Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6320
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la AshburtonG » 15 jun 2026, 00:47

kraljttbvb je napisao/la:
15 jun 2026, 00:45
AshburtonG je napisao/la:
15 jun 2026, 00:43
kraljttbvb je napisao/la:
15 jun 2026, 00:34
Koji je mail Zuckenberga? Imam mu dobru ideju za ponuditi :mrgreen:

Evo sad se sjeti da trebam neku poruku poslati, a ne ide u ovaj kasni vakat.

Treba na Messengeru i Viberu uvesti opciju da napišeš poruku i da staviš u koja doba da se posalje.
Da sad napišem poruku i da stavim da ide u 9.00. Do ujutro cu zaboraviti da trebam poslati poruku, a sa mojom opcijom bi u 9.00 100% bila poslana...
To vec postoji. Ne direktno u aplikacijama, ali mozes slat automatski poruke unaprijed.
Gdje, kad, kako, zašto :D

Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.

Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.

Avatar
Pogba
Postovi: 21271
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: USA

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Pogba » 15 jun 2026, 00:52

AshburtonG je napisao/la:
15 jun 2026, 00:47
kraljttbvb je napisao/la:
15 jun 2026, 00:45
AshburtonG je napisao/la:
15 jun 2026, 00:43


To vec postoji. Ne direktno u aplikacijama, ali mozes slat automatski poruke unaprijed.
Gdje, kad, kako, zašto :D

Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.

Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.
Na imessage ima + sa lijeve strane i onda send later opcija
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8544
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 15 jun 2026, 00:56

Pogba je napisao/la:
15 jun 2026, 00:52
AshburtonG je napisao/la:
15 jun 2026, 00:47
kraljttbvb je napisao/la:
15 jun 2026, 00:45


Gdje, kad, kako, zašto :D

Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.

Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.
Na imessage ima + sa lijeve strane i onda send later opcija
Kod mene nema :plac:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6320
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la AshburtonG » 15 jun 2026, 01:03

Pogba je napisao/la:
15 jun 2026, 00:52
AshburtonG je napisao/la:
15 jun 2026, 00:47
kraljttbvb je napisao/la:
15 jun 2026, 00:45


Gdje, kad, kako, zašto :D

Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.

Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.
Na imessage ima + sa lijeve strane i onda send later opcija
To sam vidio, ali za whapp nisam nasao opciju osim ove sa shortcutsima.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14557
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la baboedindzeko09 » 15 jun 2026, 03:09



:tokralju: :tokralju: :tokralju:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Asteriks
Postovi: 10300
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 15 jun 2026, 08:49

Biljna proizvodnja FBiH 2023 - 2025.
slika
slika
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1246
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 15 jun 2026, 09:33



Haha opet pijan j3bo sebe :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Marokanci58
Postovi: 699
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Marokanci58 » 15 jun 2026, 10:26

Čestitke Iranu na pobjedi protiv okupatora i zlotvora.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
denimen99
Postovi: 3706
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la denimen99 » 15 jun 2026, 10:40

Ameri su pissde, to sam odmah prvog dana rekao
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
Atlanta
Postovi: 360
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Atlanta » 15 jun 2026, 12:57

Bibi jos uvijek nije svjestan kakav autogol je slozio Izraelu i svom narodu sa njegovom islamofobijom. Do prije par godina ako progovoris protiv Izraela i tog naroda odmah bi te prograsili za antisemita i velikog nazia. Jos kad se uzme u obzir da je islamofobija i mrznja/strah od muslimana bila na vrhuncu zahvaljujuci Isilu, Bin Ladenu i ostalim budalama

Pobjeda Irana, visoki zvanicni su platili zivotom ali opstali su i nisu dozvolili da ih dusmani slome.

Samo mi je zao onog naroda u Palestini, svijetske sile su dopustile ovaj masakar i to je njima na cast. A J*** mater i onih shupcinama sa arapskog poluotoka sto nisu iskoristili svoju moc, kako bi se zaustavio pokolj neduznog naroda. Picke jedne, nadam se da Vas je strah Boga ako uopste vjerujete u njega, a cisto sumnjam
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 2310
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Petoria
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VivaLaStella » 15 jun 2026, 14:03

Dumbfuckistan surrenders :yawn:
fīat iūstitia ruat cælum

vperyod, nikak nazad

Avatar
Surreal
Postovi: 11819
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Surreal » 15 jun 2026, 20:03

Vesela atmosfera u sarajevskom javnom prevozu: Putnici uglas zapjevali hit Halida Bešlića
Gade mi se ovi attention whores, kući pjevaj
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
tiketoke
Postovi: 490
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la tiketoke » 15 jun 2026, 20:37

Je li ovaj lik uvijek ovoliko lupeta? Slabo pratim ove emisije prije utakmice

Avatar
Murga
Postovi: 2864
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Murga » 16 jun 2026, 07:34

AshburtonG je napisao/la:
15 jun 2026, 00:47
kraljttbvb je napisao/la:
15 jun 2026, 00:45
AshburtonG je napisao/la:
15 jun 2026, 00:43


To vec postoji. Ne direktno u aplikacijama, ali mozes slat automatski poruke unaprijed.
Gdje, kad, kako, zašto :D

Ne znam da ima, ali bi mi fakat trebalo.

Često mi navece padne na pamet da nekome trebam poslati poruku za nesto, a ne ide da mu poruku šaljem u ponoć...
Bukvalno otkrio i ja prije par dana, jer nisam htio osobu budit porukom. Na iPhone imas opciju preko shortcut aplikacije, a siguran sam da je android (ako koristis) i napredniji po tom pitanju.
Neko je prije tebe isto tako bio budan, pa napravio :tralala:
Na android messengeru kad tipku koja salje poruku pritisnes i drzis pritisnuto, dobijes opcije kad da posaljes. Na emailu, Outlook, kad saljes nakon recimo 16:00, dadne ti preporuku da posaljes ujutro kad je vecina na poslu. Neki ljudi bi to iskoristili i slali u 9-10 navece da izgleda kao da rade i dugo nakon radnog vremena :D
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Asteriks
Postovi: 10300
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 16 jun 2026, 08:53

slika

Moja skromna kolekcija brijača.

Remington RX5 ubjedljivi pobjednik, za one ćelavce koji briju na nulu, sto mu je vjv i specijalnost. Odlično prilagodljiv konturama i neravninama. Odlikuje ga brzina, a može i bez pjene. Lagano se rastavlja, te čisti jednostavnim skidanjem glave i pod česmu.

Usput RX5 je jeftiniji od ovog Brauna S3, S7 i Philipsa S 5000. Plaćen oko 45 eura.

Braun S7 je opet mašinerija za brijanje lica, ali uz pjenu, nikako na suho, barem ne na moju bradu. Msm da sam ga platio 130 eura bez dodataka (dobio četkicu i punjač). Iritira sto zuji ko vojni avion.

Phillips ono meh, solida za obje namjene, ali zahtijeva vremena. Ugodan za uho.

Dok je S3 iskreno bacanje para.

Svi modeli imaju opciju mokro i brijanje sa gelom/pjenom. Znači mogu pod vodu.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
Surreal
Postovi: 11819
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Surreal » 16 jun 2026, 11:01

Jel ko bio u Cristalu u Sarajevu, za jednog druga pitam navalio da ide.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Badgley
Postovi: 107
Pridružen/a: 01 apr 2026, 15:11
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Badgley » 16 jun 2026, 11:04

Surreal je napisao/la:
16 jun 2026, 11:01
Jel ko bio u Cristalu u Sarajevu, za jednog druga pitam navalio da ide.
Jesam ja :mrgreen: da se taj drug ne zove Riki?

Avatar
PikachuSA
Postovi: 965
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la PikachuSA » 16 jun 2026, 11:44

Asteriks je napisao/la:
16 jun 2026, 08:53
slika

Moja skromna kolekcija brijača.

Remington RX5 ubjedljivi pobjednik, za one ćelavce koji briju na nulu, sto mu je vjv i specijalnost. Odlično prilagodljiv konturama i neravninama. Odlikuje ga brzina, a može i bez pjene. Lagano se rastavlja, te čisti jednostavnim skidanjem glave i pod česmu.

Usput RX5 je jeftiniji od ovog Brauna S3, S7 i Philipsa S 5000. Plaćen oko 45 eura.

Braun S7 je opet mašinerija za brijanje lica, ali uz pjenu, nikako na suho, barem ne na moju bradu. Msm da sam ga platio 130 eura bez dodataka (dobio četkicu i punjač). Iritira sto zuji ko vojni avion.

Phillips ono meh, solida za obje namjene, ali zahtijeva vremena. Ugodan za uho.

Dok je S3 iskreno bacanje para.

Svi modeli imaju opciju mokro i brijanje sa gelom/pjenom. Znači mogu pod vodu.
Imam Remington RX7 koji je update ovog RX5, prezadovoljan sam (mislim da sam ga čak i pominjao nekad na forumu).
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×8
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐𝘅𝟴
K : ⭐𝘅𝟳
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Avatar
Asteriks
Postovi: 10300
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 16 jun 2026, 12:19

PikachuSA je napisao/la:
16 jun 2026, 11:44
Asteriks je napisao/la:
16 jun 2026, 08:53
slika

Moja skromna kolekcija brijača.

Remington RX5 ubjedljivi pobjednik, za one ćelavce koji briju na nulu, sto mu je vjv i specijalnost. Odlično prilagodljiv konturama i neravninama. Odlikuje ga brzina, a može i bez pjene. Lagano se rastavlja, te čisti jednostavnim skidanjem glave i pod česmu.

Usput RX5 je jeftiniji od ovog Brauna S3, S7 i Philipsa S 5000. Plaćen oko 45 eura.

Braun S7 je opet mašinerija za brijanje lica, ali uz pjenu, nikako na suho, barem ne na moju bradu. Msm da sam ga platio 130 eura bez dodataka (dobio četkicu i punjač). Iritira sto zuji ko vojni avion.

Phillips ono meh, solida za obje namjene, ali zahtijeva vremena. Ugodan za uho.

Dok je S3 iskreno bacanje para.

Svi modeli imaju opciju mokro i brijanje sa gelom/pjenom. Znači mogu pod vodu.
Imam Remington RX7 koji je update ovog RX5, prezadovoljan sam (mislim da sam ga čak i pominjao nekad na forumu).
Isprobavao, tražio, pratio masu testova, recenzija. I sada komotno mogu reći da je marka Remington najbolji izbor za one koji briju na nulu. Ustvari najbliži nuli od svih aparata za brijanje, razumnog cjenovnog ranga.

Plus izdržljiv, robustan, sa trajanjem glave i preko pola godine. Zamjenska košta oko 25 eura, znači totalno isplativa investicija.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1246
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 16 jun 2026, 13:04

Nakon prekida rada u rudniku Zenica
Rudniku Kakanj
I treći rudnik obustavlja rad

Rudnik "Abid Lolić" obustavio rad

Razlog za obustavu rada rudara je isti

NEMA PLATA ‼️
Ima para kad se ne krade :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []