Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

We are 26
Avatar
Elddar
Postovi: 2370
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Elddar » 13 jun 2026, 23:51

viKK je napisao/la:
13 jun 2026, 23:50
Ono sto mi se ne svidja, je sto teoretski, u nekom ludom slucaju da dvije ekipe imaju sve moguce kriterije izjednacene u grupi, kao finalni tiebreaker taj ranking presudjuje.
Pa to je to... smijurija
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

napapijri1987
Postovi: 1112
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la napapijri1987 » 13 jun 2026, 23:52

Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38
Sad odjednom forumski strucnjaci u cudu gledaju Katar i zabrinuti kako i oni imaju sanse za prolazak dalje, a do jucer "mi ih nabijamo, to su sigurna 3 boda...".
Tacno vidis da je ovdje hrpa djece koja ni ne prati fudbal, nego eto onako baljezgaju.

Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Daj Almire nemoj zajeb.avat bolan. Svako ziv ih gledao kao najlosiju ekipu na turniru. Apsolutno niko im nije davao sansu da uopste imaju bod u ovoj grupi.
A i realno ko ce pratit sve te divlje repke po Aziji.Slaba je to kvaliteta fudbala bolan.

Marokanci58
Postovi: 697
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 23:52

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 23:46
Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38

Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Katar je smiješna ekipa koja je večeras trebala primiti minimalno tri komada, ali fudbal je kurvetina, zato ga i volimo. Ako ne prođemo dalje to će biti veliki neuspjeh.

Neozbiljnost ofanzivaca Švicarske je večeras presudila, Katar nije tri puta prešao centar, ljudi ne mogu da zadrže loptu pet sekundi. Ekipa sastavljena od igrača gdje pola njih ne bi imalo mjesta u našoj Premier ligi. Vidjećeš za pet dana kako će ih Kanada rutinirati.
Ko se bolje pokazao u prvoj utakmici Katar ili Bosna?
Mozda su oni smijesni ali mi smo još smijesnije izgledali.
BRATSTVO GRAČANiCA

RobertHrkac555
Postovi: 2738
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la RobertHrkac555 » 13 jun 2026, 23:52

Ma pustit spekulacije, dobije se Katar ide se dalje
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59805
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2026, 23:53

RobertHrkac555 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:52
Ma pustit spekulacije, dobije se Katar ide se dalje

Ali bukvalno. Nabiti ovu skupinu amatera u 16 metara, sa Džekom obavezno jer ovakvi su njegove najbolje mušterije i riješiti sve dileme.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

GG3
Postovi: 4176
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la GG3 » 13 jun 2026, 23:55

Kako god al Svicarcima gori pod nogama
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
Madal
Postovi: 6022
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 23:55

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 23:53
RobertHrkac555 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:52
Ma pustit spekulacije, dobije se Katar ide se dalje

Ali bukvalno. Nabiti ovu skupinu amatera u 16 metara, sa Džekom obavezno jer ovakvi su njegove najbolje mušterije i riješiti sve dileme.
Meni je Kipar bolji od njih. Mi vrlo dobro znamo da Kipar moze iznenaditi ali uvijek smo nase krivili a ne uzdizali Kipar.
Dzeko, Alajbegovic, Esmir i Mahmic i nece znati sta ih je snaslo. Demirovic nije igrac za tu utakmicu. Ne treba nam Amel Tuka vec golgeter. I dobijamo ih tako sam ubijedjen.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la ArtVandelay » 13 jun 2026, 23:57

Ali šta ako se Švicarci iskale na nama zbog ovog remija protiv Katra pa nas dobiju 3 ili 4-0? Onda moramo popravljati gol razliku protiv Katra koji će se braniti ko Staljingrad...
Zadnja izmjena: ArtVandelay, dana/u 13 jun 2026, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Avatar
Beduin
Postovi: 19489
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2026, 23:57

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 23:46
Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38

Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Katar je smiješna ekipa koja je večeras trebala primiti minimalno tri komada, ali fudbal je kurvetina, zato ga i volimo. Ako ne prođemo dalje to će biti veliki neuspjeh.

Neozbiljnost ofanzivaca Švicarske je večeras presudila, Katar nije tri puta prešao centar, ljudi ne mogu da zadrže loptu pet sekundi. Ekipa sastavljena od igrača gdje pola njih ne bi imalo mjesta u našoj Premier ligi. Vidjećeš za pet dana kako će ih Kanada rutinirati.
Jeste "smijesna" ekipa u nasim ocima, ako gledamo ovaj vecerasnji Katar, ali znaju oni napasti i dosta trcati, izvlaciti stopere naprijed, medjutim veceras su bili bas ocajni i nezainteresovani. Bilo mi je cudno da su do skoro samog kraja bili na svojoj polovini terena bez pokusaja da pritisnu i naprave presing na svicarcima, povukli se i cekaju kao da ne gube. A eto na kraju im se to isplatilo, najvise zahvaljujuci samoj Svicarskoj koja je toliko nefokusirana bila pred golom Katara. Previse neiskoristenih prilika i uzasna realizacija, moralo se na kraju vratiti im.

Kanada izgleda daleko spremnija ekipa, a i ocekivano motivisana pred svojim navijacima, ali budimo realni ni oni igracki nisu nek krema fudbala niti imaju neke aman rezultate iza sebe. Nece oni dogurati daleko, budi siguran u to.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59805
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Virtu4l » 14 jun 2026, 00:00

Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 23:57
Nece oni dogurati daleko, budi siguran u to.
Naravno da neće.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Beduin
Postovi: 19489
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Beduin » 14 jun 2026, 00:04

napapijri1987 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:52
Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38
Sad odjednom forumski strucnjaci u cudu gledaju Katar i zabrinuti kako i oni imaju sanse za prolazak dalje, a do jucer "mi ih nabijamo, to su sigurna 3 boda...".
Tacno vidis da je ovdje hrpa djece koja ni ne prati fudbal, nego eto onako baljezgaju.

Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Daj Almire nemoj zajeb.avat bolan. Svako ziv ih gledao kao najlosiju ekipu na turniru. Apsolutno niko im nije davao sansu da uopste imaju bod u ovoj grupi.
A i realno ko ce pratit sve te divlje repke po Aziji.Slaba je to kvaliteta fudbala bolan.
Daleko od toga da su neki kvalitet, ali ja sam od pocetka pisao da ih me treba gledati kao ekipu za nabijanje, jer sam znao ponesto ih odgledati na tv onako pausalno. Fudbal je to, nema laganih protivnika, to nas fudbal uci svaki ubogi dan. :mrgreen:

I mi smo lagan protivnik i slaba ekipa u ocima Kanade i mnogih drugih zemalja, a sve smo osim slabog i laganog protivnika, jelde?
Nema podcjenjivanja, jer uvijek na ovim turnirima budu iznenadjenja, a upravo prvo takvo se desilo u nasoj grupi. Sutra da nas dobije Svicarska ne znaci da je Katar bolji od nas, ali ni ne pobjedjuju uvijek najbolji.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

JoeBleck
Postovi: 6010
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la JoeBleck » 14 jun 2026, 00:08

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 23:46
Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38

Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Katar je smiješna ekipa koja je večeras trebala primiti minimalno tri komada, ali fudbal je kurvetina, zato ga i volimo. Ako ne prođemo dalje to će biti veliki neuspjeh.

Neozbiljnost ofanzivaca Švicarske je večeras presudila, Katar nije tri puta prešao centar, ljudi ne mogu da zadrže loptu pet sekundi. Ekipa sastavljena od igrača gdje pola njih ne bi imalo mjesta u našoj Premier ligi. Vidjećeš za pet dana kako će ih Kanada rutinirati.
Ispade mi sa Kanadom na šake se pobili,a realnost je da smo na terenu djelovali malo blaze od ovog Katara.Nismo 5 pasova uvezali 90minuta,ljudi imali 5 zicera,vise nego Svica protiv Katara.

Vjerovatno smo bolji od Katara,ali 5-10%.Nema tu apsolutnog favorita,svi danas igraju lopte.

Brix
Postovi: 35
Pridružen/a: 05 nov 2025, 22:22
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Brix » 14 jun 2026, 00:19

Ma moze se sa svima igrat, sa zdravim Dzekom, Sunjicem i Tabakom se ne bih iznenadio da obje do kraja pobijedimo. Samo jako i u kost.

skank
Postovi: 133
Pridružen/a: 20 mar 2022, 15:16
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la skank » 14 jun 2026, 00:19

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 23:46
Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 23:38

Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Katar je smiješna ekipa koja je večeras trebala primiti minimalno tri komada, ali fudbal je kurvetina, zato ga i volimo. Ako ne prođemo dalje to će biti veliki neuspjeh.

Neozbiljnost ofanzivaca Švicarske je večeras presudila, Katar nije tri puta prešao centar, ljudi ne mogu da zadrže loptu pet sekundi. Ekipa sastavljena od igrača gdje pola njih ne bi imalo mjesta u našoj Premier ligi. Vidjećeš za pet dana kako će ih Kanada rutinirati.
Tako i na Katarskom forumu pisu za nas :D

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Zeko87 » 14 jun 2026, 00:22

Mi smo 2014 mlatnuli Irana kad im je za prolaza trebalo a mi već ispali. Te priče, neko će manje ili više zapeti u nekoj utakmici su za malu djecu.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59805
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Virtu4l » 14 jun 2026, 00:22

Zeko87 je napisao/la:
14 jun 2026, 00:22
Te priče, neko će manje ili više zapeti u nekoj utakmici su za malu djecu.

:salut:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

skank
Postovi: 133
Pridružen/a: 20 mar 2022, 15:16
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la skank » 14 jun 2026, 00:26

Pobjednicki mentalitet: Daj nam x svicarske i katara jer nam to povecava sanse za 1. mjesto.

Luzerski mentalitet: 3. mjesto nam je max domet, protiv svice nemamo sta trazit, daj da razbiju katar pa da nam je lakse borit se s njima za trece mjesto.

Mi godinama biramo ovo drugo, zato nikad i nemamo rezultata. Ozbiljne ekipe imaju razmisljanje broj 1.

Jbt sta ste ste usrali od Svice, beze reprezentacija, slabija nego prethodih godina. Ko da su Francuska. A i da jesu, sta, sa svima se moze igrat, eto Katar je to pokazao.

Ja sam prizeljkivso ovaj iks, jer trebamo ici na 1. mjesto i potuc se sa svicom. **** vas luzerski mentalitet dje ste odmah upisali poraz od svice i idemo kao borit se za 3.
mjesto u zadnjoj sa Katarom.

Drugo drago mi je zbog forumasa koji su podcijenili Katar i upisali protiv njih 3 boda unaprijed.

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la NoDi80 » 14 jun 2026, 00:27

Barbarez na ovom turniru igra na rezultat :thumbup:
Na mundijalu nam ne treba lijepa igra, trebaju nam bodovi i prolazi
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

061657451
Postovi: 610
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la 061657451 » 14 jun 2026, 00:30

Koliko mi potjennijemo Katar, vec smo upudali 3 boda....bit ce to neizvjesna utakmica do samog kraja.

dinoze
Postovi: 2365
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la dinoze » 14 jun 2026, 00:40

Od Bosna ce pobijediti Kanadu jer hokejasi nemaju pojma do toga Svica ce tuci 3:0 Katar nasi vrli poznavaoci fudbala na formu sada dolaze do toga da bi od Svice i od Katra mogli izgubiti.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: GG3, Mostarac12345 i 39 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []