Dres reprezentacije BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
hurem
Postovi: 10144
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 05 jun 2026, 16:40

SanaBosna je napisao/la:
02 jun 2026, 13:00
Eto Hureme nisu plavi shorts
Nadam se da cemo imati priliku u LN vidjeti tu kombinaciju - bijela majica, plavi sorc.

Plavi dres je odličan na igračima. To se najbolje vidi na ovom videu gore iznad.
S obzirom da je Panama “domaćin” u sutrašnjoj utakmici a njihov domaći dres je crvene boje (druga garnitura im je bijela a treća plava), pretpostavljam da cemo mi igrati u bijeloj garnituri?!
Jel’ bilo kakvih informacija?! Možda je neko i pisao ali nisam upratio?!
Da vidimo kako će bijela izgledati. Imam osjećaj da će izgledati puno ljepše nego sto očekujemo.

SanaBosna
Postovi: 1384
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la SanaBosna » 05 jun 2026, 17:19

hurem je napisao/la:
05 jun 2026, 16:40
SanaBosna je napisao/la:
02 jun 2026, 13:00
Eto Hureme nisu plavi shorts
Nadam se da cemo imati priliku u LN vidjeti tu kombinaciju - bijela majica, plavi sorc.

Plavi dres je odličan na igračima. To se najbolje vidi na ovom videu gore iznad.
S obzirom da je Panama “domaćin” u sutrašnjoj utakmici a njihov domaći dres je crvene boje (druga garnitura im je bijela a treća plava), pretpostavljam da cemo mi igrati u bijeloj garnituri?!
Jel’ bilo kakvih informacija?! Možda je neko i pisao ali nisam upratio?!
Da vidimo kako će bijela izgledati. Imam osjećaj da će izgledati puno ljepše nego sto očekujemo.
Bio sam kritican kad je objavit dres ali sto jest jest kad sam vidio kako to stoji na igrace dobro izgleda, meni se malo vise svidja ovaj bijeli dres.

MiranGlasnic
Postovi: 983
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la MiranGlasnic » 05 jun 2026, 17:23

SanaBosna je napisao/la:
05 jun 2026, 17:19
hurem je napisao/la:
05 jun 2026, 16:40
SanaBosna je napisao/la:
02 jun 2026, 13:00
Eto Hureme nisu plavi shorts
Nadam se da cemo imati priliku u LN vidjeti tu kombinaciju - bijela majica, plavi sorc.

Plavi dres je odličan na igračima. To se najbolje vidi na ovom videu gore iznad.
S obzirom da je Panama “domaćin” u sutrašnjoj utakmici a njihov domaći dres je crvene boje (druga garnitura im je bijela a treća plava), pretpostavljam da cemo mi igrati u bijeloj garnituri?!
Jel’ bilo kakvih informacija?! Možda je neko i pisao ali nisam upratio?!
Da vidimo kako će bijela izgledati. Imam osjećaj da će izgledati puno ljepše nego sto očekujemo.
Bio sam kritican kad je objavit dres ali sto jest jest kad sam vidio kako to stoji na igrace dobro izgleda, meni se malo vise svidja ovaj bijeli dres.
Važno je biti kritičan unaprijed… :bih:

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 605
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DanijelTZ » 05 jun 2026, 17:33

Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Bit će gusto

Avatar
PSV
Postovi: 1174
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la PSV » 05 jun 2026, 17:44

DanijelTZ je napisao/la:
05 jun 2026, 17:33
Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Da, Daco. Treba promeniti to i preci na Adidas ili Pumu. :yawn:

MiranGlasnic
Postovi: 983
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la MiranGlasnic » 05 jun 2026, 17:46

DanijelTZ je napisao/la:
05 jun 2026, 17:33
Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Sr.ao si o dresovima prije 10 dana. Sada ližeš ono što si iza.srao. Budi miran.

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 605
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DanijelTZ » 05 jun 2026, 17:54

MiranGlasnic je napisao/la:
05 jun 2026, 17:46
DanijelTZ je napisao/la:
05 jun 2026, 17:33
Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Sr.ao si o dresovima prije 10 dana. Sada ližeš ono što si iza.srao. Budi miran.
Providan si Stambolicu
Bit će gusto

MiranGlasnic
Postovi: 983
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la MiranGlasnic » 05 jun 2026, 18:04

DanijelTZ je napisao/la:
05 jun 2026, 17:54
MiranGlasnic je napisao/la:
05 jun 2026, 17:46
DanijelTZ je napisao/la:
05 jun 2026, 17:33
Igraci se usmrdili ko nosorozi protiv Makedonije u ovim Kelme dresovima!
Sr.ao si o dresovima prije 10 dana. Sada ližeš ono što si iza.srao. Budi miran.
Providan si Stambolicu
Bolje i to biti nego glup.

Helemnejse
Postovi: 337
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Helemnejse » 05 jun 2026, 18:18

Hare je prva liga, ovaj bogalj ga zove dizajnercic.

Koji si **** ti?

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 605
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DanijelTZ » 05 jun 2026, 18:30

Helemnejse je napisao/la:
05 jun 2026, 18:18
Hare je prva liga, ovaj bogalj ga zove dizajnercic.

Koji si **** ti?
Ne razumijes se u graficki dizajn
Bit će gusto

Helemnejse
Postovi: 337
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Helemnejse » 05 jun 2026, 18:34

Joj danas u gradu nosoroga kako smrde u fus pijqcarskim dresovima. Pretezno švedska dijaspora

Avatar
Wolffire
Postovi: 1643
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Wolffire » 05 jun 2026, 20:19

Gledam ovaj novi dres hrvatske. Zanimljiv definitivno. Na rukavima neka narandzasta nijansa. Kod nas bi ovdje oci vadili kad bi se bilo koja boja stavila osim tri boje sa zastave.

Avatar
Elddar
Postovi: 2370
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Elddar » 05 jun 2026, 20:37

Papastathopoulos je napisao/la:
04 jun 2026, 23:09
Danas dosao ovaj "concept" dres sa ljiljanima sa messi100, po meni jako dobar kvalitet, velika razlika u odnosu na onaj iz Binga sa zmajevima sto sam probao neki dan, obicni najlon, i ovo je poliester naravno, ali po meni puno bolji kvalitet "pod rukom"...brojevi su poprilicno tacni, ja sam 184cm/90kg, uzeo sam XL i taman mi je, jos bi ljepse izgledalo da nemam stomaka, al Boze moj :D nisam htio ni broj ni ime, ovako moze posluziti i kao majica definitivno :D


slika


slika



slika




slika

slika
Predobro izgleda :ljepota:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 605
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DanijelTZ » 05 jun 2026, 22:05

MiranGlasnic je napisao/la:
05 jun 2026, 18:04
DanijelTZ je napisao/la:
05 jun 2026, 17:54
MiranGlasnic je napisao/la:
05 jun 2026, 17:46


Sr.ao si o dresovima prije 10 dana. Sada ližeš ono što si iza.srao. Budi miran.
Providan si Stambolicu
Bolje i to biti nego glup.
Ti si garant kupio original krpu tj. "Fan verziju" za 150KM bez valova :urnebes: dok cemo mi ostali dobiti kinesku kopiju kvalitetniju od "originala". Zato ti toliko branis svog Hareta.
Bit će gusto

Shevko
Postovi: 585
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Shevko » 05 jun 2026, 23:34

Prošlo 6 dana kina se ne javlja

Shevko
Postovi: 585
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Shevko » 06 jun 2026, 10:35

Izasla player verzija kod kineza, predobar


slika

Avatar
StevieG8
Postovi: 13322
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la StevieG8 » 06 jun 2026, 11:03

Shevko je napisao/la:
06 jun 2026, 10:35
Izasla player verzija kod kineza, predobar


slika
Ko kesa
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

hzc1988
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 feb 2024, 16:45
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la hzc1988 » 06 jun 2026, 11:05

Shevko je napisao/la:
06 jun 2026, 10:35
Izasla player verzija kod kineza, predobar


slika
Kad se uporedi s player verzijom Jordana koja je perfektno urađena, ovo je jako loše. Bijeli pogotovo, boje su promasili skroz. Fans verzije su dosta bolje sto se boja tice, samo nek uzmu kelme logo s ovih player i to je to

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6657
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 06 jun 2026, 13:53

Ima li u symbolu player verzija zna li iko
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

goonmo
Postovi: 118
Pridružen/a: 11 sep 2013, 16:50
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la goonmo » 06 jun 2026, 16:00

Shevko je napisao/la:
06 jun 2026, 10:35
Izasla player verzija kod kineza, predobar


slika
Providno ko vreca za krompir,ali za taj novac svakako ne moze bolje.


slika

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 313, Amidzaa, Bosnjo22, darker10, Goalgetter, GokuSSJG, Google Adsense [Bot], invincible1921, jasmin10, LeCoq, Nakata, RajvoSA03, Tihi, Yucca i 110 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []