18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 98
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zgemboo89 » 18 jun 2026, 14:00

SanaBosna je napisao/la:
18 jun 2026, 13:58
1993Sajo1993 je napisao/la:
18 jun 2026, 13:44
vidim da neki prizeljkuju tu "kreativniju" formaciju sa Mahmicem (i ja bi volio da vidim tu verziju jer Mahmic ocigledno da ima ogroman potencijal da postane taj playmaker koji nam fali)
ali iskreno mislim da barbarez ide na siguricu i da nije vrijeme za "eksperimente" tako da nam je veceras opet
Ali najvjerovatnije ovako izlazimo

Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Bajraktarevic Tahirovic Sunjic Memic
Demirovic Dzeko
Pa valjda je vidio protiv Kanade da nismo mohli iznijet lootz i da mora nesto mijenjat zar treba dvaput da padamo na istim ispitima

Avatar
phillies
Postovi: 2372
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la phillies » 18 jun 2026, 14:02

Zgemboo89 je napisao/la:
18 jun 2026, 13:58
Goalgetter je napisao/la:
18 jun 2026, 13:43
StevieG8 je napisao/la:
18 jun 2026, 13:01


Da nije Baho
:rol: :rol:

60 do 70.000 navodno. :mrgreen:
Tako su rekli u Torontu 20.000 korteo bio ogroman ali niko do vrata stadiona nije dosao
Ispratili do stadiona jednoj sto je imao kartu. :D :D :D

Avatar
Sveti
Postovi: 10108
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sveti » 18 jun 2026, 14:03

Madal je napisao/la:
17 jun 2026, 23:51
Sveti je napisao/la:
17 jun 2026, 23:50
Madal je napisao/la:
17 jun 2026, 23:48
Jesu Hrvati glupi, od kako su primili treci go samo se brane umjesto da napadaju.
:urnebes:
Da su veznjaka ubacili samo nekog da malo proigraju. Po mogucnosti rdmf
Stvarno ne kontam sto stanisica nisu ubacili umjesto modrica
naprijed rejal

Avatar
Finn
Postovi: 10060
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Finn » 18 jun 2026, 14:04

Mahmić i Alajbegović su sigurno starteri protiv katara kad će se morati i napasti za promjenu. Večeras očekujem isti sastav kao i protiv kanade.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4399
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RollingPaper » 18 jun 2026, 14:09

Kaze mi covjek sto radi kao fudbalski skaut u Slovackoj, da Memic mora igrati jer pokriva sporog Kolasinca na lijevom beku. Zato se zatvara mjesto Alajbegovicu.

A ovde ljudi i dalje pljuju Barbareza, ko da on mrzi Kerima.

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4655
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Juventinisimo » 18 jun 2026, 14:20

2:1 Demirovic, Bajraktarevic

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Poljem se siri miris LJILJANA!!!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5847
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CAGarfia » 18 jun 2026, 14:21

Idealan scenario je da ga Demirović uvalja za pobjedu. Pa makar tap in na gol liniji.

Confiance
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Confiance » 18 jun 2026, 14:22

CAGarfia je napisao/la:
18 jun 2026, 14:21
Idealan scenario je da ga Demirović uvalja za pobjedu. Pa makar tap in na gol liniji.
Idealno vrijeme da proradi. Imam osjecaj da ce se sigurno naci u sansi (sansama) za gol, a vidjecemo na sta ce izaci na kraju :D

Brix
Postovi: 33
Pridružen/a: 05 nov 2025, 22:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Brix » 18 jun 2026, 14:27

Ono sto bih volio vidjeti u buducnosti jeste da, u utakmicama u kojima dodjemo do vodstva, iz 4-4-2 predjemo u formaciju sa 3 vezna, gdje bi popunili prostor sredine terena dodatnim igračem i primirili utakmicu većim posjedom nego sto je to sada slučaj. U takvim kombinacijama je igrač Mahmićevog profila idealan, bili bi dosta opasniji i iz kontre sa njim na terenu.

zeljovac21
Postovi: 2525
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zeljovac21 » 18 jun 2026, 14:31

Brix je napisao/la:
18 jun 2026, 14:27
Ono sto bih volio vidjeti u buducnosti jeste da, u utakmicama u kojima dodjemo do vodstva, iz 4-4-2 predjemo u formaciju sa 3 vezna, gdje bi popunili prostor sredine terena dodatnim igračem i primirili utakmicu većim posjedom nego sto je to sada slučaj. U takvim kombinacijama je igrač Mahmićevog profila idealan, bili bi dosta opasniji i iz kontre sa njim na terenu.
To je uradio protiv Canade

Avatar
unavita
Postovi: 699
Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la unavita » 18 jun 2026, 14:32

Još 6 sati 🥳 Nekako mi realno gledajuci vuce na X 1-1, a subjektivno tucemo ih sa dva gola razlike :bih: :bih:
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"

boki86
Postovi: 5129
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la boki86 » 18 jun 2026, 14:32

RollingPaper je napisao/la:
18 jun 2026, 14:09
Kaze mi covjek sto radi kao fudbalski skaut u Slovackoj, da Memic mora igrati jer pokriva sporog Kolasinca na lijevom beku. Zato se zatvara mjesto Alajbegovicu.

A ovde ljudi i dalje pljuju Barbareza, ko da on mrzi Kerima.
Ne mora ti niko to govoriti pored svojih ociju. Memic je najpodcjenjeniji igrac ove generacije, odlican u oba smjera.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11428
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la invincible1921 » 18 jun 2026, 14:38

Demirovic 1:0, onda 1:1 i Kera ulazi zabija u raslje za 2:1 :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
=\_1921_/=

EdinjoBos
Postovi: 1906
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la EdinjoBos » 18 jun 2026, 14:41

Demir veceras aBd 2 gola :)

Avatar
hurem
Postovi: 10144
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la hurem » 18 jun 2026, 14:42

Confiance je napisao/la:
18 jun 2026, 14:22
CAGarfia je napisao/la:
18 jun 2026, 14:21
Idealan scenario je da ga Demirović uvalja za pobjedu. Pa makar tap in na gol liniji.
Idealno vrijeme da proradi. Imam osjecaj da ce se sigurno naci u sansi (sansama) za gol, a vidjecemo na sta ce izaci na kraju :D
Pisao sam neki dan da bi za njega bilo idealno da zabije lagan gol i iznenada kao i Lukic, da nema prostora za razmišljanje šta uraditi s loptom. To bi mu vratilo samopouzdanje.

Brix
Postovi: 33
Pridružen/a: 05 nov 2025, 22:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Brix » 18 jun 2026, 14:45

zeljovac21 je napisao/la:
18 jun 2026, 14:31
Brix je napisao/la:
18 jun 2026, 14:27
Ono sto bih volio vidjeti u buducnosti jeste da, u utakmicama u kojima dodjemo do vodstva, iz 4-4-2 predjemo u formaciju sa 3 vezna, gdje bi popunili prostor sredine terena dodatnim igračem i primirili utakmicu većim posjedom nego sto je to sada slučaj. U takvim kombinacijama je igrač Mahmićevog profila idealan, bili bi dosta opasniji i iz kontre sa njim na terenu.
To je uradio protiv Canade
Dijelom jeste, ali Baždar ipak nije tip igrača koji zna povući loptu i pasovima razigravati krila i centarfora, ipak je on napadač. Ništa protiv Sameda našeg, naprotiv, odigrao je sasvim solidno. Mahmić je taj profil igrača koji djeluje u međuprostoru, preuzimao bi loptu od naših zadnjih veznih i odbrane i dalje je gurao u prostor krilima i Demiru. Bilo kako bilo ja vjerujem Barbi i stručnom štabu, neka uđe i Zlomislić u sredinu ako oni misle da će napraviti prevagu.

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 495
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 18 jun 2026, 15:01

Ja koliko vidim, duplamo defanzivu desne strane da zatvorimo Ndoye-Rodriguez uparivanje, što znači Esmir OUT, Amar desno, Kerim IN.
To također znači da ćemo Seu spominjati ili po dobrom ili lošem cijelu noć, jer ne gine mu da ide sam na Vargasa 90 puta u 90 minuta (pod pretpostavkom da tenkove gusjenice mogu jednom odraditi 90min u komadu).
Pošteno, pa kako bude.

crvenidjavol98
Postovi: 7
Pridružen/a: 29 maj 2026, 13:18
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la crvenidjavol98 » 18 jun 2026, 15:05

Evo hvata ih trema - selektor svicarske se muci sa klimom, djeluje kao da ima neku gripu. https://www.blick.ch/sport/fussball/nat ... 39024.html

A uz to ih muci i Xhaka, kazu da je previse "toxic".

Svasta nesto se desava kod svice ovih dana, dok su nasi nekako mirni :kafa: Imam dobar osjecaj. Bice sigurno naporna utakmica. U Los Angeles-u ih ocekuju 22 do 23° celsius, dakle super uslovi. Hajmo momci!! :bih: :bih: :bih:

Avatar
viKK
Postovi: 3638
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la viKK » 18 jun 2026, 15:06

zastitaIdentiteta je napisao/la:
18 jun 2026, 15:01
Ja koliko vidim, duplamo defanzivu desne strane da zatvorimo Ndoye-Rodriguez uparivanje, što znači Esmir OUT, Amar desno, Kerim IN.
To također znači da ćemo Seu spominjati ili po dobrom ili lošem cijelu noć, jer ne gine mu da ide sam na Vargasa 90 puta u 90 minuta (pod pretpostavkom da tenkove gusjenice mogu jednom odraditi 90min u komadu).
Ili će naprosto ostati isto kao protiv Kanade i Memić lijevo Esmir desno a Kerim na klupu. Ne znam odakle svi izvlače tu ideju da će Kerim počet ovu utakmicu.

SHZ82
Postovi: 967
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SHZ82 » 18 jun 2026, 15:08

zastitaIdentiteta je napisao/la:
18 jun 2026, 15:01
Ja koliko vidim, duplamo defanzivu desne strane da zatvorimo Ndoye-Rodriguez uparivanje, što znači Esmir OUT, Amar desno, Kerim IN.
To također znači da ćemo Seu spominjati ili po dobrom ili lošem cijelu noć, jer ne gine mu da ide sam na Vargasa 90 puta u 90 minuta (pod pretpostavkom da tenkove gusjenice mogu jednom odraditi 90min u komadu).
ako Seo ostane sa Kerimom lijevo ima da izgine cojk do 40min, a Burnic mu alternativa.
Tako da ipak mislim da se Barba nece kockati sa Memicem desno, mada Dedic i Memic bi mogli praviti dar mar desno.
Al hajd kako god, nadam se da cemo iskoristiti nase 2 100% sanse koke ce sigurno doci, a da cemo ipak usojeti zatvoriti njihove bokove.
Elem sta god i kako god bit ce veremena u Ligi nacija da rijesimo lijevu stranu, a do tad na SP nema komplikovanja Memic mora igrati lijevo ako sebi mislimo dobro

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []