Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
ameri su me iznanadili, pravo moderan fudbal
meksiko - klasicni fudbal
j afrika - zalutali, takticki nezrelo
juzna koreja - moderan fudbal
ceska - dinosaurusi
kanada - moderni red bull skola fudbala
bih - haramball
amerika - moderni fudbal
paragvaj - ne zna se jer nisu znali sta ih je snaslo
meksiko - klasicni fudbal
j afrika - zalutali, takticki nezrelo
juzna koreja - moderan fudbal
ceska - dinosaurusi
kanada - moderni red bull skola fudbala
bih - haramball
amerika - moderni fudbal
paragvaj - ne zna se jer nisu znali sta ih je snaslo
- Goalgetter
- Postovi: 24460
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Upalio highlights USA-Paraguay na YouTube, jedno 15 minuta gledam utakmicu i na kraju 2:1, da bi skontao da je neko ubacio neku stariju tekmu ovo dvoje, jesu me unistili nasi sinoc. 
Sad pogledao pravi highlights, lijepa igra Amerikanca.
Sad pogledao pravi highlights, lijepa igra Amerikanca.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ameri krenuli silno al mogli bi ispuhat brzo
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
trebali su mozda jos uvesti, da na kraju na osnovu ukupnog plasmana, se vrsi rapored ucesca po konfederacijama za naredno SP
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje
- ArtemisFowl
- Postovi: 2036
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kako su sinoć odigrali Amerikanci prvo poluvrijeme. U drugom su poluvremenu baš bili pali, a možda je tome kumovalo i što je Poche izvadio Pulišića.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Zapravo je Bill Gates bio sa nekim tada u kadru a ne njih dvije.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Gdje nece kad je FIFA dala Juznoj Americi od 10 reprezentacija koliko nastupaju u kvalifikacijama, da njih cak 6 ide direktno na SP. Ali opet i to bi covjek prihvatio jer se tamo bas igra fudbal, u odnosu na 8 mjesta koliko ih ima Azija, a imaju svega 2,3 ozbiljne repke.rossonero85 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 03:51Amerikanci ubiše hljeb u ovim paragvajskim nesretnicima.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Istina, Evropa mora imati barem 24 od 48. Vjerovatno da ce to podesiti za sljedeci turnir jer ce biti bruku tekmi koje ce biti negledljive u grupnoj fazi dok ne ispadnu te lijeve ekipe. No, Paragvaj nije losa ekipa, cak su bili i favoriti po kladionicama sinoc i to u gostima, tako da podvig Amera realno. 4 komada i to su kontrolisali 80% tekme, ono Paragvaj kod rezultata 3-0 u drugom pl do gola, su morali napraviti nesto, ocekivano.Lavcina je napisao/la: ↑13 jun 2026, 13:03
Gdje nece kad je FIFA dala Juznoj Americi od 10 reprezentacija koliko nastupaju u kvalifikacijama, da njih cak 6 ide direktno na SP. Ali opet i to bi covjek prihvatio jer se tamo bas igra fudbal, u odnosu na 8 mjesta koliko ih ima Azija, a imaju svega 2,3 ozbiljne repke.
-
napapijri1987
- Postovi: 1112
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Sta je ovo nasa dvojica "pala" i bit ce podignuta optuznica za napad na sluzbeno lice. Je li istina ili novinarska patka?
- PeppermintSA
- Postovi: 3513
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ko se ušutio? To ko biva napravili smo nešto dobro pa kao ušutio sam jer nemam šta da kritikujem? De ba, ono sto smo mi odigrali je bilo horor, taman da je ostalo 1-0. Ako ćemo biti Grčka s temua, ja ću kritikovati i samo kritikovati.Beduin je napisao/la: ↑13 jun 2026, 07:23A usutio si se za nasu repku jer nismo izgubili. Koji si ti levet druze.PeppermintSA je napisao/la: ↑13 jun 2026, 03:53Ameri igraju fantastično. Nakon naše utakmice ko da gledam drugi sport. Zaista igraju fantastično.![]()
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2738
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ameri me pozitivno iznenadili, stvarno su odigrali perfektno
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
U kojem univerzumu su bili favoriti Paragvajci?alemsa je napisao/la: ↑13 jun 2026, 13:22Istina, Evropa mora imati barem 24 od 48. Vjerovatno da ce to podesiti za sljedeci turnir jer ce biti bruku tekmi koje ce biti negledljive u grupnoj fazi dok ne ispadnu te lijeve ekipe. No, Paragvaj nije losa ekipa, cak su bili i favoriti po kladionicama sinoc i to u gostima, tako da podvig Amera realno. 4 komada i to su kontrolisali 80% tekme, ono Paragvaj kod rezultata 3-0 u drugom pl do gola, su morali napraviti nesto, ocekivano.Lavcina je napisao/la: ↑13 jun 2026, 13:03
Gdje nece kad je FIFA dala Juznoj Americi od 10 reprezentacija koliko nastupaju u kvalifikacijama, da njih cak 6 ide direktno na SP. Ali opet i to bi covjek prihvatio jer se tamo bas igra fudbal, u odnosu na 8 mjesta koliko ih ima Azija, a imaju svega 2,3 ozbiljne repke.
- ArtemisFowl
- Postovi: 2036
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ne živi se od ljepote.PeppermintSA je napisao/la: ↑13 jun 2026, 13:34Ko se ušutio? To ko biva napravili smo nešto dobro pa kao ušutio sam jer nemam šta da kritikujem? De ba, ono sto smo mi odigrali je bilo horor, taman da je ostalo 1-0. Ako ćemo biti Grčka s temua, ja ću kritikovati i samo kritikovati.Beduin je napisao/la: ↑13 jun 2026, 07:23A usutio si se za nasu repku jer nismo izgubili. Koji si ti levet druze.PeppermintSA je napisao/la: ↑13 jun 2026, 03:53Ameri igraju fantastično. Nakon naše utakmice ko da gledam drugi sport. Zaista igraju fantastično.![]()
- tutankamon1905
- Postovi: 5260
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ja pak mislim da bi ovde bio najglasniji sa slavljem da se osvoji kao grcka s temua. Ne samo ti nego svi sto su zgrozeni igrom..kao da smo tiki taku igrali zadnjih godinu dana, pa sad ovo razocarenje..bod protiv domacina na otvaranju svjetskog, sa losom igrom. Malo smo se previse u ulogu uziviliPeppermintSA je napisao/la: ↑13 jun 2026, 13:34Ko se ušutio? To ko biva napravili smo nešto dobro pa kao ušutio sam jer nemam šta da kritikujem? De ba, ono sto smo mi odigrali je bilo horor, taman da je ostalo 1-0. Ako ćemo biti Grčka s temua, ja ću kritikovati i samo kritikovati.Beduin je napisao/la: ↑13 jun 2026, 07:23A usutio si se za nasu repku jer nismo izgubili. Koji si ti levet druze.PeppermintSA je napisao/la: ↑13 jun 2026, 03:53Ameri igraju fantastično. Nakon naše utakmice ko da gledam drugi sport. Zaista igraju fantastično.![]()
-
napapijri1987
- Postovi: 1112
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nije Zrinjevac problem u ljepoti. Ko te pita koliko je Lukaka promasio mrtvih zicera protiv Hrvatske. Pise se ono sto je bitno a to je da je Lukaka svojim promasajima poslao Belgiju kuci a Hrvatska otisla do finala.
Problem je sto nas ove "boljke" drze od Makedonije ( iako se ta tekma ne moze ni ocijeniti realno) pa preko Paname i evo sve do Kanade.
Mi smo i protiv Velsa igrali povuceno i protiv Austrije ali istima nismo dali 4-5 mrtvih sansi kao u zadnje dvije tekme. Da li je to sto je falio Ivan u sredini ili Edin naprijed ne znam. Ali da smo u zadnje dvije tekme dopustili protivnicima vise nego u ostalim tekmama pod Sergejom to staji.
Nadam se da ce Ivan biti spreman protiv Svicaraca pa da vidimo da li ce biti dovoljno da im otkinemo bod ( ubjedjen sam da mozemo).
Nadam se samo da ce ekipa izaci dobro iz ove tekme i da nece glave pasti.
Problem je sto nas ove "boljke" drze od Makedonije ( iako se ta tekma ne moze ni ocijeniti realno) pa preko Paname i evo sve do Kanade.
Mi smo i protiv Velsa igrali povuceno i protiv Austrije ali istima nismo dali 4-5 mrtvih sansi kao u zadnje dvije tekme. Da li je to sto je falio Ivan u sredini ili Edin naprijed ne znam. Ali da smo u zadnje dvije tekme dopustili protivnicima vise nego u ostalim tekmama pod Sergejom to staji.
Nadam se da ce Ivan biti spreman protiv Svicaraca pa da vidimo da li ce biti dovoljno da im otkinemo bod ( ubjedjen sam da mozemo).
Nadam se samo da ce ekipa izaci dobro iz ove tekme i da nece glave pasti.
-
Marokanci58
- Postovi: 697
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nikad veći broj muslimanskih zemalja na jednom SP u historiji.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ja jes dobar ovaj crnac u napadu kod Amerikanaca
Kako ga do sad nisam zapazio, mora da igra u nekom žlj kluuu
Kako ga do sad nisam zapazio, mora da igra u nekom žlj kluuu
Online
Trenutno korisnika/ca: GG3, Mostarac12345 i 33 gosta.






