Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
soccerfan
- Postovi: 9871
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 16 jun 2026, 02:32
Trenira sa ekipom
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
hz1987
- Postovi: 2291
- Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la hz1987 » 16 jun 2026, 08:25
Bilo bi lijepo vidjeti da udje u 80toj i do 90te zabije za pobjedu i kulturno neproslavi gol protiv zemlje u kojoj je rodjen

-
Ghuraba
- Postovi: 6115
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 16 jun 2026, 08:26
Nije jos poceo trenirati s loptom, tako da ne treba sanjariti o njemu u cetvrtak. Samo moliti Boga da bude spreman do trece utakmice jer nam je tad najpotrebniji.
-
Goalgetter
- Postovi: 24452
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 16 jun 2026, 09:05
Ghuraba je napisao/la: ↑16 jun 2026, 08:26
Nije jos poceo trenirati s loptom, tako da ne treba sanjariti o njemu u cetvrtak. Samo moliti Boga da bude spreman do trece utakmice jer nam je tad najpotrebniji.
To je i cilj aBd.
Protiv Katara nam je najpotrebniji, u situaciji smo da nas 3 boda vode 100% u sljedeci krug, tako da ga sigurno treba sacuvati za tu partiju.
-
Bosnjo22
- Postovi: 63
- Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnjo22 » 16 jun 2026, 11:07
soccerfan je napisao/la: ↑16 jun 2026, 02:32
Trenira sa ekipom
Ajjjj Allaha mi kako je ovo fino vidjeti



-
darker10
- Postovi: 5810
- Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la darker10 » 16 jun 2026, 19:51
Znaci da rezimiramo.Tabak evidentno nece bit match ready za Katar,ali ga ipak prizivate

-
Spahic98
- Postovi: 1199
- Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04
Post
Postao/la Spahic98 » 16 jun 2026, 21:18
darker10 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:51
Znaci da rezimiramo.Tabak evidentno nece bit match ready za Katar,ali ga ipak prizivate
Ko sto i dzeko ako bude igrao nece biti ni na 50% svojih mogucnosti
Bolna istina
BUCA POTOK
FUDBALSKI KLUB SARAJEVO
-
darker10
- Postovi: 5810
- Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la darker10 » 16 jun 2026, 21:33
Spahic98 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:18
darker10 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:51
Znaci da rezimiramo.Tabak evidentno nece bit match ready za Katar,ali ga ipak prizivate
Ko sto i dzeko ako bude igrao nece biti ni na 50% svojih mogucnosti
Bolna istina
Ma Dzeki kalkulise s minutama zbog godina i sl.Tabak je ipak povrijedjen.Moze on mozda 15-20min al pitanje je kako bi to izgledalo.
-
mercurial
- Postovi: 1635
- Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la mercurial » 16 jun 2026, 21:36
Ne treba forsirati ako ne ide. Ipak zivot tece i nakon ovog SP. Zao mi je jedino njega ako nece odigrati ni minute na SP. A ni nama ne treba igrac koji nije na 100% sto ove utakmice zahtjevaju.
-
DamirT
- Postovi: 30902
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 16 jun 2026, 21:38
mercurial je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:36
Ne treba forsirati ako ne ide. Ipak zivot tece i nakon ovog SP. Zao mi je jedino njega ako nece odigrati ni minute na SP. A ni nama ne treba igrac koji nije na 100% sto ove utakmice zahtjevaju.
Ma igrat ce on, ako nista treci mec. Da oporavak ne tece dobro, ne bi ni bio u trenaznom procesu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
StevieG8
- Postovi: 13296
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 16 jun 2026, 21:43
darker10 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:33
Spahic98 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:18
darker10 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:51
Znaci da rezimiramo.Tabak evidentno nece bit match ready za Katar,ali ga ipak prizivate
Ko sto i dzeko ako bude igrao nece biti ni na 50% svojih mogucnosti
Bolna istina
Ma Dzeki kalkulise s minutama zbog godina i sl.Tabak je ipak povrijedjen.Moze on mozda 15-20min al pitanje je kako bi to izgledalo.
Mi smo poveli 5 napadaca od toga 2 povrijeđena

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
Zgemboo89
- Postovi: 86
- Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zgemboo89 » 16 jun 2026, 21:47
StevieG8 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:43
darker10 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:33
Spahic98 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:18
Ko sto i dzeko ako bude igrao nece biti ni na 50% svojih mogucnosti
Bolna istina
Ma Dzeki kalkulise s minutama zbog godina i sl.Tabak je ipak povrijedjen.Moze on mozda 15-20min al pitanje je kako bi to izgledalo.
Mi smo poveli 5 napadaca od toga 2 povrijeđena
Sta ce ti dzaba Tabakovic ako ce igrat pod rucnom bolje probat sa Mahmicem ofanzivno i kuburit sa Demirovicem Lukicem i Bazdarom turnir je zahtjevan moraju se rotirat izgleda da je velika vlaznost u zraku evo i Francuska ne moze da makne
-
darker10
- Postovi: 5810
- Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la darker10 » 16 jun 2026, 22:16
25 stepeni ,30% vlaga .Neko bi rekao idealni uslovi za fudbal na mecu Francuske

Msm da ce to vrijeme vise postat faktor tamo u julu,od cervrtfinala.
-
Shevko
- Postovi: 541
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 16 jun 2026, 22:17
darker10 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 22:16
25 stepeni ,30% vlaga .Neko bi rekao idealni uslovi za fudbal na mecu Francuske
Da uslovi su dobri, ali u četvrtak u LA skoro 70%, neko će da iskihne.
-
darker10
- Postovi: 5810
- Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la darker10 » 16 jun 2026, 22:22
Shevko je napisao/la: ↑16 jun 2026, 22:17
darker10 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 22:16
25 stepeni ,30% vlaga .Neko bi rekao idealni uslovi za fudbal na mecu Francuske
Da uslovi su dobri, ali u četvrtak u LA skoro 70%, neko će da iskihne.
Ma bit ce to negdje na sezdesetak u vrijeme igranja utakmice uz 23 stepena.Valjda ne bude vecih problema.
-
Ghuraba
- Postovi: 6115
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 18 jun 2026, 00:01
Evo mu burazera na reprezenta.cija.ba medju ovima sto ih intervjuisu na ulicama. Kad je prognozirao rezultat, kaze da ce drugi go za nas dati Dzeko ili Haris. Mozda zna nesto vise od nas i mozda to znaci da je Tabak ipak spreman uci ako zatreba.

-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 18 jun 2026, 00:15
Ghuraba je napisao/la: ↑18 jun 2026, 00:01
Evo mu burazera na reprezenta.cija.ba medju ovima sto ih intervjuisu na ulicama. Kad je prognozirao rezultat, kaze da ce drugi go za nas dati Dzeko ili Haris. Mozda zna nesto vise od nas i mozda to znaci da je Tabak ipak spreman uci ako zatreba.
https://www.facebook.com/share/r/1Fu4Aq ... tid=wwXIfr
Evo ovdje kaže da će brat ući par minuta, a možda i više

-
DamirT
- Postovi: 30902
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 00:17
Da to nije onaj njegov insajder sa foruma

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Ghuraba
- Postovi: 6115
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 18 jun 2026, 00:22
Coolpanda24 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 00:15
Ghuraba je napisao/la: ↑18 jun 2026, 00:01
Evo mu burazera na reprezenta.cija.ba medju ovima sto ih intervjuisu na ulicama. Kad je prognozirao rezultat, kaze da ce drugi go za nas dati Dzeko ili Haris. Mozda zna nesto vise od nas i mozda to znaci da je Tabak ipak spreman uci ako zatreba.
https://www.facebook.com/share/r/1Fu4Aq ... tid=wwXIfr
Evo ovdje kaže da će brat ući par minuta, a možda i više
Haha, bas se vidi da je momak legenda, samo nema kilerski izgled ko Hare.

-
kouadio
- Postovi: 91
- Pridružen/a: 03 apr 2026, 13:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la kouadio » 18 jun 2026, 00:38
kako je treniro? vidim da je u kopackama i da radi s loptom
DEBUG SSO: [] | STATUS: []