je napisao/la:
18 apr 2026, 00:12
Meni je najtuznije da je on cekao njemacku,e moj sinovac,ni za nas nivo nisi :yawn:
Nije ni prvi ni zadnji, Burnic je isto cekao Njemacku, Pejcinovic isto nesto ceka Njemacku, Denis cekao Njemacku, Hamulic cekao Nizozemsku itd..

Jedino Kolasinac je odma koliko se ja sjecam htio igrati za nas, a on je sigurno mogao biti glavni ljevi bek godinama kod njih jer zadnjih 15-20 godina skroz su tanki na ljevom beku a Seo igrao u Arsenalu, Marsielle, Atalanta itd.

Ja koliko znam samo onaj srbin Pavlovic je cekao i na kraju i zaigrao za Njemacku, inace ima dosta balkanaca sto su nesto cekali a nisu ni blizu bili :zviz:

Iceplayer
Postovi: 2188
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Iceplayer » 18 apr 2026, 20:14

Edincapitano je napisao/la:
18 apr 2026, 20:08
L-Train je napisao/la:
18 apr 2026, 00:12
Meni je najtuznije da je on cekao njemacku,e moj sinovac,ni za nas nivo nisi :yawn:
Nije ni prvi ni zadnji, Burnic je isto cekao Njemacku, Pejcinovic isto nesto ceka Njemacku, Denis cekao Njemacku, Hamulic cekao Nizozemsku itd..

Jedino Kolasinac je odma koliko se ja sjecam htio igrati za nas, a on je sigurno mogao biti glavni ljevi bek godinama kod njih jer zadnjih 15-20 godina skroz su tanki na ljevom beku a Seo igrao u Arsenalu, Marsielle, Atalanta itd.

Ja koliko znam samo onaj srbin Pavlovic je cekao i na kraju i zaigrao za Njemacku, inace ima dosta balkanaca sto su nesto cekali a nisu ni blizu bili :zviz:
Pavlovića Piksi nije htio zvat, kao stepenicu po stepenicu...

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Sveti » 19 apr 2026, 11:43

Iceplayer je napisao/la:
18 apr 2026, 20:14
Edincapitano je napisao/la:
18 apr 2026, 20:08
L-Train je napisao/la:
18 apr 2026, 00:12
Meni je najtuznije da je on cekao njemacku,e moj sinovac,ni za nas nivo nisi :yawn:
Nije ni prvi ni zadnji, Burnic je isto cekao Njemacku, Pejcinovic isto nesto ceka Njemacku, Denis cekao Njemacku, Hamulic cekao Nizozemsku itd..

Jedino Kolasinac je odma koliko se ja sjecam htio igrati za nas, a on je sigurno mogao biti glavni ljevi bek godinama kod njih jer zadnjih 15-20 godina skroz su tanki na ljevom beku a Seo igrao u Arsenalu, Marsielle, Atalanta itd.

Ja koliko znam samo onaj srbin Pavlovic je cekao i na kraju i zaigrao za Njemacku, inace ima dosta balkanaca sto su nesto cekali a nisu ni blizu bili :zviz:
Pavlovića Piksi nije htio zvat, kao stepenicu po stepenicu...
Epitom jugosaurusa.

Svim tim debilima sto su karijere pozavrsavali pocetkom 90tih treba zabranit bavljenje ozbiljnim fudbalom
naprijed rejal

dinoze
Postovi: 2353
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dinoze » 25 apr 2026, 19:52

Napusta Köln 100 posto, ne racunaju vise nq njega.
Kako sada izgleda Braga je zaintetesovana,Köln trazi 3 miliona eur.
Steta sto nije ostao u repki.

Iceplayer
Postovi: 2188
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Iceplayer » 25 apr 2026, 19:58

dinoze je napisao/la:
25 apr 2026, 19:52
Napusta Köln 100 posto, ne racunaju vise nq njega.
Kako sada izgleda Braga je zaintetesovana,Köln trazi 3 miliona eur.
Steta sto nije ostao u repki.
Sa trenutačnim mentalitetom da je Messi i da ne mora da se trudi neće nigdje ostati. A tek trebao da se dokazuje...

Avatar
Arvid
Postovi: 24100
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Arvid » 25 apr 2026, 20:01

Nebitan lik, ključaj temu...na spisku je al ne kod Sergeja nego kod Jasne Bajraktarević...
I found freedom. Losing all hope was freedom.


Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la baboedindzeko09 » 05 jun 2026, 14:38

Odličan transfer
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
dedo26
Postovi: 639
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dedo26 » 05 jun 2026, 14:50

Transfer ne moze biti bolji, samo da minute bude imao.

DjaniTarik
Postovi: 914
Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DjaniTarik » 05 jun 2026, 15:06

mislim da je on zavrsena prica barem sto se tice ovog stucnog staba

Sindikat12
Postovi: 2261
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Sindikat12 » 05 jun 2026, 15:51

DjaniTarik je napisao/la:
05 jun 2026, 15:06
mislim da je on zavrsena prica barem sto se tice ovog stucnog staba
I ja mislim.

Avatar
hurem
Postovi: 10142
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la hurem » 05 jun 2026, 15:59

Ja sam i dalje mišljenja, a to sam vise puta pisao, da kada bi Anel i on se udostojili i lijepo popričali sa stručnim stabom, direktorom, izvinuli se saigracima (njima jednako duguju) te navijačima, da bi problem bio riješen (nosio bi on sa sobom neke posljedice). Čak i nakon sto je direktor rekao da je priča s Anelom završena dok je on tu.
Ljudi smo. Svi griješimo.

A Denisu nek je sretno u novom klubu.
Ako nekada bude opet reprezentativac, bit će propracen.

Kad skontam koliko sam ga propratio u Kolnu, a Anela u Malmeu, Shefildu, Bordou…i onda nakon one situacije niti jedne jedine minute. U Feyenordu ni 1 sekundu Anela nisam propratio. Kako zbog jednog (ponovljenog) postupka ti neko može ohladiti da je to nevjerovatno.

izdzezveubrazil
Postovi: 3323
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 05 jun 2026, 16:52

Nisam ja siguran da on ima kvalitet da bude dugoročno standardan u Bragi, ali eto, vidjet ćemo.

Avatar
hz1987
Postovi: 2291
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la hz1987 » 05 jun 2026, 18:19

8.6.2025.
Nogometaš je obavijestio stručni štab da se psihički ne osjeća spremnim za nastup te je napustio pripreme naše najbolje selekcije - navedeno je u objavi N/FS BiH

I onda presjedi cijelu sezonu na klupi Kelna da se psihicki dozove sa 23 godine. Valjda se dozvao sad u 24toj posto mu je klupa BiH tesko pala protiv San Marina.

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la NoDi80 » 05 jun 2026, 18:21

Mlad je jos Denis, ima i asistenciju protiv Nizozemske lijep pas za Demirovica

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Iceplayer
Postovi: 2188
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Iceplayer » 05 jun 2026, 18:23

hz1987 je napisao/la:
05 jun 2026, 18:19
8.6.2025.
Nogometaš je obavijestio stručni štab da se psihički ne osjeća spremnim za nastup te je napustio pripreme naše najbolje selekcije - navedeno je u objavi N/FS BiH

I onda presjedi cijelu sezonu na klupi Kelna da se psihicki dozove sa 23 godine. Valjda se dozvao sad u 24toj posto mu je klupa BiH tesko pala protiv San Marina.
Kad smo se plasirali još više psihički pao :mrgreen:

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Sveti » 05 jun 2026, 20:45

hz1987 je napisao/la:
05 jun 2026, 18:19
8.6.2025.
Nogometaš je obavijestio stručni štab da se psihički ne osjeća spremnim za nastup te je napustio pripreme naše najbolje selekcije - navedeno je u objavi N/FS BiH

I onda presjedi cijelu sezonu na klupi Kelna da se psihicki dozove sa 23 godine. Valjda se dozvao sad u 24toj posto mu je klupa BiH tesko pala protiv San Marina.
To su ljudi koji su reprezentaciju dozivljavali kao obavezu, i osjecali da im reprezentacija nesto duguje cim su dosli da igrajua za nju. Kad je dosao barba i neke koji se ne trude ili poslao kuci ili ostavio na klupi poceli su da pokazuju svoje pravo lice.

Kako god, nece mi bit zao da nikad vise ni sekund ne odigraju za reprezentaciju.
naprijed rejal

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Beduin » 05 jun 2026, 23:51

Ionako smo mu bili opcija B, jer je cekao Njemacku, a onda kad je vec dobio sansu umjesto da grabi i rukama i nogama, on glupan sve usere.
Sretno mu i amin da on bude svjetska klasa, ali daj Boze.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], majstorS35, rossonero85 i 31 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []