Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Varta
Postovi: 144
Pridružen/a: 15 apr 2026, 18:12
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Varta » 15 jun 2026, 08:42

inzomni je napisao/la:
15 jun 2026, 01:25
Bas me zanima jesu li Francuzi Kolo Muaniju, Belgijanci Lukakuu pisali "podrska, ipak si ti nas, kakav god da si" ili su mu yebali od do
Pa imaš bolesnika kod svih ali sigurno ne toliko ko kod nas. I šta je cilj s "yebavanjem od do"? Da napusti reprezentaciju pa da nam napadač bude bazdar iz treće lige Poljske?

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 15 jun 2026, 08:46

Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 08:41
Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:31
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 08:24


Mahmic jedan dobar pas protiv Makedonije i sada je raji postao novi Xavi :rol:
da bosna je prepuna veznog reda sa igracima svjetske klase poput ivana basica nisam znao, ja gledam utakmice ti gledas highlight videa momak je u tim sezone u ceskoj dje igra pola ekipa ceske reprezentacije vrijedi 5M 21 mu godina uskoro kad bude dominirao citirat cu te imas jos sansu ovo da izbrises a taj pas sto ismijavas je jedina dobra dodavanja lopte za napad sto ja pamtim od repke u poslednje 4 utakmice
Niko ne gleda Mahmica u mrtvoj Ceskoj ligi, moras biti dobro lud da to pratis :rol:

Basic je za Mahmica, Iniesta. Zna Barbarez sta radi i zato igra Basic a Mahmic je na klupi, mozda moze upasti jedno 5 minuta kad je nas pravi vezni red umoran, ali nikako od prve minute. :kafa:
da da igrac u ekipi koja vrijedi manje od borca i zrinjskog je iniesta za igraca koji vrijedi ko cijela ta ekipa ljubi te majka u celo

Zhustri
Postovi: 99
Pridružen/a: 15 jul 2025, 15:04
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Zhustri » 15 jun 2026, 08:51

Ja samo mogu reći da su ovi koji pametuju o Demiroviću klasični papci. Ne možeš ništa promijeniti sa tim što nekoga proklinješ zbog nečega što je već prošlo.

SanaBosna
Postovi: 1360
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la SanaBosna » 15 jun 2026, 08:58

Zhustri je napisao/la:
15 jun 2026, 08:51
Ja samo mogu reći da su ovi koji pametuju o Demiroviću klasični papci. Ne možeš ništa promijeniti sa tim što nekoga proklinješ zbog nečega što je već prošlo.
Ma nije to brate, Demirovic nije los igrac ali stvarno jest postao problem zavrsnice sto se reprezentacije tice, momak je napadac i njegova uloga je da zabija golove, dzaba ti napadac ako ce samo trcati okolo, da u stuttgart ima isti problem kao u reprezentaciji sigurno nebi igrao, ali opet kazem Demirovic nije lose igrac nadam se da ce protiv svice dati taj gol.

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 09:03

Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:46
Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 08:41
Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:31

da bosna je prepuna veznog reda sa igracima svjetske klase poput ivana basica nisam znao, ja gledam utakmice ti gledas highlight videa momak je u tim sezone u ceskoj dje igra pola ekipa ceske reprezentacije vrijedi 5M 21 mu godina uskoro kad bude dominirao citirat cu te imas jos sansu ovo da izbrises a taj pas sto ismijavas je jedina dobra dodavanja lopte za napad sto ja pamtim od repke u poslednje 4 utakmice
Niko ne gleda Mahmica u mrtvoj Ceskoj ligi, moras biti dobro lud da to pratis :rol:

Basic je za Mahmica, Iniesta. Zna Barbarez sta radi i zato igra Basic a Mahmic je na klupi, mozda moze upasti jedno 5 minuta kad je nas pravi vezni red umoran, ali nikako od prve minute. :kafa:
da da igrac u ekipi koja vrijedi manje od borca i zrinjskog je iniesta za igraca koji vrijedi ko cijela ta ekipa ljubi te majka u celo
Dobro, znas ti bolje od Barbareza, zato igra Basic a Mahmic je na klupi ;)

J1897
Postovi: 4733
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la J1897 » 15 jun 2026, 09:04

Protiv svicarske se zabiti maximalno 2 :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Fudo » 15 jun 2026, 09:12

Ok trci, bori se i igra drugu ulogu u repci nego u stutgartu, zato i nema toliko tapins ili sansi za postizanje gola za repku. Igra vise defanzivno i pravi prvi blok, jednostavno se trosi na drugi nacin i zato nije u mogucnosti dati toliko golova ALI sve to pada u vodu jer je u zadnje 3 takmicsrske tekme promasio 5 100% sansi. Pa i Tahirovic bi makar 1 dao
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Zhustri
Postovi: 99
Pridružen/a: 15 jul 2025, 15:04
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Zhustri » 15 jun 2026, 09:32

SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 08:58
Zhustri je napisao/la:
15 jun 2026, 08:51
Ja samo mogu reći da su ovi koji pametuju o Demiroviću klasični papci. Ne možeš ništa promijeniti sa tim što nekoga proklinješ zbog nečega što je već prošlo.
Ma nije to brate, Demirovic nije los igrac ali stvarno jest postao problem zavrsnice sto se reprezentacije tice, momak je napadac i njegova uloga je da zabija golove, dzaba ti napadac ako ce samo trcati okolo, da u stuttgart ima isti problem kao u reprezentaciji sigurno nebi igrao, ali opet kazem Demirovic nije lose igrac nadam se da ce protiv svice dati taj gol.
Kada zabije gol onda će mu sve halaliti, a hoće li on halaliti ovim koji ga psuju i svašta govore.
Jako ružno.
Ti što komentarišu na takav način, najvjerovatnije su kao djeca bili one plačipi*de koje su određivala pravila igre jer se igralo sa njihovom loptom.

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la bosnas_ » 15 jun 2026, 09:42

Demirović je jako bitan igrač za našu reprezentaciju i tačka! Nije klasični napadač, niti mu je uloga u reprezentaciji ista kao u klubu.. Naprijed Zmaju!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12663
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la QUARTERBACK » 15 jun 2026, 09:50

Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:25
SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 08:21
Bosniacum Lilium je napisao/la:
15 jun 2026, 08:05
onaj magarac ermin mahmic mora da igra od pocetka fali nam osoba koja umije dodat loptu kroz uske prostore nije demirovic jedini kriv sto ne daje golove ne mogu naci tu statistiku sada ali nedje sam procito da momak prima 3x vise vise lopti u stuttgart nego za bosnu inace bez obzira sto ne daje golove njegov presing i borba su nesto sto nam uvjek nedostajalo setite se kakve smo pasivne dive imali u proslosti sa demirom bar znam da ce da se potrudi
kakav magarac?
koristim taj rijec ponekad kad mi je neko drag i simpatican izvini ako sam ga uvrijedio
mirso bi bio ponosan :mrgreen:

myself
Postovi: 188
Pridružen/a: 13 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la myself » 15 jun 2026, 09:54

Momak očito zbog prevelike želje i pritiska koji je svaku utakmicu veći ima psihološku barijeru koja se samo povecava kako vrijeme prolazi. Dodatni pritisak na njega samo će produbiti problem i napraviti štetu i njemu i reprezentaciji. Poruke podrške sa druge strane mogu pomoći, ali ja ne bih ni to radio.

aeroms33
Postovi: 301
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la aeroms33 » 15 jun 2026, 11:10

Oni ti ga puse Demire,Demireeee,Demireeee......

inzomni
Postovi: 1607
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la inzomni » 15 jun 2026, 13:43

Nije nama problem sto ne zabija, problem je sto je nezamjenjiv.

EDIT: Upravo sam provjerio. Statistički najgori napadač u historiji reprezentacije BiH.

Chatgpt ga statistikom skoro ravna sa veznim igračima, po statistici.

Avatar
edvaE2
Postovi: 476
Pridružen/a: 04 nov 2024, 08:42
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la edvaE2 » 15 jun 2026, 14:06

bgm ima štopera sa boljom statistikom :facepalm: :facepalm:

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Iceplayer » 15 jun 2026, 14:11

inzomni je napisao/la:
15 jun 2026, 13:43
Nije nama problem sto ne zabija, problem je sto je nezamjenjiv.

EDIT: Upravo sam provjerio. Statistički najgori napadač u historiji reprezentacije BiH.

Chatgpt ga statistikom skoro ravna sa veznim igračima, po statistici.
Okači statistiku mačku o rep, prebitan igrač za nas i nemaš mu zamjene. Džeku možeš mjenjat sa Jovom, Tabakom. Za Demirovića nemaš zamjene i bili bi totalno bezopasni bez njega jer baš njegovim kretnjama i presingom Džeko i ostali dolaze do prilika.

Avatar
jasmin10
Postovi: 14899
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la jasmin10 » 15 jun 2026, 14:14

Kakve veze ima trka sa promašenim zicerima ? Okej shvatio bih da zbog trke i povučenije uloge u reprezentaciji, on ne dolazi u prilike da zabija. Ali ne možeš od 3 zicera da ne zabiješ nijedan.
Sto se prije sabere u glavi to bolje za nas. Da ne izmišlja driblanje golmana u situaciji kada bi 99% napadaca osutalo.
Svi se nadamo da će zabit Svicarcima pa da ga slavimo. :bih:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4884
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Kajzer10 » 15 jun 2026, 14:15

Dzeko 20 godina ne igra klasicnog napadaca nego je primoran izvlaciti se skoro na centar i kreirati za druge, jer nema ko. Jos ce ispasti da se neko zrtvuje za njega, a ne on za druge. Njegov ucinak u reprezentaciji je jedan od najfascinantnijih u svijetu kad uzmes u obzir kakav on posao radi.

dena24
Postovi: 422
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la dena24 » 15 jun 2026, 14:17

jasmin10 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:14
Kakve veze ima trka sa promašenim zicerima ? Okej shvatio bih da zbog trke i povučenije uloge u reprezentaciji, on ne dolazi u prilike da zabija. Ali ne možeš od 3 zicera da ne zabiješ nijedan.
Sto se prije sabere u glavi to bolje za nas. Da ne izmišlja driblanje golmana u situaciji kada bi 99% napadaca osutalo.
Svi se nadamo da će zabit Svicarcima pa da ga slavimo. :bih:
kakva 3 zicera. ona 2 protiv walesa su tesko realizovati, a ovo sad lopta mu odskoci nakon sto cornelius iznenada preusmeri loptu prema njemu, golman dobro izasao i kraj price.

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Iceplayer » 15 jun 2026, 14:32

jasmin10 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:14
Kakve veze ima trka sa promašenim zicerima ? Okej shvatio bih da zbog trke i povučenije uloge u reprezentaciji, on ne dolazi u prilike da zabija. Ali ne možeš od 3 zicera da ne zabiješ nijedan.
Sto se prije sabere u glavi to bolje za nas. Da ne izmišlja driblanje golmana u situaciji kada bi 99% napadaca osutalo.
Svi se nadamo da će zabit Svicarcima pa da ga slavimo. :bih:
I šta sad ni prvi ni zadnji što je promašio...

Avatar
Ozymandias
Postovi: 924
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Ozymandias » 15 jun 2026, 14:39

Da procepi protiv Svice aBd :salut:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: HariTz, Sheyi, SHZ82 i 36 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []