18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 704
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Ferroviere1987 » 18 jun 2026, 21:58

Iako je sterilan u napadu Dema mora igrat lik igra od zadnjeg veznog do spica sve pokriva.

Edincapitano
Postovi: 1666
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 21:58

Valter je napisao/la:
18 jun 2026, 21:53
Mora ući Bajramović da pomogne Dediću. Smije li se reči da je Kerim najtanji.
Što je najtužnije protiv ove Švice se može igrati.
Jarane, gdje ce Bajramovic u ovom godinama, vidis da je izvalio stomak :rol:

napapijri1987
Postovi: 1124
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 21:58

Elddar je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56
napapijri1987 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56
PeppermintSA je napisao/la:
18 jun 2026, 21:51
Jel realno da neko piše da je ovo super?
Nabroji prilike Svicaraca.
Isto sam htio da napišem :urnebes: šta je to švica napravila osim što imaju posjed?
Cekam njega da mi nabroji.
Nula. Nothing. Nista. Niente. Nada.

GIBRA
Postovi: 4087
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GIBRA » 18 jun 2026, 21:58

Ubaciti veznjak umjesto jednog napadača i ovdje se može zabit gol
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Lavcina
Postovi: 1759
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Lavcina » 18 jun 2026, 21:58

adrenaline323 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56
Daj Esmira da rasturi onog Rodrigueza spor je ko puz
Inace su Svicarci starija repka tako, da u drugom poluvremenu ocekujem njihov pad jos veci nego pred kraj prvog poluvremena. Do nas je hocemo li znati iskoristiti.

ArsBih
Postovi: 57
Pridružen/a: 25 avg 2024, 11:28
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ArsBih » 18 jun 2026, 21:58

Becir kuci gleda i od tuge navija za BiH

SanaBosna
Postovi: 1388
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 21:58

NoDi80 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56
Svicarska je proslo euro igrala cetvrfinale, a na proslom svjetskom su prosli grupu. Ovo je odlicno od nas, jer nemaju rijesenje za nasu dobru odbranu.. Opusteno!!!
Nodi sve je to ok, ali prvi 35 minuta uzas, nikako da pas stvorima, toliko su prostora Svicarci imali da su setali oko nas, ovih zadnji 10 minuta mnogo bolji je izgledalo.

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1247
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la BiHSportman » 18 jun 2026, 21:58

Kolašinac je zeznuo par puta, Alajbegović nas gurnuo previše puta u opasnu zonu, a i sebičan je. Svi su se umislili da su neke zvijezde.

Avatar
Surreal
Postovi: 11837
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Surreal » 18 jun 2026, 21:58

manzambi ce nam napraviti ogromne probleme
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Valter
Postovi: 1204
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Valter » 18 jun 2026, 21:58

h1a2s3o4 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:54
Valter je napisao/la:
18 jun 2026, 21:53
Mora ući Bajramović da pomogne Dediću. Smije li se reči da je Kerim najtanji.
Što je najtužnije protiv ove Švice se može igrati.
Bajramovic je bolji vezni od Benje.
Bajraktarević :salut:

Avatar
coelho41
Postovi: 15770
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la coelho41 » 18 jun 2026, 21:59

Ne bih ja prekidao niz neriješenih zbog jedne pobjede.

BarbareZeljin
Postovi: 1328
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la BarbareZeljin » 18 jun 2026, 21:59

Meni isto nije bila jasna formacija. Sad igramo sa 5 nazad. Kolasinac 3 stoper a Amar lijevi bek. Medjutim ogroman problem su Demirovic i Tahirovic. Zbog njih najvise se ne mozemo sa loptom sastavit. Mora Dzeko doci na 40 metara od naseg gola da iznese loptu.

Avatar
Fudo
Postovi: 5340
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Fudo » 18 jun 2026, 21:59

Surreal je napisao/la:
18 jun 2026, 21:57
ide jovinjo sad
Ma slivotres i Bendzamin da odigraju bilo kako oni su sigurni. Sta vidi u ovm Bendzaminu koji grije klupu u Danskoj ligi ???
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1602
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la signalidunapark » 18 jun 2026, 21:59

NEZALAGANJE je napisao/la:
18 jun 2026, 21:57
Zivota mi, izgledamo ko Italija onomad. :D
Nečastivi potomak Rehagelove Grčke i Italije. :ljepota:

Avatar
StevieG8
Postovi: 13336
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la StevieG8 » 18 jun 2026, 21:59

BiHSportman je napisao/la:
18 jun 2026, 21:58
Kolašinac je zeznuo par puta, Alajbegović nas gurnuo previše puta u opasnu zonu, a i sebičan je. Svi su se umislili da su neke zvijezde.
Kolasinac im je glavni okidac za presing, kad god primi loptu zalete se ko ludi
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

GG3
Postovi: 4185
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GG3 » 18 jun 2026, 21:59

JohnCleese je napisao/la:
18 jun 2026, 21:57
Poker majstor hladno promjeni formaciju okreni momentum na nasu stranu :bow:
:bow:

Kako smo se odmah oslobodili pritiskau
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
Clutch
Postovi: 7196
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2026, 21:59

jelle je napisao/la:
18 jun 2026, 21:35
Demirovic opet evo 35 min nije pipno loptu ...lik bukvalno nista ne radi
Trci ko sivonja
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
phillies
Postovi: 2383
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la phillies » 18 jun 2026, 21:59

Odlicno je ovo, posto igramo sa igracem manje. Bendzi, budi drug izadji sam, ne mora niko uci eto samo da znamo da nemamo igraca vec ovako.
Svicarci su kvalitetnija ekipa od Kanade, samo sto nisu imali tog intenziteta kod napada kao kanadjani. Nisu bez razloga na 18-om mjestu na rang listi.
Nadam se da ce u drugom poluvremenu malo vise rizikovati sto bi nasima otvorilo vise prostora za tranziciju i eventualne kontra napade. Vjerujem da bi sahadzijama ovdje i remi bio skoro kao poraz, jer ne mogu sebi dopustiti da u zadnjem kolu protiv Kanade moraju ici na pobjedu ako zele biti prvi.


PS. Gabela ce do kraja utakmice nekome nabiti ono zvono na glavu.

J1897
Postovi: 4734
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la J1897 » 18 jun 2026, 21:59

Steta da znamo bolje i da smo malo vise sebicni sad bi mozda i bilo 0-1

Previse se daje respekt

Nije lose Ali moze bolje
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5275
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la VensanKasel » 18 jun 2026, 21:59

napapijri1987 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:58
Elddar je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56
napapijri1987 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:56


Nabroji prilike Svicaraca.
Isto sam htio da napišem :urnebes: šta je to švica napravila osim što imaju posjed?
Cekam njega da mi nabroji.
Nula. Nothing. Nista. Niente. Nada.
Sad će, samo da vidi šta tviter piše :rol:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], dena24, eaglebvb09, ebi46, Hydr4a, kouadio, MiranGlasnic, Pensioner26, sidras i 28 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []