Benjamin Tahirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

doki48
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 dec 2015, 14:35
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la doki48 » 12 jun 2026, 22:04

Najveće drvo ikad.

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 658
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la AndreWilliams » 12 jun 2026, 22:07

Najbolji do sada

Daduli
Postovi: 1028
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Daduli » 12 jun 2026, 22:28

Kakav urlik. isto lav.
Glory Glory Man United

Avatar
Sveti
Postovi: 10098
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Sveti » 12 jun 2026, 22:28

h1a2s3o4 je napisao/la:
12 jun 2026, 21:56
Zao mi ga je bas, ali ne ide ga nikako.
Trci, trudi se al ne moze bolje ybg
naprijed rejal

Bordeaux433
Postovi: 43
Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Bordeaux433 » 12 jun 2026, 22:32

E cuj trci i trudi se haha
Ovaj ako je pretrcao 3 kilometra rezi me

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2831
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la h1a2s3o4 » 12 jun 2026, 22:32

Sveti je napisao/la:
12 jun 2026, 22:28
h1a2s3o4 je napisao/la:
12 jun 2026, 21:56
Zao mi ga je bas, ali ne ide ga nikako.
Trci, trudi se al ne moze bolje ybg
Vidi se da se trudi. Defanzivno je imao par sjajnih reakcija. Daj da prezivimo ovo
Barba halali sto smo sumnjali.

Avatar
jasmin10
Postovi: 14899
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la jasmin10 » 12 jun 2026, 22:33

Sveti je napisao/la:
12 jun 2026, 22:28
h1a2s3o4 je napisao/la:
12 jun 2026, 21:56
Zao mi ga je bas, ali ne ide ga nikako.
Trci, trudi se al ne moze bolje ybg
Onda pisu kao problem motivacija. Njemu je to najmanji problem, jer fakat želi i trudi se. Al dzaba kad ne zna bolje.

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1720
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la FoxMulder » 12 jun 2026, 23:00

Dobar u drugom poluvremenu. Ali dečko djeluje kao da nema volje za životom.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Diadora » 12 jun 2026, 23:07

FoxMulder je napisao/la:
12 jun 2026, 23:00
Dobar u drugom poluvremenu. Ali dečko djeluje kao da nema volje za životom.
Sta si ti gledao da mi je znati. Sastavio se s loptom nije a to mu je uloga na terenu. Da drzi loptu I uvezuje linije.

Fudbalbr1
Postovi: 554
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Fudbalbr1 » 12 jun 2026, 23:17

Opet seratori nesto palamude

Avatar
PasodelMar
Postovi: 704
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la PasodelMar » 12 jun 2026, 23:21

h1a2s3o4 je napisao/la:
12 jun 2026, 22:32
Sveti je napisao/la:
12 jun 2026, 22:28
h1a2s3o4 je napisao/la:
12 jun 2026, 21:56
Zao mi ga je bas, ali ne ide ga nikako.
Trci, trudi se al ne moze bolje ybg
Vidi se da se trudi. Defanzivno je imao par sjajnih reakcija. Daj da prezivimo ovo
Trudi se? Kakav je to argument? Na SP smo ljudi, mora da se svi trude. Momak nije nivo za prvih 11, fizički je jako slab, pasovi nikakvi. Treba biti iskren, vezni red nam je kroz 4-4-2 jako slab a sa njim još slabiji. Ovo je ravno čudu da smo izvukli remi protiv Kanade sa ovom formacijom, Demirovicem i Tahirovicem.

Shevko
Postovi: 548
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Shevko » 12 jun 2026, 23:49

Već rečeno, maestralno bi zaustavio neki napad ili odradio opstrukciju a onda 10 sekundi poslije ispada ko prikolica.

Svaki drugi potez na utakmici mu je loš!

Avatar
bh22
Postovi: 63
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la bh22 » 12 jun 2026, 23:54

Super odigrao od kako smo postavljeni. On mora cjeli teren pokrivati, krilni igraci i dva spica ni blizu njemu, izolovan sam i odigrao je najbolje sto je mogao. vracao se dosta puta i zaustavio kontre od Kanade. formacija mu nikako ne pomaze, umjesto da tu poboljsa vezni red sa Mahmicem da ima neki ekstra izvor za Tahirovica, ovaj igra 4-4-2 bez Dzeke. isto tako samo morate pogledati 5 minuta kako igraju Gigovic ili Sunjic pa ce vam biti jasno zasto ovaj starta svaku utakmicu.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la signalidunapark » 12 jun 2026, 23:56

bh22 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:54
Super odigrao od kako smo postavljeni. On mora cjeli teren pokrivati, krilni igraci i dva spica ni blizu njemu, izolovan sam i odigrao je najbolje sto je mogao. vracao se dosta puta i zaustavio kontre od Kanade. formacija mu nikako ne pomaze, umjesto da tu poboljsa vezni red sa Mahmicem da ima neki ekstra izvor za Tahirovica, ovaj igra 4-4-2 bez Dzeke. isto tako samo morate pogledati 5 minuta kako igraju Gigovic ili Sunjic pa ce vam biti jasno zasto ovaj starta svaku utakmicu.
Zašto Šunjić?

Avatar
bh22
Postovi: 63
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la bh22 » 12 jun 2026, 23:58

signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:56
bh22 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:54
Super odigrao od kako smo postavljeni. On mora cjeli teren pokrivati, krilni igraci i dva spica ni blizu njemu, izolovan sam i odigrao je najbolje sto je mogao. vracao se dosta puta i zaustavio kontre od Kanade. formacija mu nikako ne pomaze, umjesto da tu poboljsa vezni red sa Mahmicem da ima neki ekstra izvor za Tahirovica, ovaj igra 4-4-2 bez Dzeke. isto tako samo morate pogledati 5 minuta kako igraju Gigovic ili Sunjic pa ce vam biti jasno zasto ovaj starta svaku utakmicu.
Zašto Šunjić?
Sunjic sluzi za defanzivne zadatke i da smeta protivnicima, al nemoze pas spojiti od 2 metara.

inzomni
Postovi: 1608
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la inzomni » 12 jun 2026, 23:59

Njegovu danasnju utakmicu najbolje opisuje situaciju kad napada igraca Kanade, ovaj ga fintom izbaci u drugu stranu ko tele jos pade na supak

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la signalidunapark » 13 jun 2026, 00:00

bh22 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:58
signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:56
bh22 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:54
Super odigrao od kako smo postavljeni. On mora cjeli teren pokrivati, krilni igraci i dva spica ni blizu njemu, izolovan sam i odigrao je najbolje sto je mogao. vracao se dosta puta i zaustavio kontre od Kanade. formacija mu nikako ne pomaze, umjesto da tu poboljsa vezni red sa Mahmicem da ima neki ekstra izvor za Tahirovica, ovaj igra 4-4-2 bez Dzeke. isto tako samo morate pogledati 5 minuta kako igraju Gigovic ili Sunjic pa ce vam biti jasno zasto ovaj starta svaku utakmicu.
Zašto Šunjić?
Sunjic sluzi za defanzivne zadatke i da smeta protivnicima, al nemoze pas spojiti od 2 metara.
Pa ok, u tom smislu da, ali nema Šunjić tako lošu pas igru. Večeras je npr. bio odličan. Veći je problem što nam je sredina u scakoj utakmici brojčano inferiornija od protivničke.

Avatar
dubioza144
Postovi: 2500
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la dubioza144 » 13 jun 2026, 00:01

Bespotrebno ga je drzati cijelu utakmicu tu jer nije igrac koji treba da igra 90 i koji je sa loptom na vi, umjesto da napravis izmjene i privedes utakmicu sa jednim napadacem i 2 nomalna krila od kojih je jedan mogo na klupu Esmir ili Amar a da udje Kerim, i gdje izmijenis cijelu sredinu ubacis Amira Ivana i Mahmica a zadnja izmjena ti ostane za Kolasinca za kojeg znas da ce se desit kad tad.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
bh22
Postovi: 63
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la bh22 » 13 jun 2026, 00:02

signalidunapark je napisao/la:
13 jun 2026, 00:00
bh22 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:58
signalidunapark je napisao/la:
12 jun 2026, 23:56

Zašto Šunjić?
Sunjic sluzi za defanzivne zadatke i da smeta protivnicima, al nemoze pas spojiti od 2 metara.
Pa ok, u tom smislu da, ali nema Šunjić tako lošu pas igru. Večeras je npr. bio odličan. Veći je problem što nam je sredina u scakoj utakmici brojčano inferiornija od protivničke.
Pa ako je do meni, ja bi poboljsao sredinu bas zbog tog razloga. Nikakva igra. Ovi momci u sredini, pogotovo Tahirovic, trebaju pomoc i jos jedan izvor. Dva spica nema potrebe ako neigra Dzeko, al izgleda kad ovaj zaljubi se u system, tesko ga odreknut.

Avatar
Sveti
Postovi: 10098
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Benjamin Tahirović

Post Postao/la Sveti » 13 jun 2026, 00:06

Ja da sam na njegovom mjestu, dok jos mozei mlad je, da se fokusira na razvijanje defanzivnih sposobnosti i da u tom segmentu bude sto bolji, privatni treninzi ciljani za reflekse, okretnost i kondiciju. Od playmakinga se nece 'ljeba najest
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: al87, bh22, Bing [Bot], FerdinandF, Fouzi1, Google [Bot], greenwood, LeCoq, lisander, Matterhorn22, Mostarska, PeppermintSA, Rio12345, s4mke, soxx, tuzlanskinacin, VivaLaLiberta i 128 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []