Dat će nam posjed, ako nam ne uvale na kontru bit će dobro
18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- signalidunapark
- Postovi: 1559
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ljudi su mini Francuska. Nemaju te sulude killere u napadu, ali imaju trku, intenzitet i spremu ko oni.JoeBleck je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:37Ova Kanada trkacki najjaca ekipa turnira.Ljudi lete po terenu.Jos uvijek se ibretim koliko sko nafake imali da izvucemo bod.Realno najjaca ekipa grupe.Najbolji fudbal igraju,mislim da ce dobiti Svicarce,jaci su.
Sto se nas tice,nema tu puno mudrovanja.Tehnicki najlosija ekipa turnira.Apsolutno nista,nisacim.Nasi kao da se boje i nemaju apsolutno nikakvu ideju kada im je lopta u nogama.
Jedini hvale vrijedan potez su ona 2/3 brza pasa kada je Demirovic vrhunski pruzio loptu onom parmaku Seji.Zasluzeno prizemljenje,nadat se bolje protiv Katara,ali ovo vaginalno igranje je prvo odvratno za gledati,a onda i beskorisno.
Onaj naš bod iz prve vrijedi duplo, a suludo je pomislit da smo ih mogli sahrabit da je Demirović ono pogodio.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
evo drugi put pitam, jel iko skontao da smo igrali bez desno krilo 70 minuta? 
-
LenyYoro15
- Postovi: 727
- Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ja uvjeravam druga kao sigurno sa 4 boda idemo, šansa je 0,1% da bude toliko trećih sa 4 boda. Kontam da mu to dokažem sa Qatarom 2022, uđem i syebem se kad sam vidio 7 od 8 sa četiri boda.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
sa prvim iz grupe gdje je sad, turska, australija i paragvaj (nije 100%, ali 95% najmanje rekao bih). Alternativno, sa Nijemcima bi igrali (nekih mozda 5% sanse da nas oni zapadnu). Najrealnije je da to bude SAD
-
19vendetta87
- Postovi: 10293
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kad je Pape mogao bez lijevog beka, moze i Barba bez desnog krila.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
Coolpanda24
- Postovi: 3189
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
I meni je to najgore majke mi. Braniš se životom, na kraju izgubiš najboljeg igrača i primiš 4 gola. Čemu?Sveti je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:36To ja govorim svo vrijeme. Nemas sta izgubit, i umjesto da se otvoris i napadnes ti svjesno igras katenaco u utakmici u kojoj ti x nista ne znaciNebeskaSila96 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:32Utakmica u kojoj odavno prije utakmice nismo bili u nekom pritisku gdje smo očekivali malo hrabriju igru da pokušamo iznenadit a ono na kraju hladan tuš gdje nas svicarci nabusise i to nakon sto je do 74te bilo 0-0.Scenario koji samo bosanci mogu režirati
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Bas nevjerovatno idiotskiCoolpanda24 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:42I meni je to najgore majke mi. Braniš se životom, na kraju izgubiš najboljeg igrača i primiš 4 gola. Čemu?Sveti je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:36To ja govorim svo vrijeme. Nemas sta izgubit, i umjesto da se otvoris i napadnes ti svjesno igras katenaco u utakmici u kojoj ti x nista ne znaciNebeskaSila96 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:32Utakmica u kojoj odavno prije utakmice nismo bili u nekom pritisku gdje smo očekivali malo hrabriju igru da pokušamo iznenadit a ono na kraju hladan tuš gdje nas svicarci nabusise i to nakon sto je do 74te bilo 0-0.Scenario koji samo bosanci mogu režirati
naprijed rejal
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
i ja gledam sad ove tabele grupa, moze biti komplikovano i sa 4 proci. Mislim vjerovatno ce biti dovoljno, ali uopste ne mora znaciti. Rekao bih nekih 60% da ce biti dovoljno, 40% da ne bude dovoljno. Samo sto manje nerijesenih rezultata, i nekih neocekivanih ishoda. Na prvu nepovoljni su nam bili remi holandije i japana, pobjeda australije nad turskom, ovaj remi konga sa portugalom, i sl. Dakle, sto manje iznenadjenja koja ce rezultirati remijem, nama ce biti povoljnija situacija.LenyYoro15 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:41Ja uvjeravam druga kao sigurno sa 4 boda idemo, šansa je 0,1% da bude toliko trećih sa 4 boda. Kontam da mu to dokažem sa Qatarom 2022, uđem i syebem se kad sam vidio 7 od 8 sa četiri boda.
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne može biti komplikovano proći sa 4, samo ako si 4. u grupi s 4 ćeš ispasti.
S 4 boda imamo gol razliku minimalno -2, što je skoro zagarantovan prolaz. Naučna fantastika je da ispadnemo ako dobijemo ove arape 1:0
S 4 boda imamo gol razliku minimalno -2, što je skoro zagarantovan prolaz. Naučna fantastika je da ispadnemo ako dobijemo ove arape 1:0
Pošteno, pa kako bude.
- JayCatwright
- Postovi: 9507
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma proci cemo ako uzmemo Katar, sreca nam je da otvaramo trece kolo jer i kad uzmes nisi 100 posto prosao nego cekas, da smo tamo pred kraj u grupama pojeo bi nas pritisak i chokeali bi.LenyYoro15 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:41Ja uvjeravam druga kao sigurno sa 4 boda idemo, šansa je 0,1% da bude toliko trećih sa 4 boda. Kontam da mu to dokažem sa Qatarom 2022, uđem i syebem se kad sam vidio 7 od 8 sa četiri boda.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Grupa A gdje je Ceska nakon remija sa JAR vjerovatno nece imati trceplasirani 4 boda.LenyYoro15 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:41Ja uvjeravam druga kao sigurno sa 4 boda idemo, šansa je 0,1% da bude toliko trećih sa 4 boda. Kontam da mu to dokažem sa Qatarom 2022, uđem i syebem se kad sam vidio 7 od 8 sa četiri boda.
Onda Ghana bi morala remizirati sa Engleskom ili Hrvatskom. Tesko.
Iran ili Novi Zeland bi morali pobjediti Belgiju ili Egipat. Tesko.
Ekvador bi morao remizirati sa Njemackom u zadnjem kolu. Moguce je ali isto tesko.
Senegal protiv Norveske remi? Vise ne nego da.
Pa onda imas grupu gdje su Portugalci. Okej Kongo im je uzeo bod i ako pobjede Uzbekistan imace 4. No pitanje je hoce li? Uzbekistan isto vidi svoju sansu vjerovatno.
Alzir bi morao remizirati protiv Argentine ili Austrije. Moguce je, ali isto tesko.
Tako da vidjet cemo, ali 4 boda bi sigurno bila dosta za 8/12 treceplasiranih ekipa.
Zadnja izmjena: Lavcina, dana/u 19 jun 2026, 00:51, ukupno mijenjano 1 put.
- prisonbreak
- Postovi: 5328
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ja zaista mislim da smo od 25 minute do 65 odigrali sasvim dobro. Imali smo neke prilike, oni prilike nisu napravili, a sve se to desilo kad je promijenio sistem igre, kad je u sredini imao vise igraca, al je ostavio Dedica na propuhu. Mora mjenjati sistem, al mozda NE protiv Katra, jer tu ti trebaju dva visoka igraca, lagano ih rijesiti i cao.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ko zna zašto je ovo dobro.
Idemo dalje. Pobjednik je ko ustane poslije pada. Ajmoooooo

Idemo dalje. Pobjednik je ko ustane poslije pada. Ajmoooooo
Zadnja izmjena: perun, dana/u 19 jun 2026, 00:51, ukupno mijenjano 1 put.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ubi kanada nogama
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Cisto informativno, crveni karton kakav god da je direktan ili dva zuta je suspenzija 1 mec samo. S tim da FIFA moze dati vecu suspenziju za neki ostriji start.
Tako ako uzmemo Katar imate cemo Tarika za iducu rundu
treba biti pozitivan sto bi jedan "strucni" komentator rekao.
Tako ako uzmemo Katar imate cemo Tarika za iducu rundu
Mes Que Un Club
-
FerdinandF
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Jeste li upratili da je Dzekson nakon tekme u izjavi šuknuo Barbarezu jer nije zatvorio tekmu kod 2-0, što nas moze koštati prolaza zbog gol razlike!?
-
napapijri1987
- Postovi: 1118
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Gdje je vikk da nas proziva i da nam prica kako ce ovo sve biti ok a k.ebeni Kongo napravio vise od nad.
Vikk sta kazes? Vrhunski fudbal igramo


Vikk sta kazes? Vrhunski fudbal igramo
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Naravno. Trebao je odmah uvesti stožera kojeg misli (ako misli) koristiti protiv Katara.FerdinandF je napisao/la: ↑19 jun 2026, 00:56Jeste li upratili da je Dzekson nakon tekme u izjavi šuknuo Barbarezu jer nije zatvorio tekmu kod 2-0, što nas moze koštati prolaza zbog gol razlike!?
-
19vendetta87
- Postovi: 10293
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Uvek si znao, tebra.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Online
Trenutno korisnika/ca: Anpa, Bosnjo22, Goalgetter, LeCoq, Micron, misstianopenaldo i 80 gostiju.



