Tarik Muharemović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

zeljovolimte
Postovi: 3775
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la zeljovolimte » 19 jun 2026, 20:23

bordobijeli je napisao/la:
19 jun 2026, 20:21
zeljovolimte je napisao/la:
19 jun 2026, 20:20
ArtemisFowl je napisao/la:
19 jun 2026, 19:34


Gdje sam to rekao?
Sama pomisao bilo koga da je bespotrebno. Bukvalno je sekunda odlucila da li ce on stici do lopte i bio bi fantastican start. Da je spasio to bi bilo na 1:0. Jednostavno imas takve ljude koji ce ginuti uvijek bez kalkulisanje. Bez razmisljanja bi bilo da ga je nekim namjernim faulom..

Da su ostali na 50% ovog pokazali ne bi mi imali problema.
Demirovic, Alajbegovic i Esmir moraju glave namjestiti.
Selektor mora izbaciti Tahirovica svako svoje nek preuzme.

A Katar cemo dobiti svakako, Muharemovica imamo odmornog protiv SAD.
Zasto Nalic na areni govori da je 2 utakmice kazne ??
Da li se suspnezije ponistavaju poslije grupr veze nemam.

Onda ga imamo spremnog za osminu :D

CAZIN
Postovi: 2498
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la CAZIN » 19 jun 2026, 20:26

bordobijeli je napisao/la:
19 jun 2026, 20:21
zeljovolimte je napisao/la:
19 jun 2026, 20:20
ArtemisFowl je napisao/la:
19 jun 2026, 19:34


Gdje sam to rekao?
Sama pomisao bilo koga da je bespotrebno. Bukvalno je sekunda odlucila da li ce on stici do lopte i bio bi fantastican start. Da je spasio to bi bilo na 1:0. Jednostavno imas takve ljude koji ce ginuti uvijek bez kalkulisanje. Bez razmisljanja bi bilo da ga je nekim namjernim faulom..

Da su ostali na 50% ovog pokazali ne bi mi imali problema.
Demirovic, Alajbegovic i Esmir moraju glave namjestiti.
Selektor mora izbaciti Tahirovica svako svoje nek preuzme.

A Katar cemo dobiti svakako, Muharemovica imamo odmornog protiv SAD.
Zasto Nalic na areni govori da je 2 utakmice kazne ??
Utakmica suspenzije je a ako FIFA razmotri situaciju može biti dvije utakmice.

Avatar
Saurman
Postovi: 26852
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la Saurman » 19 jun 2026, 20:29

Sinoć najboji igrač i na kraju ga levati uvališe da fasuje crveni.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2005
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la ArtemisFowl » 19 jun 2026, 21:12

zeljovolimte je napisao/la:
19 jun 2026, 20:20
ArtemisFowl je napisao/la:
19 jun 2026, 19:34
zeljovolimte je napisao/la:
19 jun 2026, 19:10


Ma i onako je **** kao sto kazes. Lakse ce nam biti bez njega protiv Katra.
Gdje sam to rekao?
Sama pomisao bilo koga da je bespotrebno. Bukvalno je sekunda odlucila da li ce on stici do lopte i bio bi fantastican start. Da je spasio to bi bilo na 1:0. Jednostavno imas takve ljude koji ce ginuti uvijek bez kalkulisanje. Bez razmisljanja bi bilo da ga je nekim namjernim faulom..

Da su ostali na 50% ovog pokazali ne bi mi imali problema.
Demirovic, Alajbegovic i Esmir moraju glave namjestiti.
Selektor mora izbaciti Tahirovica svako svoje nek preuzme.

A Katar cemo dobiti svakako, Muharemovica imamo odmornog protiv SAD.
Bespotrebno jer nam je bitniji protiv Katara. Nije bilo vrijedno rizika, pogriješio je. Ja ne govorim da je ovo očajna partija, već da je daleko od savršenog kad dobiješ crveni karton, šta god da si uradio prije tog.

I ta priča o odmaranju je glupa. Razmaci između utakmica su po 6 dana.

Marsiano
Postovi: 61
Pridružen/a: 29 sep 2025, 10:22
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la Marsiano » 19 jun 2026, 21:32

slika
Dize se prasina ⚫️🔴

Avatar
soccerfan
Postovi: 9843
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la soccerfan » 19 jun 2026, 23:32

Koga zanima:
Prema važećim pravilima FIFA-e, direktan crveni karton automatski povlači suspenziju od jedne utakmice.

To znači da će Muharemović sigurno propustiti posljednji susret grupne faze protiv Katara, koji je na rasporedu 24. juna u Seattleu.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9497
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la JayCatwright » 19 jun 2026, 23:41

Cuj savrseno igrao, dobio crveni zbog amaterskog starta :rol:

Protiv Kanade isto savrsen dok ga Larin nije otresao ko Drogba Carraghera prije 20 godina

DzaniMehmet
Postovi: 50
Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la DzaniMehmet » 19 jun 2026, 23:59

CHR je napisao/la:
18 jun 2026, 22:32
Nestvarna partija. Najbolji CB u Evropi :tokralju:

Well well well …..

Avatar
CHR
Postovi: 1357
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la CHR » 20 jun 2026, 00:19

slika

Iceplayer
Postovi: 2185
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la Iceplayer » 20 jun 2026, 00:24

DzaniMehmet je napisao/la:
19 jun 2026, 23:59
CHR je napisao/la:
18 jun 2026, 22:32
Nestvarna partija. Najbolji CB u Evropi :tokralju:

Well well well …..
Ako ga Barca ne uzme sada baš će ispast kao djeca...

DzaniMehmet
Postovi: 50
Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la DzaniMehmet » 20 jun 2026, 00:27

Raja, chillajte malo, dobar je štoper, nema priče, ali za poređenja s Barcom i Maldinijem mora još dosta pure pojesti.

resko1
Postovi: 86
Pridružen/a: 12 feb 2025, 10:12
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la resko1 » 20 jun 2026, 02:19

Taretu samo fali malo brzine, ostalo sve ima.
Jedan od nasih najboljih igraca, ja vjerujem da ce on buducnosti biti sve bolji, za crveni mu ne zamjeram, jer je imo najbolju namjeru, sekunda je falila da uspjedne izbacit loptu.

Sindikat12
Postovi: 2256
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la Sindikat12 » 20 jun 2026, 11:42

Nas najbolji igrac na ovom SP:u, steta zbog crvenog ali kakva igracina!

Avatar
Arvid
Postovi: 24092
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la Arvid » 20 jun 2026, 11:52

DzaniMehmet je napisao/la:
20 jun 2026, 00:27
Raja, chillajte malo, dobar je štoper, nema priče, ali za poređenja s Barcom i Maldinijem mora još dosta pure pojesti.
ejs
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la DamirT » 20 jun 2026, 12:15

Maldini je skuplja verzija Muharemovica :yawn:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
CHR
Postovi: 1357
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la CHR » 20 jun 2026, 15:18

DzaniMehmet je napisao/la:
19 jun 2026, 23:59
CHR je napisao/la:
18 jun 2026, 22:32
Nestvarna partija. Najbolji CB u Evropi :tokralju:

Well well well …..
Steta za crveni. Momak je beton

Mocvara1991
Postovi: 1103
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la Mocvara1991 » 20 jun 2026, 16:01

Dao Bog da zavrsi u klubu koji igra Ligu prvaka,ali mislim da su sanse male.

AmorVincitOmnia
Postovi: 35
Pridružen/a: 29 maj 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la AmorVincitOmnia » 20 jun 2026, 16:49

Odigrao je 10/10 do iskljucenja, jest crveni karton pokvario utisak ali nema on za sta da se izvinjava

Avatar
Velizar
Postovi: 1470
Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
Kontakt:

Re: Tarik Muharemović

Post Postao/la Velizar » 20 jun 2026, 17:05

DzaniMehmet je napisao/la:
20 jun 2026, 00:27
Raja, chillajte malo, dobar je štoper, nema priče, ali za poređenja s Barcom i Maldinijem mora još dosta pure pojesti.
hans bosna opet kmeci....ti ces uginut od tuge kad se proda u top klub , pa makar za dvije-tri godine. tarik je nas najbolji stoper i vezista...to sve govori koliko je kompletan

Daduli
Postovi: 1026
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Tarik Muharemovic

Post Postao/la Daduli » 21 jun 2026, 16:22

DeeWa je napisao/la:
16 maj 2026, 22:46
Daduli je napisao/la:
16 maj 2026, 16:38
DeeWa je napisao/la:
16 maj 2026, 15:01
Svako ko mu želi da ide u totenhem ne misli mu dobro. Pa ne postoji klub u losijem stanju koji ima pretjerane ambicije i nadrealna očekivanja od totenhema.
Ovo im je druga sezona za redom kako će završiti na 17.mjestu tj mjesto iznad zone ispadanja.

Oni kakvi god budu naredne sezone, navijači neće biti zadovoljni. To je takav mentalitet. I da budu peti, navijači će biti nezadovoljni što nisu četvrti i td.
Ko kaže da će završiti na tom mjestu? To što su na njemu (mjestu) trenutno ne znači da neće ispasti na kraju. Malo prati Prem a ne gledaj samo tabele i slušaj podcastere neznalice.
Au druže, al' se ti provaljujes. Ono kad hoćeš nekog ispraviti pa ispadnes glup. :damn:

Ko prvo svako kolo pratim većinu utakmica engleske premijer lige na TV-u, a kao drugo pričamo ovdje sa pretpostavkom da će ostati u ligi, jer ako ne ostanu neće Tarik sigurno ići u totenhem u drugu englesku ligu, a onda je totenhem nebitan.
A ako opstanu u ligi oni mogu samo teoretski i biti na 17.mjestu. Ne mogu bolje od toga.

I treće, sve i da budu 18ti na kraju to ne mijenja činjenicu da oni pucaju na visoko konstantno i da će opet željeti ekspresno se vratiti u premijer ligu i biti u vrhu. Ne ubacuj se u priče o kojima nemaš pojma.
Eto ti imaš :crazy:
Sorry, ne vidjeh ti odgovor prije.
Pa ti si doktor nogometne igre. Šta sve napisa jbt, šteta što češće ne pišeš ovdje.
Da ti nisi Saša Ibrulj možda?
Glory Glory Man United

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Drum, Edbh21, FerdinandF, Google [Bot], Maverick, MiranGlasnic, Semrush [Bot] i 36 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []