Haris Tabaković

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
JHam
Postovi: 5509
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la JHam » 11 jun 2026, 19:09

h1a2s3o4 je napisao/la:
11 jun 2026, 18:35
DamirT je napisao/la:
11 jun 2026, 18:25
Haris Tabaković, propustit će utakmice Bosne i Hecegovine protiv Kanade i Katara, piše jutros njemački Rheinsche post jedan od najuticajnih medija u njemačkoj Sjevernoj Vestfaliji i Mönchengladbachu, gdje je Tabaković proveo prošlu sezonu u Bundesligi.
Sto bas Katara? Po ovome ce biti spreman za Svicarsku, a Katar je poslije Svicarske.
pa propustit ce Kanadu jer nije spreman, igrat ce protiv Svice jer nam treba, i onda propustiti Katar jer smo vec obezbijedili prolaz i ne treba covjeka igrati :mrgreen:

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1172
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la ArtVandelay » 11 jun 2026, 20:45

DamirT je napisao/la:
11 jun 2026, 18:25
Haris Tabaković, propustit će utakmice Bosne i Hecegovine protiv Kanade i Katara, piše jutros njemački Rheinsche post jedan od najuticajnih medija u njemačkoj Sjevernoj Vestfaliji i Mönchengladbachu, gdje je Tabaković proveo prošlu sezonu u Bundesligi.
Lažu
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

eleGancy
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 avg 2025, 09:34
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la eleGancy » 11 jun 2026, 22:47

Ja imam neki osjecaj da lik ulazi sutra u drugom poluvremenu. Barbarez je pokeras i ovo mu je as u rukavu. Najbitnija utakmica. Nisu njemu potrebni treninzi i uigravanje s ekipom, zato ga je drzao ispod radara.

Samo moje misljenje, volio bih da budem u pravu!

Kljukusar
Postovi: 165
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Kljukusar » 12 jun 2026, 00:36

eleGancy je napisao/la:
11 jun 2026, 22:47
Ja imam neki osjecaj da lik ulazi sutra u drugom poluvremenu. Barbarez je pokeras i ovo mu je as u rukavu. Najbitnija utakmica. Nisu njemu potrebni treninzi i uigravanje s ekipom, zato ga je drzao ispod radara.

Samo moje misljenje, volio bih da budem u pravu!
To kad bi se desilo onda bi zaista bio pravi pokeras 🤣

eleGancy
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 avg 2025, 09:34
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la eleGancy » 12 jun 2026, 10:11

Kljukusar je napisao/la:
12 jun 2026, 00:36
eleGancy je napisao/la:
11 jun 2026, 22:47
Ja imam neki osjecaj da lik ulazi sutra u drugom poluvremenu. Barbarez je pokeras i ovo mu je as u rukavu. Najbitnija utakmica. Nisu njemu potrebni treninzi i uigravanje s ekipom, zato ga je drzao ispod radara.

Samo moje misljenje, volio bih da budem u pravu!
To kad bi se desilo onda bi zaista bio pravi pokeras 🤣
Pa ne bi me iznenadilo da startamo 4-2-3-1 sa Demirovicem. I ovako neko je spominjao kao da namjerno u ovim prijateljskim smo kornere izbijali lose, valjda da Kanadjane navuce na tanak led. Pada Kanada aBd veceras.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2830
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la h1a2s3o4 » 12 jun 2026, 10:33

JHam je napisao/la:
11 jun 2026, 19:09
h1a2s3o4 je napisao/la:
11 jun 2026, 18:35
DamirT je napisao/la:
11 jun 2026, 18:25
Sto bas Katara? Po ovome ce biti spreman za Svicarsku, a Katar je poslije Svicarske.
pa propustit ce Kanadu jer nije spreman, igrat ce protiv Svice jer nam treba, i onda propustiti Katar jer smo vec obezbijedili prolaz i ne treba covjeka igrati :mrgreen:
Hoce da propusti zadnju utakmicu ne kako bi postedio sebe, nego da postedi Katar. :D
Barba halali sto smo sumnjali.

Bosnjo22
Postovi: 63
Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Bosnjo22 » 13 jun 2026, 00:08

Hareeeee Hareeeeee dolazi odmah,evo ti moj zglob samo dodji

Avatar
Zastone
Postovi: 1736
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Zastone » 13 jun 2026, 00:19

Fališ nam ilahijo naša

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19193
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la akisarajevo92 » 13 jun 2026, 00:44

kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa

falis Hare :(
Don't believe the hype.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1534
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la signalidunapark » 13 jun 2026, 00:46

akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:44
kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa

falis Hare :(
Ne da bi pospremio, nego bi ubio i golmana i pola tribine iza.

inzomni
Postovi: 1607
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la inzomni » 13 jun 2026, 00:49

Gol protiv Austrije pokazuje svu njegovu snalazljivost. Veceras bi povuko dvojicu sa sobom i utjero ih u gol s loptom

Avatar
hz1987
Postovi: 2291
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la hz1987 » 13 jun 2026, 17:11

slika

Kaunas
Postovi: 13508
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Kaunas » 13 jun 2026, 17:59

signalidunapark je napisao/la:
13 jun 2026, 00:46
akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:44
kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa

falis Hare :(
Ne da bi pospremio, nego bi ubio i golmana i pola tribine iza.
Bi al u qrcu, stigla bi ga oba kanadjanina
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Sensei
Postovi: 1121
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Sensei » 13 jun 2026, 18:03

Kaunas je napisao/la:
13 jun 2026, 17:59
signalidunapark je napisao/la:
13 jun 2026, 00:46
akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:44
kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa

falis Hare :(
Ne da bi pospremio, nego bi ubio i golmana i pola tribine iza.
Bi al u qrcu, stigla bi ga oba kanadjanina
Bukvalno, pospremio bi je sigurno u mrezu al da je imo jedno 15 metara prednosti pored one dvojice :D

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1172
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la ArtVandelay » 14 jun 2026, 10:55

Kljukajte ga tabletama, pravite mu umjetnu nogu, pravite ga od blata, ne zanima me - ovaj mora igrati protiv Švicarske umjesto panja Demirovića!

Pomagajte, i ljekari i travari!
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2830
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la h1a2s3o4 » 14 jun 2026, 12:16

Kaunas je napisao/la:
13 jun 2026, 17:59
signalidunapark je napisao/la:
13 jun 2026, 00:46
akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:44
kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa

falis Hare :(
Ne da bi pospremio, nego bi ubio i golmana i pola tribine iza.
Bi al u qrcu, stigla bi ga oba kanadjanina
Ahaa

Harisov zadnji gol protiv Dortmunda, slicna pozicija. Tako se to radi. :bih:
Kako ga stigose. :o
Barba halali sto smo sumnjali.

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1172
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la ArtVandelay » 14 jun 2026, 21:34

Hoće li biti spreman Hare za igru protiv Švicarske? Makar pola sata...
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

FerdinandF
Postovi: 602
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la FerdinandF » 14 jun 2026, 21:44

Neće biti spreman ni za Katar
Tek za knockout fazu.

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1172
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la ArtVandelay » 14 jun 2026, 21:47

FerdinandF je napisao/la:
14 jun 2026, 21:44
Neće biti spreman ni za Katar
Tek za knockout fazu.
Ma bit će. Mora.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Edincapitano » 14 jun 2026, 22:07

Ma bez veze i otisao na SP, bolje da je poveo nekoga sto moze igrati. Sljedeci put ce mozda biti pametniji i nece igrati zadnju tekmu lige koja ne vazi nista..

Nije Neymar da mora biti tu za svaku cijenu. :kafa:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: majstorS35, rossonero85 i 32 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []