Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
darker10
Postovi: 5824
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la darker10 » 13 jun 2026, 15:08

jasmin10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:03
darker10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:02
Ja nez sta vi hocete.Dzeko i Tabak mozda nece nikako igrat na prvenstvu,Bazdar je gori od Demira.Jovo i Demir su tu i u vecini ce izvuc prvenstvo.Ponavljam opet,ne vidim kako je produktivno napadat covjeka i jos ga vise krsit :rol: Promasio,promasio,nije kraj svijeta.
Možda da nam najskuplji napadac zabije poneki zicer barem. Ili je i to previše ?
Pa evo nije zabio,naredni put ce mozda zabit .Ne contam u cemu je stvar iznova i iznova pisat da je frajer taraba.Svako promasi.

Avatar
Spahic98
Postovi: 1207
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Spahic98 » 13 jun 2026, 15:09

KockarVicin007 je napisao/la:
13 jun 2026, 11:03
Zlatan Muslimović je za Ermedina Demirovića Milan Djurić.
To nije za poredenje uopste
Muslimovic dao 13 golova u 30 utakmica,trnokopu bi trebalo 120 utakmica za 13 golova
BUCA POTOK



FUDBALSKI KLUB SARAJEVO

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5853
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la CAGarfia » 13 jun 2026, 15:09

darker10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:08
jasmin10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:03
darker10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:02
Ja nez sta vi hocete.Dzeko i Tabak mozda nece nikako igrat na prvenstvu,Bazdar je gori od Demira.Jovo i Demir su tu i u vecini ce izvuc prvenstvo.Ponavljam opet,ne vidim kako je produktivno napadat covjeka i jos ga vise krsit :rol: Promasio,promasio,nije kraj svijeta.
Možda da nam najskuplji napadac zabije poneki zicer barem. Ili je i to previše ?
Pa evo nije zabio,naredni put ce mozda zabit .Ne contam u cemu je stvar iznova i iznova pisat da je frajer taraba.Svako promasi.
Mi svaku utakmicu pišemo zabit će iduću. I nikada ne zabije. Pogotovo kada je bitno.

Avatar
jasmin10
Postovi: 14943
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la jasmin10 » 13 jun 2026, 15:09

darker10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:08
jasmin10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:03
darker10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:02
Ja nez sta vi hocete.Dzeko i Tabak mozda nece nikako igrat na prvenstvu,Bazdar je gori od Demira.Jovo i Demir su tu i u vecini ce izvuc prvenstvo.Ponavljam opet,ne vidim kako je produktivno napadat covjeka i jos ga vise krsit :rol: Promasio,promasio,nije kraj svijeta.
Možda da nam najskuplji napadac zabije poneki zicer barem. Ili je i to previše ?
Pa evo nije zabio,naredni put ce mozda zabit .Ne contam u cemu je stvar iznova i iznova pisat da je frajer taraba.Svako promasi.
Kad je zadnji put zabio ?

Avatar
Jabroni
Postovi: 2325
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Jabroni » 13 jun 2026, 15:10

darker10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:08
Pa evo nije zabio,naredni put ce mozda zabit .Ne contam u cemu je stvar iznova i iznova pisat da je frajer taraba.Svako promasi.
slika

Avatar
darker10
Postovi: 5824
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la darker10 » 13 jun 2026, 15:13

Ma smijesni ste,eto nek ubaci Bazdara i rijesena stvar :rol: Bazdonna ce hat trick utrpat.

napapijri1987
Postovi: 1111
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la napapijri1987 » 13 jun 2026, 15:14

jasmin10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:09
darker10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:08
jasmin10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:03


Možda da nam najskuplji napadac zabije poneki zicer barem. Ili je i to previše ?
Pa evo nije zabio,naredni put ce mozda zabit .Ne contam u cemu je stvar iznova i iznova pisat da je frajer taraba.Svako promasi.
Kad je zadnji put zabio ?
Protiv kipra nakon prekida i centarsuta Hajradinovica. Prije toga protiv Holandije nakon Dzekinog suta tj odbijenicu pospremio glavom.
Prije toga jos jedan gol Holandiji u Eindhovenu kada smo izgubili 5-2 i protiv Crne Gore zabio za pobjedu 1-0.
Kada pricamo o promasajima njih je vala puno vise.

Avatar
CHR
Postovi: 1443
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 15:14

Milan Djuric. :cry:

Avatar
jasmin10
Postovi: 14943
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la jasmin10 » 13 jun 2026, 15:16

darker10 je napisao/la:
13 jun 2026, 15:13
Ma smijesni ste,eto nek ubaci Bazdara i rijesena stvar :rol: Bazdonna ce hat trick utrpat.
Pa od Bazdara ništa ne očekujemo, od najskupljeg napadaca ocekujemo.

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 603
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la DanijelTZ » 13 jun 2026, 15:18

KockarVicin007 je napisao/la:
13 jun 2026, 10:59
Nema ovdje opravdanja, jednostavno.
slika
lik nije nesto dobar u glavi
Bit će gusto

zeljovac21
Postovi: 2525
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la zeljovac21 » 13 jun 2026, 15:21

CAGarfia je napisao/la:
13 jun 2026, 15:07
Demirović je poput krave koja daje 20l mlijeka i onda to sve prospe jer šutne nogom u kantu. Tako i on trči kao lud i REDOVNO svaku utakmicu nam izbije makar još jedan gol. Da imamo adekvatno rješenje lagano bi ga klupirao jer se ove stvari stvarno više ne mogu tolerisati. Izbio nam je direktno Evropsko prvenstvo 2024 kada nije zabio Ukrajini za 2-0. Zamalo nas je koštao u Velsu. Večeras isto. Pa dosta je više majka mu stara pa makar mararon za 90 minuta trčao.
Stvarno, ja ne znam odakle mu vise toliki kredibilitet da mora biti u prvih 11 a on uzasan. Pa stavi ga na klupu imas jos 4 napadaca u ekipi.l, ko da je Ronaldo pa znas da ce ga procepit. Od ovog vise stete nego koristi. I jos izmjena Bazdar ulazi, a ovaj majstor igra 90 minuta

Avatar
AA23
Postovi: 15302
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la AA23 » 13 jun 2026, 15:21

husrefbeg je napisao/la:
13 jun 2026, 14:56
darker10 je napisao/la:
13 jun 2026, 14:46
let3 je napisao/la:
13 jun 2026, 14:14
slika

:( :( :oops:
Odje je vec bilo kasno ,trebao ju je zveknut iz prve jer je golman bio u totalnom raskoraku i bilo kakav sut u okvir gola bi vjv bio gol.Na ovoj slici je vec dosao preblizu,golman fino zatvorio ugao.
Dvojica mu iza golman ispred nije ovo baš tako jednostavno. Što ne pričamo kako je utrčao i pobjegao odbrani. Sramota je što se ovaj momak napada. Gol ga neće ali on trči za trojicu igrača i daje sve od sebe. Pun snage pa izveo bi ga Barbarez da mu nije potreban svih 90 minuta.
Kako je utrčao drug pala mu lopta jer se odbila od njihovog onog štopera.

Blamaža teška za napadača koji se smatra nekim eto ok kalibrom, prosuo se kroz baraž, pa i ovdje sad.

Poserem se i na fizičku spremu Džeke i Tabakovića ako ne mogu odigrati 10 minuta, ne mogu biti gori od ovog panja nikako.

Avatar
hurem
Postovi: 10144
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la hurem » 13 jun 2026, 15:24

Ne znam šta bih vise rekao za ovog momka, zaista.
Sreća u nesreći je da njegovi promašaji još uvijek ne koštaju reprezentaciju (ne u smislu poraza jer da je pogodio sinoc, mi bismo odnijeli 3 boda i bili na korak od plasmana u knock out fazu).
Evo sve se nadam da ce se iskupiti u nekom najbitnijem trenutku koji je pred nama. Nek mu je sretno i da nas obraduje napokon.

Sinoc je sve uradio pogrešno u onoj situaciji gdje je imao odličnu situaciju za postizanje gola.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5853
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la CAGarfia » 13 jun 2026, 15:27

hurem je napisao/la:
13 jun 2026, 15:24
Ne znam šta bih vise rekao za ovog momka, zaista.
Sreća u nesreći je da njegovi promašaji još uvijek ne koštaju reprezentaciju (ne u smislu poraza jer da je pogodio sinoc, mi bismo odnijeli 3 boda i bili na korak od plasmana u knock out fazu).
Evo sve se nadam da ce se iskupiti u nekom najbitnijem trenutku koji je pred nama. Nek mu je sretno i da nas obraduje napokon.

Sinoc je sve uradio pogrešno u onoj situaciji gdje je imao odličnu situaciju za postizanje gola.
Ma brate, izbio nam je lik Evropsko prvenstvo protiv Ukrajine. Itekako koštaju. Sreća u nesreći je ta da smo se tada kvalifikovali na Euro, vjerovatno ne bi na SP jer ne bi stigla ova garnitura ljudi na klupu, a samim time ni 20tak novih igrača.

Ne može me niko ubijediti da nije dobar igrač i da u Stuttgartu dobro izgleda, ali ovo je isključivo mentalni problem koji se mora riješiti. Kako da riješi, ko da pomogne, psiholog, Barba, Edin, peti, deseti.. Ali stvar je čiste psihe.

Avatar
CHR
Postovi: 1443
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 15:28

slika

Shevko
Postovi: 577
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 15:29

CHR je napisao/la:
13 jun 2026, 15:28
slika
Prekasno je ovo već, nije krenuo ni zamahnuti nogom.

On je prvo mislio lobovati golmana ali je onda skontao da je vrag odnio šalu.

Zajebao ga je prvi kontakt sa loptom mora je odma gurnuti na desnu nogu i plasirati.
Zadnja izmjena: Shevko, dana/u 13 jun 2026, 15:30, ukupno mijenjano 1 put.

RaZuti
Postovi: 865
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la RaZuti » 13 jun 2026, 15:30

CHR je napisao/la:
13 jun 2026, 15:28
slika
Šta je gore, Offside protiv Nigerije ili ovo?

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 603
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la DanijelTZ » 13 jun 2026, 15:31

Proradit ce samo ako prestane farbati kosu
Bit će gusto

Shevko
Postovi: 577
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 15:32

Kako bi Moise Kean u rašlje poslao

Avatar
CHR
Postovi: 1443
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 15:34

RaZuti je napisao/la:
13 jun 2026, 15:30
CHR je napisao/la:
13 jun 2026, 15:28
slika
Šta je gore, Offside protiv Nigerije ili ovo?
slika

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CHR, Mocvara1991, MundijalVibes26, nebeskasila, nerkolfc, tobaccos, Venom, ZmajOdBosne33 i 99 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []