18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rishovski » 19 jun 2026, 00:04

Velizar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)
Pa ljudino moze se desiti da svi u grupi na kraju budemo imali 4 boda i da zbog ovog debakla veceras ispadnes na gol razliku :D Ne mozes banovat ljude kad ta opcija stvarno postoji :mrgreen:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
addebisi
Postovi: 608
Pridružen/a: 09 nov 2009, 17:36
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la addebisi » 19 jun 2026, 00:06

Glave gore, bolje sto smo izgubili inace ne bi Katar dobili, ovako igramo na pobjedu jer moramo i imam osjecaj da ih dobijamo a 4 boda bi trebalo da vode dalje, da smo veceras izvukli barem bod digli bi se u zvijezde protiv katra bi zijanili, momcima ppdrska niko nije ni ocekivao da igramo SP tako da za nadati je se da cemo proigrati jer igraci su pod velikim pritiskom i igraju u grcu, velika ocekivanja su, ne uzimamo nikakav rizik jer je sve jednoga strah neke greske, protiv katra moramo rizikobati nema kalkulacija i bit cemo najbolji siguran sam, demirovicu je vrijeme za klupu, potpuno je bezopasan za protivnika... probat ga sa klupe mozda mu to treba...

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rishovski » 19 jun 2026, 00:06

Sveti je napisao/la:
19 jun 2026, 00:03
Xhaka 108 pasova
Tahir 20
Sunja 30

Yebem ti sunce hahahah
A proslu tekmu Tahir i Basic zajedno 35 :mrgreen:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
darker10
Postovi: 5834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la darker10 » 19 jun 2026, 00:06

Sveti je napisao/la:
19 jun 2026, 00:03
Xhaka 108 pasova
Tahir 20
Sunja 30

Yebem ti sunce hahahah
Kazu Celtic hoce Tahira.Za sta ce im pitam se :mrgreen:

dinoze
Postovi: 2365
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dinoze » 19 jun 2026, 00:06

NoDi80 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:02
Neiskusni, cak i oni najiskusniji :hmmmmm:
Kolasinac ide sam prema golu i ne suta, a proslu utakmicu Demirovic sam i ne suta. Trebamo mi jos puno raditi da bi bili konkuretni! Sam plasman na mundijal je velika stvar, sto znaci da treba ostati pozitivni i uciti iz gresaka
Ma ljudi ne razumiju koliko smo uopste sretni da uopste BiH Igra na SP.
Kada ce se to opet desitu, za 10 godina mozda.
Ne moze se ocekivati da mozemo pobjediti Svicu, nismo mi taj nivo uopste.

Treba uzivati svaki minut na SP, probati uzeti Katar ako prodjemo grupu u sljedecoj rundi nam je svakako ispadanje.
Zato uzivanje i lagano.

J1897
Postovi: 4734
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la J1897 » 19 jun 2026, 00:08

Qatar ce biti teze Od Canade
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
darker10
Postovi: 5834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la darker10 » 19 jun 2026, 00:09

dinoze je napisao/la:
19 jun 2026, 00:06
NoDi80 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:02
Neiskusni, cak i oni najiskusniji :hmmmmm:
Kolasinac ide sam prema golu i ne suta, a proslu utakmicu Demirovic sam i ne suta. Trebamo mi jos puno raditi da bi bili konkuretni! Sam plasman na mundijal je velika stvar, sto znaci da treba ostati pozitivni i uciti iz gresaka
Ma ljudi ne razumiju koliko smo uopste sretni da uopste BiH Igra na SP.
Kada ce se to opet desitu, za 10 godina mozda.
Ne moze se ocekivati da mozemo pobjediti Svicu, nismo mi taj nivo uopste.

Treba uzivati svaki minut na SP, probati uzeti Katar ako prodjemo grupu u sljedecoj rundi nam je svakako ispadanje.
Zato uzivanje i lagano.
Tako ko ti vjerovatno razmislja i Barbarez i ovi igraci .To je valjda razlog sto i ne pokusavaju odigrat sta u napadu u ove dvije utakmice.Nemaju kad od uzivanja u svakom momentu :D

GG3
Postovi: 4177
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GG3 » 19 jun 2026, 00:09

rishovski je napisao/la:
19 jun 2026, 00:06
Sveti je napisao/la:
19 jun 2026, 00:03
Xhaka 108 pasova
Tahir 20
Sunja 30

Yebem ti sunce hahahah
A proslu tekmu Tahir i Basic zajedno 35 :mrgreen:
Tahir isporuci svojih 20 to sto ovi osciliraju nije njegov problem :mrgreen:
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

dinoze
Postovi: 2365
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dinoze » 19 jun 2026, 00:09

darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:03
dinoze je napisao/la:
19 jun 2026, 00:00

Kako igramo bez sredine kada Tahirovic caruje sredinom.

Opusteno, mi smo sretni da uopste mozemo igrati na svjetskom prvenstvu.
Treba uzivati u svakoj minuti.
Kada cemo opet imati sansu bitu na SP, za 15 ili 20 godina.
Uzivajte ne nervirajte se.
Ljudi su sretni ,ljudi samo imaju problem s tim sto cemo ispast bez ispaljenog metka. Ko sto napisah u jednom postu ,mi dvije akcije nismo napravili u ove dvije utakmice.Gledao sam gotovo sve utakmice na ovom prvenstvu i bilo je utakmica gdje je razlika u kvalitetu izmedju timova veca nego u ovim utakmicama u kojim smo mi igrali i opet su slabije ekipe u tim utakmicama uspijevale nesto organizovat.Mi s druge strane ,ko sto rekoh,bez ispaljenog metka.

Za sve kalkulante na ovoj temi jedno pitanje,a to je sta vi konkretno kalkulisete?De da se prvo taj Katar dobije.Onda ce nam automatski bit jasno dal idemo dalje il ne :rol:
Pa ne mozes pucati iz prazne puske, nasi igraci nisu ni prosjek, oni su ispod prosjeka to i oni sami znaju, vidi se da ih je strah. Vidi se da nemaju fizicku spremu za ovaj nivo, nemaju iskustvo niti kvalitet.
Sretno smo dosli na SP, uzivati i gledati svaku minutu.

ugursuz
Postovi: 177
Pridružen/a: 21 okt 2011, 19:23
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ugursuz » 19 jun 2026, 00:10

darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:06
Sveti je napisao/la:
19 jun 2026, 00:03
Xhaka 108 pasova
Tahir 20
Sunja 30

Yebem ti sunce hahahah
Kazu Celtic hoce Tahira.Za sta ce im pitam se :mrgreen:

Za zivog zida

Avatar
invincible1921
Postovi: 11458
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la invincible1921 » 19 jun 2026, 00:11

Jbt igramo sa dva spica i branimo se u 30 metara
=\_1921_/=

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1640
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 19 jun 2026, 00:11

Gledaj Katar u ovo 8min vise pokazao nego mi u 90 hahahahah

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rishovski » 19 jun 2026, 00:11

Katar trci kontre samo tako... bice rutavo...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

NoDi80
Postovi: 19023
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NoDi80 » 19 jun 2026, 00:11

darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:09
dinoze je napisao/la:
19 jun 2026, 00:06
NoDi80 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:02
Neiskusni, cak i oni najiskusniji :hmmmmm:
Kolasinac ide sam prema golu i ne suta, a proslu utakmicu Demirovic sam i ne suta. Trebamo mi jos puno raditi da bi bili konkuretni! Sam plasman na mundijal je velika stvar, sto znaci da treba ostati pozitivni i uciti iz gresaka
Ma ljudi ne razumiju koliko smo uopste sretni da uopste BiH Igra na SP.
Kada ce se to opet desitu, za 10 godina mozda.
Ne moze se ocekivati da mozemo pobjediti Svicu, nismo mi taj nivo uopste.

Treba uzivati svaki minut na SP, probati uzeti Katar ako prodjemo grupu u sljedecoj rundi nam je svakako ispadanje.
Zato uzivanje i lagano.
Tako ko ti vjerovatno razmislja i Barbarez i ovi igraci .To je valjda razlog sto i ne pokusavaju odigrat sta u napadu u ove dvije utakmice.Nemaju kad od uzivanja u svakom momentu :D
Napali smo Svicarsku ulaskom Basica i Bajraktarevica, to je bio i presudni momenat koji nas je kostao kontri
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 19 jun 2026, 00:12, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Wolffire
Postovi: 1643
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Wolffire » 19 jun 2026, 00:12

Hahah kako kod nas nema sredine. Sad niti jedan igrac ne valja i svi su amateri.

Avatar
Sveti
Postovi: 10116
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sveti » 19 jun 2026, 00:12

GG3 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:09
rishovski je napisao/la:
19 jun 2026, 00:06
Sveti je napisao/la:
19 jun 2026, 00:03
Xhaka 108 pasova
Tahir 20
Sunja 30

Yebem ti sunce hahahah
A proslu tekmu Tahir i Basic zajedno 35 :mrgreen:
Tahir isporuci svojih 20 to sto ovi osciliraju nije njegov problem :mrgreen:
:urnebes:
naprijed rejal

zeljovac21
Postovi: 2527
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zeljovac21 » 19 jun 2026, 00:13

Najgore sto mi ovaj hrkljuš igramo vec 10 godina, smjenjivalo se bruku trenera i nista se nije promijenilo. Bezidejno, bez organizacije. Na ovom svjetskom ima bruku ekipa koje nemaju bolje igrace od nas u veznom redu pa opet igraju fudbal za razliku od nas.

Hashanaga
Postovi: 37
Pridružen/a: 10 nov 2023, 10:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Hashanaga » 19 jun 2026, 00:13

Kao 3. mozemo i Njemce dobit ako sam dobro vidio

dinoze
Postovi: 2365
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dinoze » 19 jun 2026, 00:13

darker10 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:09
dinoze je napisao/la:
19 jun 2026, 00:06
NoDi80 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:02
Neiskusni, cak i oni najiskusniji :hmmmmm:
Kolasinac ide sam prema golu i ne suta, a proslu utakmicu Demirovic sam i ne suta. Trebamo mi jos puno raditi da bi bili konkuretni! Sam plasman na mundijal je velika stvar, sto znaci da treba ostati pozitivni i uciti iz gresaka
Ma ljudi ne razumiju koliko smo uopste sretni da uopste BiH Igra na SP.
Kada ce se to opet desitu, za 10 godina mozda.
Ne moze se ocekivati da mozemo pobjediti Svicu, nismo mi taj nivo uopste.

Treba uzivati svaki minut na SP, probati uzeti Katar ako prodjemo grupu u sljedecoj rundi nam je svakako ispadanje.
Zato uzivanje i lagano.
Tako ko ti vjerovatno razmislja i Barbarez i ovi igraci .To je valjda razlog sto i ne pokusavaju odigrat sta u napadu u ove dvije utakmice.Nemaju kad od uzivanja u svakom momentu :D
Pa nisu oni glupi, vrlo dobro oni znaju svoje mogucnosti.
Eto vidi bilo kojeg naseg igraca, kada dodju u fokus i kada ih ljudi izanaliziraju, stave im dva crnca na ledja pa ti pjevaj borbene.
Nem kod nas kvaliteta da se moze nositi sa tim, to su mladi momci, treba im vremena.

Matterhorn22
Postovi: 92
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Matterhorn22 » 19 jun 2026, 00:14

Hashanaga je napisao/la:
19 jun 2026, 00:13
Kao 3. mozemo i Njemce dobit ako sam dobro vidio
vrlo tesko, samo u jednoj kombinaciji ja mislim. Tu 99% ide prvi iz grupe sa SAD-om

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []