Pa valjda je vidio protiv Kanade da nismo mohli iznijet lootz i da mora nesto mijenjat zar treba dvaput da padamo na istim ispitimaSanaBosna je napisao/la: ↑18 jun 2026, 13:58Ali najvjerovatnije ovako izlazimo1993Sajo1993 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 13:44vidim da neki prizeljkuju tu "kreativniju" formaciju sa Mahmicem (i ja bi volio da vidim tu verziju jer Mahmic ocigledno da ima ogroman potencijal da postane taj playmaker koji nam fali)
ali iskreno mislim da barbarez ide na siguricu i da nije vrijeme za "eksperimente" tako da nam je veceras opet
Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Bajraktarevic Tahirovic Sunjic Memic
Demirovic Dzeko
18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ispratili do stadiona jednoj sto je imao kartu.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Stvarno ne kontam sto stanisica nisu ubacili umjesto modrica
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
- RollingPaper
- Postovi: 4399
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
A ovde ljudi i dalje pljuju Barbareza, ko da on mrzi Kerima.
- Juventinisimo
- Postovi: 4655
- Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
-
zeljovac21
- Postovi: 2525
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
To je uradio protiv CanadeBrix je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:27Ono sto bih volio vidjeti u buducnosti jeste da, u utakmicama u kojima dodjemo do vodstva, iz 4-4-2 predjemo u formaciju sa 3 vezna, gdje bi popunili prostor sredine terena dodatnim igračem i primirili utakmicu većim posjedom nego sto je to sada slučaj. U takvim kombinacijama je igrač Mahmićevog profila idealan, bili bi dosta opasniji i iz kontre sa njim na terenu.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne mora ti niko to govoriti pored svojih ociju. Memic je najpodcjenjeniji igrac ove generacije, odlican u oba smjera.RollingPaper je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:09Kaze mi covjek sto radi kao fudbalski skaut u Slovackoj, da Memic mora igrati jer pokriva sporog Kolasinca na lijevom beku. Zato se zatvara mjesto Alajbegovicu.
A ovde ljudi i dalje pljuju Barbareza, ko da on mrzi Kerima.
- invincible1921
- Postovi: 11428
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pisao sam neki dan da bi za njega bilo idealno da zabije lagan gol i iznenada kao i Lukic, da nema prostora za razmišljanje šta uraditi s loptom. To bi mu vratilo samopouzdanje.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dijelom jeste, ali Baždar ipak nije tip igrača koji zna povući loptu i pasovima razigravati krila i centarfora, ipak je on napadač. Ništa protiv Sameda našeg, naprotiv, odigrao je sasvim solidno. Mahmić je taj profil igrača koji djeluje u međuprostoru, preuzimao bi loptu od naših zadnjih veznih i odbrane i dalje je gurao u prostor krilima i Demiru. Bilo kako bilo ja vjerujem Barbi i stručnom štabu, neka uđe i Zlomislić u sredinu ako oni misle da će napraviti prevagu.zeljovac21 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:31To je uradio protiv CanadeBrix je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:27Ono sto bih volio vidjeti u buducnosti jeste da, u utakmicama u kojima dodjemo do vodstva, iz 4-4-2 predjemo u formaciju sa 3 vezna, gdje bi popunili prostor sredine terena dodatnim igračem i primirili utakmicu većim posjedom nego sto je to sada slučaj. U takvim kombinacijama je igrač Mahmićevog profila idealan, bili bi dosta opasniji i iz kontre sa njim na terenu.
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 495
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
To također znači da ćemo Seu spominjati ili po dobrom ili lošem cijelu noć, jer ne gine mu da ide sam na Vargasa 90 puta u 90 minuta (pod pretpostavkom da tenkove gusjenice mogu jednom odraditi 90min u komadu).
-
crvenidjavol98
- Postovi: 7
- Pridružen/a: 29 maj 2026, 13:18
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
A uz to ih muci i Xhaka, kazu da je previse "toxic".
Svasta nesto se desava kod svice ovih dana, dok su nasi nekako mirni
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ili će naprosto ostati isto kao protiv Kanade i Memić lijevo Esmir desno a Kerim na klupu. Ne znam odakle svi izvlače tu ideju da će Kerim počet ovu utakmicu.zastitaIdentiteta je napisao/la: ↑18 jun 2026, 15:01Ja koliko vidim, duplamo defanzivu desne strane da zatvorimo Ndoye-Rodriguez uparivanje, što znači Esmir OUT, Amar desno, Kerim IN.
To također znači da ćemo Seu spominjati ili po dobrom ili lošem cijelu noć, jer ne gine mu da ide sam na Vargasa 90 puta u 90 minuta (pod pretpostavkom da tenkove gusjenice mogu jednom odraditi 90min u komadu).
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
ako Seo ostane sa Kerimom lijevo ima da izgine cojk do 40min, a Burnic mu alternativa.zastitaIdentiteta je napisao/la: ↑18 jun 2026, 15:01Ja koliko vidim, duplamo defanzivu desne strane da zatvorimo Ndoye-Rodriguez uparivanje, što znači Esmir OUT, Amar desno, Kerim IN.
To također znači da ćemo Seu spominjati ili po dobrom ili lošem cijelu noć, jer ne gine mu da ide sam na Vargasa 90 puta u 90 minuta (pod pretpostavkom da tenkove gusjenice mogu jednom odraditi 90min u komadu).
Tako da ipak mislim da se Barba nece kockati sa Memicem desno, mada Dedic i Memic bi mogli praviti dar mar desno.
Al hajd kako god, nadam se da cemo iskoristiti nase 2 100% sanse koke ce sigurno doci, a da cemo ipak usojeti zatvoriti njihove bokove.
Elem sta god i kako god bit ce veremena u Ligi nacija da rijesimo lijevu stranu, a do tad na SP nema komplikovanja Memic mora igrati lijevo ako sebi mislimo dobro
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, Drape, farenhajt, feniksptica, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, JayCatwright, karajlo, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 379 gostiju.


