Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
sljivo
Postovi: 13816
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la sljivo » 13 jun 2026, 09:35

ameri su me iznanadili, pravo moderan fudbal

meksiko - klasicni fudbal
j afrika - zalutali, takticki nezrelo
juzna koreja - moderan fudbal
ceska - dinosaurusi
kanada - moderni red bull skola fudbala
bih - haramball
amerika - moderni fudbal
paragvaj - ne zna se jer nisu znali sta ih je snaslo

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24460
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Goalgetter » 13 jun 2026, 09:36

Upalio highlights USA-Paraguay na YouTube, jedno 15 minuta gledam utakmicu i na kraju 2:1, da bi skontao da je neko ubacio neku stariju tekmu ovo dvoje, jesu me unistili nasi sinoc. :rol:

Sad pogledao pravi highlights, lijepa igra Amerikanca. :thumbup:

Kaunas
Postovi: 13516
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Kaunas » 13 jun 2026, 09:40

Ameri krenuli silno al mogli bi ispuhat brzo
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
farenhajt
Postovi: 614
Pridružen/a: 01 feb 2015, 13:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la farenhajt » 13 jun 2026, 09:40

trebali su mozda jos uvesti, da na kraju na osnovu ukupnog plasmana, se vrsi rapored ucesca po konfederacijama za naredno SP
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2036
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la ArtemisFowl » 13 jun 2026, 10:24

Atlanta je napisao/la:
13 jun 2026, 00:47
ArtemisFowl je napisao/la:
13 jun 2026, 00:32
DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 00:10


Nasi pasnjaci :yawn:
Dodaj i Katica.
Blizu si. Više je vezano za jedno konkretno natjecanje.
Prva Liga Federacije?
:clap:

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1243
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la BiHSportman » 13 jun 2026, 10:35

Kako su sinoć odigrali Amerikanci prvo poluvrijeme. U drugom su poluvremenu baš bili pali, a možda je tome kumovalo i što je Poche izvadio Pulišića.

Avatar
Winters
Postovi: 2085
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Winters » 13 jun 2026, 10:43

rio_Ferdy88 je napisao/la:
13 jun 2026, 09:28
slika

Oskeee

Nije cudo sto su Ameri tako odigrali
Zapravo je Bill Gates bio sa nekim tada u kadru a ne njih dvije. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Lavcina » 13 jun 2026, 13:03

rossonero85 je napisao/la:
13 jun 2026, 03:51
Amerikanci ubiše hljeb u ovim paragvajskim nesretnicima.
Gdje nece kad je FIFA dala Juznoj Americi od 10 reprezentacija koliko nastupaju u kvalifikacijama, da njih cak 6 ide direktno na SP. Ali opet i to bi covjek prihvatio jer se tamo bas igra fudbal, u odnosu na 8 mjesta koliko ih ima Azija, a imaju svega 2,3 ozbiljne repke.

Avatar
alemsa
Postovi: 16974
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la alemsa » 13 jun 2026, 13:22

Lavcina je napisao/la:
13 jun 2026, 13:03

Gdje nece kad je FIFA dala Juznoj Americi od 10 reprezentacija koliko nastupaju u kvalifikacijama, da njih cak 6 ide direktno na SP. Ali opet i to bi covjek prihvatio jer se tamo bas igra fudbal, u odnosu na 8 mjesta koliko ih ima Azija, a imaju svega 2,3 ozbiljne repke.
Istina, Evropa mora imati barem 24 od 48. Vjerovatno da ce to podesiti za sljedeci turnir jer ce biti bruku tekmi koje ce biti negledljive u grupnoj fazi dok ne ispadnu te lijeve ekipe. No, Paragvaj nije losa ekipa, cak su bili i favoriti po kladionicama sinoc i to u gostima, tako da podvig Amera realno. 4 komada i to su kontrolisali 80% tekme, ono Paragvaj kod rezultata 3-0 u drugom pl do gola, su morali napraviti nesto, ocekivano.

napapijri1987
Postovi: 1112
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la napapijri1987 » 13 jun 2026, 13:25

Sta je ovo nasa dvojica "pala" i bit ce podignuta optuznica za napad na sluzbeno lice. Je li istina ili novinarska patka?

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3513
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la PeppermintSA » 13 jun 2026, 13:34

Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 07:23
PeppermintSA je napisao/la:
13 jun 2026, 03:53
Ameri igraju fantastično. Nakon naše utakmice ko da gledam drugi sport. Zaista igraju fantastično.
A usutio si se za nasu repku jer nismo izgubili. Koji si ti levet druze. 🤣
Ko se ušutio? To ko biva napravili smo nešto dobro pa kao ušutio sam jer nemam šta da kritikujem? De ba, ono sto smo mi odigrali je bilo horor, taman da je ostalo 1-0. Ako ćemo biti Grčka s temua, ja ću kritikovati i samo kritikovati.

RobertHrkac555
Postovi: 2738
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobertHrkac555 » 13 jun 2026, 14:12

Ameri me pozitivno iznenadili, stvarno su odigrali perfektno
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
PSV
Postovi: 1173
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la PSV » 13 jun 2026, 14:18

alemsa je napisao/la:
13 jun 2026, 13:22
Lavcina je napisao/la:
13 jun 2026, 13:03

Gdje nece kad je FIFA dala Juznoj Americi od 10 reprezentacija koliko nastupaju u kvalifikacijama, da njih cak 6 ide direktno na SP. Ali opet i to bi covjek prihvatio jer se tamo bas igra fudbal, u odnosu na 8 mjesta koliko ih ima Azija, a imaju svega 2,3 ozbiljne repke.
Istina, Evropa mora imati barem 24 od 48. Vjerovatno da ce to podesiti za sljedeci turnir jer ce biti bruku tekmi koje ce biti negledljive u grupnoj fazi dok ne ispadnu te lijeve ekipe. No, Paragvaj nije losa ekipa, cak su bili i favoriti po kladionicama sinoc i to u gostima, tako da podvig Amera realno. 4 komada i to su kontrolisali 80% tekme, ono Paragvaj kod rezultata 3-0 u drugom pl do gola, su morali napraviti nesto, ocekivano.
U kojem univerzumu su bili favoriti Paragvajci? :crazy:

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2036
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la ArtemisFowl » 13 jun 2026, 14:19

PeppermintSA je napisao/la:
13 jun 2026, 13:34
Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 07:23
PeppermintSA je napisao/la:
13 jun 2026, 03:53
Ameri igraju fantastično. Nakon naše utakmice ko da gledam drugi sport. Zaista igraju fantastično.
A usutio si se za nasu repku jer nismo izgubili. Koji si ti levet druze. 🤣
Ko se ušutio? To ko biva napravili smo nešto dobro pa kao ušutio sam jer nemam šta da kritikujem? De ba, ono sto smo mi odigrali je bilo horor, taman da je ostalo 1-0. Ako ćemo biti Grčka s temua, ja ću kritikovati i samo kritikovati.
Ne živi se od ljepote.

Avatar
alemsa
Postovi: 16974
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la alemsa » 13 jun 2026, 14:31

PSV je napisao/la:
13 jun 2026, 14:18


U kojem univerzumu su bili favoriti Paragvajci? :crazy:
U pravu si, moja greska.

2.05 kvota na Amere bila. Nije ni malo, opet rutinski

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5260
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la tutankamon1905 » 13 jun 2026, 14:42

PeppermintSA je napisao/la:
13 jun 2026, 13:34
Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 07:23
PeppermintSA je napisao/la:
13 jun 2026, 03:53
Ameri igraju fantastično. Nakon naše utakmice ko da gledam drugi sport. Zaista igraju fantastično.
A usutio si se za nasu repku jer nismo izgubili. Koji si ti levet druze. 🤣
Ko se ušutio? To ko biva napravili smo nešto dobro pa kao ušutio sam jer nemam šta da kritikujem? De ba, ono sto smo mi odigrali je bilo horor, taman da je ostalo 1-0. Ako ćemo biti Grčka s temua, ja ću kritikovati i samo kritikovati.
Ja pak mislim da bi ovde bio najglasniji sa slavljem da se osvoji kao grcka s temua. Ne samo ti nego svi sto su zgrozeni igrom..kao da smo tiki taku igrali zadnjih godinu dana, pa sad ovo razocarenje..bod protiv domacina na otvaranju svjetskog, sa losom igrom. Malo smo se previse u ulogu uzivili

napapijri1987
Postovi: 1112
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la napapijri1987 » 13 jun 2026, 15:07

Nije Zrinjevac problem u ljepoti. Ko te pita koliko je Lukaka promasio mrtvih zicera protiv Hrvatske. Pise se ono sto je bitno a to je da je Lukaka svojim promasajima poslao Belgiju kuci a Hrvatska otisla do finala.
Problem je sto nas ove "boljke" drze od Makedonije ( iako se ta tekma ne moze ni ocijeniti realno) pa preko Paname i evo sve do Kanade.
Mi smo i protiv Velsa igrali povuceno i protiv Austrije ali istima nismo dali 4-5 mrtvih sansi kao u zadnje dvije tekme. Da li je to sto je falio Ivan u sredini ili Edin naprijed ne znam. Ali da smo u zadnje dvije tekme dopustili protivnicima vise nego u ostalim tekmama pod Sergejom to staji.
Nadam se da ce Ivan biti spreman protiv Svicaraca pa da vidimo da li ce biti dovoljno da im otkinemo bod ( ubjedjen sam da mozemo).
Nadam se samo da ce ekipa izaci dobro iz ove tekme i da nece glave pasti.

Marokanci58
Postovi: 697
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 15:22



Nikad veći broj muslimanskih zemalja na jednom SP u historiji.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
tiketoke
Postovi: 490
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la tiketoke » 13 jun 2026, 15:23

Ja jes dobar ovaj crnac u napadu kod Amerikanaca
Kako ga do sad nisam zapazio, mora da igra u nekom žlj kluuu

Avatar
alemsa
Postovi: 16974
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la alemsa » 13 jun 2026, 15:34

tiketoke je napisao/la:
13 jun 2026, 15:23
Ja jes dobar ovaj crnac u napadu kod Amerikanaca
Kako ga do sad nisam zapazio, mora da igra u nekom žlj kluuu
Pa igra u Monacu, imaju 7-8 igraca sto igraju po Evropi. Ako ne i vise. Weston u Juventusu igra

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: GG3, Mostarac12345 i 31 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []