18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 714
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NebeskaSila96 » 19 jun 2026, 00:32

Utakmica u kojoj odavno prije utakmice nismo bili u nekom pritisku gdje smo očekivali malo hrabriju igru da pokušamo iznenadit a ono na kraju hladan tuš gdje nas svicarci nabusise i to nakon sto je do 74te bilo 0-0.Scenario koji samo bosanci mogu režirati

dena24
Postovi: 450
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dena24 » 19 jun 2026, 00:32

ako iko gleda kanadu, sad znate protiv koga smo igrali

lakilone
Postovi: 1361
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la lakilone » 19 jun 2026, 00:33

Mostarac12345 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:32
Sa kim se mi krizamo ako budemo 3
Pobjednik grupe D
Željezničar über alles

GG3
Postovi: 4182
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GG3 » 19 jun 2026, 00:33

Halix131 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:28
Nije mi mrzak Tahir, ali imamo jednog jedinog čovjeka koji zna povezati igru i dobije poslije Makedonije u kojoj je svako ko iole zna nesto i ima trun mozga vidio da nam bas takav fali igrac fali da poveze odbranu i napad, dobije 5 minuta protiv paname i svicarske. Ibret mi je izjava barbareza poslije Makedonije kad kaze za Mahmica kao eto bice bolje treba mu vremena a momak bio najbolji. Imamo samo jednog i neigra.

Vasilj
Dedić Katica Hadzikadunic Memic
Sunjic
Bajrak Mahmic Alajbegovic
Demirović

**** pravopis, tacke i zaraze.
Bitna je istina.

Nismo mi za bunkera, trebamo igrat lopte a ne samo se braniti, daj Sergej imaju muda k'o protiv Talijana napad je najbolja odbrana vise u pm i igra.

Da smo igrali ofanzivno i izgubili 3:5 pa **** ga a ovako s naguzimo pa nam cudno sto nas J***
Mi samo ne smijemo izaći sa formacijom 4-4-1-1 gdje će Mahmic biti povučeni spic, jer to nam ništa nece donijeti. Nama treba igrač koji će iznijeti loptu iz zadnjeg reda. Mi moramo takvog igraca stvoriti, ili pokušati sa Mahmicem da se vraća po loptu. Budu li i dalje Sunjic ili Tahir dolazili po lopte u odbranu pa gore da stoji Messi nece ništa napraviti.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
viKK
Postovi: 3663
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la viKK » 19 jun 2026, 00:34

AzRimiRzA je napisao/la:
19 jun 2026, 00:26
Ja nemogu da vjerujem da mi neznamo igrati od pozadi. Pa to danas djeca uce. Absolutno šokantno.

Drugo. Nisam dugo vidio ekipu koja daje protivniku vise mjesta u svojoj polovini od nas. Pa ljudi uzivaju igrati protiv nas.
Nije da ne znamo, vec je predvidivo i Svicarci su nas zatvorili. Posto nam veznjaci mahom ne znaju sacuvat loptu ili igrati okomite pasove, sve ide na bekove. Danas su vrlo lagano samo pritiskali Dedica koji bi uvijek eventualno dobio loptu iz build upa, koji bi je onda nabijao.

Upravo smo i malo mogli odahnut kad smo polovicom prvog poluvremena nekako uspjeli proci kroz sredinu, jer onda ti krila mogu da prodisu malo.

Opet, sve se svodi na to da nam je vezni red preslab i Svicarci su to rijesili time sto su su gurnuli cetvoricu u vezni red i udvajali nam krila.

Protiv Katara opet ocekujem da ih mozemo razbit preko krila i na centarsuteve, cisto jer su kvalitetom objektivno ispod nas.
Zadnja izmjena: viKK, dana/u 19 jun 2026, 00:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Elddar
Postovi: 2383
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 19 jun 2026, 00:34

dena24 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:32
ako iko gleda kanadu, sad znate protiv koga smo igrali
A također i s kim igramo u trećem kolu, tako da...
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
sljivo
Postovi: 13833
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la sljivo » 19 jun 2026, 00:34

lakilone je napisao/la:
19 jun 2026, 00:33
Mostarac12345 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:32
Sa kim se mi krizamo ako budemo 3
Pobjednik grupe D
imali smo najsretniji zrijeb u historiji univerzuma

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1559
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la signalidunapark » 19 jun 2026, 00:35

Ovakve utakmice su neprocjenjive za mlade igrače, što se tiče dobivanja iskustva i izvlačenja pouka, i dobro je da je ovakav poraz došao sad.

Avatar
viKK
Postovi: 3663
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la viKK » 19 jun 2026, 00:35

sljivo je napisao/la:
19 jun 2026, 00:34
lakilone je napisao/la:
19 jun 2026, 00:33
Mostarac12345 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:32
Sa kim se mi krizamo ako budemo 3
Pobjednik grupe D
imali smo najsretniji zrijeb u historiji univerzuma
Pa da, kad je originalno stimano sve da ide Italijanima u korist :mrgreen: zato i ovi dobri termini utakmica

FerdinandF
Postovi: 650
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 00:36

Nije prpblem dati podršku uvijek igračima nakon lošeg rezultata, al za ovo što Sergej igra, ja od večeras ne dajem podršku.
Konstantno gutanje Tahirovica pravi najveći problem upravo Tahiroviću. Imat će traume za cijeli zivot.
Drugo, igraš bez sredine, s dva napadača do kojih lopta ne moze doci. Dakle, igraš s četiri igrača manje. Braniš se ko pizda, i ako šta udje iz prekida, dobro je.
Zadnja izmjena: FerdinandF, dana/u 19 jun 2026, 00:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4403
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RollingPaper » 19 jun 2026, 00:36

rishovski je napisao/la:
19 jun 2026, 00:26
RollingPaper je napisao/la:
19 jun 2026, 00:25
viKK je napisao/la:
19 jun 2026, 00:24
Ako Katar ne dobije Kanadu veceras (sto nece) nema sanse da budemo cetvrti ako ih pobijedimo. Oni ce imat 1 bod a mi 4. Jedino mozemo kao treceplasirani ne proci, u nekom ludom scenariju da jako puno treceplasiranih ima po 4 boda i gol razlika nas sjebe. Tu cemo nazalost morat pratit dugo rasplet svih ostalih grupa, ali i to je tesko vjerovatno. Vec sad imas par ekipa koje vrlo vjerovatno puse sa 0 ili 1 bodova.
A koliko najboljih treceplasiranih prolazi? Tri ili cetri?
8 najboljih treceplasiranih prolazi od 12
Ma idemo onda kao treci stoposto ako pobjedimo naftase. Znaci protiv Katara na sve ili nista.

Avatar
Sveti
Postovi: 10120
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sveti » 19 jun 2026, 00:36

NebeskaSila96 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:32
Utakmica u kojoj odavno prije utakmice nismo bili u nekom pritisku gdje smo očekivali malo hrabriju igru da pokušamo iznenadit a ono na kraju hladan tuš gdje nas svicarci nabusise i to nakon sto je do 74te bilo 0-0.Scenario koji samo bosanci mogu režirati
To ja govorim svo vrijeme. Nemas sta izgubit, i umjesto da se otvoris i napadnes ti svjesno igras katenaco u utakmici u kojoj ti x nista ne znaci
naprijed rejal

rossonero85
Postovi: 617
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rossonero85 » 19 jun 2026, 00:36

Ako nismo u stanju pobijediti ovakav Katar, onda je i bolje spakovati kofere i priznati da nemamo šta tražiti u nokaut fazi.

dinoze
Postovi: 2366
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dinoze » 19 jun 2026, 00:36

Mora se vise postaviti pitanje zasto ne stavi nekog drugog do Sunjica.
Nije normalno da Tahirovic svaku pocinje.
Mozda stvarno nema kvalitetnijeg za zadatke ali neka objasni.

JoeBleck
Postovi: 6011
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JoeBleck » 19 jun 2026, 00:37

Ova Kanada trkacki najjaca ekipa turnira.Ljudi lete po terenu.Jos uvijek se ibretim koliko sko nafake imali da izvucemo bod.Realno najjaca ekipa grupe.Najbolji fudbal igraju,mislim da ce dobiti Svicarce,jaci su.

Sto se nas tice,nema tu puno mudrovanja.Tehnicki najlosija ekipa turnira.Apsolutno nista,nisacim.Nasi kao da se boje i nemaju apsolutno nikakvu ideju kada im je lopta u nogama.

Jedini hvale vrijedan potez su ona 2/3 brza pasa kada je Demirovic vrhunski pruzio loptu onom parmaku Seji.Zasluzeno prizemljenje,nadat se bolje protiv Katara,ali ovo vaginalno igranje je prvo odvratno za gledati,a onda i beskorisno.

adrenaline323
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la adrenaline323 » 19 jun 2026, 00:38

Ne mogu da vjerujem da je Tahirovic poceo utakmicu u paru sa Sunjicem, pa vidjelo se protiv Velsa da smo proigrali ulaskom Basica. 2 metra visok ni jednog zracnog duela nije osvojio, ne otvara se stoperima bjezi od lopte.

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9507
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JayCatwright » 19 jun 2026, 00:38

Na proslom SP 7 od 8 treceplasiranih imalo 4 boda.

dinoze
Postovi: 2366
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dinoze » 19 jun 2026, 00:38

viKK je napisao/la:
19 jun 2026, 00:35
sljivo je napisao/la:
19 jun 2026, 00:34
lakilone je napisao/la:
19 jun 2026, 00:33


Pobjednik grupe D
imali smo najsretniji zrijeb u historiji univerzuma
Pa da, kad je originalno stimano sve da ide Italijanima u korist :mrgreen: zato i ovi dobri termini utakmica
Ameri bi nam uvalili 5 komada.
Nismo mi njihov nivo, ljudi imaju crnaca na bacanje.
Zadnja izmjena: dinoze, dana/u 19 jun 2026, 00:39, ukupno mijenjano 1 put.

GG3
Postovi: 4182
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GG3 » 19 jun 2026, 00:38

Kakav će to fudbalski spektakl biti u zadnjem kolu, mi i Qatar. 😁
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

napapijri1987
Postovi: 1118
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la napapijri1987 » 19 jun 2026, 00:39

Evo vikk je dosao da brani sve zivo. Svi su dobro odigrali. Svi smo top.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anpa, Bing [Bot], Bosnjo22, Goalgetter, LeCoq, Micron, misstianopenaldo i 77 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []