imekorisnicko je napisao/la: ↑15 jun 2026, 13:06Ni meni raja nije jasna,makar ovi što su neprestano nezadovoljni.antetokounmpo je napisao/la: ↑15 jun 2026, 12:28Ovo je tacno bolesna sredina. Sve nam je na sreću, sto smo na Svjetskom, na srecu bod na svjetskom, na srecu Real uzeo 15 liga prvaka, na sreću Knicksi uzeli NBA... Toliko apatije i depresije nema nigdje. Prvi se javljamo kad treba kritikovati, jer nam je neuspjeh poznat, zivimo ga, a prvi smo u redu da kritikujemo uspjeh, jer smo toliko ljubomorni, bolesno ljubomorni da to prelazi sve granice zdravog razuma, duha i tijela. Čovječe Boziji, reprezentacija nam po drugi put igra na Svjetskom prvenstvu. Umjesto da uzivamo u fudbalskom festivalu, mi trazmo dlaku u jajetu i glumimo veće katolike od Pape.
Stvarno je ovdje na putu do zvijezda najteze izaci iz bare naseg mentaliteta.
Rumuniju riješiš, Austrija kući strepi do kraja utakmice u njihovim najboljim kvalifikacijama u zadnjih 30 godina (ovo je njihov prvi plasman od 98e), Vels pred njihovim navijačima ostaviš bez prvenstva, Italiju ostaviš kući i onda na SP domaćin protiv tebe vadi bod u,za njih, opet na neki način historijskoj utakmici.
18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
-
Matterhorn22
- Postovi: 73
- Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
imekorisnicko je napisao/la: ↑15 jun 2026, 13:06Ni meni raja nije jasna,makar ovi što su neprestano nezadovoljni.antetokounmpo je napisao/la: ↑15 jun 2026, 12:28Ovo je tacno bolesna sredina. Sve nam je na sreću, sto smo na Svjetskom, na srecu bod na svjetskom, na srecu Real uzeo 15 liga prvaka, na sreću Knicksi uzeli NBA... Toliko apatije i depresije nema nigdje. Prvi se javljamo kad treba kritikovati, jer nam je neuspjeh poznat, zivimo ga, a prvi smo u redu da kritikujemo uspjeh, jer smo toliko ljubomorni, bolesno ljubomorni da to prelazi sve granice zdravog razuma, duha i tijela. Čovječe Boziji, reprezentacija nam po drugi put igra na Svjetskom prvenstvu. Umjesto da uzivamo u fudbalskom festivalu, mi trazmo dlaku u jajetu i glumimo veće katolike od Pape.
Stvarno je ovdje na putu do zvijezda najteze izaci iz bare naseg mentaliteta.
Rumuniju riješiš, Austrija kući strepi do kraja utakmice u njihovim najboljim kvalifikacijama u zadnjih 30 godina (ovo je njihov prvi plasman od 98e), Vels pred njihovim navijačima ostaviš bez prvenstva, Italiju ostaviš kući i onda na SP domaćin protiv tebe vadi bod u,za njih, opet na neki način historijskoj utakmici.
- svrakino1921
- Postovi: 19862
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Al kol’ko je ‘to’ samouvjereno, bezobrazno i bahato, ko nas gleda sa strane reklo bi se da excelamo na svim poljima.antetokounmpo je napisao/la: ↑15 jun 2026, 12:28Ovo je tacno bolesna sredina. Sve nam je na sreću, sto smo na Svjetskom, na srecu bod na svjetskom, na srecu Real uzeo 15 liga prvaka, na sreću Knicksi uzeli NBA... Toliko apatije i depresije nema nigdje. Prvi se javljamo kad treba kritikovati, jer nam je neuspjeh poznat, zivimo ga, a prvi smo u redu da kritikujemo uspjeh, jer smo toliko ljubomorni, bolesno ljubomorni da to prelazi sve granice zdravog razuma, duha i tijela. Čovječe Boziji, reprezentacija nam po drugi put igra na Svjetskom prvenstvu. Umjesto da uzivamo u fudbalskom festivalu, mi trazmo dlaku u jajetu i glumimo veće katolike od Pape.
Stvarno je ovdje na putu do zvijezda najteze izaci iz bare naseg mentaliteta.
Walk on
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Možda narod hoće da glavna tema u državi bude "kako ćemo proći na Zvezdama Granda", kako da se obezbijedi po neka jahta za Grand produkciju od strane Bošnjaka 
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Slika i prilika mentalnog sklopa drustva kod nas.antetokounmpo je napisao/la: ↑15 jun 2026, 12:28Ovo je tacno bolesna sredina. Sve nam je na sreću, sto smo na Svjetskom, na srecu bod na svjetskom, na srecu Real uzeo 15 liga prvaka, na sreću Knicksi uzeli NBA... Toliko apatije i depresije nema nigdje. Prvi se javljamo kad treba kritikovati, jer nam je neuspjeh poznat, zivimo ga, a prvi smo u redu da kritikujemo uspjeh, jer smo toliko ljubomorni, bolesno ljubomorni da to prelazi sve granice zdravog razuma, duha i tijela. Čovječe Boziji, reprezentacija nam po drugi put igra na Svjetskom prvenstvu. Umjesto da uzivamo u fudbalskom festivalu, mi trazmo dlaku u jajetu i glumimo veće katolike od Pape.
Stvarno je ovdje na putu do zvijezda najteze izaci iz bare naseg mentaliteta.
Jedan od takvih je cak napisao da jedva ceka LN, a onda i kvale za Euro kako bi se Barbarezu naklatio na kosti. Znaci, on se vec sada dosjetio u kvalama za Euro naci pokrice u slucaju da LN odigramo dobro.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Kao što vidite, Tahirović ostavlja srce na terenu. Ubjedljivo najviše sprinteva ima u zoni 4, što mu oduzima mnogo energije. Mnogi od tih sprinteva se završe bezuspješno, ostavljajući mu manje energije za napadačke poteze. Ako želimo napadati po krilima, potrebna nam je kontrola lopte u centru, što nam nažalost nedostaje. Tahirović bi sigurno igrao bolje da je ispred sebe imao broj 10. Za mene bi Kerim ili Ermin M. bili odgovarajuće opcije. Naprijed s energičnim Ermedinom. Formacija 4-4-2 s ovim brojevima 8 funkcionira samo protiv Katara.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nekad se narod sprdao sa predasistencijom, sad mjerimo broj sprinteva po nekim zonama.
- BenjooJutub
- Postovi: 2045
- Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nebitan podatak. Daj brate da se ne prave vjestacki neke partije. Stoperi su bili odlicni, Kolasinac je bio brutalan. Covjek koji je dao gol je bio ok. Na tome cemo stati.
Sve ove statistike sto se vrte ovih dana je kao da kazes golman ne zna braniti ali zna igrati nogom. De ti brate brani gol.
Sve ove statistike sto se vrte ovih dana je kao da kazes golman ne zna braniti ali zna igrati nogom. De ti brate brani gol.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
mi nismo kao nacija i narod navikli na uspijeh, toliko kikseva, nesrece, ili nam je kriv sudija ili igrac itd... pa koji bilo uspijeh je za nas ogromna stvar, ja jos uvijek nisam sebi dosao da smo mi na SP sve mi je ovo ne realno ali ipak u pozadini uvijek visi ta neka negativna razmisljanja, jednostavno zbog takav mindset ovo sve gledamo kao neku veliku srecu a ne ono sto jest... zalaganja, trud, borba, samopouzdanje i naravno uz malo srece dosao je i rezultat.imekorisnicko je napisao/la: ↑15 jun 2026, 13:06Ni meni raja nije jasna,makar ovi što su neprestano nezadovoljni.antetokounmpo je napisao/la: ↑15 jun 2026, 12:28Ovo je tacno bolesna sredina. Sve nam je na sreću, sto smo na Svjetskom, na srecu bod na svjetskom, na srecu Real uzeo 15 liga prvaka, na sreću Knicksi uzeli NBA... Toliko apatije i depresije nema nigdje. Prvi se javljamo kad treba kritikovati, jer nam je neuspjeh poznat, zivimo ga, a prvi smo u redu da kritikujemo uspjeh, jer smo toliko ljubomorni, bolesno ljubomorni da to prelazi sve granice zdravog razuma, duha i tijela. Čovječe Boziji, reprezentacija nam po drugi put igra na Svjetskom prvenstvu. Umjesto da uzivamo u fudbalskom festivalu, mi trazmo dlaku u jajetu i glumimo veće katolike od Pape.
Stvarno je ovdje na putu do zvijezda najteze izaci iz bare naseg mentaliteta.
Rumuniju riješiš, Austrija kući strepi do kraja utakmice u njihovim najboljim kvalifikacijama u zadnjih 30 godina (ovo je njihov prvi plasman od 98e), Vels pred njihovim navijačima ostaviš bez prvenstva, Italiju ostaviš kući i onda na SP domaćin protiv tebe vadi bod u,za njih, opet na neki način historijskoj utakmici.
Zadnja izmjena: SanaBosna, dana/u 15 jun 2026, 14:14, ukupno mijenjano 1 put.
- Wilshere10
- Postovi: 1212
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Tahirovic i Demir ginu na svakoj utakmici. Svaka čast momcima. Nema sumnje da će im se to vratiti.dha je napisao/la: ↑15 jun 2026, 13:46
Kao što vidite, Tahirović ostavlja srce na terenu. Ubjedljivo najviše sprinteva ima u zoni 4, što mu oduzima mnogo energije. Mnogi od tih sprinteva se završe bezuspješno, ostavljajući mu manje energije za napadačke poteze. Ako želimo napadati po krilima, potrebna nam je kontrola lopte u centru, što nam nažalost nedostaje. Tahirović bi sigurno igrao bolje da je ispred sebe imao broj 10. Za mene bi Kerim ili Ermin M. bili odgovarajuće opcije. Naprijed s energičnim Ermedinom. Formacija 4-4-2 s ovim brojevima 8 funkcionira samo protiv Katara.
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kao i u Beču 
VAR će biti poznat u srijedu.

VAR će biti poznat u srijedu.
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kralju on je vezni igrac na kojeg se mi kao trebamo osloniti a koji ima 15 pasova za 90 minutadha je napisao/la: ↑15 jun 2026, 13:46
Kao što vidite, Tahirović ostavlja srce na terenu. Ubjedljivo najviše sprinteva ima u zoni 4, što mu oduzima mnogo energije. Mnogi od tih sprinteva se završe bezuspješno, ostavljajući mu manje energije za napadačke poteze. Ako želimo napadati po krilima, potrebna nam je kontrola lopte u centru, što nam nažalost nedostaje. Tahirović bi sigurno igrao bolje da je ispred sebe imao broj 10. Za mene bi Kerim ili Ermin M. bili odgovarajuće opcije. Naprijed s energičnim Ermedinom. Formacija 4-4-2 s ovim brojevima 8 funkcionira samo protiv Katara.
Ima atletika za ove sto hoce da trce, covjek bi reko on preoro teren a nije se vidio 3 puta kako treba
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Vezni red je poslije gola bio katastrofa šta vam je. Bukvalno smo slali lopte u prazan prostor da odahnemo. 3 vezana pasa nismo mogli sastaviti. Nisu doduše krivi samo oni. I krila su morala bolje. Zalijepila se za liniju a morali su ulaziti u sredinu itd.
Dovoljno je pogledati druge reprezentacije kako igraju.
Dovoljno je pogledati druge reprezentacije kako igraju.
4-IN-A-ROW
- Goalgetter
- Postovi: 24450
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Upravo tako.emir_ je napisao/la: ↑15 jun 2026, 15:01Vezni red je poslije gola bio katastrofa šta vam je. Bukvalno smo slali lopte u prazan prostor da odahnemo. 3 vezana pasa nismo mogli sastaviti. Nisu doduše krivi samo oni. I krila su morala bolje. Zalijepila se za liniju a morali su ulaziti u sredinu itd.
Dovoljno je pogledati druge reprezentacije kako igraju.
Bez neke velike primjedbe strucnom stabu, izveli su ono najbolje na teren i sistem koji smo i do sad igrali, ali ne znam kako se moze traziti uporno neko opravdanje za sredinu. Jos raspravljaju ko je bio bolji, Basic ili Tahirovic, obojica podbacili.
Drugo, bekovi ne znam da su nam ijednom presli centar, ako se dobro sjecam, imali smo samo jedan centarsut iz igre.
Nadam se sa Sunjicem + Dzekom da ce balans u ekipi malo drugacije izgledati protiv Svicarske.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Jos gore, ni od onih nabijenih lopti ovaj put nista nije bilo bez Dzeke u ekipi. Ne sjecam se jesmo li jednu loptu zadrzali, proslijedili i sta god napravili. Nit se sjecam da smo kakav prekrsaj izvukli. Razlika između Dzeke i Lukica dva svijeta ...Goalgetter je napisao/la: ↑15 jun 2026, 15:25Upravo tako.emir_ je napisao/la: ↑15 jun 2026, 15:01Vezni red je poslije gola bio katastrofa šta vam je. Bukvalno smo slali lopte u prazan prostor da odahnemo. 3 vezana pasa nismo mogli sastaviti. Nisu doduše krivi samo oni. I krila su morala bolje. Zalijepila se za liniju a morali su ulaziti u sredinu itd.
Dovoljno je pogledati druge reprezentacije kako igraju.
Bez neke velike primjedbe strucnom stabu, izveli su ono najbolje na teren i sistem koji smo i do sad igrali, ali ne znam kako se moze traziti uporno neko opravdanje za sredinu. Jos raspravljaju ko je bio bolji, Basic ili Tahirovic, obojica podbacili.
Drugo, bekovi ne znam da su nam ijednom presli centar, ako se dobro sjecam, imali smo samo jedan centarsut iz igre.
Nadam se sa Sunjicem + Dzekom da ce balans u ekipi malo drugacije izgledati protiv Svicarske.
- donniedarko
- Postovi: 1049
- Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Cini mi se da nisam bio aktivan ovdje jos od proslog prvenstva kad smo igrali, ali nekako sam morao ulogovati kad vidim kako pisete o nasim reprezentativcima. Ameri bi rekli da su pojedini ovdje totalno delusional ljudi, stvarno strasno. Ako vam toliku negativu izazivaju ovi igraci, sto uopste pratite ovo? 
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Također se slažem da Tahirović nije imao dobru utakmicu i da je Bašić bio jači igrač. Realnost je da naše alternative Tahiroviću i Bašiću nisu neograničene. Konstruktivan doprinos bi bio korisniji od pukog kritiziranja pojedinačnih igrača. Moja poenta je da sistem koji igramo nije dizajniran za Tahirovića/Bašića. Prostori u veznom redu su preveliki, a praznine dovode do pogrešnih dodavanja i čestih gubitaka lopte. Duge lopte bez Džeke su neefikasne, tako da bismo trebali igrati s dodatnim ofanzivnim veznim igračem umjesto napadača.bvsic je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:36Kralju on je vezni igrac na kojeg se mi kao trebamo osloniti a koji ima 15 pasova za 90 minutadha je napisao/la: ↑15 jun 2026, 13:46
Kao što vidite, Tahirović ostavlja srce na terenu. Ubjedljivo najviše sprinteva ima u zoni 4, što mu oduzima mnogo energije. Mnogi od tih sprinteva se završe bezuspješno, ostavljajući mu manje energije za napadačke poteze. Ako želimo napadati po krilima, potrebna nam je kontrola lopte u centru, što nam nažalost nedostaje. Tahirović bi sigurno igrao bolje da je ispred sebe imao broj 10. Za mene bi Kerim ili Ermin M. bili odgovarajuće opcije. Naprijed s energičnim Ermedinom. Formacija 4-4-2 s ovim brojevima 8 funkcionira samo protiv Katara.
Ima atletika za ove sto hoce da trce, covjek bi reko on preoro teren a nije se vidio 3 puta kako treba
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Elddar, ExEsPerac, Goalgetter, invincible1921, Proximic, Wisey i 64 gosta.




