Sead Kolašinac

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

izdzezveubrazil
Postovi: 3323
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la izdzezveubrazil » 07 jun 2026, 01:01

dedo26 je napisao/la:
07 jun 2026, 00:59
Ma nema sanse da on ne igra. Igrat ce ako nista radi iskustva koje nam je potrebno. Los je za repku u poslednje vrijeme, ali ja i dalje vjerujem da je dobar bek, ne bi dzaba igrao 90 min u Atalanti koja je tamo u top 6 ekipa vec sezonama.

Meni je samo lose sto nemamo atlernative za njega. Razmisljam evo ko moze igrati lijevo, osim Karica niko mi ne pada na pamet.
Ne igra uopšte beka već godinama, igra od Marseillea stopera u formaciji sa tri nazad i to mu je revitaliziralo karijeru.

Confiance
Postovi: 1329
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Confiance » 09 jun 2026, 10:37

Produzio ugovor sa Atalantom

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la 231983 » 09 jun 2026, 22:53

Pa imao je sada nekoliko dobrih izleta naprijed, nije bas sve toliko crno majka mu stara. Problem je što mi očekujemo da je to onaj Seo iz Schalkea. Nije, jbg. Ali boljeg trenutno nemamo.

Avatar
Arvid
Postovi: 24103
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Arvid » 09 jun 2026, 22:55

Sergej poveo 2.5 beka na prvenstvo i ovdje tema treba li Seo igrati.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
HariTz
Postovi: 3231
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la HariTz » 09 jun 2026, 23:08

Arvid je napisao/la:
09 jun 2026, 22:55
Sergej poveo 2.5 beka na prvenstvo i ovdje tema treba li Seo igrati.
Ma Seo je najsigurniji u prvih 11 :mrgreen:

Samo ovdje mnogi žele Kerima ispred njega, ali Memić je trenutno mnogo realnija opcija.

Avatar
dzemil
Postovi: 1276
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la dzemil » 10 jun 2026, 07:36

Trebalo se zahvaliti prije Sp Seji za doprinos u reprezentaciji pa makar igrali i bez beka. Igrač manje s njim.

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Drum » 10 jun 2026, 12:01

dzemil je napisao/la:
10 jun 2026, 07:36
Trebalo se zahvaliti prije Sp Seji za doprinos u reprezentaciji pa makar igrali i bez beka. Igrač manje s njim.
Mozel gluplji upis ...

Vidjelo se koliko fali nakon prve utakmice u Rum i do povratka poslije povrede. Na SP ce biti jos spremniji.

Shevko
Postovi: 549
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Shevko » 10 jun 2026, 13:17

Možda nije smio igrati na 100% pa su mu polukružni okreti bili kao u C kategorije.

Ali škripala je ta lijeva strana Muharemović - Seo - Alajbegović, defanzivno se nije dobro pokazala.

DeeWa
Postovi: 2470
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DeeWa » 12 jun 2026, 07:57

Nadam se da neće dobiti žuti u prvih deset minuta odmah protiv brzonogi protivnika. To bi bio belaj
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la rossonero85 » 12 jun 2026, 08:00

Volio bih vidjeti Memića uz Kolašinca na lijevoj strani jer će mu ovaj Buchanan napraviti ogromne probleme ako ostane sam.

Avatar
s4mke
Postovi: 621
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 21:28

tenkovska utakmica za sad

Avatar
dedo26
Postovi: 642
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la dedo26 » 12 jun 2026, 21:53

s4mke je napisao/la:
12 jun 2026, 21:28
tenkovska utakmica za sad
5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno

Avatar
s4mke
Postovi: 621
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 21:57

dedo26 je napisao/la:
12 jun 2026, 21:53
s4mke je napisao/la:
12 jun 2026, 21:28
tenkovska utakmica za sad
5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno
kralju asistencija sta ti gledas, nek pogrijesi i 50 pasova ako ne primimo ni jedan gol iz tog

Shevko
Postovi: 549
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Shevko » 12 jun 2026, 22:15

Majstoreeeeeeeee

Avatar
s4mke
Postovi: 621
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 22:15

dedo26 je napisao/la:
12 jun 2026, 21:53
s4mke je napisao/la:
12 jun 2026, 21:28
tenkovska utakmica za sad
5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno
ucini uslugu fudbalu i prestani ga pratit

Avatar
dedo26
Postovi: 642
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la dedo26 » 12 jun 2026, 22:23

s4mke je napisao/la:
12 jun 2026, 22:15
dedo26 je napisao/la:
12 jun 2026, 21:53
s4mke je napisao/la:
12 jun 2026, 21:28
tenkovska utakmica za sad
5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno
ucini uslugu fudbalu i prestani ga pratit
Druze ba dizes esmira najgori, za 5 ugraca sto sam vak reko sve je tako bilo, pojma nemas ba i ne smaraj vise

Avatar
s4mke
Postovi: 621
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 22:28

:opaopa:
dedo26 je napisao/la:
12 jun 2026, 22:23
s4mke je napisao/la:
12 jun 2026, 22:15
dedo26 je napisao/la:
12 jun 2026, 21:53


5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno
ucini uslugu fudbalu i prestani ga pratit
Druze ba dizes esmira najgori, za 5 ugraca sto sam vak reko sve je tako bilo, pojma nemas ba i ne smaraj vise
jadan si drug, sam me prozivas po postovima a onda se ljutis kad te spustim
kakve bajraktarevic sad ima veze na temi kolasinca, koji uopste nije toliko los koliko se pljuje prvenstveno iz razloga jer je raja ovde naivna i povjerovala da je lik novi messi

poklopi se pametnije ti je

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la CHR » 12 jun 2026, 23:01

Poginuo. Kapitenski!

Vidi se da nije 100% spreman. Momciluko :bih:

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1720
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la FoxMulder » 12 jun 2026, 23:07

Tenk
Heroj bosanski
Kapitenski danas
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
viKK
Postovi: 3630
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la viKK » 12 jun 2026, 23:17

Bravo za Sea. Oni koji misle da je podbacio, nemaju pojma.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []