Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
PasodelMar
Postovi: 704
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la PasodelMar » 19 jun 2026, 00:33

QUARTERBACK je napisao/la:
19 jun 2026, 00:20
PasodelMar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:56
Nije mi ga žao. 442 sa Demirovicem i Tahirovicem iz utakmice u utakmicu, ne ide ybga. Rekao sam i prije ove utakmice da se ne citiram sada bez veze. Pojačaj vezni red selektore i ne glumi stratega koji svakako nisi. Ako ti vec mora igrati Tahirovic, onda stavi barem jednog ili dva igraca uz njega da može iznjeti loptu iz naše polovine, jer on sam očigledno to ne može dragi selektore. Ne bude li promjenio sredinu terena, nećemo dobit ni Katar.
I mene samo zanima jel fakat uvjeren da je ovo najbolje sto mozemo ili ne zna bolje od ovog.. Ne postoji 4 4 2 u ozbiljnom fudbalu, mi smo taoci nekih igraca i selektorovih izbora, okej mogu zivjeti s tim doveo nas je na svjetsko svojim izborima i uz dozu srecu koja ti treba za takvo nesto, ali kako dalje? Ja bih vise volio da igramo s 3 u sredini i jednim napadacem pa nek igraju tri tahirovica i demirovic svaku :mrgreen:
Ubaci bilo koga ali pojačaj vezni red, brate. Nije to toliko teško. Imaš 4-2-3-1, imaš 4-3-3, imaš 4-5-1, nebitno. Svaka formacija je bolja od 442 protiv fizički jačih i dominantnijih reprezentacija treba igrač više na sredini terena, inače piši poraz.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21914
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Unofficialpage » 19 jun 2026, 00:38

Ne znam šta misliti o ovome večeras. Bilo je loše s početka pa je formaciju promjenio i onda smo proigrali. Švicarska od tad pa do gola nije šanse napravila ali bukvalno. Mi smo više prijetili.

Problem je što Sergej konta da svi igrači mogu igrati sve pozicije. Tu najviše pati Memić, lik igra 4 pozicije i svako malo se mijenja. To je problem što nije pozvao rezervne bekove pa ti krilo igra beka. Mora se takva praksa prekinuti, svaki igrač mora imati svoju poziciju to jest igrati svoju prirodnu poziciju. Igrati sa 2 napadača se ne može, nemamo igre. Mora umjesto jednog napadača igrati Mahmić, umjesto Tahirovića da igra Hadžiahmetović. On i ovako jadan vezni red učini još jadnijim.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5324
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la prisonbreak » 19 jun 2026, 00:38

Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

goonmo
Postovi: 116
Pridružen/a: 11 sep 2013, 16:50
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la goonmo » 19 jun 2026, 00:41

prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Tvrdoglav do bola... cime ga tahirovic bendzi kupio ne znam :damn:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5324
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la prisonbreak » 19 jun 2026, 00:42

goonmo je napisao/la:
19 jun 2026, 00:41
prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Tvrdoglav do bola... cime ga tahirovic bendzi kupio ne znam :damn:
On se vodi logikom kako je bendzi izaso da smo primili 4 gola.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

FerdinandF
Postovi: 608
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 00:43

prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Šta je rekao?

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9793
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la AllGunsBlazing » 19 jun 2026, 00:43

prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Meni je gore sto je rekao da ga je ubacio cisto da se osjeca dijelom reprezentacije. Dakle, nije pokusao promjeniti, pojacati ili zabiti taj gol, vec mu bilo zao Mahmica. Tacno sokantna izjava.
Celik!3,2,2.

linethreader
Postovi: 525
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la linethreader » 19 jun 2026, 00:44

FerdinandF je napisao/la:
19 jun 2026, 00:43
prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Šta je rekao?
Daj da ga ne slusam, ukratko molim te napisi

Avatar
StevieG8
Postovi: 13297
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la StevieG8 » 19 jun 2026, 00:44

A ne moze sa spacekom pobijedit formulu1
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1622
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 19 jun 2026, 00:45

Celavi ocel te Tahiraga dobro izyebat u buljsona veceras? Nemam drugog objasnjenja , jer i Sasa Matic vidi da je zaluto Bronbijeva klupa

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sveti » 19 jun 2026, 00:45

AllGunsBlazing je napisao/la:
19 jun 2026, 00:43
prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Meni je gore sto je rekao da ga je ubacio cisto da se osjeca dijelom reprezentacije. Dakle, nije pokusao promjeniti, pojacati ili zabiti taj gol, vec mu bilo zao Mahmica. Tacno sokantna izjava.
:facepalm:
naprijed rejal

NoDi80
Postovi: 18980
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la NoDi80 » 19 jun 2026, 00:45

Tvrdoglavi su i novinari, navijaci koji sad odjenom hoce Mahmica u prvih 11, a do jucer nisu znali ni gdje igra
Mene ste “ismijavali” i prozivali zbog Mahmica i sad odjenom svi govorite da je najbolji vezni
Sutra kad pogrijesi protiv Katara **** mu svi mater
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 19 jun 2026, 00:46, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 594
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DanijelTZ » 19 jun 2026, 00:46

svi su nam procitali igru sa strane. Hajmo sad spamati sredinu. Alajbegovic kao poluspic. Beskoristan nam je na krilu.

-------------- Bazdar ----- Dzeko ------------
----------------- Alajbegovic -----------------

------------------- Mahmic -------------------
--------- Tahirovic ------- Basic -------------

Kolasinac - Hadzikadunic - Katic -- Dedic
Bit će gusto

FerdinandF
Postovi: 608
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 00:46

prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:42
goonmo je napisao/la:
19 jun 2026, 00:41
prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Tvrdoglav do bola... cime ga tahirovic bendzi kupio ne znam :damn:
On se vodi logikom kako je bendzi izaso da smo primili 4 gola.
Najgore je to što ako nastavi da gradi igru s ovom taktičkom bazom koju je napravio u kvalama i koju uporno forsira i na mundijalu. Besmisleno će postati sve.
Nakon mundijala se mora početi graditi drugi sistem, i sa par drugih igrača. Ovo je katastrofa. Provaljujemo se.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5324
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la prisonbreak » 19 jun 2026, 00:46

AllGunsBlazing je napisao/la:
19 jun 2026, 00:43
prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Meni je gore sto je rekao da ga je ubacio cisto da se osjeca dijelom reprezentacije. Dakle, nije pokusao promjeniti, pojacati ili zabiti taj gol, vec mu bilo zao Mahmica. Tacno sokantna izjava.
Nevjerovatno sta covjek govori.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12663
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la QUARTERBACK » 19 jun 2026, 00:47

PasodelMar je napisao/la:
19 jun 2026, 00:33
QUARTERBACK je napisao/la:
19 jun 2026, 00:20
PasodelMar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:56
Nije mi ga žao. 442 sa Demirovicem i Tahirovicem iz utakmice u utakmicu, ne ide ybga. Rekao sam i prije ove utakmice da se ne citiram sada bez veze. Pojačaj vezni red selektore i ne glumi stratega koji svakako nisi. Ako ti vec mora igrati Tahirovic, onda stavi barem jednog ili dva igraca uz njega da može iznjeti loptu iz naše polovine, jer on sam očigledno to ne može dragi selektore. Ne bude li promjenio sredinu terena, nećemo dobit ni Katar.
I mene samo zanima jel fakat uvjeren da je ovo najbolje sto mozemo ili ne zna bolje od ovog.. Ne postoji 4 4 2 u ozbiljnom fudbalu, mi smo taoci nekih igraca i selektorovih izbora, okej mogu zivjeti s tim doveo nas je na svjetsko svojim izborima i uz dozu srecu koja ti treba za takvo nesto, ali kako dalje? Ja bih vise volio da igramo s 3 u sredini i jednim napadacem pa nek igraju tri tahirovica i demirovic svaku :mrgreen:
Ubaci bilo koga ali pojačaj vezni red, brate. Nije to toliko teško. Imaš 4-2-3-1, imaš 4-3-3, imaš 4-5-1, nebitno. Svaka formacija je bolja od 442 protiv fizički jačih i dominantnijih reprezentacija treba igrač više na sredini terena, inače piši poraz.
Ma jasno sve, okej je igrati s 2 protiv na papiru slabijih ekipa ili kad ti zagusti pa guraj gore, ali brate mili ovom postavkom smo limitirani jer smo nepokretljivi ovi u sredini su ne do Bog nikom, Dzeko ne moze jbg, skontaj koji ti je to hendikep u startu trkacki ti se konstatno mucis i nesto ganjas nidje te nema.. sad ce ispasti mi se vratili poslije 3 mjeseca da kenjamo po selektoru ali realno gledano ako zelimo da napredujemo 3 u sredini moraju igrati i to je realnost s kojom Barbarez mora da se suoci sto prije to bolje i za njega i za nas..

Meni je krivo sto je bilo prostora da se to proba u onim prijateljskim al jok.. on nije razmisljao u tom pravcu uopste, pa zar nije logicnije probati u tim utakmicama te neke kombinacije, zadnji vezni i ispred njih kombinacije / Hadziahmet-Gigovic-Basic-Mahmic.. ne znam evo ne mogu biti pametan, cemu se nadati protiv ovih arapa?

Ne trazim da igramo lijepo, ali ako je vec ovako moramo biti organizovaniji i bolje poslozeni.. treba zaboraviti na bilo cije zasluge od ranije, poslije ovog prvenstva fino se okrenuti novoj postavci na terenu i zaboraviti igranje s dvojicom gore samo eto da bi svi bili zadovoljni.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1622
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 19 jun 2026, 00:48

DanijelTZ je napisao/la:
19 jun 2026, 00:46
svi su nam procitali igru sa strane. Hajmo sad spamati sredinu. Alajbegovic kao poluspic. Beskoristan nam je na krilu.

-------------- Bazdar ----- Dzeko ------------
----------------- Alajbegovic -----------------

------------------- Mahmic -------------------
--------- Tahirovic ------- Basic -------------

Kolasinac - Hadzikadunic - Katic -- Dedic
Jel i tebe yebe Tahirovic u buljsona sve ? Ko i naseg Serzha

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 594
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DanijelTZ » 19 jun 2026, 00:48

GrbavicaHrammm je napisao/la:
19 jun 2026, 00:48
DanijelTZ je napisao/la:
19 jun 2026, 00:46
svi su nam procitali igru sa strane. Hajmo sad spamati sredinu. Alajbegovic kao poluspic. Beskoristan nam je na krilu.

-------------- Bazdar ----- Dzeko ------------
----------------- Alajbegovic -----------------

------------------- Mahmic -------------------
--------- Tahirovic ------- Basic -------------

Kolasinac - Hadzikadunic - Katic -- Dedic
Jel i tebe yebe Tahirovic u buljsona sve ? Ko i naseg Serzha
Tahirovic ce igrati, svidjelo se to nama ili ne
Bit će gusto

Avatar
Atlanta
Postovi: 346
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Atlanta » 19 jun 2026, 00:49

AllGunsBlazing je napisao/la:
19 jun 2026, 00:43
prisonbreak je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Meni je gore sto je rekao da ga je ubacio cisto da se osjeca dijelom reprezentacije. Dakle, nije pokusao promjeniti, pojacati ili zabiti taj gol, vec mu bilo zao Mahmica. Tacno sokantna izjava.

Katastrofa. Kupio je sebi dosta kredita sa ovim plasmanom na Svjetsko, ali od Septembra krece novi ciklus i nema prostora za zajebanciju. Dobar rezultat u LN je pod moranjem ako hocemo pot2 u kvalifikacijama.

On ako zajebe LN, i kvalifikacije za Euro treba da bude svjestan da mu je noga. A mi se onda samo mozemo slikat. Nadam se iskreno da do toga doci nece.
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CHR » 19 jun 2026, 00:49

Sta je mogao? Crveni Tarika sve ujebao.

Idemo dobiti Katar. Kanada ce razbiti Katar, valjda...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []