Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 05 jun 2026, 16:40
SanaBosna je napisao/la: ↑02 jun 2026, 13:00
Eto Hureme nisu plavi shorts
Nadam se da cemo imati priliku u LN vidjeti tu kombinaciju - bijela majica, plavi sorc.
Plavi dres je odličan na igračima. To se najbolje vidi na ovom videu gore iznad.
S obzirom da je Panama “domaćin” u sutrašnjoj utakmici a njihov domaći dres je crvene boje (druga garnitura im je bijela a treća plava), pretpostavljam da cemo mi igrati u bijeloj garnituri?!
Jel’ bilo kakvih informacija?! Možda je neko i pisao ali nisam upratio?!
Da vidimo kako će bijela izgledati. Imam osjećaj da će izgledati puno ljepše nego sto očekujemo.
-
SanaBosna
- Postovi: 1378
- Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la SanaBosna » 05 jun 2026, 17:19
hurem je napisao/la: ↑05 jun 2026, 16:40
SanaBosna je napisao/la: ↑02 jun 2026, 13:00
Eto Hureme nisu plavi shorts
Nadam se da cemo imati priliku u LN vidjeti tu kombinaciju - bijela majica, plavi sorc.
Plavi dres je odličan na igračima. To se najbolje vidi na ovom videu gore iznad.
S obzirom da je Panama “domaćin” u sutrašnjoj utakmici a njihov domaći dres je crvene boje (druga garnitura im je bijela a treća plava), pretpostavljam da cemo mi igrati u bijeloj garnituri?!
Jel’ bilo kakvih informacija?! Možda je neko i pisao ali nisam upratio?!
Da vidimo kako će bijela izgledati. Imam osjećaj da će izgledati puno ljepše nego sto očekujemo.
Bio sam kritican kad je objavit dres ali sto jest jest kad sam vidio kako to stoji na igrace dobro izgleda, meni se malo vise svidja ovaj bijeli dres.
-
MiranGlasnic
- Postovi: 983
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MiranGlasnic » 05 jun 2026, 17:23
SanaBosna je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:19
hurem je napisao/la: ↑05 jun 2026, 16:40
SanaBosna je napisao/la: ↑02 jun 2026, 13:00
Eto Hureme nisu plavi shorts
Nadam se da cemo imati priliku u LN vidjeti tu kombinaciju - bijela majica, plavi sorc.
Plavi dres je odličan na igračima. To se najbolje vidi na ovom videu gore iznad.
S obzirom da je Panama “domaćin” u sutrašnjoj utakmici a njihov domaći dres je crvene boje (druga garnitura im je bijela a treća plava), pretpostavljam da cemo mi igrati u bijeloj garnituri?!
Jel’ bilo kakvih informacija?! Možda je neko i pisao ali nisam upratio?!
Da vidimo kako će bijela izgledati. Imam osjećaj da će izgledati puno ljepše nego sto očekujemo.
Bio sam kritican kad je objavit dres ali sto jest jest kad sam vidio kako to stoji na igrace dobro izgleda, meni se malo vise svidja ovaj bijeli dres.
Važno je biti kritičan unaprijed…

-
DanijelTZ
- Postovi: 603
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 05 jun 2026, 17:33
Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Bit će gusto
-
PSV
- Postovi: 1171
- Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la PSV » 05 jun 2026, 17:44
DanijelTZ je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:33
Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Da, Daco. Treba promeniti to i preci na Adidas ili Pumu.

-
MiranGlasnic
- Postovi: 983
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MiranGlasnic » 05 jun 2026, 17:46
DanijelTZ je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:33
Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Sr.ao si o dresovima prije 10 dana. Sada ližeš ono što si iza.srao. Budi miran.
-
DanijelTZ
- Postovi: 603
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 05 jun 2026, 17:54
MiranGlasnic je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:46
DanijelTZ je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:33
Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Sr.ao si o dresovima prije 10 dana. Sada ližeš ono što si iza.srao. Budi miran.
Providan si Stambolicu
Bit će gusto
-
MiranGlasnic
- Postovi: 983
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MiranGlasnic » 05 jun 2026, 18:04
DanijelTZ je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:54
MiranGlasnic je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:46
DanijelTZ je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:33
Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Sr.ao si o dresovima prije 10 dana. Sada ližeš ono što si iza.srao. Budi miran.
Providan si Stambolicu
Bolje i to biti nego glup.
-
Helemnejse
- Postovi: 334
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Helemnejse » 05 jun 2026, 18:18
Hare je prva liga, ovaj bogalj ga zove dizajnercic.
Koji si **** ti?
-
DanijelTZ
- Postovi: 603
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 05 jun 2026, 18:30
Helemnejse je napisao/la: ↑05 jun 2026, 18:18
Hare je prva liga, ovaj bogalj ga zove dizajnercic.
Koji si **** ti?
Ne razumijes se u graficki dizajn
Bit će gusto
-
Helemnejse
- Postovi: 334
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Helemnejse » 05 jun 2026, 18:34
Joj danas u gradu nosoroga kako smrde u fus pijqcarskim dresovima. Pretezno švedska dijaspora
-
Wolffire
- Postovi: 1639
- Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wolffire » 05 jun 2026, 20:19
Gledam ovaj novi dres hrvatske. Zanimljiv definitivno. Na rukavima neka narandzasta nijansa. Kod nas bi ovdje oci vadili kad bi se bilo koja boja stavila osim tri boje sa zastave.
-
Elddar
- Postovi: 2368
- Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elddar » 05 jun 2026, 20:37
Papastathopoulos je napisao/la: ↑04 jun 2026, 23:09
Danas dosao ovaj "concept" dres sa ljiljanima sa messi100, po meni jako dobar kvalitet, velika razlika u odnosu na onaj iz Binga sa zmajevima sto sam probao neki dan, obicni najlon, i ovo je poliester naravno, ali po meni puno bolji kvalitet "pod rukom"...brojevi su poprilicno tacni, ja sam 184cm/90kg, uzeo sam XL i taman mi je, jos bi ljepse izgledalo da nemam stomaka, al Boze moj

nisam htio ni broj ni ime, ovako moze posluziti i kao majica definitivno
Predobro izgleda

...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
DanijelTZ
- Postovi: 603
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 05 jun 2026, 22:05
MiranGlasnic je napisao/la: ↑05 jun 2026, 18:04
DanijelTZ je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:54
MiranGlasnic je napisao/la: ↑05 jun 2026, 17:46
Sr.ao si o dresovima prije 10 dana. Sada ližeš ono što si iza.srao. Budi miran.
Providan si Stambolicu
Bolje i to biti nego glup.
Ti si garant kupio original krpu tj. "Fan verziju" za 150KM bez valova

dok cemo mi ostali dobiti kinesku kopiju kvalitetniju od "originala". Zato ti toliko branis svog Hareta.
Bit će gusto
-
Shevko
- Postovi: 579
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 05 jun 2026, 23:34
Prošlo 6 dana kina se ne javlja
-
Shevko
- Postovi: 579
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 06 jun 2026, 10:35
Izasla player verzija kod kineza, predobar

-
StevieG8
- Postovi: 13318
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 06 jun 2026, 11:03
Shevko je napisao/la: ↑06 jun 2026, 10:35
Izasla player verzija kod kineza, predobar
Ko kesa
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
hzc1988
- Postovi: 8
- Pridružen/a: 10 feb 2024, 16:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la hzc1988 » 06 jun 2026, 11:05
Shevko je napisao/la: ↑06 jun 2026, 10:35
Izasla player verzija kod kineza, predobar
Kad se uporedi s player verzijom Jordana koja je perfektno urađena, ovo je jako loše. Bijeli pogotovo, boje su promasili skroz. Fans verzije su dosta bolje sto se boja tice, samo nek uzmu kelme logo s ovih player i to je to
-
JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la JavierBosnia » 06 jun 2026, 13:53
Ima li u symbolu player verzija zna li iko
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
-
goonmo
- Postovi: 118
- Pridružen/a: 11 sep 2013, 16:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la goonmo » 06 jun 2026, 16:00
Shevko je napisao/la: ↑06 jun 2026, 10:35
Izasla player verzija kod kineza, predobar
Providno ko vreca za krompir,ali za taj novac svakako ne moze bolje.

Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, 19vendetta87, Balorda, CHR, DeeWa, dzemil, edin139, Frankie, GG3, Goalgetter, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hurem, KockarVicin007, kontra, Muumii, nastrojeni21, nerkolfc, Proximic, SanaBosna, Sheyi, Slobodanpad1945, Sveti, unavita, Venom i 158 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []