Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
sljivo
Postovi: 13800
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la sljivo » 13 jun 2026, 21:05

Ovoliko generalno pljuvanje po covjeku nije nista drugo nego lijecenje nekih kompleksa. Sve i da je 10 zicera ofulo, ne zna i to je to, onda kriv je onaj ko ga je zvao.

Profesor
Postovi: 3697
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Profesor » 13 jun 2026, 21:08

Dema ce se iskupiti i zabiti za 1/8 finala. Citirajte me slobodno.

Varta
Postovi: 144
Pridružen/a: 15 apr 2026, 18:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Varta » 13 jun 2026, 21:25

EdinTz je napisao/la:
13 jun 2026, 20:06
Usao sam maksuz na njegov IG profil da vidim sta ljudi komentarisu.Ne mogu da vjerujem koliko bolesnika zivi medju nama, i sta mu ljudi pisu , uzas i prelazi sve granice
**** od ljudi

napapijri1987
Postovi: 1107
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la napapijri1987 » 13 jun 2026, 21:29

Zbog ovakvih situacija mi je drago sto imamo Dzeku u ekipi. On je jedini koji ovakve prosjecne igrace kao sto je Ermedin moze razgovorom izvaditi iz kanala.
Sjecam se 2018-te i razgovora Luke Modrica sa Livakovicem. Mogu misliti koliko to kod nas Edin odradjuje u pozadini.
Mada i Barbarez stalno podcrtava koliko pricaju sa momcima, koliko ih upucuju.
A ovi sto vrijedjaju samo unistavaju atmosferu u ekipi. Nije ni ostalim igracima svejedno kada vide kako navijaci vrijedjaju njihove saigrace jer znaju da bi oni sutra mogli biti slijedeci. U ovim trenutcima Medi treba podrska i nikakva kritika jer nema sanse da covjek sa 2 grama mozga moze njemu reci da se ne trudi i ne daje 100% za dres.

19vendetta87
Postovi: 10272
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la 19vendetta87 » 13 jun 2026, 21:43

napapijri1987 je napisao/la:
13 jun 2026, 21:29
U ovim trenutcima Medi treba podrska i nikakva kritika jer nema sanse da covjek sa 2 grama mozga moze njemu reci da se ne trudi i ne daje 100% za dres.
Ne mozes vjecno ni davati podrsku, a se neke stvari nikad ne mijenjaju.
Protiv Ukrajine promasi sansu za 2:0, nakon toga preokret Ukrajine i mi ispadamo...haj, nema veze, ne zamjeri mu se toliko.
Protiv Velsa 3 zicera i penal, opet narod i zaboravi na to, jer smo ostvarili plasman dalje.
Ali ne mozes opet sinoc zicer promasiti za historijska 3 boda i ocekivati da narod ima vise strpljenja.
Pa u zadnjih 5 godina je Dzeko dobio kritika, kao nijedan igrac do sada, a najveci je svih vremena u drzavi.
Najbolja opcija za Barbareza je da ga ostavi na klupi za iducu utakmicu, i da ga ubaci u drugom poluvremenu.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

zeljovac21
Postovi: 2523
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la zeljovac21 » 13 jun 2026, 21:50

Samo ne znam odakle to da mora startati svaku. Jel zasluzio? Nije. Ako ga iducu vidim u prvih 11 barba ce mi pasti u ocima. Hajde da je to 1-2 utakmice pa da kazes nije ga htjelo. Ovdje je ocito manjak kvalitete ili sta vec. Imas Dzeku, Tabakovica, Lukica igraj s jednim spicem sva trojica su bolji od panja.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24454
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Goalgetter » 13 jun 2026, 22:04

19vendetta87 je napisao/la:
13 jun 2026, 21:43
Ne mozes vjecno ni davati podrsku, a se neke stvari nikad ne mijenjaju.
Protiv Ukrajine promasi sansu za 2:0, nakon toga preokret Ukrajine i mi ispadamo...haj, nema veze, ne zamjeri mu se toliko.
Protiv Velsa 3 zicera i penal, opet narod i zaboravi na to, jer smo ostvarili plasman dalje.
Ali ne mozes opet sinoc zicer promasiti za historijska 3 boda i ocekivati da narod ima vise strpljenja.
Pa u zadnjih 5 godina je Dzeko dobio kritika, kao nijedan igrac do sada, a najveci je svih vremena u drzavi.
Najbolja opcija za Barbareza je da ga ostavi na klupi za iducu utakmicu, i da ga ubaci u drugom poluvremenu.
100% tacno.
Nema stvarno vise argumenata da se ovo vise opravda, napadaci odlucuju utakmice a on nije nijednu do sada odlucio u reprezentaciji, rekao sam vec prije SP, ako ne bude zabijao kostace nas direktno osvojenih bodova na SP. Juce nam je realno izbio 2 boda koja mozda igrom nismo zasluzili, ali koga briga na kraju dana.

Protiv Svicarske ce poceti sigurno, jer Edin i Tabak ce opet poceti sa klupe, ima tu prednost sto trebamo tu njegovu trku i presing na defanzivnu liniju Svicarske koja je sklona greskama, ali stvarno ovo sa njim gubi smisao vise.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Vanja8 » 13 jun 2026, 22:47

let3 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:46
Vanja8 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:21
let3 je napisao/la:
13 jun 2026, 20:00
Vanja, ma taj se ne nalazi ni u kakvim sansama...ni cajnoslu.
Valjda to i Barbarez konacno skonta...da ga moje oci vise ne gledaju.


Sto se tice Demirovica, imam osjecaj da ce protiv Svice odcepiti i da ce se popisati po svima nama :P
Vidi buraz, naveo sam Tahirovica upravo zbog toga sto je i najgori pojedinac i sto nema sanse da moze on ono istrcati...
Ermedin je fizicki dominantan napadac sa izuzetnim fizickim predispozicijama sto ga i cini opasnim pred protivnickim golom, ali psiha je nesto sto u repci kod njega dominira...

Njemu je u momentu kada je krenuo prema golu, onaj huk i vrisak straha kanadskih navijaca jednostavno aktivirao ABS u podsvijesti i momak nije znao sta uraditi...
Pogledaj samo njegov prijem lopte, pa brate, bolje bi je ja ili bilo ko od nas forumasaa primio nego decko koji reseta mreze u Bundes ligi...
Po tom istom prijemu odmah skontas da momak ne zna sta da u tom momentu uradi i dobijes ono sto smo mi dobili sinoc...

Meni je zao Ermedina, jer znam da mu je tesko, da vri u sebi, da se bori sam sa sobom, ali podrska i vjera u njega moze mu itekako pomoci...
Pored toga sto je fizicki dominantan, Demirovic je jedan od nasih najborbenijih igraca. Sto se toga tice u rangu je sa Muharemovicem, Katicem, Kolasincem. Borbu na terenu, trud i zalaganje mu ne moze niko oduzeti.
Problem je sto kazes psiha, koja je tako slaba i krhka da je to strasno :shock: i bice mu sve gore i gore - jer gola nema..a gol je ono od cega napadaci zive.

Ali kad je juce Sergej ubacio onog nesretnika Bazdara, odmah mi je bilo jasno zasto Demirovic (i bez gola u sebi) mora igrati.
Jednostavno, mi nemamo bolje igrace od tog Demirovica, Tahirovica, Memica, Sunjica itd....nase je da ih trpimo i podzavamo, kakvi god da su.
Potpisujem od A do Z... :thumbup:

JoeBleck
Postovi: 6010
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la JoeBleck » 13 jun 2026, 23:10

slika

Ovo je porazavajuci podatak komplet ekipe a samo jedan od dokaza koliko je bitan Demirovic.Ovdje treba napomenuti da Demirovic ubjedljivo najvise sprinteva ima po utakmici.
Lik trci vise od veznih igraca,nije ni cudo sto mu fokus i realizacija ispastaju.Da ima ko trcati da ga malo uzrahati mozda bi vise kuveta i koncentracije imao u zavrsnici.

Cisto da se zna, Haland u prosjeku trci 7-8km po utakmici, Dzeko 4,5km - 7km,C.Ronaldo 3 - 3,5km po utakmici.Kane 3 - 4km po utakmici.

Jeste avi svjesni koliko ovaj covjek radi i mora raditi da bi ista vidljivo bilo.Ubaci debelog Ronalda u nas “sistem”, vidio lopte ne bi.

Ne glorifikujem Demirovica,samo nema mjesta pljuvanju njega.Promasio,Boze moj.Idemo dalje,lik je preorao teren.Ne postoji napadac na Svijetu sa jacim work rateom od njega.Razlika je sto Stutgart kreira mnogo vise sansi nego nasa repka,stoga i zabije cesto.

Naprijed Dema !

Avatar
Principatus
Postovi: 9469
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Principatus » 13 jun 2026, 23:27

Pa on mnogo trci. I to je to. Usain Bolt bi isto mnogo trcao. Klupa. Radije Mahmica ubaciti. I on ce trcati.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Sveti
Postovi: 10098
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Sveti » 13 jun 2026, 23:27

JoeBleck je napisao/la:
13 jun 2026, 23:10
slika

Ovo je porazavajuci podatak komplet ekipe a samo jedan od dokaza koliko je bitan Demirovic.Ovdje treba napomenuti da Demirovic ubjedljivo najvise sprinteva ima po utakmici.
Lik trci vise od veznih igraca,nije ni cudo sto mu fokus i realizacija ispastaju.Da ima ko trcati da ga malo uzrahati mozda bi vise kuveta i koncentracije imao u zavrsnici.

Cisto da se zna, Haland u prosjeku trci 7-8km po utakmici, Dzeko 4,5km - 7km,C.Ronaldo 3 - 3,5km po utakmici.Kane 3 - 4km po utakmici.

Jeste avi svjesni koliko ovaj covjek radi i mora raditi da bi ista vidljivo bilo.Ubaci debelog Ronalda u nas “sistem”, vidio lopte ne bi.

Ne glorifikujem Demirovica,samo nema mjesta pljuvanju njega.Promasio,Boze moj.Idemo dalje,lik je preorao teren.Ne postoji napadac na Svijetu sa jacim work rateom od njega.Razlika je sto Stutgart kreira mnogo vise sansi nego nasa repka,stoga i zabije cesto.

Naprijed Dema !
Interesantno je koliko je basic malo pretrcao
naprijed rejal

JoeBleck
Postovi: 6010
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la JoeBleck » 13 jun 2026, 23:29

Principatus je napisao/la:
13 jun 2026, 23:27
Pa on mnogo trci. I to je to. Usain Bolt bi isto mnogo trcao. Klupa. Radije Mahmica ubaciti. I on ce trcati.
Za razliku od njega,ostatak tima ni ne trci.ima 4x vise sprinteva od drugih igraca i kilometrazu kao da je zadnji vezni a ne napadac.Ovo je problem sistema, ne igraca.I njemu se ne ganjaju krila rivala,ali neko mora i to.

Avatar
James1987
Postovi: 967
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la James1987 » 13 jun 2026, 23:29

Ako je toliko bitna trka daj nam Amela Tuku sigurno moze isto toliko pretrcati a za razliku od Demirovica mozda bi dao vise od 4 gola u 41 utakmici.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

JoeBleck
Postovi: 6010
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la JoeBleck » 13 jun 2026, 23:32

Sveti je napisao/la:
13 jun 2026, 23:27
JoeBleck je napisao/la:
13 jun 2026, 23:10
slika

Ovo je porazavajuci podatak komplet ekipe a samo jedan od dokaza koliko je bitan Demirovic.Ovdje treba napomenuti da Demirovic ubjedljivo najvise sprinteva ima po utakmici.
Lik trci vise od veznih igraca,nije ni cudo sto mu fokus i realizacija ispastaju.Da ima ko trcati da ga malo uzrahati mozda bi vise kuveta i koncentracije imao u zavrsnici.

Cisto da se zna, Haland u prosjeku trci 7-8km po utakmici, Dzeko 4,5km - 7km,C.Ronaldo 3 - 3,5km po utakmici.Kane 3 - 4km po utakmici.

Jeste avi svjesni koliko ovaj covjek radi i mora raditi da bi ista vidljivo bilo.Ubaci debelog Ronalda u nas “sistem”, vidio lopte ne bi.

Ne glorifikujem Demirovica,samo nema mjesta pljuvanju njega.Promasio,Boze moj.Idemo dalje,lik je preorao teren.Ne postoji napadac na Svijetu sa jacim work rateom od njega.Razlika je sto Stutgart kreira mnogo vise sansi nego nasa repka,stoga i zabije cesto.

Naprijed Dema !
Interesantno je koliko je basic malo pretrcao
Izasao je u 62min.Da je ostao do 90-e,vjerovatno bi najvise pretrcao.

Varta
Postovi: 144
Pridružen/a: 15 apr 2026, 18:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Varta » 13 jun 2026, 23:33

JoeBleck je napisao/la:
13 jun 2026, 23:10
slika

Ovo je porazavajuci podatak komplet ekipe a samo jedan od dokaza koliko je bitan Demirovic.Ovdje treba napomenuti da Demirovic ubjedljivo najvise sprinteva ima po utakmici.
Lik trci vise od veznih igraca,nije ni cudo sto mu fokus i realizacija ispastaju.Da ima ko trcati da ga malo uzrahati mozda bi vise kuveta i koncentracije imao u zavrsnici.

Cisto da se zna, Haland u prosjeku trci 7-8km po utakmici, Dzeko 4,5km - 7km,C.Ronaldo 3 - 3,5km po utakmici.Kane 3 - 4km po utakmici.

Jeste avi svjesni koliko ovaj covjek radi i mora raditi da bi ista vidljivo bilo.Ubaci debelog Ronalda u nas “sistem”, vidio lopte ne bi.

Ne glorifikujem Demirovica,samo nema mjesta pljuvanju njega.Promasio,Boze moj.Idemo dalje,lik je preorao teren.Ne postoji napadac na Svijetu sa jacim work rateom od njega.Razlika je sto Stutgart kreira mnogo vise sansi nego nasa repka,stoga i zabije cesto.

Naprijed Dema !
:bih:

JoeBleck
Postovi: 6010
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la JoeBleck » 13 jun 2026, 23:34

James1987 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:29
Ako je toliko bitna trka daj nam Amela Tuku sigurno moze isto toliko pretrcati a za razliku od Demirovica mozda bi dao vise od 4 gola u 41 utakmici.
Ma bolje tebe da smo gurnuli u napad,bolje ti zicere sa pivom u ruci zabijas i sa stomacinom gdje vlastiti klitoris ne vidis.

thulkazal
Postovi: 2611
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la thulkazal » 13 jun 2026, 23:36

Podatak za Kane-a nije tačan... A i glupo je porediti Demirovica sa tim zvjerkama, on par nivoa ispod svih.

Demirovic je solidan ako ces imati 60% posjed i napadati gol ali mi to nemamo. Sa 30tak posto posjeda ti trebaš napadača koji ce iz jedne prilike dati gol.
Zadnja izmjena: thulkazal, dana/u 13 jun 2026, 23:37, ukupno mijenjano 1 put.

ElAn10
Postovi: 614
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la ElAn10 » 13 jun 2026, 23:37

JoeBleck je napisao/la:
13 jun 2026, 23:10
slika

Ovo je porazavajuci podatak komplet ekipe a samo jedan od dokaza koliko je bitan Demirovic.Ovdje treba napomenuti da Demirovic ubjedljivo najvise sprinteva ima po utakmici.
Lik trci vise od veznih igraca,nije ni cudo sto mu fokus i realizacija ispastaju.Da ima ko trcati da ga malo uzrahati mozda bi vise kuveta i koncentracije imao u zavrsnici.

Cisto da se zna, Haland u prosjeku trci 7-8km po utakmici, Dzeko 4,5km - 7km,C.Ronaldo 3 - 3,5km po utakmici.Kane 3 - 4km po utakmici.

Jeste avi svjesni koliko ovaj covjek radi i mora raditi da bi ista vidljivo bilo.Ubaci debelog Ronalda u nas “sistem”, vidio lopte ne bi.

Ne glorifikujem Demirovica,samo nema mjesta pljuvanju njega.Promasio,Boze moj.Idemo dalje,lik je preorao teren.Ne postoji napadac na Svijetu sa jacim work rateom od njega.Razlika je sto Stutgart kreira mnogo vise sansi nego nasa repka,stoga i zabije cesto.

Naprijed Dema !
I onda dodju neznalice i kazu ne bori se, ne trudi se... dao bi dema koji gol da ovi drugi malo vise pretrce, ali nisu oni ni pola spremi kao demirovic.

JoeBleck
Postovi: 6010
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la JoeBleck » 13 jun 2026, 23:38

thulkazal je napisao/la:
13 jun 2026, 23:36
Demirovic je solidan ako ces imati 60% posjed i napadati gol ali mi to nemamo. Sa 30tak posto posjeda ti trebaš napadača koji ce iz jedne prilike dati gol.
A taj napadac u globalnim okvirima je? 1 sansa 1 go.Ko je ta endemska vrsta?

JoeBleck
Postovi: 6010
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la JoeBleck » 13 jun 2026, 23:42

thulkazal je napisao/la:
13 jun 2026, 23:36
Podatak za Kane-a nije tačan... A i glupo je porediti Demirovica sa tim zvjerkama, on par nivoa ispod svih.

Demirovic je solidan ako ces imati 60% posjed i napadati gol ali mi to nemamo. Sa 30tak posto posjeda ti trebaš napadača koji ce iz jedne prilike dati gol.
Harry Kane u UEFA “standardnom prosjeku” trči oko ~3.5 km po utakmici.
Ovo je zvanicno sa UEFA stranice.Ali ovo ne iznenadjuje jer Bayern 85% utakmice igra pred golom rivala.

https://www.uefa.com/european-qualifier ... tatistics/

Od same kreme Evrope,Alvarez je tu neprikosnoven.10km po utakmici.Ali opet,razlicit stil i uloga na terenu.
Zadnja izmjena: JoeBleck, dana/u 13 jun 2026, 23:45, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []