Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3324
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la izdzezveubrazil » 07 jun 2026, 01:01
dedo26 je napisao/la: ↑07 jun 2026, 00:59
Ma nema sanse da on ne igra. Igrat ce ako nista radi iskustva koje nam je potrebno. Los je za repku u poslednje vrijeme, ali ja i dalje vjerujem da je dobar bek, ne bi dzaba igrao 90 min u Atalanti koja je tamo u top 6 ekipa vec sezonama.
Meni je samo lose sto nemamo atlernative za njega. Razmisljam evo ko moze igrati lijevo, osim Karica niko mi ne pada na pamet.
Ne igra uopšte beka već godinama, igra od Marseillea stopera u formaciji sa tri nazad i to mu je revitaliziralo karijeru.
-
Confiance
- Postovi: 1343
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 09 jun 2026, 10:37
Produzio ugovor sa Atalantom
-
231983
- Postovi: 2131
- Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la 231983 » 09 jun 2026, 22:53
Pa imao je sada nekoliko dobrih izleta naprijed, nije bas sve toliko crno majka mu stara. Problem je što mi očekujemo da je to onaj Seo iz Schalkea. Nije, jbg. Ali boljeg trenutno nemamo.
-
Arvid
- Postovi: 24120
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 09 jun 2026, 22:55
Sergej poveo 2.5 beka na prvenstvo i ovdje tema treba li Seo igrati.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
HariTz
- Postovi: 3231
- Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la HariTz » 09 jun 2026, 23:08
Arvid je napisao/la: ↑09 jun 2026, 22:55
Sergej poveo 2.5 beka na prvenstvo i ovdje tema treba li Seo igrati.
Ma Seo je najsigurniji u prvih 11
Samo ovdje mnogi žele Kerima ispred njega, ali Memić je trenutno mnogo realnija opcija.
-
dzemil
- Postovi: 1276
- Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la dzemil » 10 jun 2026, 07:36
Trebalo se zahvaliti prije Sp Seji za doprinos u reprezentaciji pa makar igrali i bez beka. Igrač manje s njim.
-
Drum
- Postovi: 1288
- Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drum » 10 jun 2026, 12:01
dzemil je napisao/la: ↑10 jun 2026, 07:36
Trebalo se zahvaliti prije Sp Seji za doprinos u reprezentaciji pa makar igrali i bez beka. Igrač manje s njim.
Mozel gluplji upis ...
Vidjelo se koliko fali nakon prve utakmice u Rum i do povratka poslije povrede. Na SP ce biti jos spremniji.
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 10 jun 2026, 13:17
Možda nije smio igrati na 100% pa su mu polukružni okreti bili kao u C kategorije.
Ali škripala je ta lijeva strana Muharemović - Seo - Alajbegović, defanzivno se nije dobro pokazala.
-
DeeWa
- Postovi: 2483
- Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la DeeWa » 12 jun 2026, 07:57
Nadam se da neće dobiti žuti u prvih deset minuta odmah protiv brzonogi protivnika. To bi bio belaj
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
-
rossonero85
- Postovi: 596
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la rossonero85 » 12 jun 2026, 08:00
Volio bih vidjeti Memića uz Kolašinca na lijevoj strani jer će mu ovaj Buchanan napraviti ogromne probleme ako ostane sam.
-
s4mke
- Postovi: 630
- Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 21:28
tenkovska utakmica za sad
-
dedo26
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la dedo26 » 12 jun 2026, 21:53
s4mke je napisao/la: ↑12 jun 2026, 21:28
tenkovska utakmica za sad
5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno
-
s4mke
- Postovi: 630
- Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 21:57
dedo26 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 21:53
s4mke je napisao/la: ↑12 jun 2026, 21:28
tenkovska utakmica za sad
5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno
kralju asistencija sta ti gledas, nek pogrijesi i 50 pasova ako ne primimo ni jedan gol iz tog
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 12 jun 2026, 22:15
Majstoreeeeeeeee
-
s4mke
- Postovi: 630
- Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 22:15
dedo26 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 21:53
s4mke je napisao/la: ↑12 jun 2026, 21:28
tenkovska utakmica za sad
5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno
ucini uslugu fudbalu i prestani ga pratit
-
dedo26
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la dedo26 » 12 jun 2026, 22:23
s4mke je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:15
dedo26 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 21:53
s4mke je napisao/la: ↑12 jun 2026, 21:28
tenkovska utakmica za sad
5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno
ucini uslugu fudbalu i prestani ga pratit
Druze ba dizes esmira najgori, za 5 ugraca sto sam vak reko sve je tako bilo, pojma nemas ba i ne smaraj vise
-
s4mke
- Postovi: 630
- Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 22:28
dedo26 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:23
s4mke je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:15
dedo26 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 21:53
5 pogresnih pasova, tacno sam izracuno
ucini uslugu fudbalu i prestani ga pratit
Druze ba dizes esmira najgori, za 5 ugraca sto sam vak reko sve je tako bilo, pojma nemas ba i ne smaraj vise
jadan si drug, sam me prozivas po postovima a onda se ljutis kad te spustim
kakve bajraktarevic sad ima veze na temi kolasinca, koji uopste nije toliko los koliko se pljuje prvenstveno iz razloga jer je raja ovde naivna i povjerovala da je lik novi messi
poklopi se pametnije ti je
-
CHR
- Postovi: 1418
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 12 jun 2026, 23:01
Poginuo. Kapitenski!
Vidi se da nije 100% spreman. Momciluko

-
FoxMulder
- Postovi: 1735
- Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoxMulder » 12 jun 2026, 23:07
Tenk
Heroj bosanski
Kapitenski danas
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
viKK
- Postovi: 3638
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la viKK » 12 jun 2026, 23:17
Bravo za Sea. Oni koji misle da je podbacio, nemaju pojma.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, Drape, farenhajt, feniksptica, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, JayCatwright, karajlo, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 378 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []