Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo kao sad oni trebali nekom utakmicu pusiti hahah
Kroz historiju Čelik, Sloboda, Siroki, Borac bili konkuretniji za titulu, a ovi sa cetvrtim mjestom glume neku velicinu
Celik trenutno posjeceniji klub od veleza, a oni pricaju o nekom punjenju stadiona
Kroz historiju Čelik, Sloboda, Siroki, Borac bili konkuretniji za titulu, a ovi sa cetvrtim mjestom glume neku velicinu
Celik trenutno posjeceniji klub od veleza, a oni pricaju o nekom punjenju stadiona
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidim ovaj nesretnik se dohvatio isklučenih komentara na facebooku koji su najbolji potez uprave da se stane u kraj pomahnitalim degenericima koji lične frustracije i oskudno fudbalsko znanje izbacuju na javnim klubskim platformama. Imamo prejeben klupski forum gdje je dozvoljeno svako iznošenje svog mišljenja pod uslovom da si član našeg kluba. Interesantno nema ni jednog od onih koji su mlatili po društvenim mrežama što daje odgovor da nemaju jazavci ni člansku. Možda da prekopirate pošto imate najveće fobije o masama pitara koji se na vašim mjestima predstavljaju lažno
-
Rahatlokum
- Postovi: 313
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
to naslijedili iz doba partije kad si samo sa crvenom clanskom imao pravo govoritiThreeplanetrees je napisao/la: ↑26 apr 2026, 19:02Vidim ovaj nesretnik se dohvatio isklučenih komentara na facebooku koji su najbolji potez uprave da se stane u kraj pomahnitalim degenericima koji lične frustracije i oskudno fudbalsko znanje izbacuju na javnim klubskim platformama. Imamo prejeben klupski forum gdje je dozvoljeno svako iznošenje svog mišljenja pod uslovom da si član našeg kluba. Interesantno nema ni jednog od onih koji su mlatili po društvenim mrežama što daje odgovor da nemaju jazavci ni člansku. Možda da prekopirate pošto imate najveće fobije o masama pitara koji se na vašim mjestima predstavljaju lažno
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovaj je čist primjer onih zbog kojih smo ugasili komentare. Seoska lola bi da džabe pomahnitalo mlati po facebooku do mile volje 
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Komsija ova mu je dobra bila

Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
-
Rahatlokum
- Postovi: 313
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
a ovi sto su psovali djecu i majku Dudicu na utakmici protiv Sarajeva, pa ga gadjali i posipali, jesu li imali clanske i da li su ubaceni elementi i zasto ih ti sa clanskom nisu sprijecili da to rade ili niko sa clanskom nije bio na utakmici ili i oni podrzavaju to?Threeplanetrees je napisao/la: ↑26 apr 2026, 19:07Ovaj je čist primjer onih zbog kojih smo ugasili komentare. Seoska lola bi da džabe pomahnitalo mlati po facebooku do mile volje![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovakvi se lože međusobno na pobjedu protiv Veleža i nerealnu borbu za Evropu i onda kmeče i pljuju sve živo jer se to ne ostvari. Ludilo među njima koje je uznapredovalo i stvarno ih je neugodno čitati ovako raspamećene.Threeplanetrees je napisao/la: ↑26 apr 2026, 19:07Ovaj je čist primjer onih zbog kojih smo ugasili komentare. Seoska lola bi da džabe pomahnitalo mlati po facebooku do mile volje![]()
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma loš humor komšija jer će degenerik sutra proslavljati šesti april. Ovaj ti je burek u svemiru običan seojak koji nema pojma o tome kako mu je grad oslobođen i ko mu je ocrtao granice države. Sigurno mu je dedo bio jedan od onih što je vukao kočije poglavnika da odmore konje
-
Rahatlokum
- Postovi: 313
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
jednog od mojih pradjedova su na smrt pretukle ustase papcino jedna, to sto sam protiv jednih ne znaci da sam za druge, ali to ogranicene osobe ne mogu skontatThreeplanetrees je napisao/la: ↑26 apr 2026, 19:12Ma loš humor komšija jer će degenerik sutra proslavljati šesti april. Ovaj ti je burek u svemiru običan seojak koji nema pojma o tome kako mu je grad oslobođen i ko mu je ocrtao granice države. Sigurno mu je dedo bio jedan od onih što je vukao kočije poglavnika da odmore konje![]()
-
Mocvara1991
- Postovi: 1103
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
J*bo li vam pampers general Sratko Mladic stare svima redom,a vi njemu. I j*bem mater i Vici Zeljkovicu i nasim balijama u savezu.
-
Rahatlokum
- Postovi: 313
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
hajd sljedece sezone ako nista liga bar sto se tice posjete ce sigurno biti bolja, ulazi jedan klub koji ima navijacku bazu, a ovi sto ih gleda familija od fudbalera samo ispadaju..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
AhaRahatlokum je napisao/la: ↑26 apr 2026, 18:47napisi bolan nesto i na zvanicnoj stranici svog kluba, a ja ne mozes blokirano zbog seljadije koja je pisala Bog te pita kakve komentare...Rodjeni81 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 18:43Posipaju trenera pivomRahatlokum je napisao/la: ↑26 apr 2026, 18:42
ima oni koju psuju djecu i posipaju pivom jedinog trenera koji im je nakon rata donio trofej, a kakva ste stoka dovoljno govori cinjenica da vam vasa zvanicna brani komentarisanje![]()
![]()
![]()






Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa što onda bockaš i pišeš o ustashama i jos smajliće ostavljaš,umireš od smijeha... Koliko je ljudi poginulo za Mostar a ti ih nazivas nesposobnim,jer je neko s brda gađao i srušio Stari Most...To isto da neko napiše da je narod u Sarajevu nesposoban jer je bio 4 godine okruzen i ginuo od strane chetnika s okolnih brda. Jel te bar malo stid vlastitih gluposti koje pišeš.Rahatlokum je napisao/la: ↑26 apr 2026, 19:15jednog od mojih pradjedova su na smrt pretukle ustase papcino jedna, to sto sam protiv jednih ne znaci da sam za druge, ali to ogranicene osobe ne mogu skontatThreeplanetrees je napisao/la: ↑26 apr 2026, 19:12Ma loš humor komšija jer će degenerik sutra proslavljati šesti april. Ovaj ti je burek u svemiru običan seojak koji nema pojma o tome kako mu je grad oslobođen i ko mu je ocrtao granice države. Sigurno mu je dedo bio jedan od onih što je vukao kočije poglavnika da odmore konje![]()
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesu li ovo strumfovi?Rodjeni81 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 19:40AhaRahatlokum je napisao/la: ↑26 apr 2026, 18:47napisi bolan nesto i na zvanicnoj stranici svog kluba, a ja ne mozes blokirano zbog seljadije koja je pisala Bog te pita kakve komentare...![]()
-
Rahatlokum
- Postovi: 313
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
i ovakvi debili uglavnom dobiju ban, ne ugase skroz komentare za sve ljude, tu je kljucna razlika..Rodjeni81 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 19:40AhaRahatlokum je napisao/la: ↑26 apr 2026, 18:47napisi bolan nesto i na zvanicnoj stranici svog kluba, a ja ne mozes blokirano zbog seljadije koja je pisala Bog te pita kakve komentare...![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A jesu ruzni jebbo ih ćaća zemunski

Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Haj zibje bola ne brukaj se vise.
-
Rahatlokum
- Postovi: 313
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
- Kontakt:
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo kako sad onda ovo na Cuzi nije crveni?
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A koliko su se pijačari upalili, bili malo u civilizaciji, vidjeli pun stadion, usli ko gospoda, izasli ko gospoda, pod krovom.
**** se vratiti u kamenjar, shvatam. Njima je internet razonoda, prije toga su se igrali sa zmijama i brojali kamenje.
Nije ni cudo sto su im zabranili komentare na društvenim mrežama. Sitnozuba stoka je to.
**** se vratiti u kamenjar, shvatam. Njima je internet razonoda, prije toga su se igrali sa zmijama i brojali kamenje.
Nije ni cudo sto su im zabranili komentare na društvenim mrežama. Sitnozuba stoka je to.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Online
Trenutno korisnika/ca: NazorUso, prisonbreak i 13 gostiju.


