Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.kraljttbvb je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:45Gdje, kad, kako, zaštoAshburtonG je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:43To vec postoji. Ne direktno u aplikacijama, ali mozes slat automatski poruke unaprijed.kraljttbvb je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:34Koji je mail Zuckenberga? Imam mu dobru ideju za ponuditi![]()
Evo sad se sjeti da trebam neku poruku poslati, a ne ide u ovaj kasni vakat.
Treba na Messengeru i Viberu uvesti opciju da napišeš poruku i da staviš u koja doba da se posalje.
Da sad napišem poruku i da stavim da ide u 9.00. Do ujutro cu zaboraviti da trebam poslati poruku, a sa mojom opcijom bi u 9.00 100% bila poslana...![]()
Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.
Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
Chat - bez politike i ratnih prica
Moderator/ica: insider
- AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Na imessage ima + sa lijeve strane i onda send later opcijaAshburtonG je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:47Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.kraljttbvb je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:45Gdje, kad, kako, zaštoAshburtonG je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:43
To vec postoji. Ne direktno u aplikacijama, ali mozes slat automatski poruke unaprijed.![]()
Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.
Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
#MaxOUT
- kraljttbvb
- Postovi: 8542
- Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
- Kontakt:
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Kod mene nemaPogba je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:52Na imessage ima + sa lijeve strane i onda send later opcijaAshburtonG je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:47Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.kraljttbvb je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:45
Gdje, kad, kako, zašto![]()
Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.
Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...
- AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
To sam vidio, ali za whapp nisam nasao opciju osim ove sa shortcutsima.Pogba je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:52Na imessage ima + sa lijeve strane i onda send later opcijaAshburtonG je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:47Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.kraljttbvb je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:45
Gdje, kad, kako, zašto![]()
Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.
Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
- baboedindzeko09
- Postovi: 14556
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
- Wilshere10
- Postovi: 1246
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Haha opet pijan j3bo sebe
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
-
Marokanci58
- Postovi: 697
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Čestitke Iranu na pobjedi protiv okupatora i zlotvora.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Ameri su pissde, to sam odmah prvog dana rekao
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Bibi jos uvijek nije svjestan kakav autogol je slozio Izraelu i svom narodu sa njegovom islamofobijom. Do prije par godina ako progovoris protiv Izraela i tog naroda odmah bi te prograsili za antisemita i velikog nazia. Jos kad se uzme u obzir da je islamofobija i mrznja/strah od muslimana bila na vrhuncu zahvaljujuci Isilu, Bin Ladenu i ostalim budalama
Pobjeda Irana, visoki zvanicni su platili zivotom ali opstali su i nisu dozvolili da ih dusmani slome.
Samo mi je zao onog naroda u Palestini, svijetske sile su dopustile ovaj masakar i to je njima na cast. A J*** mater i onih shupcinama sa arapskog poluotoka sto nisu iskoristili svoju moc, kako bi se zaustavio pokolj neduznog naroda. Picke jedne, nadam se da Vas je strah Boga ako uopste vjerujete u njega, a cisto sumnjam
Pobjeda Irana, visoki zvanicni su platili zivotom ali opstali su i nisu dozvolili da ih dusmani slome.
Samo mi je zao onog naroda u Palestini, svijetske sile su dopustile ovaj masakar i to je njima na cast. A J*** mater i onih shupcinama sa arapskog poluotoka sto nisu iskoristili svoju moc, kako bi se zaustavio pokolj neduznog naroda. Picke jedne, nadam se da Vas je strah Boga ako uopste vjerujete u njega, a cisto sumnjam
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
- VivaLaStella
- Postovi: 2310
- Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
- Lokacija: Petoria
- Kontakt:
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Dumbfuckistan surrenders 
fīat iūstitia ruat cælum
vperyod, nikak nazad
vperyod, nikak nazad
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Gade mi se ovi attention whores, kući pjevajVesela atmosfera u sarajevskom javnom prevozu: Putnici uglas zapjevali hit Halida Bešlića
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Je li ovaj lik uvijek ovoliko lupeta? Slabo pratim ove emisije prije utakmice
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Neko je prije tebe isto tako bio budan, pa napravioAshburtonG je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:47Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.kraljttbvb je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:45Gdje, kad, kako, zaštoAshburtonG je napisao/la: ↑15 jun 2026, 00:43
To vec postoji. Ne direktno u aplikacijama, ali mozes slat automatski poruke unaprijed.![]()
Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.
Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
Na android messengeru kad tipku koja salje poruku pritisnes i drzis pritisnuto, dobijes opcije kad da posaljes. Na emailu, Outlook, kad saljes nakon recimo 16:00, dadne ti preporuku da posaljes ujutro kad je vecina na poslu. Neki ljudi bi to iskoristili i slali u 9-10 navece da izgleda kao da rade i dugo nakon radnog vremena
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...
Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Moja skromna kolekcija brijača.
Remington RX5 ubjedljivi pobjednik, za one ćelavce koji briju na nulu, sto mu je vjv i specijalnost. Odlično prilagodljiv konturama i neravninama. Odlikuje ga brzina, a može i bez pjene. Lagano se rastavlja, te čisti jednostavnim skidanjem glave i pod česmu.
Usput RX5 je jeftiniji od ovog Brauna S3, S7 i Philipsa S 5000. Plaćen oko 45 eura.
Braun S7 je opet mašinerija za brijanje lica, ali uz pjenu, nikako na suho, barem ne na moju bradu. Msm da sam ga platio 130 eura bez dodataka (dobio četkicu i punjač). Iritira sto zuji ko vojni avion.
Phillips ono meh, solida za obje namjene, ali zahtijeva vremena. Ugodan za uho.
Dok je S3 iskreno bacanje para.
Svi modeli imaju opciju mokro i brijanje sa gelom/pjenom. Znači mogu pod vodu.
A smooth sea never made a skilled sailor.
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Jel ko bio u Cristalu u Sarajevu, za jednog druga pitam navalio da ide.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Imam Remington RX7 koji je update ovog RX5, prezadovoljan sam (mislim da sam ga čak i pominjao nekad na forumu).Asteriks je napisao/la: ↑16 jun 2026, 08:53
Moja skromna kolekcija brijača.
Remington RX5 ubjedljivi pobjednik, za one ćelavce koji briju na nulu, sto mu je vjv i specijalnost. Odlično prilagodljiv konturama i neravninama. Odlikuje ga brzina, a može i bez pjene. Lagano se rastavlja, te čisti jednostavnim skidanjem glave i pod česmu.
Usput RX5 je jeftiniji od ovog Brauna S3, S7 i Philipsa S 5000. Plaćen oko 45 eura.
Braun S7 je opet mašinerija za brijanje lica, ali uz pjenu, nikako na suho, barem ne na moju bradu. Msm da sam ga platio 130 eura bez dodataka (dobio četkicu i punjač). Iritira sto zuji ko vojni avion.
Phillips ono meh, solida za obje namjene, ali zahtijeva vremena. Ugodan za uho.
Dok je S3 iskreno bacanje para.
Svi modeli imaju opciju mokro i brijanje sa gelom/pjenom. Znači mogu pod vodu.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×8
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐𝘅𝟴
K : ⭐𝘅𝟳
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++
𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂
L : ⭐×7
K : ⭐×8
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐𝘅𝟴
K : ⭐𝘅𝟳
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++
𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Isprobavao, tražio, pratio masu testova, recenzija. I sada komotno mogu reći da je marka Remington najbolji izbor za one koji briju na nulu. Ustvari najbliži nuli od svih aparata za brijanje, razumnog cjenovnog ranga.PikachuSA je napisao/la: ↑16 jun 2026, 11:44Imam Remington RX7 koji je update ovog RX5, prezadovoljan sam (mislim da sam ga čak i pominjao nekad na forumu).Asteriks je napisao/la: ↑16 jun 2026, 08:53
Moja skromna kolekcija brijača.
Remington RX5 ubjedljivi pobjednik, za one ćelavce koji briju na nulu, sto mu je vjv i specijalnost. Odlično prilagodljiv konturama i neravninama. Odlikuje ga brzina, a može i bez pjene. Lagano se rastavlja, te čisti jednostavnim skidanjem glave i pod česmu.
Usput RX5 je jeftiniji od ovog Brauna S3, S7 i Philipsa S 5000. Plaćen oko 45 eura.
Braun S7 je opet mašinerija za brijanje lica, ali uz pjenu, nikako na suho, barem ne na moju bradu. Msm da sam ga platio 130 eura bez dodataka (dobio četkicu i punjač). Iritira sto zuji ko vojni avion.
Phillips ono meh, solida za obje namjene, ali zahtijeva vremena. Ugodan za uho.
Dok je S3 iskreno bacanje para.
Svi modeli imaju opciju mokro i brijanje sa gelom/pjenom. Znači mogu pod vodu.
Plus izdržljiv, robustan, sa trajanjem glave i preko pola godine. Zamjenska košta oko 25 eura, znači totalno isplativa investicija.
A smooth sea never made a skilled sailor.
- Wilshere10
- Postovi: 1246
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Chat - bez politike i ratnih prica
Ima para kad se ne kradeNakon prekida rada u rudniku Zenica
Rudniku Kakanj
I treći rudnik obustavlja rad
Rudnik "Abid Lolić" obustavio rad
Razlog za obustavu rada rudara je isti
NEMA PLATA
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.









