FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2360
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 04 maj 2026, 10:43

skoJaa je napisao/la:
04 maj 2026, 10:40
Maroon1946 je napisao/la:
04 maj 2026, 10:34
Tek sad gledam intervju Ljajica, kakav genijalan potez naseg kluba da njega i Ristovskog izbace iz ekipe i "daju mladjim igracima sansu". Znaci 2 igraca koja najvise zaradjuju i imaju ozbiljne karijere iza sebe ti sjede na klupi. :clap:
Prije bi rekao da ne žele da učestvuju u ovom cirkusu koji je Mirvah dogovorio sa svojim drugom Vickom.
A šta je dogovorio? Yebale vas više teorije, jesmo li im to i jučer pustili :tokralju: :urnebes: :rol:

Nama tačno ne trebaju neprijatelji.
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 04 maj 2026, 10:44

bozovic10 je napisao/la:
04 maj 2026, 08:27
ubipara je napisao/la:
04 maj 2026, 08:09
Davno sam vam ja rekao, nije bitno ni ko je na celu kluba, ni ko je trener ni ko su igraci na terenu. Nikakva nama promjena bilo gdje ne donosi apsolutno nista, sve dok je na celu saveza vico necemo mi titule vidjet i to je cinjenica. Druga je stvar to sto vecina vas nece to da prihvati i misli da su problemu unutar kluba, a nisu.
Sta smo konkretno uradili da se to promijeni? Klub i mi koji ga volimo.
A sta ti kao pojedinac mozes? Ne mozes nista. Mi smo pokretali akcije i sazive klubovima od taga se je samo velez odazvao pa im predsjenik kluba dobio haman dozivotnu zabranu u fudbalu.

Avatar
Herson
Postovi: 2791
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 04 maj 2026, 10:55

Nije nikakva sramota izgubiti od Borca. Trenutno su neuporedivo bolja i uigranija ekipa od nas. Pristup je sramotan. Da smo izašli muški i pofajtali se, niko im ne bi imao šta zamjeriti. Šesta važna utakmica u ovoj sezoni i identičan ishod svaki put, anemično, bezidejno, defanzivno, bez ikakvih ambicija prema naprijed... Pet smislenih akcija nismo imali u tih šest utakmica, e to je sramotno.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
teamnorth1989
Postovi: 92
Pridružen/a: 05 nov 2025, 14:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la teamnorth1989 » 04 maj 2026, 11:01

Lucas je napisao/la:
04 maj 2026, 10:11
teamnorth1989 je napisao/la:
04 maj 2026, 09:30
napoleon72 je napisao/la:
04 maj 2026, 09:20
Budite realni i objektivni: da je sudjenje idealno, znaci level Lige prvaka, i da su klubovi regularni i niko se nikom ne sklanja, koliko puta bismo mi bili prvaci u ovih pet sezona? Znaci samo objektivno, koliko smo puta mi bili bolji i od Borca i od Zrinjskog al nas sudije klale? Ja mislim da nijednom ne bismo bili prvi. Mooozda samo onu sezonu sa Zekicem, a i to samo mozda, bili bismo u top2 sigurno, e sad da li prvi, tesko je reci.
ma tesko je bilo sta reci ko bi bio prvi da je sudjenje regularno ovo sto Borac uzima ligu a pola lige mu se skloni ovako bi uzela titulu i Sloga. Ove godine nas nisu klali ni blizu ko zadnje dvije godine, samo ne kontam nasu raju ne valja Dudic, ne valja Rozman ne valja Zekic... a u Borcu i Zrinjskom svaki trener koji im dodje ispade top trener. Dovedi Stimca u Sarajevo, Marinovica bilo koga ko je njih vodio bit ce gori od nasih prethodnika. Ima i do nas naravno fulalo se itekako, protiv Veleza smo vidjeli koliko smo jaki, ali nije realno da su Borac i Zrinjski nesto puno jaci od nas izuzev dobrih ledja koje imaju u savezu.
Ni jedan trener Zrinjskog, od Jakira do Štimca, odnosno od Maksimovića do Marinovića, nije vršio eksperimente sa stavom, izmišljao toplu vodu, gurao radi prodaje djecu.....Uvijek su u bitnim utakmicama igrali najbolji, maltene u jednoj formaciji. Možda ima i do toga.
vidjeli smo Maksimovica u Slogi, Slobodi gdje je vec vodio poslije koliko je jak trener. Jakiru kapa dole vjerovatno najbolji trener koji je bio u našoj ligi sve ostalo prosjek koji nece van BIH nikoga voditi. To su sve treneri koji u Sarajevu se ne bi zadrzali duze od pola godine kad se uzme u obzir ko vodi sada savez i sudjenje.

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 04 maj 2026, 11:08

Igrači tanki i nikakvi
Trener još gori
Mi na tribinama isto tanki

A valjalo je sve na kraju trpiti, ono slavlje, radovanje, itd

Avatar
skoJaa
Postovi: 725
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 04 maj 2026, 11:23

FKSzuti je napisao/la:
04 maj 2026, 10:43
skoJaa je napisao/la:
04 maj 2026, 10:40
Maroon1946 je napisao/la:
04 maj 2026, 10:34
Tek sad gledam intervju Ljajica, kakav genijalan potez naseg kluba da njega i Ristovskog izbace iz ekipe i "daju mladjim igracima sansu". Znaci 2 igraca koja najvise zaradjuju i imaju ozbiljne karijere iza sebe ti sjede na klupi. :clap:
Prije bi rekao da ne žele da učestvuju u ovom cirkusu koji je Mirvah dogovorio sa svojim drugom Vickom.
A šta je dogovorio? Yebale vas više teorije, jesmo li im to i jučer pustili :tokralju: :urnebes: :rol:

Nama tačno ne trebaju neprijatelji.
Jeste, ja sam neprijatelj kluba. Bravo.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 04 maj 2026, 11:29

ubipara je napisao/la:
04 maj 2026, 10:42
Maroon1946 je napisao/la:
04 maj 2026, 09:13
ubipara je napisao/la:
04 maj 2026, 08:09
Davno sam vam ja rekao, nije bitno ni ko je na celu kluba, ni ko je trener ni ko su igraci na terenu. Nikakva nama promjena bilo gdje ne donosi apsolutno nista, sve dok je na celu saveza vico necemo mi titule vidjet i to je cinjenica. Druga je stvar to sto vecina vas nece to da prihvati i misli da su problemu unutar kluba, a nisu.
Glavni krivac je Ismir sa svojom kompletnom upravom a tek onda mozemo pricati o Vici.

Zadnjih 5 sezona nismo nijednom bili blizu tog prvog mjesta na proljece.

A ako nisu problemi unutar kluba, gdje su? Promijenio si 10 trenera i 300 igraca a situacija ista ko i svake prosle godine.
Ne kontam kako moze biti problem unutar kluba ako se dovode igraci sa kvalitetom tipa Elazi, Ljajic, Gojkovic itd, da su im plate na mjestu i da su primamja redovna. To je do kluba da svi dobiju platu. Evo promjenili smo i sportskog direktora jer smo mislili da je tu problem i doveli najveceg maga na balkanu sto se tice transfera i pravljenja mladih igraca, i opet nista. Ja ne branim Mirvica niti ljude u klubu ali kad malo razmislis da se skontati da nije do njih. Evo i sam si rekao da smo promjenili 10 trenera i 300 igraca, znaci da nije ni do njih. Samo sudjenje ti je dokaz do koga je i sve dok je tako bit ce ovako.
Inače ovih 10 trenera i 300 igrača su sami dolazili i odlazili.

Ismir je najveći krivac za sve loše! On je na čelu i drži razne balvane i neradnice u Klubu.

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 04 maj 2026, 11:39

Sljedeće sezone jedino što nas treba zanimat je titula, sve da Barcelona igra našu ligu sa Čeferinom iza sebe. Ne zanima kako ali igrače poput Bralića i Cimirota pa pokušaje igrača poput Mujkića, Beganovića, Ignatkova, Renana ... neću da vidim ovde, pa nije ovo Merhamet da se pare zarađuju jer živiš.

Kažu ne treba vraćat igrače. Samo vratit sve što se može vratit od Miličevića, Mujakića, Bubanje, Crepulje, Rahmanovića (C), Čatakovića i Pidre, pa kad igrači sa mudima budu igrali biće i trofeji.

Ja trebam trpit Ignatkova da bi ga neko prodao, frajko može samo zadužit opremu i Donbas ić branit.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2067
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 04 maj 2026, 11:45

Da li neko zna jel onaj Topalbečirevićev sin ilitiga "Baho Junior" obavlja neku funkciju u klubu, gledam ga porđe pored nas u galeriji i sjede u ložu sa nekom akrefitacijom (nisam stigao pročitati šta ono ispd VIP piše)
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

insegnante
Postovi: 239
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insegnante » 04 maj 2026, 11:59

Ma hej, najlakše se vaditi na sudije i borčevca Vicu, evo El Prezidente Mirvić je u klubu 5 godina, mi smo fiksno na 3.mjestu, uvijek s 20 bodova razlike u odnosu na prvoplasiranog. Jadno i bijedno, toliki novac, a ni na šta ne ličilo. Tužno je bilo gledati sinoćnju utakmicu, nepostojeći vezni red i nezalaganje, a uprava je zadnjih pet godina užasna, katastrofalna, za šta klub dade po 500000 KM Ljajicu i Renanu,?????

Avatar
skoJaa
Postovi: 725
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 04 maj 2026, 12:00

DoktorXabaras je napisao/la:
04 maj 2026, 11:45
Da li neko zna jel onaj Topalbečirevićev sin ilitiga "Baho Junior" obavlja neku funkciju u klubu, gledam ga porđe pored nas u galeriji i sjede u ložu sa nekom akrefitacijom (nisam stigao pročitati šta ono ispd VIP piše)
Radi u klubu, negdje sam to upratio.

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 678
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 04 maj 2026, 12:03

Vidim pise se kako nije do Vice vec do nas i sta bi osvojili da je sudjenje korektno.

Osvojili bi one 2021. kad je dosao na celo saveza, ko se sjeca tog proljetnog dijela sjeca se i sta su nam svako kolo radili, unistavali nas iz kola u kolo da bi politicka **** iz BL stigla 13 bodova zaostatka.

Mozda bi i sa Zekicem osvojili, doduse tu su te zaklali vec na jesen tako da je tesko reci ali eto vrijedno pomena.

Za sve ostale sezone je apsolutni krivac uprava kluba i politika da je prodaja igraca broj jedan prioritet.
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 04 maj 2026, 12:03

Ono kad prizivaju Pidru da se vrati .. :rol: :rol:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Lucas
Postovi: 4859
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 04 maj 2026, 12:04

skoJaa je napisao/la:
04 maj 2026, 12:00
DoktorXabaras je napisao/la:
04 maj 2026, 11:45
Da li neko zna jel onaj Topalbečirevićev sin ilitiga "Baho Junior" obavlja neku funkciju u klubu, gledam ga porđe pored nas u galeriji i sjede u ložu sa nekom akrefitacijom (nisam stigao pročitati šta ono ispd VIP piše)
Radi u klubu, negdje sam to upratio.
Znači, i on uhljebljen. Pa ima ih ko mrava :facepalm: :facepalm:

SamoIzrekno
Postovi: 51
Pridružen/a: 23 apr 2026, 16:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoIzrekno » 04 maj 2026, 12:05

Ma ljudi, nema spasa i pomoći što se tice igre, pristupa i toga sve dok to drži Mamic.. Trener tu nema uticaj, on bira Sastav, taktiku, Vodio jedan od najlošijih dinama kao trener i umislio da je Mourinho, sretneš ga i pitas hocel se mjenjat trener frajer hladno odgovori " što bi "

roccosiffredi
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 04 maj 2026, 12:07

20 miliona budzet.
Plate 5.5 miliona.
Ostali rashodi 8 miliona. :crazy:

bordobijeli
Postovi: 18323
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 04 maj 2026, 12:17

roccosiffredi je napisao/la:
04 maj 2026, 12:07
20 miliona budzet.
Plate 5.5 miliona.
Ostali rashodi 8 miliona. :crazy:
A Borac 1.7 milona na plate :rol: :rol: :rol: .
Jesmo mi losi i ima puno pogresni poteza al Vico ,Miske i druzina vrte ligu oko malog prsta kako njima odgovara.

Avatar
Madafaka
Postovi: 3329
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 04 maj 2026, 12:24

Oerde je napisao/la:
04 maj 2026, 01:42
Madafaka je napisao/la:
04 maj 2026, 00:06
Otjerati trenera i 90 % igrača. Domet ove ekipe je upravo ovo treće mjesto i sezona bez trofeja.
Jah pa cemo onda cekat te da se uigraju, il da se vade na to stagod, pa cemo na zimu njih tjerat…
Trenutni igrači se neće uigrati, čak i da igraju zajedno sljedeće tri sezone. Sinoć je Borac igrao bez Jojića i Grahovca, dva glavna vezna igrača, i opet su ti sakrili loptu i diktirali tempo na tvom terenu.
Maroon1946 je napisao/la:
04 maj 2026, 08:06
Madafaka je napisao/la:
04 maj 2026, 00:06
Otjerati trenera i 90 % igrača. Domet ove ekipe je upravo ovo treće mjesto i sezona bez trofeja.
Dovest ces autobus novih igraca a dogodine cemo opet biti u istoj situaciji, sasvim je svejedno sad. Titule nema niti ce je biti jos dugo vremena.
Radije ću gledati autobus novih igrača nego ove preplaćene amatere koji su u kupu od Veleža u dvije utakmice primili 5 golova.

casual033
Postovi: 199
Pridružen/a: 08 jul 2019, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la casual033 » 04 maj 2026, 12:25

U poređenju na utakmicu prvog kola protiv Radnika jučer su samo 2 igrača iz tog sastava igrala od 1 minute i još 2 ušla u drugom poluvremenu.

5 igrača iz tog sastava više nije član Sarajeva

Sastav Sarajeva (1 kolo) 03.08.2025
Sarajveo - Radik Bijeljina 4:4

Mušija - na klupi
Beganović - ušao u drugom poluvremenu
Elezi - odigrao cijelu utakmicu
Guliashvili G.
Jatta
Jović
Kuprešak - odigrao cijelu utakmicu
Kyeremeh F.- ušao u drugom poluvremenu
Mlinarić
Paskalev
Ristovski

roccosiffredi
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 04 maj 2026, 12:26

bordobijeli je napisao/la:
04 maj 2026, 12:17
roccosiffredi je napisao/la:
04 maj 2026, 12:07
20 miliona budzet.
Plate 5.5 miliona.
Ostali rashodi 8 miliona. :crazy:
A Borac 1.7 milona na plate :rol: :rol: :rol: .
Jesmo mi losi i ima puno pogresni poteza al Vico ,Miske i druzina vrte ligu oko malog prsta kako njima odgovara.
Vrte cijelu drzavu i svi se slijepi prave. Od porezne, UIO...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []