Koga boli qrac šta pišu navijači Vase Crnog? Samo vas ovdje na forumu.
Imaš službenu stranicu stranicu FIFE imaš portale koji prenose lančano sve i onda imaš narod koji ti se sprda s klubom. Naravno da me boli qrac.
Narod se u ovoj državi sprda sa svim i svačim (osim sa nekim tragedijama - mada i tu imaš bolesnika raznih). Ne znam zašto si odjednom iznenađen jer portali i "narod" se "sprdaju" sa Klubom kad na bilo kakvu lošu vijest (ili lošu konotaciju) vezano za Klub oni jedva dočekaju da se naslađuju? Bila tačna ili ne.
Niko od ovih portala (kvazi novinara) što su poletili da objave članak nije kontaktirao Klub da prvo malo istraže šta kako zbog čega - bitno je samo objaviti senzaciju i dobiti klikove. Bitno je i ovdje pljuvati Klub (uposlenike) a bez da imamo ikakve informacije o čemu se tačno radi?
Koga boli qrac šta pišu navijači Vase Crnog? Samo vas ovdje na forumu.
Ne radi se o tome. Radi se o zaštiti imena kluba. Nema potrebe da ti po regionalnim portalima provlače ime kluba ako je već sve riješeno. Pa i ako nije, izađi u javnost i kaži zbog čega je nastao problem da znamo u kakvim smo ****. Svi diplome i završene škole iz marketinga, žurnalistike, qurca, palca, a niko izgleda blage veze o odnosima s javnošću. Nije ovo prvi put da nam se zbog nezainteresovanosti ljudi zaduženih za rješavanje tih problema pravi veća šteta nego što stvarno jest
On je u svom postu napisao "da se hipotekarna družba izdrkava po klubu" i na osnovu toga je moj odgovor njemu.
Ma okej, ja kažem da generalno klub treba povesti računa o ovim stvarima.
Što se tiče novinara i provjeravanja... Novinari su **** svakako, al ni naše malo nije za Ramazana. Npr, Faktor ti javno objavi da niko iz kluba nije htio iskomentarisati dešavanja oko koncerta Merlina i to je svima okej. To je pušteno niz vodu. Ne kažem da si mogao bilo šta promijeniti, ali klub kao Sarajevo mora imati svoju mašineriju za odnose s javnošću, mi ne da nemamo nego smo go qurac po tom pitanju.
Imaš službenu stranicu stranicu FIFE imaš portale koji prenose lančano sve i onda imaš narod koji ti se sprda s klubom. Naravno da me boli qrac.
Narod se u ovoj državi sprda sa svim i svačim (osim sa nekim tragedijama - mada i tu imaš bolesnika raznih). Ne znam zašto si odjednom iznenađen jer portali i "narod" se "sprdaju" sa Klubom kad na bilo kakvu lošu vijest (ili lošu konotaciju) vezano za Klub oni jedva dočekaju da se naslađuju? Bila tačna ili ne.
Niko od ovih portala (kvazi novinara) što su poletili da objave članak nije kontaktirao Klub da prvo malo istraže šta kako zbog čega - bitno je samo objaviti senzaciju i dobiti klikove. Bitno je i ovdje pljuvati Klub (uposlenike) a bez da imamo ikakve informacije o čemu se tačno radi?
Ne radi se o tome. Radi se o zaštiti imena kluba. Nema potrebe da ti po regionalnim portalima provlače ime kluba ako je već sve riješeno. Pa i ako nije, izađi u javnost i kaži zbog čega je nastao problem da znamo u kakvim smo ****. Svi diplome i završene škole iz marketinga, žurnalistike, qurca, palca, a niko izgleda blage veze o odnosima s javnošću. Nije ovo prvi put da nam se zbog nezainteresovanosti ljudi zaduženih za rješavanje tih problema pravi veća šteta nego što stvarno jest
On je u svom postu napisao "da se hipotekarna družba izdrkava po klubu" i na osnovu toga je moj odgovor njemu.
Ma okej, ja kažem da generalno klub treba povesti računa o ovim stvarima.
Što se tiče novinara i provjeravanja... Novinari su **** svakako, al ni naše malo nije za Ramazana. Npr, Faktor ti javno objavi da niko iz kluba nije htio iskomentarisati dešavanja oko koncerta Merlina i to je svima okej. To je pušteno niz vodu. Ne kažem da si mogao bilo šta promijeniti, ali klub kao Sarajevo mora imati svoju mašineriju za odnose s javnošću, mi ne da nemamo nego smo go qurac po tom pitanju.
Što se toga tiče - slažemo se u potpunosti.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Koga boli qrac šta pišu navijači Vase Crnog? Samo vas ovdje na forumu.
Imaš službenu stranicu stranicu FIFE imaš portale koji prenose lančano sve i onda imaš narod koji ti se sprda s klubom. Naravno da me boli qrac.
Kakvo ba sprdanje? Gdje ti živiš?
Pa, nema elitnog evropskog kluba koji se nije našao pod nekim sankcijama ili zabranama Uefe. Daleko od toga da je to nešto pohvalno ili nešto čemu treba težiti, ali čuj sprdnja zbog toga. To je kao i realni život, tvoj, moj ili nekog desetog, ne uradiš nešto po propisu i na vrijeme i za to snosiš posljedice. Ako je dugovanje igraču ili klubu, suspenzija se ukida čim izmiriš obaveze.
Kako te bolan nije stid iskakat' iz paštete na svaku potencijalnu kritiku bilo čega vezanog za klub? Zašto Zrinjski nema zabranu? Borac sa igračima na minimalcu? Željezničar bez statuta? Imali smo uslovnu zbog finansijskih malverzacija, hoćemo se praviti da se to nije desilo ili pamtimo kao ribice?
Ovakve stvari se demantuju ako su riješene i gotovo. Nema diskusije.
Polako ljudi, mozda su i oni tek saznali iz medija
Samo sabura !
Mrzitelji Mirvica, nista vam nije sveto pa ni nas sveti mirvah spasitelj !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Nama je u samoj kazni naveden broj registracionih perioda (3) u kojima imamo zabranu potpisivanja novih igrača. I nigdje ne piše da se ona ne može ukinuti prije vremena.
Velež i Sloga su u goroj situaciji nego mi jer su njima suspenzije indefinitivne, odnosno FIFA ih neće skinuti dok sve ne poplaćaju. Razlika postoji jer su različiti prekršaji u pitanju kod nas i kod Veleža i Sloge.
Ovdje ima raje koja misli da Klub ne znao za ovo. Pa prvo se klub obavijesti pa onda ide na stranicu. Meni je veca misterija ko je ovaj lik koji stalno refreshuje fifinu stranicu?!?!?!?! I da lik dodje na ovaj forum i postavi to. E nemam rijeci.
Nama je u samoj kazni naveden broj registracionih perioda (3) u kojima imamo zabranu potpisivanja novih igrača. I nigdje ne piše da se ona ne može ukinuti prije vremena.
Velež i Sloga su u goroj situaciji nego mi jer su njima suspenzije indefinitivne, odnosno FIFA ih neće skinuti dok sve ne poplaćaju. Razlika postoji jer su različiti prekršaji u pitanju kod nas i kod Veleža i Sloge.
Hvala na pojasnjenju, hejteri samo cekaju da pljuju... Nego sada kako je period godisnjih, dobijas li redovno sendvice ili te prebace kao igrace, vise sendvica svaka 3 mjeseca?
Šta ćeš, samo se pojavljuje kad mu se dirne na velikog vođu
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Je li iko pogledao listu klubova? Kayserispor, Zamalek, Wydad, Botafogo itd. Neki od najvecih klubova su na listi, ne vjerujem da je to nesto alarmantno niti da se ne moze brzo ispraviti
Trenutno jedina zvanicna informacija je da nemamo pravo registracije igraca 3 prelazna roka . Nadam se da ce neko iz kluba pojasniti i objasiniti situaciju.