Haris Tabaković

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
soccerfan
Postovi: 9869
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la soccerfan » 16 jun 2026, 02:32

Trenira sa ekipom 😊
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
hz1987
Postovi: 2291
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la hz1987 » 16 jun 2026, 08:25

Bilo bi lijepo vidjeti da udje u 80toj i do 90te zabije za pobjedu i kulturno neproslavi gol protiv zemlje u kojoj je rodjen :mrgreen:

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6114
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Ghuraba » 16 jun 2026, 08:26

Nije jos poceo trenirati s loptom, tako da ne treba sanjariti o njemu u cetvrtak. Samo moliti Boga da bude spreman do trece utakmice jer nam je tad najpotrebniji.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Goalgetter » 16 jun 2026, 09:05

Ghuraba je napisao/la:
16 jun 2026, 08:26
Nije jos poceo trenirati s loptom, tako da ne treba sanjariti o njemu u cetvrtak. Samo moliti Boga da bude spreman do trece utakmice jer nam je tad najpotrebniji.
To je i cilj aBd.
Protiv Katara nam je najpotrebniji, u situaciji smo da nas 3 boda vode 100% u sljedeci krug, tako da ga sigurno treba sacuvati za tu partiju.

Bosnjo22
Postovi: 63
Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Bosnjo22 » 16 jun 2026, 11:07

soccerfan je napisao/la:
16 jun 2026, 02:32
Trenira sa ekipom 😊
Ajjjj Allaha mi kako je ovo fino vidjeti😀😀😀

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la darker10 » 16 jun 2026, 19:51

Znaci da rezimiramo.Tabak evidentno nece bit match ready za Katar,ali ga ipak prizivate :mrgreen:

Avatar
Spahic98
Postovi: 1199
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Spahic98 » 16 jun 2026, 21:18

darker10 je napisao/la:
16 jun 2026, 19:51
Znaci da rezimiramo.Tabak evidentno nece bit match ready za Katar,ali ga ipak prizivate :mrgreen:
Ko sto i dzeko ako bude igrao nece biti ni na 50% svojih mogucnosti
Bolna istina
BUCA POTOK



FUDBALSKI KLUB SARAJEVO

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la darker10 » 16 jun 2026, 21:33

Spahic98 je napisao/la:
16 jun 2026, 21:18
darker10 je napisao/la:
16 jun 2026, 19:51
Znaci da rezimiramo.Tabak evidentno nece bit match ready za Katar,ali ga ipak prizivate :mrgreen:
Ko sto i dzeko ako bude igrao nece biti ni na 50% svojih mogucnosti
Bolna istina
Ma Dzeki kalkulise s minutama zbog godina i sl.Tabak je ipak povrijedjen.Moze on mozda 15-20min al pitanje je kako bi to izgledalo.

mercurial
Postovi: 1635
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la mercurial » 16 jun 2026, 21:36

Ne treba forsirati ako ne ide. Ipak zivot tece i nakon ovog SP. Zao mi je jedino njega ako nece odigrati ni minute na SP. A ni nama ne treba igrac koji nije na 100% sto ove utakmice zahtjevaju.

Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la DamirT » 16 jun 2026, 21:38

mercurial je napisao/la:
16 jun 2026, 21:36
Ne treba forsirati ako ne ide. Ipak zivot tece i nakon ovog SP. Zao mi je jedino njega ako nece odigrati ni minute na SP. A ni nama ne treba igrac koji nije na 100% sto ove utakmice zahtjevaju.
Ma igrat ce on, ako nista treci mec. Da oporavak ne tece dobro, ne bi ni bio u trenaznom procesu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
StevieG8
Postovi: 13296
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la StevieG8 » 16 jun 2026, 21:43

darker10 je napisao/la:
16 jun 2026, 21:33
Spahic98 je napisao/la:
16 jun 2026, 21:18
darker10 je napisao/la:
16 jun 2026, 19:51
Znaci da rezimiramo.Tabak evidentno nece bit match ready za Katar,ali ga ipak prizivate :mrgreen:
Ko sto i dzeko ako bude igrao nece biti ni na 50% svojih mogucnosti
Bolna istina
Ma Dzeki kalkulise s minutama zbog godina i sl.Tabak je ipak povrijedjen.Moze on mozda 15-20min al pitanje je kako bi to izgledalo.
Mi smo poveli 5 napadaca od toga 2 povrijeđena :facepalm:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 86
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Zgemboo89 » 16 jun 2026, 21:47

StevieG8 je napisao/la:
16 jun 2026, 21:43
darker10 je napisao/la:
16 jun 2026, 21:33
Spahic98 je napisao/la:
16 jun 2026, 21:18

Ko sto i dzeko ako bude igrao nece biti ni na 50% svojih mogucnosti
Bolna istina
Ma Dzeki kalkulise s minutama zbog godina i sl.Tabak je ipak povrijedjen.Moze on mozda 15-20min al pitanje je kako bi to izgledalo.
Mi smo poveli 5 napadaca od toga 2 povrijeđena :facepalm:
Sta ce ti dzaba Tabakovic ako ce igrat pod rucnom bolje probat sa Mahmicem ofanzivno i kuburit sa Demirovicem Lukicem i Bazdarom turnir je zahtjevan moraju se rotirat izgleda da je velika vlaznost u zraku evo i Francuska ne moze da makne

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la darker10 » 16 jun 2026, 22:16

25 stepeni ,30% vlaga .Neko bi rekao idealni uslovi za fudbal na mecu Francuske :D Msm da ce to vrijeme vise postat faktor tamo u julu,od cervrtfinala.

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Shevko » 16 jun 2026, 22:17

darker10 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:16
25 stepeni ,30% vlaga .Neko bi rekao idealni uslovi za fudbal na mecu Francuske :D
Da uslovi su dobri, ali u četvrtak u LA skoro 70%, neko će da iskihne.

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la darker10 » 16 jun 2026, 22:22

Shevko je napisao/la:
16 jun 2026, 22:17
darker10 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:16
25 stepeni ,30% vlaga .Neko bi rekao idealni uslovi za fudbal na mecu Francuske :D
Da uslovi su dobri, ali u četvrtak u LA skoro 70%, neko će da iskihne.
Ma bit ce to negdje na sezdesetak u vrijeme igranja utakmice uz 23 stepena.Valjda ne bude vecih problema.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6114
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Ghuraba » 18 jun 2026, 00:01

Evo mu burazera na reprezenta.cija.ba medju ovima sto ih intervjuisu na ulicama. Kad je prognozirao rezultat, kaze da ce drugi go za nas dati Dzeko ili Haris. Mozda zna nesto vise od nas i mozda to znaci da je Tabak ipak spreman uci ako zatreba. :D

Coolpanda24
Postovi: 3178
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Coolpanda24 » 18 jun 2026, 00:15

Ghuraba je napisao/la:
18 jun 2026, 00:01
Evo mu burazera na reprezenta.cija.ba medju ovima sto ih intervjuisu na ulicama. Kad je prognozirao rezultat, kaze da ce drugi go za nas dati Dzeko ili Haris. Mozda zna nesto vise od nas i mozda to znaci da je Tabak ipak spreman uci ako zatreba. :D
https://www.facebook.com/share/r/1Fu4Aq ... tid=wwXIfr
Evo ovdje kaže da će brat ući par minuta, a možda i više ;) :D

Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 00:17

Da to nije onaj njegov insajder sa foruma :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6114
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Ghuraba » 18 jun 2026, 00:22

Coolpanda24 je napisao/la:
18 jun 2026, 00:15
Ghuraba je napisao/la:
18 jun 2026, 00:01
Evo mu burazera na reprezenta.cija.ba medju ovima sto ih intervjuisu na ulicama. Kad je prognozirao rezultat, kaze da ce drugi go za nas dati Dzeko ili Haris. Mozda zna nesto vise od nas i mozda to znaci da je Tabak ipak spreman uci ako zatreba. :D
https://www.facebook.com/share/r/1Fu4Aq ... tid=wwXIfr
Evo ovdje kaže da će brat ući par minuta, a možda i više ;) :D
Haha, bas se vidi da je momak legenda, samo nema kilerski izgled ko Hare. :mrgreen:

Avatar
kouadio
Postovi: 91
Pridružen/a: 03 apr 2026, 13:54
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la kouadio » 18 jun 2026, 00:38

kako je treniro? vidim da je u kopackama i da radi s loptom

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, EnesSS, Futbol, rossonero85, signalidunapark, soccerfan i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []