Nadam se da cemo imati priliku u LN vidjeti tu kombinaciju - bijela majica, plavi sorc.
Plavi dres je odličan na igračima. To se najbolje vidi na ovom videu gore iznad.
S obzirom da je Panama “domaćin” u sutrašnjoj utakmici a njihov domaći dres je crvene boje (druga garnitura im je bijela a treća plava), pretpostavljam da cemo mi igrati u bijeloj garnituri?!
Jel’ bilo kakvih informacija?! Možda je neko i pisao ali nisam upratio?!
Da vidimo kako će bijela izgledati. Imam osjećaj da će izgledati puno ljepše nego sto očekujemo.










