18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1758
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JimmyPage » 19 jun 2026, 00:39

GG3 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Kakav će to fudbalski spektakl biti u zadnjem kolu, mi i Qatar. 😁
Dat će nam posjed, ako nam ne uvale na kontru bit će dobro

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1559
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la signalidunapark » 19 jun 2026, 00:40

JoeBleck je napisao/la:
19 jun 2026, 00:37
Ova Kanada trkacki najjaca ekipa turnira.Ljudi lete po terenu.Jos uvijek se ibretim koliko sko nafake imali da izvucemo bod.Realno najjaca ekipa grupe.Najbolji fudbal igraju,mislim da ce dobiti Svicarce,jaci su.

Sto se nas tice,nema tu puno mudrovanja.Tehnicki najlosija ekipa turnira.Apsolutno nista,nisacim.Nasi kao da se boje i nemaju apsolutno nikakvu ideju kada im je lopta u nogama.

Jedini hvale vrijedan potez su ona 2/3 brza pasa kada je Demirovic vrhunski pruzio loptu onom parmaku Seji.Zasluzeno prizemljenje,nadat se bolje protiv Katara,ali ovo vaginalno igranje je prvo odvratno za gledati,a onda i beskorisno.
Ljudi su mini Francuska. Nemaju te sulude killere u napadu, ali imaju trku, intenzitet i spremu ko oni.
Onaj naš bod iz prve vrijedi duplo, a suludo je pomislit da smo ih mogli sahrabit da je Demirović ono pogodio.

dena24
Postovi: 450
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dena24 » 19 jun 2026, 00:40

evo drugi put pitam, jel iko skontao da smo igrali bez desno krilo 70 minuta? :D

LenyYoro15
Postovi: 727
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la LenyYoro15 » 19 jun 2026, 00:41

JayCatwright je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Na proslom SP 7 od 8 treceplasiranih imalo 4 boda.
Ja uvjeravam druga kao sigurno sa 4 boda idemo, šansa je 0,1% da bude toliko trećih sa 4 boda. Kontam da mu to dokažem sa Qatarom 2022, uđem i syebem se kad sam vidio 7 od 8 sa četiri boda.

Confiance
Postovi: 1352
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Confiance » 19 jun 2026, 00:41

Mostarac12345 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:32
Sa kim se mi krizamo ako budemo 3
sa prvim iz grupe gdje je sad, turska, australija i paragvaj (nije 100%, ali 95% najmanje rekao bih). Alternativno, sa Nijemcima bi igrali (nekih mozda 5% sanse da nas oni zapadnu). Najrealnije je da to bude SAD

19vendetta87
Postovi: 10293
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la 19vendetta87 » 19 jun 2026, 00:42

dena24 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:40
evo drugi put pitam, jel iko skontao da smo igrali bez desno krilo 70 minuta? :D
Kad je Pape mogao bez lijevog beka, moze i Barba bez desnog krila. :rol:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Coolpanda24
Postovi: 3189
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Coolpanda24 » 19 jun 2026, 00:42

Sveti je napisao/la:
19 jun 2026, 00:36
NebeskaSila96 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:32
Utakmica u kojoj odavno prije utakmice nismo bili u nekom pritisku gdje smo očekivali malo hrabriju igru da pokušamo iznenadit a ono na kraju hladan tuš gdje nas svicarci nabusise i to nakon sto je do 74te bilo 0-0.Scenario koji samo bosanci mogu režirati
To ja govorim svo vrijeme. Nemas sta izgubit, i umjesto da se otvoris i napadnes ti svjesno igras katenaco u utakmici u kojoj ti x nista ne znaci
I meni je to najgore majke mi. Braniš se životom, na kraju izgubiš najboljeg igrača i primiš 4 gola. Čemu?

Avatar
Sveti
Postovi: 10120
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sveti » 19 jun 2026, 00:43

Coolpanda24 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:42
Sveti je napisao/la:
19 jun 2026, 00:36
NebeskaSila96 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:32
Utakmica u kojoj odavno prije utakmice nismo bili u nekom pritisku gdje smo očekivali malo hrabriju igru da pokušamo iznenadit a ono na kraju hladan tuš gdje nas svicarci nabusise i to nakon sto je do 74te bilo 0-0.Scenario koji samo bosanci mogu režirati
To ja govorim svo vrijeme. Nemas sta izgubit, i umjesto da se otvoris i napadnes ti svjesno igras katenaco u utakmici u kojoj ti x nista ne znaci
I meni je to najgore majke mi. Braniš se životom, na kraju izgubiš najboljeg igrača i primiš 4 gola. Čemu?
Bas nevjerovatno idiotski
naprijed rejal

Confiance
Postovi: 1352
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Confiance » 19 jun 2026, 00:44

LenyYoro15 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:41
JayCatwright je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Na proslom SP 7 od 8 treceplasiranih imalo 4 boda.
Ja uvjeravam druga kao sigurno sa 4 boda idemo, šansa je 0,1% da bude toliko trećih sa 4 boda. Kontam da mu to dokažem sa Qatarom 2022, uđem i syebem se kad sam vidio 7 od 8 sa četiri boda.
i ja gledam sad ove tabele grupa, moze biti komplikovano i sa 4 proci. Mislim vjerovatno ce biti dovoljno, ali uopste ne mora znaciti. Rekao bih nekih 60% da ce biti dovoljno, 40% da ne bude dovoljno. Samo sto manje nerijesenih rezultata, i nekih neocekivanih ishoda. Na prvu nepovoljni su nam bili remi holandije i japana, pobjeda australije nad turskom, ovaj remi konga sa portugalom, i sl. Dakle, sto manje iznenadjenja koja ce rezultirati remijem, nama ce biti povoljnija situacija.

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 19 jun 2026, 00:47

Ne može biti komplikovano proći sa 4, samo ako si 4. u grupi s 4 ćeš ispasti.
S 4 boda imamo gol razliku minimalno -2, što je skoro zagarantovan prolaz. Naučna fantastika je da ispadnemo ako dobijemo ove arape 1:0
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9507
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JayCatwright » 19 jun 2026, 00:49

LenyYoro15 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:41
JayCatwright je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Na proslom SP 7 od 8 treceplasiranih imalo 4 boda.
Ja uvjeravam druga kao sigurno sa 4 boda idemo, šansa je 0,1% da bude toliko trećih sa 4 boda. Kontam da mu to dokažem sa Qatarom 2022, uđem i syebem se kad sam vidio 7 od 8 sa četiri boda.
Ma proci cemo ako uzmemo Katar, sreca nam je da otvaramo trece kolo jer i kad uzmes nisi 100 posto prosao nego cekas, da smo tamo pred kraj u grupama pojeo bi nas pritisak i chokeali bi.

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Lavcina » 19 jun 2026, 00:49

LenyYoro15 je napisao/la:
19 jun 2026, 00:41
JayCatwright je napisao/la:
19 jun 2026, 00:38
Na proslom SP 7 od 8 treceplasiranih imalo 4 boda.
Ja uvjeravam druga kao sigurno sa 4 boda idemo, šansa je 0,1% da bude toliko trećih sa 4 boda. Kontam da mu to dokažem sa Qatarom 2022, uđem i syebem se kad sam vidio 7 od 8 sa četiri boda.
Grupa A gdje je Ceska nakon remija sa JAR vjerovatno nece imati trceplasirani 4 boda.
Onda Ghana bi morala remizirati sa Engleskom ili Hrvatskom. Tesko.
Iran ili Novi Zeland bi morali pobjediti Belgiju ili Egipat. Tesko.
Ekvador bi morao remizirati sa Njemackom u zadnjem kolu. Moguce je ali isto tesko.
Senegal protiv Norveske remi? Vise ne nego da.
Pa onda imas grupu gdje su Portugalci. Okej Kongo im je uzeo bod i ako pobjede Uzbekistan imace 4. No pitanje je hoce li? Uzbekistan isto vidi svoju sansu vjerovatno.
Alzir bi morao remizirati protiv Argentine ili Austrije. Moguce je, ali isto tesko.
Tako da vidjet cemo, ali 4 boda bi sigurno bila dosta za 8/12 treceplasiranih ekipa.
Zadnja izmjena: Lavcina, dana/u 19 jun 2026, 00:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5328
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la prisonbreak » 19 jun 2026, 00:50

Ja zaista mislim da smo od 25 minute do 65 odigrali sasvim dobro. Imali smo neke prilike, oni prilike nisu napravili, a sve se to desilo kad je promijenio sistem igre, kad je u sredini imao vise igraca, al je ostavio Dedica na propuhu. Mora mjenjati sistem, al mozda NE protiv Katra, jer tu ti trebaju dva visoka igraca, lagano ih rijesiti i cao.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
perun
Postovi: 947
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la perun » 19 jun 2026, 00:51

Ko zna zašto je ovo dobro.
Idemo dalje. Pobjednik je ko ustane poslije pada. Ajmoooooo :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Zadnja izmjena: perun, dana/u 19 jun 2026, 00:51, ukupno mijenjano 1 put.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
alemsa
Postovi: 16974
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la alemsa » 19 jun 2026, 00:51

Ubi kanada nogama

amertiger
Postovi: 1347
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la amertiger » 19 jun 2026, 00:54

Cisto informativno, crveni karton kakav god da je direktan ili dva zuta je suspenzija 1 mec samo. S tim da FIFA moze dati vecu suspenziju za neki ostriji start.

Tako ako uzmemo Katar imate cemo Tarika za iducu rundu 😀 treba biti pozitivan sto bi jedan "strucni" komentator rekao.
Mes Que Un Club

FerdinandF
Postovi: 650
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 00:56

Jeste li upratili da je Dzekson nakon tekme u izjavi šuknuo Barbarezu jer nije zatvorio tekmu kod 2-0, što nas moze koštati prolaza zbog gol razlike!?

napapijri1987
Postovi: 1118
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la napapijri1987 » 19 jun 2026, 00:56

Gdje je vikk da nas proziva i da nam prica kako ce ovo sve biti ok a k.ebeni Kongo napravio vise od nad.
Vikk sta kazes? Vrhunski fudbal igramo 😂😂😂

Futbol
Postovi: 154
Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Futbol » 19 jun 2026, 00:59

FerdinandF je napisao/la:
19 jun 2026, 00:56
Jeste li upratili da je Dzekson nakon tekme u izjavi šuknuo Barbarezu jer nije zatvorio tekmu kod 2-0, što nas moze koštati prolaza zbog gol razlike!?
Naravno. Trebao je odmah uvesti stožera kojeg misli (ako misli) koristiti protiv Katara.

19vendetta87
Postovi: 10293
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la 19vendetta87 » 19 jun 2026, 01:00

PSV je napisao/la:
18 jun 2026, 17:22
slika
Idu tri ista, osetim dobitak. Naprijed Suisse. :yawn:
Uvek si znao, tebra. :yawn:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anpa, Bosnjo22, Goalgetter, LeCoq, Micron, misstianopenaldo i 80 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []