Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la zeljovolimte » 19 jun 2026, 20:23
bordobijeli je napisao/la: ↑19 jun 2026, 20:21
zeljovolimte je napisao/la: ↑19 jun 2026, 20:20
ArtemisFowl je napisao/la: ↑19 jun 2026, 19:34
Gdje sam to rekao?
Sama pomisao bilo koga da je bespotrebno. Bukvalno je sekunda odlucila da li ce on stici do lopte i bio bi fantastican start. Da je spasio to bi bilo na 1:0. Jednostavno imas takve ljude koji ce ginuti uvijek bez kalkulisanje. Bez razmisljanja bi bilo da ga je nekim namjernim faulom..
Da su ostali na 50% ovog pokazali ne bi mi imali problema.
Demirovic, Alajbegovic i Esmir moraju glave namjestiti.
Selektor mora izbaciti Tahirovica svako svoje nek preuzme.
A Katar cemo dobiti svakako, Muharemovica imamo odmornog protiv SAD.
Zasto Nalic na areni govori da je 2 utakmice kazne ??
Da li se suspnezije ponistavaju poslije grupr veze nemam.
Onda ga imamo spremnog za osminu

-
CAZIN
- Postovi: 2496
- Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAZIN » 19 jun 2026, 20:26
bordobijeli je napisao/la: ↑19 jun 2026, 20:21
zeljovolimte je napisao/la: ↑19 jun 2026, 20:20
ArtemisFowl je napisao/la: ↑19 jun 2026, 19:34
Gdje sam to rekao?
Sama pomisao bilo koga da je bespotrebno. Bukvalno je sekunda odlucila da li ce on stici do lopte i bio bi fantastican start. Da je spasio to bi bilo na 1:0. Jednostavno imas takve ljude koji ce ginuti uvijek bez kalkulisanje. Bez razmisljanja bi bilo da ga je nekim namjernim faulom..
Da su ostali na 50% ovog pokazali ne bi mi imali problema.
Demirovic, Alajbegovic i Esmir moraju glave namjestiti.
Selektor mora izbaciti Tahirovica svako svoje nek preuzme.
A Katar cemo dobiti svakako, Muharemovica imamo odmornog protiv SAD.
Zasto Nalic na areni govori da je 2 utakmice kazne ??
Utakmica suspenzije je a ako FIFA razmotri situaciju može biti dvije utakmice.
-
Saurman
- Postovi: 26852
- Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
- Lokacija: Alpha Centauri
-
Kontakt:
Post
Postao/la Saurman » 19 jun 2026, 20:29
Sinoć najboji igrač i na kraju ga levati uvališe da fasuje crveni.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
-
ArtemisFowl
- Postovi: 2005
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArtemisFowl » 19 jun 2026, 21:12
zeljovolimte je napisao/la: ↑19 jun 2026, 20:20
ArtemisFowl je napisao/la: ↑19 jun 2026, 19:34
zeljovolimte je napisao/la: ↑19 jun 2026, 19:10
Ma i onako je **** kao sto kazes. Lakse ce nam biti bez njega protiv Katra.
Gdje sam to rekao?
Sama pomisao bilo koga da je bespotrebno. Bukvalno je sekunda odlucila da li ce on stici do lopte i bio bi fantastican start. Da je spasio to bi bilo na 1:0. Jednostavno imas takve ljude koji ce ginuti uvijek bez kalkulisanje. Bez razmisljanja bi bilo da ga je nekim namjernim faulom..
Da su ostali na 50% ovog pokazali ne bi mi imali problema.
Demirovic, Alajbegovic i Esmir moraju glave namjestiti.
Selektor mora izbaciti Tahirovica svako svoje nek preuzme.
A Katar cemo dobiti svakako, Muharemovica imamo odmornog protiv SAD.
Bespotrebno jer nam je bitniji protiv Katara. Nije bilo vrijedno rizika, pogriješio je. Ja ne govorim da je ovo očajna partija, već da je daleko od savršenog kad dobiješ crveni karton, šta god da si uradio prije tog.
I ta priča o odmaranju je glupa. Razmaci između utakmica su po 6 dana.
-
Marsiano
- Postovi: 61
- Pridružen/a: 29 sep 2025, 10:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Marsiano » 19 jun 2026, 21:32
Dize se prasina ⚫️🔴
-
soccerfan
- Postovi: 9838
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 19 jun 2026, 23:32
Koga zanima:
Prema važećim pravilima FIFA-e, direktan crveni karton automatski povlači suspenziju od jedne utakmice.
To znači da će Muharemović sigurno propustiti posljednji susret grupne faze protiv Katara, koji je na rasporedu 24. juna u Seattleu.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
JayCatwright
- Postovi: 9494
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la JayCatwright » 19 jun 2026, 23:41
Cuj savrseno igrao, dobio crveni zbog amaterskog starta
Protiv Kanade isto savrsen dok ga Larin nije otresao ko Drogba Carraghera prije 20 godina
-
DzaniMehmet
- Postovi: 50
- Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la DzaniMehmet » 19 jun 2026, 23:59
CHR je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:32
Nestvarna partija. Najbolji CB u Evropi
Well well well …..
-
CHR
- Postovi: 1356
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 20 jun 2026, 00:19
-
Iceplayer
- Postovi: 2184
- Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Iceplayer » 20 jun 2026, 00:24
DzaniMehmet je napisao/la: ↑19 jun 2026, 23:59
CHR je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:32
Nestvarna partija. Najbolji CB u Evropi
Well well well …..
Ako ga Barca ne uzme sada baš će ispast kao djeca...
-
DzaniMehmet
- Postovi: 50
- Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la DzaniMehmet » 20 jun 2026, 00:27
Raja, chillajte malo, dobar je štoper, nema priče, ali za poređenja s Barcom i Maldinijem mora još dosta pure pojesti.
-
resko1
- Postovi: 86
- Pridružen/a: 12 feb 2025, 10:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la resko1 » 20 jun 2026, 02:19
Taretu samo fali malo brzine, ostalo sve ima.
Jedan od nasih najboljih igraca, ja vjerujem da ce on buducnosti biti sve bolji, za crveni mu ne zamjeram, jer je imo najbolju namjeru, sekunda je falila da uspjedne izbacit loptu.
-
Sindikat12
- Postovi: 2254
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sindikat12 » 20 jun 2026, 11:42
Nas najbolji igrac na ovom SP:u, steta zbog crvenog ali kakva igracina!
-
Arvid
- Postovi: 24092
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 20 jun 2026, 11:52
DzaniMehmet je napisao/la: ↑20 jun 2026, 00:27
Raja, chillajte malo, dobar je štoper, nema priče, ali za poređenja s Barcom i Maldinijem mora još dosta pure pojesti.
ejs
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
DamirT
- Postovi: 30837
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 20 jun 2026, 12:15
Maldini je skuplja verzija Muharemovica

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
CHR
- Postovi: 1356
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 20 jun 2026, 15:18
DzaniMehmet je napisao/la: ↑19 jun 2026, 23:59
CHR je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:32
Nestvarna partija. Najbolji CB u Evropi
Well well well …..
Steta za crveni. Momak je beton
-
Mocvara1991
- Postovi: 1103
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mocvara1991 » 20 jun 2026, 16:01
Dao Bog da zavrsi u klubu koji igra Ligu prvaka,ali mislim da su sanse male.
-
AmorVincitOmnia
- Postovi: 35
- Pridružen/a: 29 maj 2026, 22:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la AmorVincitOmnia » 20 jun 2026, 16:49
Odigrao je 10/10 do iskljucenja, jest crveni karton pokvario utisak ali nema on za sta da se izvinjava
-
Velizar
- Postovi: 1470
- Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Velizar » 20 jun 2026, 17:05
DzaniMehmet je napisao/la: ↑20 jun 2026, 00:27
Raja, chillajte malo, dobar je štoper, nema priče, ali za poređenja s Barcom i Maldinijem mora još dosta pure pojesti.
hans bosna opet kmeci....ti ces uginut od tuge kad se proda u top klub , pa makar za dvije-tri godine. tarik je nas najbolji stoper i vezista...to sve govori koliko je kompletan
-
Daduli
- Postovi: 1026
- Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Daduli » 21 jun 2026, 16:22
DeeWa je napisao/la: ↑16 maj 2026, 22:46
Daduli je napisao/la: ↑16 maj 2026, 16:38
DeeWa je napisao/la: ↑16 maj 2026, 15:01
Svako ko mu želi da ide u totenhem ne misli mu dobro. Pa ne postoji klub u losijem stanju koji ima pretjerane ambicije i nadrealna očekivanja od totenhema.
Ovo im je druga sezona za redom kako će završiti na 17.mjestu tj mjesto iznad zone ispadanja.
Oni kakvi god budu naredne sezone, navijači neće biti zadovoljni. To je takav mentalitet. I da budu peti, navijači će biti nezadovoljni što nisu četvrti i td.
Ko kaže da će završiti na tom mjestu? To što su na njemu (mjestu) trenutno ne znači da neće ispasti na kraju. Malo prati Prem a ne gledaj samo tabele i slušaj podcastere neznalice.
Au druže, al' se ti provaljujes. Ono kad hoćeš nekog ispraviti pa ispadnes glup.
Ko prvo svako kolo pratim većinu utakmica engleske premijer lige na TV-u, a kao drugo pričamo ovdje sa pretpostavkom da će ostati u ligi, jer ako ne ostanu neće Tarik sigurno ići u totenhem u drugu englesku ligu, a onda je totenhem nebitan.
A ako opstanu u ligi oni mogu samo teoretski i biti na 17.mjestu. Ne mogu bolje od toga.
I treće, sve i da budu 18ti na kraju to ne mijenja činjenicu da oni pucaju na visoko konstantno i da će opet željeti ekspresno se vratiti u premijer ligu i biti u vrhu. Ne ubacuj se u priče o kojima nemaš pojma.
Eto ti imaš

Sorry, ne vidjeh ti odgovor prije.
Pa ti si doktor nogometne igre. Šta sve napisa jbt, šteta što češće ne pišeš ovdje.
Da ti nisi Saša Ibrulj možda?
Glory Glory Man United
DEBUG SSO: [] | STATUS: []