Pa to je to... smijurija
Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
napapijri1987
- Postovi: 1112
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Daj Almire nemoj zajeb.avat bolan. Svako ziv ih gledao kao najlosiju ekipu na turniru. Apsolutno niko im nije davao sansu da uopste imaju bod u ovoj grupi.Beduin je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:38Sad odjednom forumski strucnjaci u cudu gledaju Katar i zabrinuti kako i oni imaju sanse za prolazak dalje, a do jucer "mi ih nabijamo, to su sigurna 3 boda...".
Tacno vidis da je ovdje hrpa djece koja ni ne prati fudbal, nego eto onako baljezgaju.
Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
A i realno ko ce pratit sve te divlje repke po Aziji.Slaba je to kvaliteta fudbala bolan.
-
Marokanci58
- Postovi: 697
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ko se bolje pokazao u prvoj utakmici Katar ili Bosna?Virtu4l je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:46Katar je smiješna ekipa koja je večeras trebala primiti minimalno tri komada, ali fudbal je kurvetina, zato ga i volimo. Ako ne prođemo dalje to će biti veliki neuspjeh.Beduin je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:38
Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Neozbiljnost ofanzivaca Švicarske je večeras presudila, Katar nije tri puta prešao centar, ljudi ne mogu da zadrže loptu pet sekundi. Ekipa sastavljena od igrača gdje pola njih ne bi imalo mjesta u našoj Premier ligi. Vidjećeš za pet dana kako će ih Kanada rutinirati.
Mozda su oni smijesni ali mi smo još smijesnije izgledali.
BRATSTVO GRAČANiCA
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2738
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ma pustit spekulacije, dobije se Katar ide se dalje
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
RobertHrkac555 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:52Ma pustit spekulacije, dobije se Katar ide se dalje
Ali bukvalno. Nabiti ovu skupinu amatera u 16 metara, sa Džekom obavezno jer ovakvi su njegove najbolje mušterije i riješiti sve dileme.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Kako god al Svicarcima gori pod nogama
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Meni je Kipar bolji od njih. Mi vrlo dobro znamo da Kipar moze iznenaditi ali uvijek smo nase krivili a ne uzdizali Kipar.Virtu4l je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:53RobertHrkac555 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:52Ma pustit spekulacije, dobije se Katar ide se dalje
Ali bukvalno. Nabiti ovu skupinu amatera u 16 metara, sa Džekom obavezno jer ovakvi su njegove najbolje mušterije i riješiti sve dileme.
Dzeko, Alajbegovic, Esmir i Mahmic i nece znati sta ih je snaslo. Demirovic nije igrac za tu utakmicu. Ne treba nam Amel Tuka vec golgeter. I dobijamo ih tako sam ubijedjen.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- ArtVandelay
- Postovi: 1174
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ali šta ako se Švicarci iskale na nama zbog ovog remija protiv Katra pa nas dobiju 3 ili 4-0? Onda moramo popravljati gol razliku protiv Katra koji će se braniti ko Staljingrad...
Zadnja izmjena: ArtVandelay, dana/u 13 jun 2026, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
- Beduin
- Postovi: 19489
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Jeste "smijesna" ekipa u nasim ocima, ako gledamo ovaj vecerasnji Katar, ali znaju oni napasti i dosta trcati, izvlaciti stopere naprijed, medjutim veceras su bili bas ocajni i nezainteresovani. Bilo mi je cudno da su do skoro samog kraja bili na svojoj polovini terena bez pokusaja da pritisnu i naprave presing na svicarcima, povukli se i cekaju kao da ne gube. A eto na kraju im se to isplatilo, najvise zahvaljujuci samoj Svicarskoj koja je toliko nefokusirana bila pred golom Katara. Previse neiskoristenih prilika i uzasna realizacija, moralo se na kraju vratiti im.Virtu4l je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:46Katar je smiješna ekipa koja je večeras trebala primiti minimalno tri komada, ali fudbal je kurvetina, zato ga i volimo. Ako ne prođemo dalje to će biti veliki neuspjeh.Beduin je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:38
Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Neozbiljnost ofanzivaca Švicarske je večeras presudila, Katar nije tri puta prešao centar, ljudi ne mogu da zadrže loptu pet sekundi. Ekipa sastavljena od igrača gdje pola njih ne bi imalo mjesta u našoj Premier ligi. Vidjećeš za pet dana kako će ih Kanada rutinirati.
Kanada izgleda daleko spremnija ekipa, a i ocekivano motivisana pred svojim navijacima, ali budimo realni ni oni igracki nisu nek krema fudbala niti imaju neke aman rezultate iza sebe. Nece oni dogurati daleko, budi siguran u to.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Naravno da neće.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Beduin
- Postovi: 19489
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Daleko od toga da su neki kvalitet, ali ja sam od pocetka pisao da ih me treba gledati kao ekipu za nabijanje, jer sam znao ponesto ih odgledati na tv onako pausalno. Fudbal je to, nema laganih protivnika, to nas fudbal uci svaki ubogi dan.napapijri1987 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:52Daj Almire nemoj zajeb.avat bolan. Svako ziv ih gledao kao najlosiju ekipu na turniru. Apsolutno niko im nije davao sansu da uopste imaju bod u ovoj grupi.Beduin je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:38Sad odjednom forumski strucnjaci u cudu gledaju Katar i zabrinuti kako i oni imaju sanse za prolazak dalje, a do jucer "mi ih nabijamo, to su sigurna 3 boda...".
Tacno vidis da je ovdje hrpa djece koja ni ne prati fudbal, nego eto onako baljezgaju.
Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
A i realno ko ce pratit sve te divlje repke po Aziji.Slaba je to kvaliteta fudbala bolan.
I mi smo lagan protivnik i slaba ekipa u ocima Kanade i mnogih drugih zemalja, a sve smo osim slabog i laganog protivnika, jelde?
Nema podcjenjivanja, jer uvijek na ovim turnirima budu iznenadjenja, a upravo prvo takvo se desilo u nasoj grupi. Sutra da nas dobije Svicarska ne znaci da je Katar bolji od nas, ali ni ne pobjedjuju uvijek najbolji.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ispade mi sa Kanadom na šake se pobili,a realnost je da smo na terenu djelovali malo blaze od ovog Katara.Nismo 5 pasova uvezali 90minuta,ljudi imali 5 zicera,vise nego Svica protiv Katara.Virtu4l je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:46Katar je smiješna ekipa koja je večeras trebala primiti minimalno tri komada, ali fudbal je kurvetina, zato ga i volimo. Ako ne prođemo dalje to će biti veliki neuspjeh.Beduin je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:38
Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Neozbiljnost ofanzivaca Švicarske je večeras presudila, Katar nije tri puta prešao centar, ljudi ne mogu da zadrže loptu pet sekundi. Ekipa sastavljena od igrača gdje pola njih ne bi imalo mjesta u našoj Premier ligi. Vidjećeš za pet dana kako će ih Kanada rutinirati.
Vjerovatno smo bolji od Katara,ali 5-10%.Nema tu apsolutnog favorita,svi danas igraju lopte.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ma moze se sa svima igrat, sa zdravim Dzekom, Sunjicem i Tabakom se ne bih iznenadio da obje do kraja pobijedimo. Samo jako i u kost.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Tako i na Katarskom forumu pisu za nasVirtu4l je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:46Katar je smiješna ekipa koja je večeras trebala primiti minimalno tri komada, ali fudbal je kurvetina, zato ga i volimo. Ako ne prođemo dalje to će biti veliki neuspjeh.Beduin je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:38
Ja jos prije mjesec pisao dana pisao da ne smije se otpisivati o unaprijed pobjedjivati Katar, jer svaka ta repka ima neko svoje tajno oruzje i nacin igre, a uostalom nisu tek tako visoko rangirani. Mi samo da igramo nasu igru i ljudski se nadati najboljem. A nikako sutra ne treba gledati kao neuspjeh i da ne prodjemo dalje samo zato jer usljed neznanja pojedinci vec nabili Katar.
Neozbiljnost ofanzivaca Švicarske je večeras presudila, Katar nije tri puta prešao centar, ljudi ne mogu da zadrže loptu pet sekundi. Ekipa sastavljena od igrača gdje pola njih ne bi imalo mjesta u našoj Premier ligi. Vidjećeš za pet dana kako će ih Kanada rutinirati.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Mi smo 2014 mlatnuli Irana kad im je za prolaza trebalo a mi već ispali. Te priče, neko će manje ili više zapeti u nekoj utakmici su za malu djecu.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Pobjednicki mentalitet: Daj nam x svicarske i katara jer nam to povecava sanse za 1. mjesto.
Luzerski mentalitet: 3. mjesto nam je max domet, protiv svice nemamo sta trazit, daj da razbiju katar pa da nam je lakse borit se s njima za trece mjesto.
Mi godinama biramo ovo drugo, zato nikad i nemamo rezultata. Ozbiljne ekipe imaju razmisljanje broj 1.
Jbt sta ste ste usrali od Svice, beze reprezentacija, slabija nego prethodih godina. Ko da su Francuska. A i da jesu, sta, sa svima se moze igrat, eto Katar je to pokazao.
Ja sam prizeljkivso ovaj iks, jer trebamo ici na 1. mjesto i potuc se sa svicom. **** vas luzerski mentalitet dje ste odmah upisali poraz od svice i idemo kao borit se za 3.
mjesto u zadnjoj sa Katarom.
Drugo drago mi je zbog forumasa koji su podcijenili Katar i upisali protiv njih 3 boda unaprijed.
Luzerski mentalitet: 3. mjesto nam je max domet, protiv svice nemamo sta trazit, daj da razbiju katar pa da nam je lakse borit se s njima za trece mjesto.
Mi godinama biramo ovo drugo, zato nikad i nemamo rezultata. Ozbiljne ekipe imaju razmisljanje broj 1.
Jbt sta ste ste usrali od Svice, beze reprezentacija, slabija nego prethodih godina. Ko da su Francuska. A i da jesu, sta, sa svima se moze igrat, eto Katar je to pokazao.
Ja sam prizeljkivso ovaj iks, jer trebamo ici na 1. mjesto i potuc se sa svicom. **** vas luzerski mentalitet dje ste odmah upisali poraz od svice i idemo kao borit se za 3.
mjesto u zadnjoj sa Katarom.
Drugo drago mi je zbog forumasa koji su podcijenili Katar i upisali protiv njih 3 boda unaprijed.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Barbarez na ovom turniru igra na rezultat
Na mundijalu nam ne treba lijepa igra, trebaju nam bodovi i prolazi
Na mundijalu nam ne treba lijepa igra, trebaju nam bodovi i prolazi
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Koliko mi potjennijemo Katar, vec smo upudali 3 boda....bit ce to neizvjesna utakmica do samog kraja.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Od Bosna ce pobijediti Kanadu jer hokejasi nemaju pojma do toga Svica ce tuci 3:0 Katar nasi vrli poznavaoci fudbala na formu sada dolaze do toga da bi od Svice i od Katra mogli izgubiti.
Online
Trenutno korisnika/ca: GG3, Mostarac12345 i 32 gosta.

