18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- NebeskaSila96
- Postovi: 714
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Utakmica u kojoj odavno prije utakmice nismo bili u nekom pritisku gdje smo očekivali malo hrabriju igru da pokušamo iznenadit a ono na kraju hladan tuš gdje nas svicarci nabusise i to nakon sto je do 74te bilo 0-0.Scenario koji samo bosanci mogu režirati
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
ako iko gleda kanadu, sad znate protiv koga smo igrali
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mi samo ne smijemo izaći sa formacijom 4-4-1-1 gdje će Mahmic biti povučeni spic, jer to nam ništa nece donijeti. Nama treba igrač koji će iznijeti loptu iz zadnjeg reda. Mi moramo takvog igraca stvoriti, ili pokušati sa Mahmicem da se vraća po loptu. Budu li i dalje Sunjic ili Tahir dolazili po lopte u odbranu pa gore da stoji Messi nece ništa napraviti.Halix131 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:28Nije mi mrzak Tahir, ali imamo jednog jedinog čovjeka koji zna povezati igru i dobije poslije Makedonije u kojoj je svako ko iole zna nesto i ima trun mozga vidio da nam bas takav fali igrac fali da poveze odbranu i napad, dobije 5 minuta protiv paname i svicarske. Ibret mi je izjava barbareza poslije Makedonije kad kaze za Mahmica kao eto bice bolje treba mu vremena a momak bio najbolji. Imamo samo jednog i neigra.
Vasilj
Dedić Katica Hadzikadunic Memic
Sunjic
Bajrak Mahmic Alajbegovic
Demirović
**** pravopis, tacke i zaraze.
Bitna je istina.
Nismo mi za bunkera, trebamo igrat lopte a ne samo se braniti, daj Sergej imaju muda k'o protiv Talijana napad je najbolja odbrana vise u pm i igra.
Da smo igrali ofanzivno i izgubili 3:5 pa **** ga a ovako s naguzimo pa nam cudno sto nas J***
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nije da ne znamo, vec je predvidivo i Svicarci su nas zatvorili. Posto nam veznjaci mahom ne znaju sacuvat loptu ili igrati okomite pasove, sve ide na bekove. Danas su vrlo lagano samo pritiskali Dedica koji bi uvijek eventualno dobio loptu iz build upa, koji bi je onda nabijao.
Upravo smo i malo mogli odahnut kad smo polovicom prvog poluvremena nekako uspjeli proci kroz sredinu, jer onda ti krila mogu da prodisu malo.
Opet, sve se svodi na to da nam je vezni red preslab i Svicarci su to rijesili time sto su su gurnuli cetvoricu u vezni red i udvajali nam krila.
Protiv Katara opet ocekujem da ih mozemo razbit preko krila i na centarsuteve, cisto jer su kvalitetom objektivno ispod nas.
Zadnja izmjena: viKK, dana/u 19 jun 2026, 00:34, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
A također i s kim igramo u trećem kolu, tako da...
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
- signalidunapark
- Postovi: 1559
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ovakve utakmice su neprocjenjive za mlade igrače, što se tiče dobivanja iskustva i izvlačenja pouka, i dobro je da je ovakav poraz došao sad.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pa da, kad je originalno stimano sve da ide Italijanima u korist
-
FerdinandF
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nije prpblem dati podršku uvijek igračima nakon lošeg rezultata, al za ovo što Sergej igra, ja od večeras ne dajem podršku.
Konstantno gutanje Tahirovica pravi najveći problem upravo Tahiroviću. Imat će traume za cijeli zivot.
Drugo, igraš bez sredine, s dva napadača do kojih lopta ne moze doci. Dakle, igraš s četiri igrača manje. Braniš se ko pizda, i ako šta udje iz prekida, dobro je.
Konstantno gutanje Tahirovica pravi najveći problem upravo Tahiroviću. Imat će traume za cijeli zivot.
Drugo, igraš bez sredine, s dva napadača do kojih lopta ne moze doci. Dakle, igraš s četiri igrača manje. Braniš se ko pizda, i ako šta udje iz prekida, dobro je.
Zadnja izmjena: FerdinandF, dana/u 19 jun 2026, 00:38, ukupno mijenjano 1 put.
- RollingPaper
- Postovi: 4403
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma idemo onda kao treci stoposto ako pobjedimo naftase. Znaci protiv Katara na sve ili nista.rishovski je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:268 najboljih treceplasiranih prolazi od 12RollingPaper je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:25A koliko najboljih treceplasiranih prolazi? Tri ili cetri?viKK je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:24Ako Katar ne dobije Kanadu veceras (sto nece) nema sanse da budemo cetvrti ako ih pobijedimo. Oni ce imat 1 bod a mi 4. Jedino mozemo kao treceplasirani ne proci, u nekom ludom scenariju da jako puno treceplasiranih ima po 4 boda i gol razlika nas sjebe. Tu cemo nazalost morat pratit dugo rasplet svih ostalih grupa, ali i to je tesko vjerovatno. Vec sad imas par ekipa koje vrlo vjerovatno puse sa 0 ili 1 bodova.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
To ja govorim svo vrijeme. Nemas sta izgubit, i umjesto da se otvoris i napadnes ti svjesno igras katenaco u utakmici u kojoj ti x nista ne znaciNebeskaSila96 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:32Utakmica u kojoj odavno prije utakmice nismo bili u nekom pritisku gdje smo očekivali malo hrabriju igru da pokušamo iznenadit a ono na kraju hladan tuš gdje nas svicarci nabusise i to nakon sto je do 74te bilo 0-0.Scenario koji samo bosanci mogu režirati
naprijed rejal
-
rossonero85
- Postovi: 617
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ako nismo u stanju pobijediti ovakav Katar, onda je i bolje spakovati kofere i priznati da nemamo šta tražiti u nokaut fazi.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mora se vise postaviti pitanje zasto ne stavi nekog drugog do Sunjica.
Nije normalno da Tahirovic svaku pocinje.
Mozda stvarno nema kvalitetnijeg za zadatke ali neka objasni.
Nije normalno da Tahirovic svaku pocinje.
Mozda stvarno nema kvalitetnijeg za zadatke ali neka objasni.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ova Kanada trkacki najjaca ekipa turnira.Ljudi lete po terenu.Jos uvijek se ibretim koliko sko nafake imali da izvucemo bod.Realno najjaca ekipa grupe.Najbolji fudbal igraju,mislim da ce dobiti Svicarce,jaci su.
Sto se nas tice,nema tu puno mudrovanja.Tehnicki najlosija ekipa turnira.Apsolutno nista,nisacim.Nasi kao da se boje i nemaju apsolutno nikakvu ideju kada im je lopta u nogama.
Jedini hvale vrijedan potez su ona 2/3 brza pasa kada je Demirovic vrhunski pruzio loptu onom parmaku Seji.Zasluzeno prizemljenje,nadat se bolje protiv Katara,ali ovo vaginalno igranje je prvo odvratno za gledati,a onda i beskorisno.
Sto se nas tice,nema tu puno mudrovanja.Tehnicki najlosija ekipa turnira.Apsolutno nista,nisacim.Nasi kao da se boje i nemaju apsolutno nikakvu ideju kada im je lopta u nogama.
Jedini hvale vrijedan potez su ona 2/3 brza pasa kada je Demirovic vrhunski pruzio loptu onom parmaku Seji.Zasluzeno prizemljenje,nadat se bolje protiv Katara,ali ovo vaginalno igranje je prvo odvratno za gledati,a onda i beskorisno.
-
adrenaline323
- Postovi: 413
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne mogu da vjerujem da je Tahirovic poceo utakmicu u paru sa Sunjicem, pa vidjelo se protiv Velsa da smo proigrali ulaskom Basica. 2 metra visok ni jednog zracnog duela nije osvojio, ne otvara se stoperima bjezi od lopte.
- JayCatwright
- Postovi: 9507
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Na proslom SP 7 od 8 treceplasiranih imalo 4 boda.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ameri bi nam uvalili 5 komada.
Nismo mi njihov nivo, ljudi imaju crnaca na bacanje.
Zadnja izmjena: dinoze, dana/u 19 jun 2026, 00:39, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kakav će to fudbalski spektakl biti u zadnjem kolu, mi i Qatar. 
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
-
napapijri1987
- Postovi: 1118
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Evo vikk je dosao da brani sve zivo. Svi su dobro odigrali. Svi smo top.
Online
Trenutno korisnika/ca: Anpa, Bing [Bot], Bosnjo22, Goalgetter, LeCoq, Micron, misstianopenaldo i 78 gostiju.


