Esmir Bajraktarević

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

MiranGlasnic
Postovi: 979
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la MiranGlasnic » 16 jun 2026, 20:27

Micron je napisao/la:
16 jun 2026, 20:17
RollingPaper je napisao/la:
16 jun 2026, 16:49
“Esmir Bajraktarević je drugi najbrži igrač Mundijala.

Bajraktarević je u susretu protiv Kanade dostigao maksimalnu brzinu od 34,8 kilometara na sat, što ga trenutno čini drugim najbržim igračem Svjetskog prvenstva.”
"Ma spor je on, bolji je za 10ke, nema on tu brzinu...." Sve vrsni stručnjaci.
Bolt je najbrzi ikad…a bio spor sa loptom tokom one njegove cirkus avanture u fudbalu…

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la Sveti » 16 jun 2026, 21:44

soccerfan je napisao/la:
16 jun 2026, 03:06
Simpaticna reklama
Znaci mali ima sizofreniju
naprijed rejal

Avatar
DamirT
Postovi: 30892
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la DamirT » 16 jun 2026, 21:47

Sveti je napisao/la:
16 jun 2026, 21:44
soccerfan je napisao/la:
16 jun 2026, 03:06
Simpaticna reklama
Znaci mali ima sizofreniju
:rol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je


zeljovac21
Postovi: 2520
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la zeljovac21 » 17 jun 2026, 15:22

Mene da se pita ja bi njega stavio na 10ku imam osjecaj da se rodio za 10ke. Dobar pregled i pas. A nema dug korak za krila al eto valjda se probao u psvu pa nije bilo dobro

Avatar
bh22
Postovi: 62
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la bh22 » 17 jun 2026, 16:02

zeljovac21 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:22
Mene da se pita ja bi njega stavio na 10ku imam osjecaj da se rodio za 10ke. Dobar pregled i pas. A nema dug korak za krila al eto valjda se probao u psvu pa nije bilo dobro
mislim da ima viziju za tu poziciju, al mu nije dovoljno jaka desna noga kao sto je lijeva da bi igrao po sredini, i tu trebas oboje da ti budu dobri. isto tako mislim da mu je najbolja karakteristika taj ubacaj sa krila, jednostavno svaki mu centarsut prijeti opasnost. problem je sad samo sto mu je taj centarsut vrlo predvidljiv.

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la Shevko » 17 jun 2026, 16:09

bh22 je napisao/la:
17 jun 2026, 16:02
zeljovac21 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:22
Mene da se pita ja bi njega stavio na 10ku imam osjecaj da se rodio za 10ke. Dobar pregled i pas. A nema dug korak za krila al eto valjda se probao u psvu pa nije bilo dobro
mislim da ima viziju za tu poziciju, al mu nije dovoljno jaka desna noga kao sto je lijeva da bi igrao po sredini, i tu trebas oboje da ti budu dobri. isto tako mislim da mu je najbolja karakteristika taj ubacaj sa krila, jednostavno svaki mu centarsut prijeti opasnost. problem je sad samo sto mu je taj centarsut vrlo predvidljiv.
mozda se moce provuci i s tim ali nema radius kretanja za te pozicije. Mozda grijesim ali nisam ga vidjao ni da zna primiti loptu u okretu. Vidjeli smo Mahmica na Kosevu kako se krece, igra iz prve, prima loptu iz okreta. Mekoca pasa, ni to..

Koristan je na krilnoj poziciji ali treba mu dobra podrska beka.

Ista stvar i sa Alajbegovicem, on i Bajraktarevic su krilni igraci i trebaju nastaviti da budu bolji tu.

Avatar
bh22
Postovi: 62
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la bh22 » 17 jun 2026, 16:17

Shevko je napisao/la:
17 jun 2026, 16:09
bh22 je napisao/la:
17 jun 2026, 16:02
zeljovac21 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:22
Mene da se pita ja bi njega stavio na 10ku imam osjecaj da se rodio za 10ke. Dobar pregled i pas. A nema dug korak za krila al eto valjda se probao u psvu pa nije bilo dobro
mislim da ima viziju za tu poziciju, al mu nije dovoljno jaka desna noga kao sto je lijeva da bi igrao po sredini, i tu trebas oboje da ti budu dobri. isto tako mislim da mu je najbolja karakteristika taj ubacaj sa krila, jednostavno svaki mu centarsut prijeti opasnost. problem je sad samo sto mu je taj centarsut vrlo predvidljiv.
mozda se moce provuci i s tim ali nema radius kretanja za te pozicije. Mozda grijesim ali nisam ga vidjao ni da zna primiti loptu u okretu. Vidjeli smo Mahmica na Kosevu kako se krece, igra iz prve, prima loptu iz okreta. Mekoca pasa, ni to..

Koristan je na krilnoj poziciji ali treba mu dobra podrska beka.

Ista stvar i sa Alajbegovicem, on i Bajraktarevic su krilni igraci i trebaju nastaviti da budu bolji tu.
slazem se. mislim da je Esmiru naj potrebnije da ima skim igrati 1 2 pasove, da more prelaziti beka bez lopte, bude li to Dzeko kad igra, Mahmic, ili Dedic. Dedic je ostao odzadi protiv Kanade jer mu je tako bilo receno, i Esmir nije imao skim onda poigravati, jer nije igrao Dzeko i nismo imali tu desetku skim bi mogao.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2830
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la h1a2s3o4 » 18 jun 2026, 08:37

Veceras da odigra kao protiv Italije i elham. Moze mozda samo dodati na to sve i jedan gol, ne bi se ljutili. :bih:
Barba halali sto smo sumnjali.

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la Shevko » 18 jun 2026, 08:42

bh22 je napisao/la:
17 jun 2026, 16:17
Shevko je napisao/la:
17 jun 2026, 16:09
bh22 je napisao/la:
17 jun 2026, 16:02


mislim da ima viziju za tu poziciju, al mu nije dovoljno jaka desna noga kao sto je lijeva da bi igrao po sredini, i tu trebas oboje da ti budu dobri. isto tako mislim da mu je najbolja karakteristika taj ubacaj sa krila, jednostavno svaki mu centarsut prijeti opasnost. problem je sad samo sto mu je taj centarsut vrlo predvidljiv.
mozda se moce provuci i s tim ali nema radius kretanja za te pozicije. Mozda grijesim ali nisam ga vidjao ni da zna primiti loptu u okretu. Vidjeli smo Mahmica na Kosevu kako se krece, igra iz prve, prima loptu iz okreta. Mekoca pasa, ni to..

Koristan je na krilnoj poziciji ali treba mu dobra podrska beka.

Ista stvar i sa Alajbegovicem, on i Bajraktarevic su krilni igraci i trebaju nastaviti da budu bolji tu.
slazem se. mislim da je Esmiru naj potrebnije da ima skim igrati 1 2 pasove, da more prelaziti beka bez lopte, bude li to Dzeko kad igra, Mahmic, ili Dedic. Dedic je ostao odzadi protiv Kanade jer mu je tako bilo receno, i Esmir nije imao skim onda poigravati, jer nije igrao Dzeko i nismo imali tu desetku skim bi mogao.
To si dobro uocio, uprkos golu Lukic kao i Demirovic uopste nemaju prisustvo u kaznenom.

Esmir i da je htio, ne bi imao kome uputiti centarsut (ne sjecam se da je bio i jedan?) Zbog neigranja Dzeke i Tabaka, ovaj segment igre Esmira je prekrizen. Inace je imao finu utakmicu ali sterilan u posjedu i napadu.

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la Shevko » 18 jun 2026, 21:58

Zvijezdo vodiljo nasa, povedi nas saaaaaaad

fanatik19
Postovi: 2943
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la fanatik19 » 18 jun 2026, 22:49

Horor

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la Virtu4l » 18 jun 2026, 22:54

Tri naredne utakmice bi mi presjedio na klupi.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2830
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la h1a2s3o4 » 18 jun 2026, 22:54

Virtu4l je napisao/la:
18 jun 2026, 22:54
Tri naredne utakmice bi mi presjedio na klupi.
6
Barba halali sto smo sumnjali.

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1720
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la FoxMulder » 18 jun 2026, 22:59

Odron. Zamjerio Barbarezu jer je počeo s klupe.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 16547
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jun 2026, 23:00

Ove 2 tekme na svjetskom su dokaz sto on sjedi na klupi jedne ozbiljne ekipe.

19vendetta87
Postovi: 10267
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la 19vendetta87 » 18 jun 2026, 23:00

Nemojte zamjeriti momku, trudio se da provuce loptu nekome kroz noge da ima dobar highlight, rezultat manje-vise bitan...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la bosnas_ » 18 jun 2026, 23:09

Nevidljiv veceras, ne pase mu uloga rezerve u reprezentacini ocigledno..

Sindikat12
Postovi: 2261
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la Sindikat12 » 18 jun 2026, 23:31

Nazalost u ove dvije tekme najlosiji nas igrac

Avatar
Pereira
Postovi: 794
Pridružen/a: 28 apr 2023, 21:42
Kontakt:

Re: Esmir Bajraktarević

Post Postao/la Pereira » 18 jun 2026, 23:31

bosnas_ je napisao/la:
18 jun 2026, 23:09
Nevidljiv veceras, ne pase mu uloga rezerve u reprezentacini ocigledno..
Pa bio je starter proslu, yebao te on da te yebao on :yawn:
Stone hands👊

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: invincible1921, majstorS35, mukydesign, Pact1921, Pensioner26, Shevko i 65 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []