18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
EDIX
Postovi: 87
Pridružen/a: 07 nov 2011, 18:12
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la EDIX » 19 jun 2026, 10:52

Primili smo četiri gola nakon sto je Tahirovic izaso......

Futbol
Postovi: 149
Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Futbol » 19 jun 2026, 10:55

Primio je I Ajax stotinjak golova otkad je Tahirovic otišao.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1609
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 19 jun 2026, 10:58

bordobijeli je napisao/la:
19 jun 2026, 10:34
DamirT je napisao/la:
19 jun 2026, 10:07
Brokula je napisao/la:
19 jun 2026, 10:03
Komercijalne pauze ubijaju fudbal
slika
Dobro je neko rekao jucer, treba bgm razmisliti da ih na pauzi poredaju na centru i djeca im donesu flasice sa vodom, bez ikakvog kontakta sa strucnim stabom. Ovo odlicno dodje jacim ekipama da se malo dozovu i ponovo krenu napadati.
Prva pauza nam je dobro dosla tu smo se sabrali isto tako druga je puno vise pomogla Svicarcima.
Kakvi degenerici majko moja, kakva bolan pauza? Ljudi nas zgazili 85min od ukupnih 90

mirsonetz
Postovi: 1110
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la mirsonetz » 19 jun 2026, 10:58

Ma bendzamin ne smije igrati ona situacija umjesto da krene napred on vraca stoperima… ja bi izveo nesto 3-5-1-1 vasilj katic dennis seo dedic memic amir basic kerim mahmic dzeko
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Avatar
hz1987
Postovi: 2291
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la hz1987 » 19 jun 2026, 10:59

Nakon prospavane noci. Procitani smo. Bili smo mnogim nepoznanica jer smo gradili sistem i taktiku i nismo privlacili paznju. Nas su svi analizirali otkako smo se plasirali i popratili mane i slabosti. Sreca pa smo prvu igrali protiv Kanade, jer im je otvorenje bilo. Ovako, vec vidjena 4-4-2 i poduplani bokovi sa odsjecenim napadacima uz brisan prostor u sredini koju drze samo 2 igraca. Svako nam uz malo pritiska dodje na 25m bez po muke. Naporno je tako braniti se. A cim se branimo, gol visi u zraku. Vec sam stavljao onu sliku heatmap kretanja igraca i pokrivanja prostora. Ne moze se tako igrati. Padamo nakon pauze. Dzeko je juce drzao cijelu zadnju liniju za sobom da ne krenu naprijed. Kada je izasao, oni su jednostavno zaboravili na bezopasnog i beskorisnog Demirovica koji ima susan period kroz karijeru. Jednostavno su ga zanemarili i krenuli svi u napada. S njim imamo igraca manje i u napadu i u veznom redu. Pobjede smo i nizali i dobro igrali protiv Rumunije i Austrije jer je bio povrijedjen. Jednostavno beskoristan u ovoj formaciji 4-4-2. Taj neki pritisak je nidje veze, samo leta ko muha bez glave, i kad otkine neko presjecanje nema od tog nista, znaci nema smisla. Kada je prebacio Memica na lijevo i transformisao sistem u 3-5-2 tj u 5-3-2 povlacenjem, mi smo prodisali, al u toj formaciji nisu imali sta traziti ni Alajbegovic i ni Demirovic, jer Kerim je morao u sredinu da ide a ne Dzeko da se vraca i distribuira pasove sa sredine. Kome, opet Demirovicu koji ne funkcionise. Nebrojeno su se sudarali lijevo Memic, Kolasinac i Alajbegovic. Pauza u 70toj nam ocito ne godi, dok su svicarci jedva cekali pauzu da dignu nivo, pojeli su nas. Lose se hidriramo, dok ovi ne ispustaju bocice iz ruku, mi glumimo heroje. Zato 4 komada herojima u mrezi. Lose, jako lose. Nije rjesenje ni nagomilati sredinu, al vala ni bokove duplati. Napad se mora mijenjati. Demirovic mora na klupu, sad je to vec psiha, nema veze s kvalitetom, neznanjem. Protiv Katara 3-5-2, nagomilati u sredinu.
Vasilj
Katic - Hadzikadicunic - Kolasinac
Dedic - Sunjic - Hadziahmetovic(Basic) - Memic
Mahmic
Dzeko - Lukic

Avatar
Zutti
Postovi: 2487
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zutti » 19 jun 2026, 11:06

Samo su teške fudbalske analfabete mogle i pomisliti da mi u ovoj grupi možemo više od 4 boda. Ja sam čak bio u dilemi da li i do tog 4. možemo i hoće li nam 3 biti dovoljna da idemo dalje, al eto, uspjeli smo i sve imamo u svojim rukama. Sinoć ružan poraz, visok, al jbg, raspali smo se poslije gola totalno i prošli kako smo prošli. Da nam je neko ponudio prije početka SP da sami o sebi odlučujemo u utakmici protiv Katra, svi bi pristali. S druge strane što je većina nacije sebi umislila da smo mi neka ekipa i da su drugi ništa specijalno (tome najviše doprinosi totalno nepoznavanje fudbala. Maksikum našeg naroda su Real, Barcelona, Liverpool, i to je okej, samo problem nastaju kad takvi krenu praviti analize, a za 80% igrača Švicarske su sinoć prvi put čuli), pa su sad svi u depresiji i stavljaju Katar ispred nas, to je već naše standardno lupanje gluposti. Spustite očekivanja i uživajte u SP, situacija je jednostavna - ako ne možes pobijediti Katar ne trebaš igrati nokaut fazu, ako pobijediš zasluženo si prošao dalje. Tu sva polemika prestaje.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

FerdinandF
Postovi: 602
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 11:08

Zutti je napisao/la:
19 jun 2026, 11:06
Samo su teške fudbalske analfabete mogle i pomisliti da mi u ovoj grupi možemo više od 4 boda. Ja sam čak bio u dilemi da li i do tog 4. možemo i hoće li nam 3 biti dovoljna da idemo dalje, al eto, uspjeli smo i sve imamo u svojim rukama. Sinoć ružan poraz, visok, al jbg, raspali smo se poslije gola totalno i prošli kako smo prošli. Da nam je neko ponudio prije početka SP da sami o sebi odlučujemo u utakmici protiv Katra, svi bi pristali. S druge strane što je većina nacije sebi umislila da smo mi neka ekipa i da su drugi ništa specijalno (tome najviše doprinosi totalno nepoznavanje fudbala. Maksikum našeg naroda su Real, Barcelona, Liverpool, i to je okej, samo problem nastaju kad takvi krenu praviti analize, a za 80% igrača Švicarske su sinoć prvi put čuli), pa su sad svi u depresiji i stavljaju Katar ispred nas, to je već naše standardno lupanje gluposti. Spustite očekivanja i uživajte u SP, situacija je jednostavna - ako ne možes pobijediti Katar ne trebaš igrati nokaut fazu, ako pobijediš zasluženo si prošao dalje. Tu sva polemika prestaje.
Ama nije problem očekivanje. Problem je što svi vidimo da ne funkcioniše. Da je loše.

19vendetta87
Postovi: 10267
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la 19vendetta87 » 19 jun 2026, 11:10

Protiv Kanade smo imali 172 tacna pasa, a sinoc cak 287. Ogroman napredak nase reprezentacije. Sljedecu utakmicu ide to na 300+. :D
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la tabba77 » 19 jun 2026, 11:11

FerdinandF je napisao/la:
19 jun 2026, 11:08
Zutti je napisao/la:
19 jun 2026, 11:06
Samo su teške fudbalske analfabete mogle i pomisliti da mi u ovoj grupi možemo više od 4 boda. Ja sam čak bio u dilemi da li i do tog 4. možemo i hoće li nam 3 biti dovoljna da idemo dalje, al eto, uspjeli smo i sve imamo u svojim rukama. Sinoć ružan poraz, visok, al jbg, raspali smo se poslije gola totalno i prošli kako smo prošli. Da nam je neko ponudio prije početka SP da sami o sebi odlučujemo u utakmici protiv Katra, svi bi pristali. S druge strane što je većina nacije sebi umislila da smo mi neka ekipa i da su drugi ništa specijalno (tome najviše doprinosi totalno nepoznavanje fudbala. Maksikum našeg naroda su Real, Barcelona, Liverpool, i to je okej, samo problem nastaju kad takvi krenu praviti analize, a za 80% igrača Švicarske su sinoć prvi put čuli), pa su sad svi u depresiji i stavljaju Katar ispred nas, to je već naše standardno lupanje gluposti. Spustite očekivanja i uživajte u SP, situacija je jednostavna - ako ne možes pobijediti Katar ne trebaš igrati nokaut fazu, ako pobijediš zasluženo si prošao dalje. Tu sva polemika prestaje.
Ama nije problem očekivanje. Problem je što svi vidimo da ne funkcioniše. Da je loše.
Pa tako je od samog početka kvalifikacija. Od prve utakmice je loše, ne funkcioniše ali smo se provlačili na individualni kvalitet. Na SP podbacili u ovim utakmicama ti pojedinci na koje smo se oslanjali a svaka greška koju smo do sad napravili je skupo plaćena.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
James1987
Postovi: 966
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la James1987 » 19 jun 2026, 11:15

Nije problem izgubiti od Švicarske dosta su bolji od nas ali daj pokazi neku igru nesto ispobaj malo napadacki jer nam ova tekma ionako ne znaci i da smo bod uzeli kada Katar moramo pobjediti, veceras se moglo i moralo pokazati prema naprijed puno vise a ne kao sa Kanadom stani nisko pa sta Bog da.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
Zutti
Postovi: 2487
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zutti » 19 jun 2026, 11:20

FerdinandF je napisao/la:
19 jun 2026, 11:08
Zutti je napisao/la:
19 jun 2026, 11:06
Samo su teške fudbalske analfabete mogle i pomisliti da mi u ovoj grupi možemo više od 4 boda. Ja sam čak bio u dilemi da li i do tog 4. možemo i hoće li nam 3 biti dovoljna da idemo dalje, al eto, uspjeli smo i sve imamo u svojim rukama. Sinoć ružan poraz, visok, al jbg, raspali smo se poslije gola totalno i prošli kako smo prošli. Da nam je neko ponudio prije početka SP da sami o sebi odlučujemo u utakmici protiv Katra, svi bi pristali. S druge strane što je većina nacije sebi umislila da smo mi neka ekipa i da su drugi ništa specijalno (tome najviše doprinosi totalno nepoznavanje fudbala. Maksikum našeg naroda su Real, Barcelona, Liverpool, i to je okej, samo problem nastaju kad takvi krenu praviti analize, a za 80% igrača Švicarske su sinoć prvi put čuli), pa su sad svi u depresiji i stavljaju Katar ispred nas, to je već naše standardno lupanje gluposti. Spustite očekivanja i uživajte u SP, situacija je jednostavna - ako ne možes pobijediti Katar ne trebaš igrati nokaut fazu, ako pobijediš zasluženo si prošao dalje. Tu sva polemika prestaje.
Ama nije problem očekivanje. Problem je što svi vidimo da ne funkcioniše. Da je loše.
Problem je što ne shvatate da drugačije, u smislu samog taktickog opredjeljenja i kvaliteta utakmice, ne može.Ekipa si koja se mora branit, koja mora ubijat ritam, koja nema veznog reda, koja ne postoji u tranziciji jer ti sredinu "drži" kalibar Tahirović, Gigović, Šunjić. Ti momci nisu kalibar SP, imaju problem da iskontrolišu i zadrže loptu 10 sekundi pa protiv skoro svakog veznog reda ovog SP, al ne mogu se ljutit ni na njih ni na Barbareza jer bolji u našoj reprezentaciji ne postoje. Ovo je sve što imamo. Možemo mi pričati o samoj strukturi branjenja. Evo, ja sam za to da napunimo sredinu, da na taj način probamo neutralisat nešto, da igramo sa samo jednim špicem, da protiv reprezentacija kalibar Švicarska ni Esmir ni Kerim ne vide terena prije 70. minute kakav god rezultat bio. O tim stvarima možemo pričati, al čitavu noć i jutro slušam i čitam kako se mi trebamo s nekim nadigravati, natrčavati, izaći, probati, ne uvlačiti u svoj 16erac, kako Švicarska i Kanada nisu nikakve reprezentacije, kako smo došli i brukamo se, kako protiv Katra nemamo šta tražiti jer su i oni kvalitetniji od nas, kako smo nezadovoljni bodom protiv Kanade, itd itd, a zapravo mi cijelo božije vrijeme s Barbarezom igramo ovako i to nas je i dovelo na SP.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2045
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la BenjooJutub » 19 jun 2026, 11:20

FerdinandF je napisao/la:
19 jun 2026, 11:08
Zutti je napisao/la:
19 jun 2026, 11:06
Samo su teške fudbalske analfabete mogle i pomisliti da mi u ovoj grupi možemo više od 4 boda. Ja sam čak bio u dilemi da li i do tog 4. možemo i hoće li nam 3 biti dovoljna da idemo dalje, al eto, uspjeli smo i sve imamo u svojim rukama. Sinoć ružan poraz, visok, al jbg, raspali smo se poslije gola totalno i prošli kako smo prošli. Da nam je neko ponudio prije početka SP da sami o sebi odlučujemo u utakmici protiv Katra, svi bi pristali. S druge strane što je većina nacije sebi umislila da smo mi neka ekipa i da su drugi ništa specijalno (tome najviše doprinosi totalno nepoznavanje fudbala. Maksikum našeg naroda su Real, Barcelona, Liverpool, i to je okej, samo problem nastaju kad takvi krenu praviti analize, a za 80% igrača Švicarske su sinoć prvi put čuli), pa su sad svi u depresiji i stavljaju Katar ispred nas, to je već naše standardno lupanje gluposti. Spustite očekivanja i uživajte u SP, situacija je jednostavna - ako ne možes pobijediti Katar ne trebaš igrati nokaut fazu, ako pobijediš zasluženo si prošao dalje. Tu sva polemika prestaje.
Ama nije problem očekivanje. Problem je što svi vidimo da ne funkcioniše. Da je loše.
A da li si nekad pomislio da je mozda ovo najbolje, da nemoze drugacije funkcionisati osim ako nam protivnik to ne dozvoli? Da li stvarno misliš da 10 ljudi na klupi ne vidi da ovo ne funkcioniše?

objektivni7563
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 jun 2026, 01:44
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la objektivni7563 » 19 jun 2026, 11:24

Niste mi stvarni jasni oa igrali smo protiv ekipe koja je na Euru ispala u cetvrtfinalu i to na penale od Engleske, ne igramo mi lose nego igramo jedino moguce protiv kvalitetnijih repreznetacija ako du momci krivi sto nemaju kvalitet onda nismo normalni. Opet sami o sebi odlucujemo i to bi svi potpisali prije Svjetskog zato svaka cast momcima i selektoru

FerdinandF
Postovi: 602
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 11:25

BenjooJutub je napisao/la:
19 jun 2026, 11:20
FerdinandF je napisao/la:
19 jun 2026, 11:08
Zutti je napisao/la:
19 jun 2026, 11:06
Samo su teške fudbalske analfabete mogle i pomisliti da mi u ovoj grupi možemo više od 4 boda. Ja sam čak bio u dilemi da li i do tog 4. možemo i hoće li nam 3 biti dovoljna da idemo dalje, al eto, uspjeli smo i sve imamo u svojim rukama. Sinoć ružan poraz, visok, al jbg, raspali smo se poslije gola totalno i prošli kako smo prošli. Da nam je neko ponudio prije početka SP da sami o sebi odlučujemo u utakmici protiv Katra, svi bi pristali. S druge strane što je većina nacije sebi umislila da smo mi neka ekipa i da su drugi ništa specijalno (tome najviše doprinosi totalno nepoznavanje fudbala. Maksikum našeg naroda su Real, Barcelona, Liverpool, i to je okej, samo problem nastaju kad takvi krenu praviti analize, a za 80% igrača Švicarske su sinoć prvi put čuli), pa su sad svi u depresiji i stavljaju Katar ispred nas, to je već naše standardno lupanje gluposti. Spustite očekivanja i uživajte u SP, situacija je jednostavna - ako ne možes pobijediti Katar ne trebaš igrati nokaut fazu, ako pobijediš zasluženo si prošao dalje. Tu sva polemika prestaje.
Ama nije problem očekivanje. Problem je što svi vidimo da ne funkcioniše. Da je loše.
A da li si nekad pomislio da je mozda ovo najbolje, da nemoze drugacije funkcionisati osim ako nam protivnik to ne dozvoli? Da li stvarno misliš da 10 ljudi na klupi ne vidi da ovo ne funkcioniše?
Ovo nije najbolje. U par momenata se vidjelo da momci mogu igrati, ali ih sustem blokira. Deset ljudi na klupi ili ne vidi ili ne smije protiv Barbareza. Nemoj mi pričati priče. Ovo je toliko očito da ne mozes igrati s dva naoadača, bez sredine. Uzas. Smiju nam se svi koliko je glupo.

Kaunas
Postovi: 13506
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Kaunas » 19 jun 2026, 11:31

akisarajevo92 je napisao/la:
31 maj 2026, 15:55
i ovaj Manzambi vec vrijedi 50 miliona :tokralju:
DamirT je napisao/la:
31 maj 2026, 17:14
akisarajevo92 je napisao/la:
31 maj 2026, 16:26
DamirT je napisao/la:
31 maj 2026, 15:57


A statistika mu malo jaca od kisele vode :lol:
Da se Dzeko pojavio prije dvije godine i uzeo titulu sa Wolfsburgom ove sezone vjerovatno ne bi vrijedio kao ovaj crnjo iz Freiburga sa 7 golova u 40 meceva
Ali se zato svrsava ovdje kao da je 25 golova lik dao... :tokralju:
baboedindzeko09 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:07
Ovdje kako se najavljivala Švicarska i ovaj Mazambi ja mislio Francuska sa Platinijem grob te je.bo a ne neinteligentni berač pamuka sa 32 izgubljene lopte od ulaska.
Zadnja izmjena: Kaunas, dana/u 19 jun 2026, 11:33, ukupno mijenjano 1 put.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la baboedindzeko09 » 19 jun 2026, 11:33

Kaunas je napisao/la:
19 jun 2026, 11:31
DamirT je napisao/la:
31 maj 2026, 17:14
akisarajevo92 je napisao/la:
31 maj 2026, 16:26


Da se Dzeko pojavio prije dvije godine i uzeo titulu sa Wolfsburgom ove sezone vjerovatno ne bi vrijedio kao ovaj crnjo iz Freiburga sa 7 golova u 40 meceva
Ali se zato svrsava ovdje kao da je 25 golova lik dao... :tokralju:
baboedindzeko09 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:07
Ovdje kako se najavljivala Švicarska i ovaj Mazambi ja mislio Francuska sa Platinijem grob te je.bo a ne neinteligentni berač pamuka sa 32 izgubljene lopte od ulaska.
Kaunas je napisao/la:
13 jun 2026, 23:05
tiketoke je napisao/la:
13 jun 2026, 23:03
GG3 je napisao/la:
13 jun 2026, 23:02
Kanada ce Kataru utrpat 5 Komada i zgadit im Fudbal
To sam i ja pomislio

Bitno je protiv Svicarske primiti sto manje golova
Onda imamo sanse da sa samo 1:0 , protiv Katra idemo dalje
Kanada nece uzet Katara
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NajvecaRadosti » 19 jun 2026, 11:34

Niko nije ocekivao da cemo osvojiti grupu.Jednostavno 3.smo po kvalitetu u nasoj grupi sto ce i tabela na kraju pokazati(nadam se).Samo daj da nesto igramo,valjda smo zbog toga i otisli da pokazemo svijetu da se i kod nas igra fudbal.Svi nam se smiju kakav haramball igramo.Ako smo otisli samo na izlet i da pravimo ove pjesmice onda se bojim da smo Italiji bezveze uzeli mjesto ili Velsu koji me dosta podsjeca na ovu Kanadu.
Opustite se ba i igrajte laksu grupu nismo mogli dobiti.Nek ispadnemo ako treba yebo vas kalkulacije.Kerima i Esmira je pojeo pritisak,ni blijeda sjena onoga sto smo gledali.Svi u nekom grcu jer su im postavili cilj da igramo sto mrtvije na x prve dvije.

Zaboraviti ovo sinoc,pobjediti u srijedu pa cemo vidjeti dalje.Sami o sebi odlucujemo
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 19 jun 2026, 11:37, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 485
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 19 jun 2026, 11:36

Da je uveo ovog, da je uveo onog, ...
Šta bi bilo kad bi bilo.
Pustite to, gotovo je.

Da je Demir napravio 2 koraka unazad umjesto uvukao se u peterac kad je Edin pročepio na klijevom krilu...
Da je Seo pucao umjesto poslao pas nigdje...
Da je Memić dodao Edinu umjesto šuta...
Da je Kerim dodao Edinu umjesto driblinga...
Da je Demir napao peterac umjesto izvukao se van 16m kad je Dedić pucao...
Da je ovo, da je ono
(i sve ovo na 0:0)

Ova ekipa, u ovom sistemu je dobra samo onoliko koliko se kompaktno branimo.
Tarikov crveni je došao nakon naše izgubljene i nepostavljene odbrane.
Mogao je biti i čist start, ali nije, DOGSO i crvena karta, sve ok.
Međutim šta je dovelo do toga da mora uopće uklizati je ključno, a to je da smo ostali previsoko sa prevelikim prostorom između linija.
Poslije se nismo sastavili.
slika

slika
Svaka čast momcima na borbi. Valjalo je izguliti ovo.
Sad realno ako ne možemo dobiti Katar, nije nam mjesto tu.
Ako dobiješ ideš vjerovatno na Ameriku, a pobjednik toga na bolje iz, šta Ekvador? vs Belgija/Egipat. Svi dovoljno jači od nas da nas dobiju, nedovoljno da kažeš nemoguće. Hajr, guramo dokle možemo, pa makar išli kući poslije iduće.
Pošteno, pa kako bude.

bordobijeli
Postovi: 18304
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bordobijeli » 19 jun 2026, 11:38

GrbavicaHrammm je napisao/la:
19 jun 2026, 10:58
bordobijeli je napisao/la:
19 jun 2026, 10:34
DamirT je napisao/la:
19 jun 2026, 10:07


Dobro je neko rekao jucer, treba bgm razmisliti da ih na pauzi poredaju na centru i djeca im donesu flasice sa vodom, bez ikakvog kontakta sa strucnim stabom. Ovo odlicno dodje jacim ekipama da se malo dozovu i ponovo krenu napadati.
Prva pauza nam je dobro dosla tu smo se sabrali isto tako druga je puno vise pomogla Svicarcima.
Kakvi degenerici majko moja, kakva bolan pauza? Ljudi nas zgazili 85min od ukupnih 90
Prvo nauci normalno komunicirati pa onda tek o utakmici .

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2045
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la BenjooJutub » 19 jun 2026, 11:38

FerdinandF je napisao/la:
19 jun 2026, 11:25
BenjooJutub je napisao/la:
19 jun 2026, 11:20
FerdinandF je napisao/la:
19 jun 2026, 11:08


Ama nije problem očekivanje. Problem je što svi vidimo da ne funkcioniše. Da je loše.
A da li si nekad pomislio da je mozda ovo najbolje, da nemoze drugacije funkcionisati osim ako nam protivnik to ne dozvoli? Da li stvarno misliš da 10 ljudi na klupi ne vidi da ovo ne funkcioniše?
Ovo nije najbolje. U par momenata se vidjelo da momci mogu igrati, ali ih sustem blokira. Deset ljudi na klupi ili ne vidi ili ne smije protiv Barbareza. Nemoj mi pričati priče. Ovo je toliko očito da ne mozes igrati s dva naoadača, bez sredine. Uzas. Smiju nam se svi koliko je glupo.
Svo to stoji, ali zar mislis da to oni ne vide? Ja nekako ne mogu da vjerujem da je to razlog, jer je previše očit. Da jr to tako, onda bi svi mogli biti vrhunski stručnjaci. Očigledno je neka prevaga na 442 koju mi ne vidimo, jer kako da vidimo kad imamo pristup tekmama i izjavama. Treninzima i analizama nemamo.

Da li ste razmišljali da Džeko ne može samo igrati u napadu? Da li ste razmišljali da je ovo sve podređeno njemu, pa čak i kad ne igra ne žele da se razbija sistem koji se gradi pa se i tada igra 442. Mislimd da je i nama jasno da Džeko nemoze sam igrati u napadu, a isto tako nam je i jasno da smo dosta slabiji kad on nikako ne igra. Godinama se na forumu pisalo kako je Džeko prestar da bi sam igrao špica, jel se sjećaš tog perioda?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosnjo22, Edincapitano, FerdinandF, Goalgetter, JavierBosnia, Mocvara1991 i 71 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []