18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Ferroviere1987
- Postovi: 704
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Iako je sterilan u napadu Dema mora igrat lik igra od zadnjeg veznog do spica sve pokriva.
-
Edincapitano
- Postovi: 1667
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
-
napapijri1987
- Postovi: 1124
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Cekam njega da mi nabroji.Elddar je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:56Isto sam htio da napišemšta je to švica napravila osim što imaju posjed?
Nula. Nothing. Nista. Niente. Nada.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ubaciti veznjak umjesto jednog napadača i ovdje se može zabit gol
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Inace su Svicarci starija repka tako, da u drugom poluvremenu ocekujem njihov pad jos veci nego pred kraj prvog poluvremena. Do nas je hocemo li znati iskoristiti.adrenaline323 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:56Daj Esmira da rasturi onog Rodrigueza spor je ko puz
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Becir kuci gleda i od tuge navija za BiH
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nodi sve je to ok, ali prvi 35 minuta uzas, nikako da pas stvorima, toliko su prostora Svicarci imali da su setali oko nas, ovih zadnji 10 minuta mnogo bolji je izgledalo.
- BiHSportman
- Postovi: 1247
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kolašinac je zeznuo par puta, Alajbegović nas gurnuo previše puta u opasnu zonu, a i sebičan je. Svi su se umislili da su neke zvijezde.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
manzambi ce nam napraviti ogromne probleme
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne bih ja prekidao niz neriješenih zbog jedne pobjede.
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Meni isto nije bila jasna formacija. Sad igramo sa 5 nazad. Kolasinac 3 stoper a Amar lijevi bek. Medjutim ogroman problem su Demirovic i Tahirovic. Zbog njih najvise se ne mozemo sa loptom sastavit. Mora Dzeko doci na 40 metara od naseg gola da iznese loptu.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma slivotres i Bendzamin da odigraju bilo kako oni su sigurni. Sta vidi u ovm Bendzaminu koji grije klupu u Danskoj ligi ???
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nečastivi potomak Rehagelove Grčke i Italije.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kolasinac im je glavni okidac za presing, kad god primi loptu zalete se ko ludiBiHSportman je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:58Kolašinac je zeznuo par puta, Alajbegović nas gurnuo previše puta u opasnu zonu, a i sebičan je. Svi su se umislili da su neke zvijezde.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
JohnCleese je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:57Poker majstor hladno promjeni formaciju okreni momentum na nasu stranu![]()
Kako smo se odmah oslobodili pritiskau
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Trci ko sivonja
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Odlicno je ovo, posto igramo sa igracem manje. Bendzi, budi drug izadji sam, ne mora niko uci eto samo da znamo da nemamo igraca vec ovako.
Svicarci su kvalitetnija ekipa od Kanade, samo sto nisu imali tog intenziteta kod napada kao kanadjani. Nisu bez razloga na 18-om mjestu na rang listi.
Nadam se da ce u drugom poluvremenu malo vise rizikovati sto bi nasima otvorilo vise prostora za tranziciju i eventualne kontra napade. Vjerujem da bi sahadzijama ovdje i remi bio skoro kao poraz, jer ne mogu sebi dopustiti da u zadnjem kolu protiv Kanade moraju ici na pobjedu ako zele biti prvi.
PS. Gabela ce do kraja utakmice nekome nabiti ono zvono na glavu.
Svicarci su kvalitetnija ekipa od Kanade, samo sto nisu imali tog intenziteta kod napada kao kanadjani. Nisu bez razloga na 18-om mjestu na rang listi.
Nadam se da ce u drugom poluvremenu malo vise rizikovati sto bi nasima otvorilo vise prostora za tranziciju i eventualne kontra napade. Vjerujem da bi sahadzijama ovdje i remi bio skoro kao poraz, jer ne mogu sebi dopustiti da u zadnjem kolu protiv Kanade moraju ici na pobjedu ako zele biti prvi.
PS. Gabela ce do kraja utakmice nekome nabiti ono zvono na glavu.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Steta da znamo bolje i da smo malo vise sebicni sad bi mozda i bilo 0-1
Previse se daje respekt
Nije lose Ali moze bolje
Previse se daje respekt
Nije lose Ali moze bolje
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
- VensanKasel
- Postovi: 5275
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sad će, samo da vidi šta tviter pišenapapijri1987 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:58Cekam njega da mi nabroji.
Nula. Nothing. Nista. Niente. Nada.
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Nakata, Principatus i 39 gostiju.





