Ubaci bilo koga ali pojačaj vezni red, brate. Nije to toliko teško. Imaš 4-2-3-1, imaš 4-3-3, imaš 4-5-1, nebitno. Svaka formacija je bolja od 442 protiv fizički jačih i dominantnijih reprezentacija treba igrač više na sredini terena, inače piši poraz.QUARTERBACK je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:20I mene samo zanima jel fakat uvjeren da je ovo najbolje sto mozemo ili ne zna bolje od ovog.. Ne postoji 4 4 2 u ozbiljnom fudbalu, mi smo taoci nekih igraca i selektorovih izbora, okej mogu zivjeti s tim doveo nas je na svjetsko svojim izborima i uz dozu srecu koja ti treba za takvo nesto, ali kako dalje? Ja bih vise volio da igramo s 3 u sredini i jednim napadacem pa nek igraju tri tahirovica i demirovic svakuPasodelMar je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:56Nije mi ga žao. 442 sa Demirovicem i Tahirovicem iz utakmice u utakmicu, ne ide ybga. Rekao sam i prije ove utakmice da se ne citiram sada bez veze. Pojačaj vezni red selektore i ne glumi stratega koji svakako nisi. Ako ti vec mora igrati Tahirovic, onda stavi barem jednog ili dva igraca uz njega da može iznjeti loptu iz naše polovine, jer on sam očigledno to ne može dragi selektore. Ne bude li promjenio sredinu terena, nećemo dobit ni Katar.![]()
Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- PasodelMar
- Postovi: 704
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21913
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ne znam šta misliti o ovome večeras. Bilo je loše s početka pa je formaciju promjenio i onda smo proigrali. Švicarska od tad pa do gola nije šanse napravila ali bukvalno. Mi smo više prijetili.
Problem je što Sergej konta da svi igrači mogu igrati sve pozicije. Tu najviše pati Memić, lik igra 4 pozicije i svako malo se mijenja. To je problem što nije pozvao rezervne bekove pa ti krilo igra beka. Mora se takva praksa prekinuti, svaki igrač mora imati svoju poziciju to jest igrati svoju prirodnu poziciju. Igrati sa 2 napadača se ne može, nemamo igre. Mora umjesto jednog napadača igrati Mahmić, umjesto Tahirovića da igra Hadžiahmetović. On i ovako jadan vezni red učini još jadnijim.
Problem je što Sergej konta da svi igrači mogu igrati sve pozicije. Tu najviše pati Memić, lik igra 4 pozicije i svako malo se mijenja. To je problem što nije pozvao rezervne bekove pa ti krilo igra beka. Mora se takva praksa prekinuti, svaki igrač mora imati svoju poziciju to jest igrati svoju prirodnu poziciju. Igrati sa 2 napadača se ne može, nemamo igre. Mora umjesto jednog napadača igrati Mahmić, umjesto Tahirovića da igra Hadžiahmetović. On i ovako jadan vezni red učini još jadnijim.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
- prisonbreak
- Postovi: 5324
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Izjavom je rekao da Mahmic nece igrati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Tvrdoglav do bola... cime ga tahirovic bendzi kupio ne znam
- prisonbreak
- Postovi: 5324
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
On se vodi logikom kako je bendzi izaso da smo primili 4 gola.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
-
FerdinandF
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Šta je rekao?
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9793
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Meni je gore sto je rekao da ga je ubacio cisto da se osjeca dijelom reprezentacije. Dakle, nije pokusao promjeniti, pojacati ili zabiti taj gol, vec mu bilo zao Mahmica. Tacno sokantna izjava.
Celik!3,2,2.
-
linethreader
- Postovi: 525
- Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Daj da ga ne slusam, ukratko molim te napisi
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
A ne moze sa spacekom pobijedit formulu1
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1620
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Celavi ocel te Tahiraga dobro izyebat u buljsona veceras? Nemam drugog objasnjenja , jer i Sasa Matic vidi da je zaluto Bronbijeva klupa
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
AllGunsBlazing je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:43Meni je gore sto je rekao da ga je ubacio cisto da se osjeca dijelom reprezentacije. Dakle, nije pokusao promjeniti, pojacati ili zabiti taj gol, vec mu bilo zao Mahmica. Tacno sokantna izjava.
naprijed rejal
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Tvrdoglavi su i novinari, navijaci koji sad odjenom hoce Mahmica u prvih 11, a do jucer nisu znali ni gdje igra
Mene ste “ismijavali” i prozivali zbog Mahmica i sad odjenom svi govorite da je najbolji vezni
Sutra kad pogrijesi protiv Katara **** mu svi mater
Mene ste “ismijavali” i prozivali zbog Mahmica i sad odjenom svi govorite da je najbolji vezni
Sutra kad pogrijesi protiv Katara **** mu svi mater
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 19 jun 2026, 00:46, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
svi su nam procitali igru sa strane. Hajmo sad spamati sredinu. Alajbegovic kao poluspic. Beskoristan nam je na krilu.
-------------- Bazdar ----- Dzeko ------------
----------------- Alajbegovic -----------------
------------------- Mahmic -------------------
--------- Tahirovic ------- Basic -------------
Kolasinac - Hadzikadunic - Katic -- Dedic
-------------- Bazdar ----- Dzeko ------------
----------------- Alajbegovic -----------------
------------------- Mahmic -------------------
--------- Tahirovic ------- Basic -------------
Kolasinac - Hadzikadunic - Katic -- Dedic
Bit će gusto
-
FerdinandF
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Najgore je to što ako nastavi da gradi igru s ovom taktičkom bazom koju je napravio u kvalama i koju uporno forsira i na mundijalu. Besmisleno će postati sve.prisonbreak je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:42On se vodi logikom kako je bendzi izaso da smo primili 4 gola.
Nakon mundijala se mora početi graditi drugi sistem, i sa par drugih igrača. Ovo je katastrofa. Provaljujemo se.
- prisonbreak
- Postovi: 5324
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Nevjerovatno sta covjek govori.AllGunsBlazing je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:43Meni je gore sto je rekao da ga je ubacio cisto da se osjeca dijelom reprezentacije. Dakle, nije pokusao promjeniti, pojacati ili zabiti taj gol, vec mu bilo zao Mahmica. Tacno sokantna izjava.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
- QUARTERBACK
- Postovi: 12663
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ma jasno sve, okej je igrati s 2 protiv na papiru slabijih ekipa ili kad ti zagusti pa guraj gore, ali brate mili ovom postavkom smo limitirani jer smo nepokretljivi ovi u sredini su ne do Bog nikom, Dzeko ne moze jbg, skontaj koji ti je to hendikep u startu trkacki ti se konstatno mucis i nesto ganjas nidje te nema.. sad ce ispasti mi se vratili poslije 3 mjeseca da kenjamo po selektoru ali realno gledano ako zelimo da napredujemo 3 u sredini moraju igrati i to je realnost s kojom Barbarez mora da se suoci sto prije to bolje i za njega i za nas..PasodelMar je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:33Ubaci bilo koga ali pojačaj vezni red, brate. Nije to toliko teško. Imaš 4-2-3-1, imaš 4-3-3, imaš 4-5-1, nebitno. Svaka formacija je bolja od 442 protiv fizički jačih i dominantnijih reprezentacija treba igrač više na sredini terena, inače piši poraz.QUARTERBACK je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:20I mene samo zanima jel fakat uvjeren da je ovo najbolje sto mozemo ili ne zna bolje od ovog.. Ne postoji 4 4 2 u ozbiljnom fudbalu, mi smo taoci nekih igraca i selektorovih izbora, okej mogu zivjeti s tim doveo nas je na svjetsko svojim izborima i uz dozu srecu koja ti treba za takvo nesto, ali kako dalje? Ja bih vise volio da igramo s 3 u sredini i jednim napadacem pa nek igraju tri tahirovica i demirovic svakuPasodelMar je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:56Nije mi ga žao. 442 sa Demirovicem i Tahirovicem iz utakmice u utakmicu, ne ide ybga. Rekao sam i prije ove utakmice da se ne citiram sada bez veze. Pojačaj vezni red selektore i ne glumi stratega koji svakako nisi. Ako ti vec mora igrati Tahirovic, onda stavi barem jednog ili dva igraca uz njega da može iznjeti loptu iz naše polovine, jer on sam očigledno to ne može dragi selektore. Ne bude li promjenio sredinu terena, nećemo dobit ni Katar.![]()
Meni je krivo sto je bilo prostora da se to proba u onim prijateljskim al jok.. on nije razmisljao u tom pravcu uopste, pa zar nije logicnije probati u tim utakmicama te neke kombinacije, zadnji vezni i ispred njih kombinacije / Hadziahmet-Gigovic-Basic-Mahmic.. ne znam evo ne mogu biti pametan, cemu se nadati protiv ovih arapa?
Ne trazim da igramo lijepo, ali ako je vec ovako moramo biti organizovaniji i bolje poslozeni.. treba zaboraviti na bilo cije zasluge od ranije, poslije ovog prvenstva fino se okrenuti novoj postavci na terenu i zaboraviti igranje s dvojicom gore samo eto da bi svi bili zadovoljni.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1620
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Jel i tebe yebe Tahirovic u buljsona sve ? Ko i naseg SerzhaDanijelTZ je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:46svi su nam procitali igru sa strane. Hajmo sad spamati sredinu. Alajbegovic kao poluspic. Beskoristan nam je na krilu.
-------------- Bazdar ----- Dzeko ------------
----------------- Alajbegovic -----------------
------------------- Mahmic -------------------
--------- Tahirovic ------- Basic -------------
Kolasinac - Hadzikadunic - Katic -- Dedic
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Tahirovic ce igrati, svidjelo se to nama ili neGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:48Jel i tebe yebe Tahirovic u buljsona sve ? Ko i naseg SerzhaDanijelTZ je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:46svi su nam procitali igru sa strane. Hajmo sad spamati sredinu. Alajbegovic kao poluspic. Beskoristan nam je na krilu.
-------------- Bazdar ----- Dzeko ------------
----------------- Alajbegovic -----------------
------------------- Mahmic -------------------
--------- Tahirovic ------- Basic -------------
Kolasinac - Hadzikadunic - Katic -- Dedic
Bit će gusto
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
AllGunsBlazing je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:43Meni je gore sto je rekao da ga je ubacio cisto da se osjeca dijelom reprezentacije. Dakle, nije pokusao promjeniti, pojacati ili zabiti taj gol, vec mu bilo zao Mahmica. Tacno sokantna izjava.
Katastrofa. Kupio je sebi dosta kredita sa ovim plasmanom na Svjetsko, ali od Septembra krece novi ciklus i nema prostora za zajebanciju. Dobar rezultat u LN je pod moranjem ako hocemo pot2 u kvalifikacijama.
On ako zajebe LN, i kvalifikacije za Euro treba da bude svjestan da mu je noga. A mi se onda samo mozemo slikat. Nadam se iskreno da do toga doci nece.
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Sta je mogao? Crveni Tarika sve ujebao.
Idemo dobiti Katar. Kanada ce razbiti Katar, valjda...
Idemo dobiti Katar. Kanada ce razbiti Katar, valjda...
Online
Trenutno korisnika/ca: Bosnjo22, Edincapitano, edvaE2, Enigmaa, laznokrilo, Matterhorn22, seha77, TETRAPAK i 94 gosta.





