FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Zutti
Postovi: 2494
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 16 jun 2026, 17:08

Pendulum je napisao/la:
16 jun 2026, 16:59
hazarder je napisao/la:
16 jun 2026, 16:49
Pendulum je napisao/la:
16 jun 2026, 16:46


Koga boli qrac šta pišu navijači Vase Crnog? Samo vas ovdje na forumu. :crazy:
Imaš službenu stranicu stranicu FIFE imaš portale koji prenose lančano sve i onda imaš narod koji ti se sprda s klubom. Naravno da me boli qrac.
Narod se u ovoj državi sprda sa svim i svačim (osim sa nekim tragedijama - mada i tu imaš bolesnika raznih). Ne znam zašto si odjednom iznenađen jer portali i "narod" se "sprdaju" sa Klubom kad na bilo kakvu lošu vijest (ili lošu konotaciju) vezano za Klub oni jedva dočekaju da se naslađuju? Bila tačna ili ne.

Niko od ovih portala (kvazi novinara) što su poletili da objave članak nije kontaktirao Klub da prvo malo istraže šta kako zbog čega - bitno je samo objaviti senzaciju i dobiti klikove. Bitno je i ovdje pljuvati Klub (uposlenike) a bez da imamo ikakve informacije o čemu se tačno radi?

Pa nama dušmani ni ne trebaju, iskreno.
Zutti je napisao/la:
16 jun 2026, 16:59
Pendulum je napisao/la:
16 jun 2026, 16:46


Koga boli qrac šta pišu navijači Vase Crnog? Samo vas ovdje na forumu. :crazy:
Ne radi se o tome. Radi se o zaštiti imena kluba. Nema potrebe da ti po regionalnim portalima provlače ime kluba ako je već sve riješeno. Pa i ako nije, izađi u javnost i kaži zbog čega je nastao problem da znamo u kakvim smo ****. Svi diplome i završene škole iz marketinga, žurnalistike, qurca, palca, a niko izgleda blage veze o odnosima s javnošću. Nije ovo prvi put da nam se zbog nezainteresovanosti ljudi zaduženih za rješavanje tih problema pravi veća šteta nego što stvarno jest
On je u svom postu napisao "da se hipotekarna družba izdrkava po klubu" i na osnovu toga je moj odgovor njemu.
Ma okej, ja kažem da generalno klub treba povesti računa o ovim stvarima.

Što se tiče novinara i provjeravanja... Novinari su **** svakako, al ni naše malo nije za Ramazana. Npr, Faktor ti javno objavi da niko iz kluba nije htio iskomentarisati dešavanja oko koncerta Merlina i to je svima okej. To je pušteno niz vodu. Ne kažem da si mogao bilo šta promijeniti, ali klub kao Sarajevo mora imati svoju mašineriju za odnose s javnošću, mi ne da nemamo nego smo go qurac po tom pitanju.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 16 jun 2026, 17:12

Zutti je napisao/la:
16 jun 2026, 17:08
Pendulum je napisao/la:
16 jun 2026, 16:59
hazarder je napisao/la:
16 jun 2026, 16:49


Imaš službenu stranicu stranicu FIFE imaš portale koji prenose lančano sve i onda imaš narod koji ti se sprda s klubom. Naravno da me boli qrac.
Narod se u ovoj državi sprda sa svim i svačim (osim sa nekim tragedijama - mada i tu imaš bolesnika raznih). Ne znam zašto si odjednom iznenađen jer portali i "narod" se "sprdaju" sa Klubom kad na bilo kakvu lošu vijest (ili lošu konotaciju) vezano za Klub oni jedva dočekaju da se naslađuju? Bila tačna ili ne.

Niko od ovih portala (kvazi novinara) što su poletili da objave članak nije kontaktirao Klub da prvo malo istraže šta kako zbog čega - bitno je samo objaviti senzaciju i dobiti klikove. Bitno je i ovdje pljuvati Klub (uposlenike) a bez da imamo ikakve informacije o čemu se tačno radi?

Pa nama dušmani ni ne trebaju, iskreno.
Zutti je napisao/la:
16 jun 2026, 16:59


Ne radi se o tome. Radi se o zaštiti imena kluba. Nema potrebe da ti po regionalnim portalima provlače ime kluba ako je već sve riješeno. Pa i ako nije, izađi u javnost i kaži zbog čega je nastao problem da znamo u kakvim smo ****. Svi diplome i završene škole iz marketinga, žurnalistike, qurca, palca, a niko izgleda blage veze o odnosima s javnošću. Nije ovo prvi put da nam se zbog nezainteresovanosti ljudi zaduženih za rješavanje tih problema pravi veća šteta nego što stvarno jest
On je u svom postu napisao "da se hipotekarna družba izdrkava po klubu" i na osnovu toga je moj odgovor njemu.
Ma okej, ja kažem da generalno klub treba povesti računa o ovim stvarima.

Što se tiče novinara i provjeravanja... Novinari su **** svakako, al ni naše malo nije za Ramazana. Npr, Faktor ti javno objavi da niko iz kluba nije htio iskomentarisati dešavanja oko koncerta Merlina i to je svima okej. To je pušteno niz vodu. Ne kažem da si mogao bilo šta promijeniti, ali klub kao Sarajevo mora imati svoju mašineriju za odnose s javnošću, mi ne da nemamo nego smo go qurac po tom pitanju.
Što se toga tiče - slažemo se u potpunosti.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 16 jun 2026, 17:13

Herson je napisao/la:
16 jun 2026, 17:00
hazarder je napisao/la:
16 jun 2026, 16:49
Pendulum je napisao/la:
16 jun 2026, 16:46


Koga boli qrac šta pišu navijači Vase Crnog? Samo vas ovdje na forumu. :crazy:
Imaš službenu stranicu stranicu FIFE imaš portale koji prenose lančano sve i onda imaš narod koji ti se sprda s klubom. Naravno da me boli qrac.
Kakvo ba sprdanje? Gdje ti živiš?
Pa, nema elitnog evropskog kluba koji se nije našao pod nekim sankcijama ili zabranama Uefe. Daleko od toga da je to nešto pohvalno ili nešto čemu treba težiti, ali čuj sprdnja zbog toga. To je kao i realni život, tvoj, moj ili nekog desetog, ne uradiš nešto po propisu i na vrijeme i za to snosiš posljedice. Ako je dugovanje igraču ili klubu, suspenzija se ukida čim izmiriš obaveze.
Kako te bolan nije stid iskakat' iz paštete na svaku potencijalnu kritiku bilo čega vezanog za klub? Zašto Zrinjski nema zabranu? Borac sa igračima na minimalcu? Željezničar bez statuta? Imali smo uslovnu zbog finansijskih malverzacija, hoćemo se praviti da se to nije desilo ili pamtimo kao ribice?

Ovakve stvari se demantuju ako su riješene i gotovo. Nema diskusije.

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 16 jun 2026, 17:16

Šta čekaju zašto se klub ne oglasi ???

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5956
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 16 jun 2026, 17:24

visokohz je napisao/la:
16 jun 2026, 17:16
Šta čekaju zašto se klub ne oglasi ???

Ko ce se oglasiti?
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Lucas
Postovi: 4859
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 16 jun 2026, 17:33

visokohz je napisao/la:
16 jun 2026, 17:16
Šta čekaju zašto se klub ne oglasi ???
Oni su to izgleda planirali zataškavati i sakrivati.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 16 jun 2026, 17:33

Polako ljudi, mozda su i oni tek saznali iz medija 🤣
Samo sabura !
Mrzitelji Mirvica, nista vam nije sveto pa ni nas sveti mirvah spasitelj !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 16 jun 2026, 17:35

U pitanju su svakodnevni administrativni poslovi i problem će biti riješen u narednih nekoliko dana i tako će klub biti skinut sa crne liste.

Avatar
IstinskiPitar
Postovi: 69
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la IstinskiPitar » 16 jun 2026, 17:40

Nama je u samoj kazni naveden broj registracionih perioda (3) u kojima imamo zabranu potpisivanja novih igrača. I nigdje ne piše da se ona ne može ukinuti prije vremena.

Velež i Sloga su u goroj situaciji nego mi jer su njima suspenzije indefinitivne, odnosno FIFA ih neće skinuti dok sve ne poplaćaju. Razlika postoji jer su različiti prekršaji u pitanju kod nas i kod Veleža i Sloge.

Avatar
Madafaka
Postovi: 3329
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 16 jun 2026, 17:42

mnon46 je napisao/la:
16 jun 2026, 15:33
Dajem 3 stranice fore da se javi IstinskiPitar
Kako si i najavio. :mrgreen:

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 16 jun 2026, 17:43

Ovdje ima raje koja misli da Klub ne znao za ovo. Pa prvo se klub obavijesti pa onda ide na stranicu. Meni je veca misterija ko je ovaj lik koji stalno refreshuje fifinu stranicu?!?!?!?! I da lik dodje na ovaj forum i postavi to. E nemam rijeci.

Avatar
belosevic23
Postovi: 1340
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 16 jun 2026, 17:50

Jesu svi jedva docekali da objave, ma yebo fifu mi pripadamo uefi, dovodit cemo iz evrope :tralala:

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2058
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 jun 2026, 17:51

Usra.še ovo izvlaćenje maksimalno.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 16 jun 2026, 17:51

IstinskiPitar je napisao/la:
16 jun 2026, 17:40
Nama je u samoj kazni naveden broj registracionih perioda (3) u kojima imamo zabranu potpisivanja novih igrača. I nigdje ne piše da se ona ne može ukinuti prije vremena.

Velež i Sloga su u goroj situaciji nego mi jer su njima suspenzije indefinitivne, odnosno FIFA ih neće skinuti dok sve ne poplaćaju. Razlika postoji jer su različiti prekršaji u pitanju kod nas i kod Veleža i Sloge.
Hvala na pojasnjenju, hejteri samo cekaju da pljuju... Nego sada kako je period godisnjih, dobijas li redovno sendvice ili te prebace kao igrace, vise sendvica svaka 3 mjeseca?

Avatar
mnon46
Postovi: 5195
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 16 jun 2026, 17:54

Madafaka je napisao/la:
16 jun 2026, 17:42
mnon46 je napisao/la:
16 jun 2026, 15:33
Dajem 3 stranice fore da se javi IstinskiPitar
Kako si i najavio. :mrgreen:
Šta ćeš, samo se pojavljuje kad mu se dirne na velikog vođu
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2822
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 16 jun 2026, 17:57

Kakvi idioti, jedva cekaju pa kao hijene vrebaju.

roccosiffredi
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 16 jun 2026, 17:57

Sve riješeno prije par sedmica, ne brinite. Samo FIFA izgleda ne zna za to pa su nam udarili ban danas :urnebes:

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 16 jun 2026, 18:05

Je li iko pogledao listu klubova? Kayserispor, Zamalek, Wydad, Botafogo itd. Neki od najvecih klubova su na listi, ne vjerujem da je to nesto alarmantno niti da se ne moze brzo ispraviti

bordobijeli
Postovi: 18317
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 16 jun 2026, 18:07

Trenutno jedina zvanicna informacija je da nemamo pravo registracije igraca 3 prelazna roka . Nadam se da ce neko iz kluba pojasniti i objasiniti situaciju.

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 16 jun 2026, 18:11

Kakav šok! :D naravno, prva utakmica kod kuće.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], Turo i 40 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []