pa propustit ce Kanadu jer nije spreman, igrat ce protiv Svice jer nam treba, i onda propustiti Katar jer smo vec obezbijedili prolaz i ne treba covjeka igrati
Haris Tabaković
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- ArtVandelay
- Postovi: 1170
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
Lažu
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Re: Haris Tabaković
Ja imam neki osjecaj da lik ulazi sutra u drugom poluvremenu. Barbarez je pokeras i ovo mu je as u rukavu. Najbitnija utakmica. Nisu njemu potrebni treninzi i uigravanje s ekipom, zato ga je drzao ispod radara.
Samo moje misljenje, volio bih da budem u pravu!
Samo moje misljenje, volio bih da budem u pravu!
Re: Haris Tabaković
To kad bi se desilo onda bi zaista bio pravi pokeraseleGancy je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:47Ja imam neki osjecaj da lik ulazi sutra u drugom poluvremenu. Barbarez je pokeras i ovo mu je as u rukavu. Najbitnija utakmica. Nisu njemu potrebni treninzi i uigravanje s ekipom, zato ga je drzao ispod radara.
Samo moje misljenje, volio bih da budem u pravu!
Re: Haris Tabaković
Pa ne bi me iznenadilo da startamo 4-2-3-1 sa Demirovicem. I ovako neko je spominjao kao da namjerno u ovim prijateljskim smo kornere izbijali lose, valjda da Kanadjane navuce na tanak led. Pada Kanada aBd veceras.Kljukusar je napisao/la: ↑12 jun 2026, 00:36To kad bi se desilo onda bi zaista bio pravi pokeraseleGancy je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:47Ja imam neki osjecaj da lik ulazi sutra u drugom poluvremenu. Barbarez je pokeras i ovo mu je as u rukavu. Najbitnija utakmica. Nisu njemu potrebni treninzi i uigravanje s ekipom, zato ga je drzao ispod radara.
Samo moje misljenje, volio bih da budem u pravu!![]()
Re: Haris Tabaković
Hoce da propusti zadnju utakmicu ne kako bi postedio sebe, nego da postedi Katar.
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: Haris Tabaković
Hareeeee Hareeeeee dolazi odmah,evo ti moj zglob samo dodji
Re: Haris Tabaković
Fališ nam ilahijo naša
- akisarajevo92
- Postovi: 19193
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa
falis Hare
falis Hare
Don't believe the hype.
- signalidunapark
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
Ne da bi pospremio, nego bi ubio i golmana i pola tribine iza.akisarajevo92 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:44kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa
falis Hare![]()
Re: Haris Tabaković
Gol protiv Austrije pokazuje svu njegovu snalazljivost. Veceras bi povuko dvojicu sa sobom i utjero ih u gol s loptom
Re: Haris Tabaković
Bi al u qrcu, stigla bi ga oba kanadjaninasignalidunapark je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:46Ne da bi pospremio, nego bi ubio i golmana i pola tribine iza.akisarajevo92 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:44kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa
falis Hare![]()
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Haris Tabaković
Bukvalno, pospremio bi je sigurno u mrezu al da je imo jedno 15 metara prednosti pored one dvojiceKaunas je napisao/la: ↑13 jun 2026, 17:59Bi al u qrcu, stigla bi ga oba kanadjaninasignalidunapark je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:46Ne da bi pospremio, nego bi ubio i golmana i pola tribine iza.akisarajevo92 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:44kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa
falis Hare![]()
- ArtVandelay
- Postovi: 1170
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
Kljukajte ga tabletama, pravite mu umjetnu nogu, pravite ga od blata, ne zanima me - ovaj mora igrati protiv Švicarske umjesto panja Demirovića!
Pomagajte, i ljekari i travari!
Pomagajte, i ljekari i travari!
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Re: Haris Tabaković
AhaaKaunas je napisao/la: ↑13 jun 2026, 17:59Bi al u qrcu, stigla bi ga oba kanadjaninasignalidunapark je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:46Ne da bi pospremio, nego bi ubio i golmana i pola tribine iza.akisarajevo92 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:44kako bi on lagano pospremio onu sansu trnokopa
falis Hare![]()
Harisov zadnji gol protiv Dortmunda, slicna pozicija. Tako se to radi.
Barba halali sto smo sumnjali.
- ArtVandelay
- Postovi: 1170
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
Hoće li biti spreman Hare za igru protiv Švicarske? Makar pola sata...
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
-
FerdinandF
- Postovi: 602
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
Neće biti spreman ni za Katar
Tek za knockout fazu.
Tek za knockout fazu.
- ArtVandelay
- Postovi: 1170
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
Ma bit će. Mora.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
-
Edincapitano
- Postovi: 1653
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
Ma bez veze i otisao na SP, bolje da je poveo nekoga sto moze igrati. Sljedeci put ce mozda biti pametniji i nece igrati zadnju tekmu lige koja ne vazi nista..
Nije Neymar da mora biti tu za svaku cijenu.
Nije Neymar da mora biti tu za svaku cijenu.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, Google Adsense [Bot], jasmin10, majstorS35, Maverick, Pensioner26, unavita, Zeko87, Zglavkar i 74 gosta.



